Gatezka Avon Maj 2023 - strona 3 - GAZETKA NIEAKTUALNA

3 / 28

Gazetka Avon - Produkty w akcji - konturówka do oczu, paletka cieni, szminka, róż do policzków, lakier do paznokci, kredki, tusz. Strona 3.
3 / 28

Przejrzyj gazetkę Avon, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 27 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Drogerie i perfumerie. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Avon, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 27. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Avon, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

Produkty w tej gazetce

 
 
#BARBIECORE Róż to nowa czerń i kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody! Kolekcja Viva La Pink idealnie wpisuje się w trend ,Barbiecore": seksowny i słodki, kampowy iz humorem, różowy i totalnie dziewczęcy! Moje ulubione produkty z kolekcji Viva La Pink to palety, z genialnie napigmentowanymi matami i fenomenalne i niesamowicie komfortowe na ustach błyszczyki, o genialnej formulacji, pigmentacji, błysku i smaku! H Ceny od 16⁹9 AVON VIVA Pak Pick AVON Paletka cieni do powiek Viva La Pink! | 10,8 g 44,99 zł Lakier do paznokci Viva La Pink! | 10 ml | 16,99 zł Nawilżająca szminka w płynie | 7 ml 25,99 zł Kredka i eyeliner 2w1 11,8 ml 49,99 zł Tusz Geniusz 5 w 110 ml 28,99 zł Róż w sztyfcie Viva La Pink! | 5.5 g 134,99 zł 1 May JĘDRZEJ URBAŃSKI @JEDUNICORN Sprawie, że mocno się zarumienisz FRAME www.FRAME.ORG.UK NIE TESTUJEMY SWOICH KOSMETYKÓW NA ZWIERZĘTACH NIGDZIE NA ŚWIECIE!

Inne gazetki Avon

Najnowsze gazetki