Gazetki i informacje o sprzedawcy Abra

Abra - lokalizacje

O społeczności Abra

Polski sklep meblowy Abra działa w Polsce od 1990 roku i obecnie obsługuje ponad 100 sklepów. Profesjonalizm działania Abra oraz jakość produktów doceniają zarówno klienci, jak i jurorzy ogólnopolskich konkursów. Dzięki temu Abra może się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami, które świadczą o jej dynamicznym rozwoju, zaangażowaniu społecznym i wysokich standardach. Wśród nagród i wyróżnień przyznanych Abra znajdują się tytuł Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, tytuł Diamentu „Forbesa” 2011 i Dużej Perły Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi 2013 oraz tytuł Superbrands 2014/2015. Specjalnością Abra są cotygodniowe promocje, dzięki którym można dokonać zakupu mebli po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Abra z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Abra?

Abra sprzedaje słynne i renomowane marki mebli i produktów wyposażenia wnętrz. Regularnie pokonuje konkurencyjnych sprzedawców w konkursach. Dzięki temu możesz kupić produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na meble i produkty wyposażenia wnętrza. Abra prowadzi również własną stronę internetową www.abra-meble.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Abra

Abra znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Łódź, Poznań., Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, a w soboty od 9:00- 16:00. Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień. Przejrzyj ulotki tematyczne Abra, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.