Wgraj brakującą gazetkę

Allegro - sklepy i godziny otwarcia

Allegro - sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Allegro.


Allegro - najsłynniejsza polska platforma transakcyjna
Uruchomiony pod koniec 1999 roku serwis Allegro.pl z początku miał siedzibę w piwnicy hurtowni sprzętu komputerowego. Dziś zarządzająca nim spółka mieści się w nowoczesnym poznańskim biurowcu, a oddziały przedsiębiorstwa znajdują się również w innych, dużych miastach Polski. Chociaż z początku platforma zyskała popularność głównie wśród kolekcjonerów, z czasem przyciągnęła profesjonalnych handlowców oraz sklepy, dla którym stanowi główny lub dodatkowy kanał sprzedaży. Serwis dociera ze swoją ofertą do ponad połowy polskich internautów i może się poszczycić kilkunastoma milionami użytkowników miesięcznie. Jednych interesuje motoryzacja, inni poszukują mieszkań czy po prostu nowych akcesoriów do dekoracji domu lub wymarzonej konsoli do gier. Za pośrednictwem serwisu można również sprzedać używane ubrania, płyty lub książki, które zalegają na domowych półkach. Prosty w obsłudze menadżer sklepu umożliwia sprawne dodawanie nowych ofert.


Od zabawek dla dzieci po samochody osobowe - dlaczego klienci tak lubią Allegro?
Za pośrednictwem serwisu allegro.pl możliwe jest zawieranie transakcji zarówno lokalnie, jak i zamawianie produktów i usług z całej Polski lub nawet innych krajów. Niewątpliwą rewolucją było wprowadzenie pakietu Smart, umożliwiającego wykupienie abonamentu na usługi kurierskie, co osobom zamawiającym regularnie umożliwia oszczędzanie na kosztach przesyłki. Specjalną ofertą dla sprzedawców Allegro jest miniKurier24 InPost. Z usługi tej można skorzystać w przypadku wysyłania paczek o niewielkich gabarytach.

Istnieje jednak jeszcze kilka innych powodów, przez które Allegro zyskało sympatię kupujących:

Jak kupować na Allegro?
Każdy, kto pragnie zorganizować aukcję lub sprzedawać towary za ustaloną cenę, musi mieć założone konto na łamach serwisu. W przypadku kupujących dopuszczalne są natomiast dwie opcje. Pierwsza, to rejestracja użytkownika, a następnie logowanie do indywidualnego konta, druga, to zakup bez rejestracji, wybierany zwykle przez okazjonalnych klientów. Warto wiedzieć, że oprócz transakcji kupna i sprzedaży, za pośrednictwem strony https://allegro.pl można zawierać transakcje wynajmu lub znaleźć/ zaoferować inne usługi, np. moto, usługi księgowe, serwis sprzętu elektronicznego. Dzięki popularności serwisu łatwiej jest trafić do większego grona odbiorców.

Produkty

NAJ gazetki