Wgraj brakującą gazetkę

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa - promocje i ceny

Szukasz promocji i ofert na akumulatorowa pilarka łańcuchowa? Może spędzasz zbyt dużo czasu myśląc o tym, jak zaoszczędzić pieniądze kupując takie produkty jak akumulatorowa pilarka łańcuchowa. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich gazetek, oferujących świetne ceny na takie produkty jak akumulatorowa pilarka łańcuchowa.

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Jula
 
Jula
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 18 V, 4 Ah, 10”/25,4 cm - Cicha i bezspalinowa pilarka łańcuchowa do obalania mniejszych drzew i krzewów. Napinanie łańcucha bez użycia narzędzi i automatyczne smarowanie łańcucha. W zestawie prowadnica i łańcuch marki Oregon, akumulator oraz ładowarka. Pojemność zbiornika oleju: 180 ml. Długość prowadnicy/ostrza: 10”/25,4 cm. Prędkość łańcucha: 6 m/s. Szerokość ogniwa prowadzącego: 1,1 mm. Podziałka: 3/8”. Typ akumulatora: Li-Ion. Pojemność akumulatora: 4 Ah. Czas ładowania: 2,5 h. 18 V. Waga: 3,4 kg. Ogniwa prowadzące: 40 szt. 013-184  
7.5. - 23.5.2021
449,00 zł
 
Aktualne gazetki
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Jula
 
Jula
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 18 V, 4 Ah, 10”/25,4 cm - Cicha i bezspalinowa pilarka łańcuchowa do obalania mniejszych drzew i krzewów. Napinanie łańcucha bez użycia narzędzi i automatyczne smarowanie łańcucha. W zestawie prowadnica i łańcuch marki Oregon, akumulator oraz ładowarka. Pojemność zbiornika oleju: 180 ml. Długość prowadnicy/ostrza: 10”/25,4 cm. Prędkość łańcucha: 6 m/s. Szerokość ogniwa prowadzącego: 1,1 mm. Podziałka: 3/8”. Typ akumulatora: Li-Ion. Pojemność akumulatora: 4 Ah. Czas ładowania: 2,5 h. 18 V. Waga: 3,4 kg. Ogniwa prowadzące: 40 szt. 013-184   NEPLATNÝ LETÁK
23.4. - 9.5.2021
449,00 zł
Jula
 
Jula
zobacz ulotkę zobacz ulotkę   NEPLATNÝ LETÁK
5.10. - 24.10.2018 zobacz ulotkę zobacz ulotkę
Jula
 
Jula
zobacz ulotkę zobacz ulotkę   NEPLATNÝ LETÁK
5.2. - 4.3.2020 zobacz ulotkę zobacz ulotkę
Jula
 
Jula
zobacz ulotkę zobacz ulotkę   NEPLATNÝ LETÁK
22.7. - 5.8.2020 zobacz ulotkę zobacz ulotkę
Jula
 
Jula
zobacz ulotkę zobacz ulotkę   NEPLATNÝ LETÁK
23.10. - 8.11.2020 zobacz ulotkę zobacz ulotkę

Znajduj najlepsze oferty razem z nami
Na portalu Twoja Gazetka wiemy o wszystkich okazjach, obniżkach, promocjach i rabatach na akumulatorowa pilarka łańcuchowa. Możemy znaleźć najlepsze zniżki i to my, jako pierwsi, poinformujemy Cię, że akumulatorowa pilarka łańcuchowa jest obecnie w promocji. To oznacza, że możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas cotygodniowych zakupów. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na akumulatorowa pilarka łańcuchowa korzystając z naszych promocji i zniżek z najnowszych gazetek.

Sprawdź, ile kosztuje akumulatorowa pilarka łańcuchowa w Twojej ulubionej sieci
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy kliknąć na gazetkę i sprawdzić aktualną cenę w Twojej ulubionej sieci Jula. Jeśli chcesz ułatwić sobie wyszukiwanie ofert, możesz wybrać odpowiedni filtr - gazetki i katalogi od wybranych marek. Pamiętaj, że na portalu Twoja Gazetka również możesz sprawdzić zniżki na bardzo wiele różnych produktów. Sprawdź nasze niesamowite okazje i zacznij oszczędzać na zakupach.
Posiadamy wszystkie gazetki i katalogi z najlepszych sieci w Polsce, możesz w łatwy sposób porównać oferty swoich ulubionych sklepwó i dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić. Wszystko szybko i wygodnie na portalu Twoja Gazetka!

Znajdź więcej ofert!
Przejrzyj aktualne oferty i promocje na swoje ulubione produkty takie jak Albona, Artykuły żelazne i okucia, Alcon, Alegra, Avengers. Na portalu Twoja Gazetka wszystko jest w jednym miejscu. Jedno kliknięcie i wszystkie najlepsze oferty są w zasięgu ręki. Upewnij się, że na bieżąco sprawdzasz nasze oferty - ciągle pracujemy nad udoskonaleniem swoich usług i dodajemy nowe promocje i zniżki, by każdy mógł skorzystać z najniższych cen!

Podobne produkty


Akumulatorowa pilarka łańcuchowa - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy