Bazylia - promocja, cena

Aktualne gazetki

Auchan

Gazetka Auchan - 5.12.2019 - 11.12.2019 - Produkty w akcji - awokado, bazylia, sałata lodowa, marchewka, kapustą kiszona, kapustą, pomarańcz, tort śmietanowy.

Oferta ważna

5.12. - 11.12.2019
Dotyczy tych sklepów Auchan:
Białystok, Hetmańska 16, Białystok, Produkcyjna 84, Bielany Wrocławskie, Francuska 6, Bielsko-Biała, Boh. Monte Cassino 421, Bydgoszcz, Kruszwicka 1, Bydgoszcz, Mariana Rejewskiego 3, Bytom, Strzelców Bytomskich 96, Częstochowa, Kisielewskiego 8/16, Dąbrowa Górnicza, Jana III Sobieskiego 6, Dąbrowa Górnicza, Katowicka 1, Gdańsk, Kołobrzeska 32, Gdańsk, Spacerowa 48, Gdańsk, Szczęśliwa 3, Gdynia, Kazimierza Górskiego 2, Gliwice, Rybnicka 207, Grudziądz, Południowa 8, Janki, Mszczonowska 3, Jelenia Góra, Jana Pawła II 51, Katowice, Pułaskiego 60, Katowice, Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, Kielce, Radomska 20C, Kobylnica, Szczecińska 6, Kołbaskowo, Ustowo 45, Kraków, Aleja Bora Komorowskiego 37, Kraków, Aleja Pokoju 67, Kraków, Kamieńskiego 11, Kraków, Miśnieńska 87, Kraków, Stawowa 61, Legnica, Schumana 11, Lubin, Jana Pawła II 3, Lublin, Al. Witosa 32 a, Lublin, Witolda Chodźki 14, Łomianki, Brukowa 25, Łódź, Al. Jana Pawła II 30, Łódź, Brzezińska 27/29, Łódź, Karskiego 5, Łódź, Piłsudskiego 94, Marki, Józefa Piłsudskiego 1, Mikołów, Gliwicka 3, Mysłowice, Katowicka 75, Nowy Sącz, Gorzkowska 32, Olsztyn, Al. Gen. Władysława Sikorskiego 2B, Opole, Sosnkowskiego 16, Opole, Wrocławska 154, Piaseczno, Puławska 46, Piotrków Trybunalski, Gen. Władysława Sikorskiego 13/17, Płock, Wyszogrodzka 140, Poczesna, Krakowska 10, Poznań, Bukowska 156, Poznań, Głogowska 432, Poznań, Szwajcarska 14, Radom, Grzecznarowskiego 28, Radom, Stanisława Żółkiewskiego 4, Rumia, Grunwaldzka 108, Rybnik, Jana Kotucza 100, Rzeszów, Krasne 20B, Sosnowiec, Zuzanny 20, Swadzim, Św. Antoniego 2, Szczecin, Al. Wyzwolenia 18/20, Szczecin, Struga 36, Tarnów, Błonie 2, Toruń, Grudziądzka 162, Toruń, Żółkiewskiego 15, Tychy, Bielska 107, Wałbrzych, H. Wieniawskiego 19, Warszawa, Al. Krakowska 61, Warszawa, Górczewska 124, Warszawa, Jubilerska 1/3, Warszawa, Modlińska 8, Warszawa, Puławska 427, Włocławek, Cmentarna 10, Wrocław, Krzywoustego 126, Zabrze, Pl. Teatralny 12, Zabrze, Plutonowego R. Szkubacza 1, Żory, Francuska 11

Lidl

Gazetka Lidl - 9.12.2019 - 11.12.2019 - Produkty w akcji - bazylia, ser, ser gouda, serek, serek wiejski, masło, gouda, pomidor.

Oferta ważna

9.12. - 11.12.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Eurocash Cash & Carry

Gazetka Eurocash Cash & Carry - 2.12.2019 - 15.12.2019 - Produkty w akcji - bazylia, kujawski, tymbark, vegeta, sok, nektar.

Oferta ważna

2.12. - 15.12.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Eurocash Cash & Carry

Hebe

Gazetka Hebe - 1.12.2019 - 31.12.2019 - Produkty w akcji - bazylia, kubek, kuchnia, przyprawy, sliwki, lisc laurowy, łyżeczki, kminek, szklanka, daktyle, sanki, suszone śliwki, wódka, grzyby, ocet.

Oferta ważna

1.12. - 31.12.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Hebe

TESCO

Gazetka TESCO - 1.12.2019 - 29.2.2020 - Produkty w akcji - awokado, bagietka, bazylia, kuchnia, przyprawy, olej rzepakowy, piekarnik, pieprz, łyżeczki, łyżka, chleb, szpinak, szklanka, feta, patelnia, pomidor, proszek do pieczenia, muffiny, ocet.

Oferta ważna

1.12.2019 - 29.2.2020
Dotyczy tych sklepów TESCO:
Aleksandrów Kujawski, Wojska Polskiego 6, Aleksandrów Łódzki, Południowa 1/3, Andrychów, Włókniarzy 2a, Barcin, Pakoska 3, Bełchatów, Kolejowa 6, Białobrzegi, Kościelna 83, Białystok, Gen. Stanisława Sosabowskiego 2, Bielsko-Biała, Babiogórska 26, Bielsko-Biała, Grunwaldzka 24, Bielsko-Biała, Jutrzenki 12, Bielsko-Biała, Kierowa 11, Bielsko-Biała, Stawowa 3, Bielsko-Biała, Warszawska 180, Biłgoraj, Bora-Komorowskiego 18, Biskupiec, Kopernika 9, Błonie, Poniatowskiego 2 F, Bochnia, Partyzantów 2a, Bogatynia, Daszyńskiego 43A, Bolechowo, Poznańska 74, Bolesławiec, al. Tysiąclecia 49, Bolszewo, Strażacka 1, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 39, Brzozów, Bohaterów II Wojny Światowej 9, Bydgoszcz, Toruńska 101, Bytom, Chorzowska 86, Bytom, Tarnogórska 12, Chełm, Lwowska 24, Chełmża, Chełmińskie Przedmieście 9-11, Chodzież, Ujska 3, Chojnice, 14 Lutego 24 B, Chojnice, Sukienników 9, Chorzów, Batorego 21, Choszczno, Władysława Jagiełły 11, Chrzanów, Szpitalna 15, Chrząstowice, Opolska 5, Ciechocinek, Bema 34, Czarna Białostocka, Sienkiewicza 2A, Czarnków, Pocztowa 2, Czechowice-Dziedzice, Legionów 83 A, Czerwionka-Leszczyny, Furgoła 6D, Częstochowa, Al. Pokoju 9, Częstochowa, Drogowców 43, Częstochowa, Pułaskiego 58, Człuchów, Kasztanowa 4, Dąbrowa Górnicza, Królowej Jadwigi 50, Dęblin, Stężycka 32-40, Dobre Miasto, Zwycięstwa 44, Dobrzeń Wielki, Opolska 59, Działdowo, Księżodworska 5/7, Dzierzgoń, Zawadzkiego 12, Dzierżoniów, Świdnicka 71, Ełk, Suwalska 8/10, Gajków, Wrocławska 2a, Garwolin, Kościuszki 61, Gdańsk, Cienista 30, Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 21, Gdańsk, Opolska 3, Gdynia, Kcyńska 27, Gdynia, Nowowiczlińska 35, Gliwice, Kochanowskiego 36, Gliwice, Łabędzka 26, Gliwice, Pszczyńska 315, Głogów, Budowlanych 14, Głogów, Piłsudskiego 15, Golub-Dobrzyń, Żeromskiego 13, Gołdap, Wolności 2, Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski, Słowiańska 70, Gostynin, Jana Pawła II 27, Gostyń, Leszczyńska 5, Góra, Jagiellonów 4, Góra Kalwaria, Pijarska 123, Grajewo, Dworna 29, Grójec, Kobylin 1b, Grudziądz, Nauczycielska 23, Grudziądz, Poniatowskiego 44, Gubin, Budziszyńska 10, Inowrocław, Laubitza 3, Inowrocław, Wojska Polskiego 16, Jaktorów, Fabryczna 2, Jarosław, Traugutta 13, Jastrowie, Gdańska 35A, Jastrzębie Zdrój, al. Piłsudskiego 2A, Jawor, Poniatowskiego 17, Jedlicze, Rynek 7, Jelenia Góra, al. Jana Pawła II 17, Jędrzejów, Partyzantów 22, Józefów, Wyszyńskiego/ Wawerska, Kalisz, al. Wojska Polskiego 32, Kalisz, Majkowska 28, Kamionki, Poznańska 150, Karpacz, Wielkopolska 7, Katowice, Chorzowska 107, Katowice, Radockiego 70B, Katowice, Tysiąclecia 12, Kazimierza Wielka, 1 Maja 14b, Kędzierzyn-Koźle, Głubczycka 12, Kętrzyn, Budowlana 13, Kęty, Os. 700-lecia 20, Kielce, Bohaterów Warszawy 10, Kielce, os. Na Stoku 72 L, Kielce, Sandomierska 131, Kielce, Świętokrzyska 20, Kłaj, Kłaj 1047, Kolbudy, Leśna 2, Komorniki, Młyńska 4, Końskie, Staszica 1, Kostrzyn, Dworcowa 31, Kostrzyn nad Odrą, Gorzowska 98, Koszalin, Paderewskiego 1, Kościan, Śmigielska 53A, Kościerzyna, Hallera 29, Kowale Oleckie, Staropolska 32, Kozienice, Warszawska 34, Kraków, Dobrego Pasterza 67, Kraków, Doktora Józefa Babińskiego 69, Kraków, Kapelanka 54, Kraków, os. Teatralne 10, Kraków, Wielicka 259, Kraków, Wybickiego 10, Krapkowice, 3 Maja 44, Kraśnik, Przechodnia 2, Legnica, Chojnowska 41, Lesko, Bieszczadzka 4, Leszno, Poznańska 3, Lębork, Legionów Polskich 34 A, Lędziny, Hołdunowska 58, Limanowa, Tarnowska 9b, Lipsko, Obrońców Chotczy 1, Lubaczów, płk. Dąbka 2a, Lubartów, Lubelska 84, Lubawa, al. Wyzwolenia 1, Lubin, Paderewskiego 101, Lublin, Orkana 4, Łabiszyn, Wspólna 6, Łaziska Górne, Dworcowa 24A, Łącko, Łącko 866, Łęczna, Chełmska 29, Łęczna, Górnicza 1, Łobez, Niepodległości 23, Łomża, Zawadzka 38, Łosice, Przemysłowa 4, Łowicz, Ułańska 12, Łódź, 11 Listopada 5 A, Łódź, Dylika 2/6, Łódź, Franciszkańska 31A, Łódź, Gdańska 81, Łódź, Kopcińskiego 31D, Łódź, Marysińska 104, Łódź, Pojezierska 93, Łódź, Retkińska 106, Łódź, Widzewska 22, Łódź, Włókniarzy 156, Łódź, Wyszyńskiego 107, Łódź, Zgierska 221, Łuków, Międzyrzecka 49, Maków Podhalański, Wolności 106 A, Malbork, Grobelno 68A, Malbork, Wybickiego 8, Marki, Fabryczna 82, Miechów, Racławicka 26, Mielec, Żeromskiego 15, Międzyrzec Podlaski, Nadbrzeżna 2, Międzyrzecz, Konstytucji 3 Maja 2, Mikołów, Młyńska 7A, Milanówek, Królewska 123A, Mińsk Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja 7, Mława, Sienkiewicza 32, Mosina, M. Konopnickiej 33, Mościska, Estrady 13 K, Mszana Dolna, Starowiejska 4C, Muszyna, Piłsudskiego 93, Mysłowice, Moniuszki 61, Myślenice, Słoneczna 2d, Nakło nad Notecią, Sądowa 14A, Namysłów, Mariańska 3, Nasielsk, Polskiej Organizacji Wojskowej 9, Nidzica, Traugutta 24, Niepołomice, Akacjowa 8 G, Nisko, Podoficerska 2, Nowa Ruda, Os. Wojska Polskiego 2, Nowe Miasto Lubawskie, Żwirki i Wigury 1E, Nowy Dwór Gdański, Warszawska 2, Nowy Sącz, Prażmowskiego 11, Nowy Targ, Kilińskiego 20, Nowy Tomyśl, Zbąszyńska 20, Odolanów, Krotoszyńska 22, Oława, 3 Maja 51, Opole, Grota Roweckiego 15, Opole, Ozimska 72, Opole, Teatralny 13, Opole Lubelskie, Podzamcze 27, Orzesze, Wiosny Ludów 1C, Ostrołęka, gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 30, Ostrowiec Świętokrzyski, Mickiewicza 30, Ostrów Wielkopolski, Kaliska 120, Ozorków, Wyszyńskiego 30, Pabianice, Łaska 28/30, Pawłowice, Górnicza 22, Piastów, Tysiąclecia 7, Piła, Bydgoska 135, Pińczów, Batalionów Chłopskich 77, Piwniczna-Zdrój, Węgierska 2, Płock, Chopina 56, Płońsk, Rzemieślnicza 6, Poddębice, Łęczycka 17/19, Poręba, Ludowego Wojska Polskiego 5, Poznań, Łużycka 112, Poznań, Opieńskiego 1, Poznań, Serbska 7, Pruszcz Gdański, Ignacego Domeyki 1, Przemyśl, Boruty-Spiechowicza 3, Przemyśl, Księcia Józefa Poniatowskiego 9, Przemyśl, Lwowska 36, Pszczyna, Kilińskiego 10, Puławy, Dęblińska 18D, Pułtusk, Mickiewicza 33, Pyskowice, Wyszyńskiego 12, Racibórz, Opawska 84, Radlin, Korfantego 59, Radom, Sandomierska 1, Radziejów, Komunalna 19, Radzymin, Jana Pawła II 14, Radzyń Podlaski, Stagrowskiego 1, Raszyn, Młynarska 1, Rogoźno, Kościuszki 37, Ruda Śląska, Goduli 45, Rybnik, Budowlanych 110, Rybnik, Dworek 38, Rybnik, Patriotów 31, Rybnik, Żorska 2, Ryki, Słowackiego 20b, Siedlce, 11 Listopada 49, Skawina, 29 Listopada 21 A, Skierniewice, 25-lecia PRL 2, Skierniewice, Lelewela 8/10, Skierniewice, Liska 1, Sławno, Kupiecka 4, Słupca, Kilińskiego 33, Sochaczew, Wójtówka 2D, Sokołów Podlaski, Lipowa 52, Sokółka, Lotników Lewoniewskich 3, Sosnowiec, 1 Maja 21-23, Stalowa Wola, Przemysłowa 2B, Starachowice, Wyszyńskiego 14, Stargard, Piłsudskiego 22, Stargard, Szczecińska 81, Staszów, Mickiewicza 62, Stryków, Targowa 1, Strzelin, Mickiewicza 1, Strzyżów, Sobieskiego 3, Sucha Beskidzka, Handlowa 2, Suchedniów, Zagórska 1a, Sulechów, Tkacka 10, Sulejów, Opoczyńska 21/27, Sulejówek, Okuniewska 1A, Suwałki, Kościuszki 103, Swarzędz, Cieszkowskiego 39, Szamotuły, Jana Pawła II 3, Szczawno-Zdrój, Łączyńskiego 44, Szczecin, Duńska 11, Szczecin, Jodłowa 25, Szczecin, Mickiewicza 30 U, Szczecin, Milczańska 31F, Szczecin, Policka 51, Szczecin, Rydla 50, Szczecinek, Koszalińska 82, Szydłowiec, Jastrzębska 2, Świdnica, Strzegomska 2, Świebodzin, Sulechowska 8, Świecie, Cukrowników 2, Świętochłowice, Chorzowska 19, Świętochłowice, Katowicka 31A, Tarnowo Podgórne, Krucza 1, Tarnowskie Góry, ks. Wiktora Sójki 2, Tarnowskie Góry, Zagórska 220, Tarnów, Kościuszki 1, Tarnów, Nowodąbrowska 127, Tarnów, Starodąbrowska 17, Terespol, Wyszyńskiego 3-5, Tomaszów Mazowiecki, Warszawska 32, Toruń, Chrobrego 1/3, Toruń, Reja 15, Toruń, Rydygiera 2, Trzebnica, Siostry Hilgi Brzoski 4, Trzemeszno, al. Odzyskania Niepodległości 5, Tuszyn, Rzgowska 100, Tychy, Edukacji 44, Ustroń, Cieszyńska 3, Wadowice, M.B. Fatimskiej 39, Wadowice, Westerplatte 7, Wałbrzych, Kasztelańska 9, Warszawa, al. KEN 14, Warszawa, Cyrulików 95/97, Warszawa, Czerska 4/6, Warszawa, Fieldorfa 41, Warszawa, Górczewska 218, Warszawa, Kleszczowa 18, Warszawa, Kwiatkowskiego 1, Warszawa, Młynarska 8/12, Warszawa, Patriotów 154, Warszawa, Połczyńska 121, Warszawa, Stalowa 60/64, Warszawa, Szolc-Rogozińskiego 1, Warszawa, Światowida 41, Warszawa, Wolska 71/73, Wąbrzeźno, Legionistów 3, Witkowo, Jana Pawła II 27, Włocławek, Królewiecka 41/43, Włocławek, Kruszyńska 17/27, Włodawa, Korolowska 29, Włoszczowa, Plac Wolności 1, Wola, Krótka 1, Wołomin, 1 Maja 34, Wrocław, Czekoladowa 11, Wrocław, Długa 37/47, Wrocław, Kiełczowska 74, Wrocław, Legnicka 58, Wschowa, Moniuszki 8a, Wyszków, Pułtuska 96, Zabierzów, Leśna 2a, Zabrze, Piłsudskiego 9, Zakopane, Chramcówki 30, Zakręcie, Zakręcie 2J, Zambrów, Mazowiecka 4a, Zawiercie, Apteczna 20, Zdzieszowice, Nowa 9, Zgierz, Długa 44/46, Zgierz, Popiełuszki 6, Zielona Góra, Energetyków 2A, Zielona Góra, Wyszyńskiego 22A, Ziębice, Wałowa 20, Złotów, Moniuszki 10, Zwoleń, Wojska Polskiego 109, Żagań, Reymonta 3, Żarów, Chrobrego 3, Żnin, Mickiewicza 4A, Żory, Wodzisławska 8, Żychlin, Żeromskiego 5, Żywiec, al. Legionów 45, Żywiec, Dworcowa 42

TESCO

Gazetka TESCO - 1.12.2019 - 29.2.2020 - Produkty w akcji - bazylia, kuchnia.

Oferta ważna

1.12.2019 - 29.2.2020
Dotyczy tych sklepów TESCO:
Aleksandrów Kujawski, Wojska Polskiego 6, Aleksandrów Łódzki, Południowa 1/3, Andrychów, Włókniarzy 2a, Barcin, Pakoska 3, Bełchatów, Kolejowa 6, Białobrzegi, Kościelna 83, Białystok, Gen. Stanisława Sosabowskiego 2, Bielsko-Biała, Babiogórska 26, Bielsko-Biała, Grunwaldzka 24, Bielsko-Biała, Jutrzenki 12, Bielsko-Biała, Kierowa 11, Bielsko-Biała, Stawowa 3, Bielsko-Biała, Warszawska 180, Biłgoraj, Bora-Komorowskiego 18, Biskupiec, Kopernika 9, Błonie, Poniatowskiego 2 F, Bochnia, Partyzantów 2a, Bogatynia, Daszyńskiego 43A, Bolechowo, Poznańska 74, Bolesławiec, al. Tysiąclecia 49, Bolszewo, Strażacka 1, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 39, Brzozów, Bohaterów II Wojny Światowej 9, Bydgoszcz, Toruńska 101, Bytom, Chorzowska 86, Bytom, Tarnogórska 12, Chełm, Lwowska 24, Chełmża, Chełmińskie Przedmieście 9-11, Chodzież, Ujska 3, Chojnice, 14 Lutego 24 B, Chojnice, Sukienników 9, Chorzów, Batorego 21, Choszczno, Władysława Jagiełły 11, Chrzanów, Szpitalna 15, Chrząstowice, Opolska 5, Ciechocinek, Bema 34, Czarna Białostocka, Sienkiewicza 2A, Czarnków, Pocztowa 2, Czechowice-Dziedzice, Legionów 83 A, Czerwionka-Leszczyny, Furgoła 6D, Częstochowa, Al. Pokoju 9, Częstochowa, Drogowców 43, Częstochowa, Pułaskiego 58, Człuchów, Kasztanowa 4, Dąbrowa Górnicza, Królowej Jadwigi 50, Dęblin, Stężycka 32-40, Dobre Miasto, Zwycięstwa 44, Dobrzeń Wielki, Opolska 59, Działdowo, Księżodworska 5/7, Dzierzgoń, Zawadzkiego 12, Dzierżoniów, Świdnicka 71, Ełk, Suwalska 8/10, Gajków, Wrocławska 2a, Garwolin, Kościuszki 61, Gdańsk, Cienista 30, Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 21, Gdańsk, Opolska 3, Gdynia, Kcyńska 27, Gdynia, Nowowiczlińska 35, Gliwice, Kochanowskiego 36, Gliwice, Łabędzka 26, Gliwice, Pszczyńska 315, Głogów, Budowlanych 14, Głogów, Piłsudskiego 15, Golub-Dobrzyń, Żeromskiego 13, Gołdap, Wolności 2, Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski, Słowiańska 70, Gostynin, Jana Pawła II 27, Gostyń, Leszczyńska 5, Góra, Jagiellonów 4, Góra Kalwaria, Pijarska 123, Grajewo, Dworna 29, Grójec, Kobylin 1b, Grudziądz, Nauczycielska 23, Grudziądz, Poniatowskiego 44, Gubin, Budziszyńska 10, Inowrocław, Laubitza 3, Inowrocław, Wojska Polskiego 16, Jaktorów, Fabryczna 2, Jarosław, Traugutta 13, Jastrowie, Gdańska 35A, Jastrzębie Zdrój, al. Piłsudskiego 2A, Jawor, Poniatowskiego 17, Jedlicze, Rynek 7, Jelenia Góra, al. Jana Pawła II 17, Jędrzejów, Partyzantów 22, Józefów, Wyszyńskiego/ Wawerska, Kalisz, al. Wojska Polskiego 32, Kalisz, Majkowska 28, Kamionki, Poznańska 150, Karpacz, Wielkopolska 7, Katowice, Chorzowska 107, Katowice, Radockiego 70B, Katowice, Tysiąclecia 12, Kazimierza Wielka, 1 Maja 14b, Kędzierzyn-Koźle, Głubczycka 12, Kętrzyn, Budowlana 13, Kęty, Os. 700-lecia 20, Kielce, Bohaterów Warszawy 10, Kielce, os. Na Stoku 72 L, Kielce, Sandomierska 131, Kielce, Świętokrzyska 20, Kłaj, Kłaj 1047, Kolbudy, Leśna 2, Komorniki, Młyńska 4, Końskie, Staszica 1, Kostrzyn, Dworcowa 31, Kostrzyn nad Odrą, Gorzowska 98, Koszalin, Paderewskiego 1, Kościan, Śmigielska 53A, Kościerzyna, Hallera 29, Kowale Oleckie, Staropolska 32, Kozienice, Warszawska 34, Kraków, Dobrego Pasterza 67, Kraków, Doktora Józefa Babińskiego 69, Kraków, Kapelanka 54, Kraków, os. Teatralne 10, Kraków, Wielicka 259, Kraków, Wybickiego 10, Krapkowice, 3 Maja 44, Kraśnik, Przechodnia 2, Legnica, Chojnowska 41, Lesko, Bieszczadzka 4, Leszno, Poznańska 3, Lębork, Legionów Polskich 34 A, Lędziny, Hołdunowska 58, Limanowa, Tarnowska 9b, Lipsko, Obrońców Chotczy 1, Lubaczów, płk. Dąbka 2a, Lubartów, Lubelska 84, Lubawa, al. Wyzwolenia 1, Lubin, Paderewskiego 101, Lublin, Orkana 4, Łabiszyn, Wspólna 6, Łaziska Górne, Dworcowa 24A, Łącko, Łącko 866, Łęczna, Chełmska 29, Łęczna, Górnicza 1, Łobez, Niepodległości 23, Łomża, Zawadzka 38, Łosice, Przemysłowa 4, Łowicz, Ułańska 12, Łódź, 11 Listopada 5 A, Łódź, Dylika 2/6, Łódź, Franciszkańska 31A, Łódź, Gdańska 81, Łódź, Kopcińskiego 31D, Łódź, Marysińska 104, Łódź, Pojezierska 93, Łódź, Retkińska 106, Łódź, Widzewska 22, Łódź, Włókniarzy 156, Łódź, Wyszyńskiego 107, Łódź, Zgierska 221, Łuków, Międzyrzecka 49, Maków Podhalański, Wolności 106 A, Malbork, Grobelno 68A, Malbork, Wybickiego 8, Marki, Fabryczna 82, Miechów, Racławicka 26, Mielec, Żeromskiego 15, Międzyrzec Podlaski, Nadbrzeżna 2, Międzyrzecz, Konstytucji 3 Maja 2, Mikołów, Młyńska 7A, Milanówek, Królewska 123A, Mińsk Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja 7, Mława, Sienkiewicza 32, Mosina, M. Konopnickiej 33, Mościska, Estrady 13 K, Mszana Dolna, Starowiejska 4C, Muszyna, Piłsudskiego 93, Mysłowice, Moniuszki 61, Myślenice, Słoneczna 2d, Nakło nad Notecią, Sądowa 14A, Namysłów, Mariańska 3, Nasielsk, Polskiej Organizacji Wojskowej 9, Nidzica, Traugutta 24, Niepołomice, Akacjowa 8 G, Nisko, Podoficerska 2, Nowa Ruda, Os. Wojska Polskiego 2, Nowe Miasto Lubawskie, Żwirki i Wigury 1E, Nowy Dwór Gdański, Warszawska 2, Nowy Sącz, Prażmowskiego 11, Nowy Targ, Kilińskiego 20, Nowy Tomyśl, Zbąszyńska 20, Odolanów, Krotoszyńska 22, Oława, 3 Maja 51, Opole, Grota Roweckiego 15, Opole, Ozimska 72, Opole, Teatralny 13, Opole Lubelskie, Podzamcze 27, Orzesze, Wiosny Ludów 1C, Ostrołęka, gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 30, Ostrowiec Świętokrzyski, Mickiewicza 30, Ostrów Wielkopolski, Kaliska 120, Ozorków, Wyszyńskiego 30, Pabianice, Łaska 28/30, Pawłowice, Górnicza 22, Piastów, Tysiąclecia 7, Piła, Bydgoska 135, Pińczów, Batalionów Chłopskich 77, Piwniczna-Zdrój, Węgierska 2, Płock, Chopina 56, Płońsk, Rzemieślnicza 6, Poddębice, Łęczycka 17/19, Poręba, Ludowego Wojska Polskiego 5, Poznań, Łużycka 112, Poznań, Opieńskiego 1, Poznań, Serbska 7, Pruszcz Gdański, Ignacego Domeyki 1, Przemyśl, Boruty-Spiechowicza 3, Przemyśl, Księcia Józefa Poniatowskiego 9, Przemyśl, Lwowska 36, Pszczyna, Kilińskiego 10, Puławy, Dęblińska 18D, Pułtusk, Mickiewicza 33, Pyskowice, Wyszyńskiego 12, Racibórz, Opawska 84, Radlin, Korfantego 59, Radom, Sandomierska 1, Radziejów, Komunalna 19, Radzymin, Jana Pawła II 14, Radzyń Podlaski, Stagrowskiego 1, Raszyn, Młynarska 1, Rogoźno, Kościuszki 37, Ruda Śląska, Goduli 45, Rybnik, Budowlanych 110, Rybnik, Dworek 38, Rybnik, Patriotów 31, Rybnik, Żorska 2, Ryki, Słowackiego 20b, Siedlce, 11 Listopada 49, Skawina, 29 Listopada 21 A, Skierniewice, 25-lecia PRL 2, Skierniewice, Lelewela 8/10, Skierniewice, Liska 1, Sławno, Kupiecka 4, Słupca, Kilińskiego 33, Sochaczew, Wójtówka 2D, Sokołów Podlaski, Lipowa 52, Sokółka, Lotników Lewoniewskich 3, Sosnowiec, 1 Maja 21-23, Stalowa Wola, Przemysłowa 2B, Starachowice, Wyszyńskiego 14, Stargard, Piłsudskiego 22, Stargard, Szczecińska 81, Staszów, Mickiewicza 62, Stryków, Targowa 1, Strzelin, Mickiewicza 1, Strzyżów, Sobieskiego 3, Sucha Beskidzka, Handlowa 2, Suchedniów, Zagórska 1a, Sulechów, Tkacka 10, Sulejów, Opoczyńska 21/27, Sulejówek, Okuniewska 1A, Suwałki, Kościuszki 103, Swarzędz, Cieszkowskiego 39, Szamotuły, Jana Pawła II 3, Szczawno-Zdrój, Łączyńskiego 44, Szczecin, Duńska 11, Szczecin, Jodłowa 25, Szczecin, Mickiewicza 30 U, Szczecin, Milczańska 31F, Szczecin, Policka 51, Szczecin, Rydla 50, Szczecinek, Koszalińska 82, Szydłowiec, Jastrzębska 2, Świdnica, Strzegomska 2, Świebodzin, Sulechowska 8, Świecie, Cukrowników 2, Świętochłowice, Chorzowska 19, Świętochłowice, Katowicka 31A, Tarnowo Podgórne, Krucza 1, Tarnowskie Góry, ks. Wiktora Sójki 2, Tarnowskie Góry, Zagórska 220, Tarnów, Kościuszki 1, Tarnów, Nowodąbrowska 127, Tarnów, Starodąbrowska 17, Terespol, Wyszyńskiego 3-5, Tomaszów Mazowiecki, Warszawska 32, Toruń, Chrobrego 1/3, Toruń, Reja 15, Toruń, Rydygiera 2, Trzebnica, Siostry Hilgi Brzoski 4, Trzemeszno, al. Odzyskania Niepodległości 5, Tuszyn, Rzgowska 100, Tychy, Edukacji 44, Ustroń, Cieszyńska 3, Wadowice, M.B. Fatimskiej 39, Wadowice, Westerplatte 7, Wałbrzych, Kasztelańska 9, Warszawa, al. KEN 14, Warszawa, Cyrulików 95/97, Warszawa, Czerska 4/6, Warszawa, Fieldorfa 41, Warszawa, Górczewska 218, Warszawa, Kleszczowa 18, Warszawa, Kwiatkowskiego 1, Warszawa, Młynarska 8/12, Warszawa, Patriotów 154, Warszawa, Połczyńska 121, Warszawa, Stalowa 60/64, Warszawa, Szolc-Rogozińskiego 1, Warszawa, Światowida 41, Warszawa, Wolska 71/73, Wąbrzeźno, Legionistów 3, Witkowo, Jana Pawła II 27, Włocławek, Królewiecka 41/43, Włocławek, Kruszyńska 17/27, Włodawa, Korolowska 29, Włoszczowa, Plac Wolności 1, Wola, Krótka 1, Wołomin, 1 Maja 34, Wrocław, Czekoladowa 11, Wrocław, Długa 37/47, Wrocław, Kiełczowska 74, Wrocław, Legnicka 58, Wschowa, Moniuszki 8a, Wyszków, Pułtuska 96, Zabierzów, Leśna 2a, Zabrze, Piłsudskiego 9, Zakopane, Chramcówki 30, Zakręcie, Zakręcie 2J, Zambrów, Mazowiecka 4a, Zawiercie, Apteczna 20, Zdzieszowice, Nowa 9, Zgierz, Długa 44/46, Zgierz, Popiełuszki 6, Zielona Góra, Energetyków 2A, Zielona Góra, Wyszyńskiego 22A, Ziębice, Wałowa 20, Złotów, Moniuszki 10, Zwoleń, Wojska Polskiego 109, Żagań, Reymonta 3, Żarów, Chrobrego 3, Żnin, Mickiewicza 4A, Żory, Wodzisławska 8, Żychlin, Żeromskiego 5, Żywiec, al. Legionów 45, Żywiec, Dworcowa 42

Auchan

Gazetka Auchan - 5.12.2019 - 11.12.2019 - Produkty w akcji - awokado, bazylia, sałata lodowa, tarczynski, marchewka, kapustą kiszona, filety sledziowe, parówki, kapustą.

Oferta ważna

5.12. - 11.12.2019
Dotyczy tych sklepów Auchan:
Białystok, Hetmańska 16, Bielawa, Warszawska 94, Bieruń, Oświęcimska 425, Bytom, Kolejowa 18, Częstochowa, Focha 7/15, Częstochowa, Leśna 4, Gdynia, Redłowska 41, Gliwice, Szafirowa 55, Grójec, Niepodległości 22, Katowice, Panewnicka 141, Katowice, Zadole 2, Kraków, Mackiewicza 17, Kraków, Miśnieńska 87, Piastów, Warszawska 43, Siemianowice Śląskie, Kościelna 30, Tarnów, Jana Pawła II 8, Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 17, Warszawa, Broniewskiego 28, Warszawa, Kobielska 23, Warszawa, Meksykańska 8, Warszawa, Mołdawska 7A, Warszawa, Pokorna 2, Warszawa, Sokołowska 9, Warszawa, Światowida 57, Warszawa, Świętego Bonifacego 70, Wrocław, Hubska 102/118, Wrocław, Ustronie 1/3, Wrocław, Zwycięska 14B, Zabrze, Ch. de Gaulle'a 111/113

Selgros

Gazetka Selgros - 2.12.2019 - 31.12.2019 - Produkty w akcji - bazylia, kawior, piec, warzywa, marchew, masło, fasolka, wino, filet ze skóra, fasola, brukselka.

Oferta ważna

2.12. - 31.12.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Selgros

Lewiatan

Gazetka Lewiatan - Produkty w akcji - bazylia, czosnek, kujawski, ryba, sok, pieprz, łyżeczka, łyżeczki, konfitura, dorsz, migdały, oliwa z oliwek.
Dotyczy tych sklepów Lewiatan:
Adamów, Adamów 8 C, Adamówka, Krasne 319, Aleksandria, Gościnna 46, Aleksandrów Kujawski, Szkolna 8, Andrychów, Krakowska 72, Andrychów, Rynek 13, Andrychów, Włókniarzy 1, Andrzejewo, Rynek 5, Annopol, Grabówka, Annopol, Rynek 23, Augustów, Hoża 4, Augustów, Wiśniowa 121, Baborów, Rynek 4, Baboszewo, Odrodzenia 6, Bakałarzewo, Filipowska 1, Banie Mazurskie, Konopnickiej 16, Banino, Klonowa 25, Banino, Pszenna 112, Baniocha, Puławska 8, Baranowo, Madalińskiego 22, Baranów, Rynek 9, Baranów, Słupia Pod Kępnem, Radosna 11, Barciany, Mołtajny 30, Barciany, Piotrowskiego 3, Barcice, Barcice Dolne 200, Barcino, Barcino 60, Barczewo, Kopernika 9, Barczewo, Os. Słoneczne 8a, Barczewo, Ramsowo 28a, Barczewo, Wojska Polskiego 46a, Barczewo, Zielona 1, Bardo, Główna 11, Bartniczka, Brodnicka 13, Bartoszyce, Andrzeja Wajdy 12a, Bartoszyce, Poniatowskiego 13, Bartoszyce, Poniatowskiego 24, Barwice, W.Polskiego 3, Batorz, Batorz Pierwszy 51, Batorz, Błażek 209, Batorz, Godziszów Pierwszy, Bądkowo, Włocławska 37b, Bądkowo, Włocławska 39, Bejsce, Bejsce 236a, Belsk Duży, Łęczeszyce 46a, Bełk, Główna 67, Bełżyce, Babin 3, Bełżyce, Rynek 22, Bełżyce, Wierzchowiska Górne 35 A, Bestwina, Krakowska 122, Bestwinka, Wincentego Witosa 14b, Bębło, Krakowska 24, Będzin, Narutowicza 5, Będzin, Pileckiego 19, Będzino, Będzino 22A, Biadoliny Szlacheckie, Biadoliny Szlacheckie 206, Biała, Częstochowska 65, Biała, Siecień 11b, Biała, Umienino-Łubki 17, Biała Piska, Mickiewicza 3, Biała Piska, Witosa 4/6, Biała Podlaska, Brzeska 126, Biała Podlaska, Ceglana 15, Biała Podlaska, Cicibór Duży 75, Biała Podlaska, Hrud 119, Biała Podlaska, Orzechowa 34, Biała Podlaska, Rakowiska Wspólna 31, Biała Podlaska, Sidorska 103a, Biała Podlaska, Terebela 50 B, Biała Podlaska, Witoroska 47, Biała Podlaska, Woskrzenice Duże 47, Biała Podlaska, Woskrzenice Małe 50 A, Białaczów, Piotrkowska 8, Białka Tatrzańska, Środkowa 155, Białobrzegi, 11-Go Listopada 25, Białobrzegi, Bialobrzegi 2, Białopole, Chełmska 9, Białośliwie, 4 Stycznia 66, Biały Bór, Rynek 2, Biały Kościół, Os. Murownia 60, Białystok, 42 Pułku Piechoty 3, Białystok, Andrukiewicza 4, Białystok, Armii Krajowej 19 Lok.1, Białystok, Armii Krajowej 19/4, Białystok, Atłasowa 1 Lok.1u, Białystok, Bacieczki 223 Lok. 5 I 6, Białystok, Bajeczna 22, Białystok, Broniewskiego 4 Lok.B 106/2, Białystok, Ciepła 17, Białystok, Dojlidy Górne 133 B, Białystok, Gen. Józefa Hallera 23, Białystok, Grottgera 14a, Białystok, Jarzębinowa 22, Białystok, Kołłątaja 26, Białystok, Kołłątaja 63, Białystok, Konwaliowa 2, Białystok, Lipowa 16, Białystok, Lipowa 34, Białystok, Lipowa 47/1, Białystok, Łagodna 11, Białystok, Mieszka I 14 Lok.8, Białystok, Nowosielska 50, Białystok, Pałacowa 4, Białystok, Piastowska 5a, Białystok, Piłsudskiego 19/1, Białystok, Prowiantowa 19 Lok.2, Białystok, Pułaskiego 117 A, Białystok, Pułaskiego 69, Białystok, Radzymińska 13, Białystok, Sienkiewicza 28, Białystok, Sienkiewicza 50/52, Białystok, Sokólska 9, Białystok, Św. Jerzego 22, Białystok, Tysiąclecia P.P. 52/U2, Białystok, Upalna 84, Białystok, Upalna 88a, Białystok, Waszyngtona 18b, Białystok, Wiejska 4b, Białystok, Witosa 32, Białystok, Żeromskiego 4, Biechów, Biechów 14g/1/1, Bielany, Mostowa 22, Bielcza, Bielcza 256, Bielkówko, Gregorkiewicza 60, Bielsk, Ciachcin Nowy 57, Bielsk, Drobińska 2, Bielsk, Sierpecka 8, Bielsk, Zągoty 46, Bielsko-Biała, Al.Armii Krajowej 141a, Bielsko-Biała, Bystrzańska 46f, Bielsko-Biała, Doliny Mietusiej 3, Bielsko-Biała, Doliny Miętusiej 10, Bielsko-Biała, Dygasińskiego 21, Bielsko-Biała, Emilii Plater 23, Bielsko-Biała, Goleszowska 14, Bielsko-Biała, Górska 18, Bielsko-Biała, Grażyny 9, Bielsko-Biała, Janowicka 187, Bielsko-Biała, Jaworzańska 36, Bielsko-Biała, Jesionowa 13, Bielsko-Biała, Konopnickiej 30, Bielsko-Biała, Łukasińskiego 2, Bielsko-Biała, Michałowicza 22, Bielsko-Biała, Nad Niprem 12, Bielsko-Biała, Piastowska 46, Bielsko-Biała, Siewna 2a, Bielsko-Biała, Skowronków 1, Bielsko-Biała, Stawowa 29, Bielsko-Biała, Sukiennicza 8, Bielsko-Biała, T.sixta 5, Bielsko-Biała, Trzech Diamentów 6, Bielsko-Biała, W.Witosa 10, Bielsko-Biała, Wyzwolenia 367, Bielsko-Biała, Zwierzyniecka 4, Bielsko-Biała, Żywiecka 266, Bielsko-Biała, Żywiecka 300, Bielsko-Biała, Żywiecka 95, Bieńkowice, Raciborska 42, Bierawa, Dworcowa 2 B, Bieruń, Chemików 3, Bieruń, Granitowa 16, Bieruń, Węglowa 14, Bierzwnik, Kopernika 6, Biesal, Biesal 15h, Bieżuń, Mławska 5, Bilcza, Bukowa 2, Biłgoraj, Korytków Duży 81 A, Biłgoraj, Kościuszki 114, Biłgoraj, Nadstawna 28, Biórków Wielki, Biórków Wielki 100, Biskupice, Rynek 2A, Biskupiec, 1 maja 6a, Biskupiec, Armii Krajowej 11a, Biskupiec, Chrobrego 4a, Biskupiec, Ludowa 36, Biskupiec, Tadeusza Kościuszki 1A, Biskupów, Biskupów 52A, Biszcza, Biszcza 197, Bisztynek, Kolejowa 2, Bisztynek, Plac Chopina 1, Bisztynek, Słoneczna 5, Blachownia, 1 Maja 1, Błonie, Traugutta 2, Bobolice, Fabryczna 1a, Bobolice, Plac Zwycięstwa 4-5, Bobolice, Świerczewskiego 8, Bobrowniki, Plac Wolności 21, Bobrówko, Wesoła 7, Bodzanów, Kalinowa 1,Nowe Miszewo, Bodzanów, Mickiewicza 13, Bodzanów, Miszewo Murowane, Ul. Południowa 13, Bodzanów, Św. Jana Pawła Ii 19, Bodzechów, Opatowska 5, Bodzentyn, Plac Żwirki 24, Bogatynia, Kościuszki 12, Bogoria, Jurkowice 33, Bojano, Kwiatowa 1, Bolechowice, Zielona 3, Bolesław, Główna 46, Bolesławiec, Cicha 4c, Bolesławiec, Kraśnik Dolny 42, Bolesławiec, Staszica 75, Bolesławiec, Zygmunta Augusta 11a, Boleszkowice, Chrobrego 4, Bolszewo, Krasickiego 5, Bolszewo, Szkolna 56, Bolszewo, Wyszyńskiego 1, Borowie, Chromin 41, Borowie, Garwolińska 47, Borowo, Gdańska 23, Borowy Młyn, Jana Pawła Ii 4, Borucin, Kopernika 19, Bożepole Wielkie, Osiedlowa 2, Braciejowa, Braciejowa 1, Braniewo, Kościuszki 52-54, Braniewo, Mielczarskiego 2A/2B, Brenna, Leśnica 100, Brenna, Żarnowiec 1, Brochów, Brochów 122, Brodnica, Cicha, Brodnica, Kolejowa 3, Brodnica, Matejki 14, Brodnica, Szczuka, Brok, Dąbrowskiego 11A, Brożec, Reymonta 34, Brudzeń Duży, Brudzeń Duży, Osiedlowa 2, Brudzew, Turkowska 29, Brzeg, Łokietka 27, Brzeg, Zielona 18, Brzeg Dolny, Wilcza 29, Brzesko, Brzesko, Brzesko, Mickiewicza 64, Brześć Kujawski, Plac Władysława Łokietka 18, Brzeziny, 1000-Lecia, Brzeziny-Kolonia, Topolowa 20, Brzeźce, Gliwicka 41, Brzeźnica, Dębicka 38, Brzeźnica, Zielonogórska 16, Brzeźno, Brzeźno 9, Brzostek, Szkotnia 16, Brzozie, Brzozie, Brzozów Stary, Brzozów Stary 53A, Brzozów Stary, Wszeliwy 1a, Buczkowice, Woźna 1105, Budzisko, Budzisko 10, Budzisław Kościelny, Kleczewska 8, Buk, Dr.K.Wróblewskiego 5, Bukowno, Nowa 1, Buków, Buków 33, Buków, Buków 60, Bulkowo, Bulkowo, Bulkowo, Łupki Nowe 14, Bulowice, Bielska 216, Bulowice, Krakowska 70, Bulowice, Zacisze 5, Burzec, Burzec 94, Bychawa, Piękna 2, Bydgoszcz, Połczyńska 3, Bysław, Główna 61, Bystra, Wyzwolenia 6, Bystrzyca Kłodzka, Marii Konopnickiej 4, Bystrzyca Kłodzka, Stefana Okrzei 11-13, Bystrzyca Oławska, Kościuszki 69, Bytom, Alojzjanów 28 A, Bytom, Chorzowska 18 A, Bytom, Chorzowska 57a, Bytom, Łukasza Wallisa 11 A, Bytom, Łużycka 12, Bytom, Mazurska 3, Bytom, Miechowicka – Pawilony, Bytom, Nowakowskiego 13, Bytom, Palińskiego 21, Bytom, Strzelców Bytomskich 266a, Bytom, Wyzwolenia 125 B, Bytoń, Bytoń 51, Bytoń, Witowo 44, Cedynia, Bolesława Chrobrego 1, Chechło Pierwsze, Kluczewska 1, Chełm, 11 Listpoada 19, Chełm, Al. 3-go Maja 6, Chełm, Metalowa 8, Chełm, Prusa 33, Chełm, Szkolna 16, Chełm, Szpitalna 20, Chełm, Wołyńska 13 A, Chełm, Zachodnia 8b, Chełm Śląski, Chełmska 69, Chełmiec, Limanowska 35, Chełmiec, Marcinkowice 513, Chełmiec, Świniarsko 600, Chełmno, Długa 11,Brzozowo, Chełmża, Zelgno 18, Chlewiska, Czachowskiego 58, Chmielno, Gryfa Pomorskiego 71, Choceń, Sikorskiego 13, Choceń, Śmiłowice 17, Choceń, Świerczewskiego 38, Chochołów, Chochołów 76, Chocicza, Śremska 19, Chociwel, Armii Krajowej 25, Chocz, Rynek 27, Chodecz, Plac Kościuszki 21, Chodecz, Warneńczyka 3, Chodów, Chodów 5/18, Chodów, Sokołowska 73, Chodzież, Wiosny Ludów 18, Chodzież, Zwycięstwa 23, Chojna, Narciarska 45, Chojnice, 18 Pułku Ułanów Pomorskich 31/1, Chojnice, Warszawska 20, Chojno Nowe Pierwsze, Nowe Chojno 32, Chojnów, Legnicka 15, Chojnów, Rokitki 53 A, Choroszcz, Sienkiewicza 29 A, Chorzele, Mostowa 4, Chorzów, 11 - Go Listopada 68, Chorzów, Gałeczki 40 Lok.5, Chorzów, Opolska 2 Lok. 2, Choszczno, Stargardzka 36, Chrostkowo, Chrostkowo 32, Chrośla, Mazowiecka 79, Chróścice, Korfantego 21, Chrzanów, Chrzanów Pierwszy 77, Chrzanów, Oświęcimska 102, Chrzanów, Puchalskiego 1, Chudów, Szkolna 80, Chybie, Wyzwolenia 64, Chybie, Wyzwolenia 89, Chynowie, Chynowie 43, Ciche, Ciche 41a, Ciechanów, Ks.Piotra Ściegiennego 9, Ciechanów, Powstańców Wielkopolskich 2a, Ciechanów, Reutta 5, Ciechocin, Ciechocin 155, Cieksyn, Piłsudskiego 51, Ciemne, Wołominska 198, Cieszyn, Górny Rynek 2, Cieszyn, Stary Targ 11, Cieszyn, Św. Jerzego 9, Cieszyn, Węgielna 3c, Cieszyn, Z.Kossak Szatkowskiej 18, Cieszyn, Z.Kossak Szatkowskiej 6, Cieszyn, Zofii Kossak-Szatkowskiej 18, Cieszyno, Cieszyno 28a, Cybinka, Krośnieńska 8 A, Cychry, Jana Pawła Ii Dz.Nr 398, Cychry, Krześnica 58 A, Cykarzew, Częstochowska 82, Czajków, Czajków 186b, Czaniec, K.K.Wojtyły 58, Czarna, Czarna 263, Czarna, Dworcowa 1a, Czarna, Jaźwiny 71a, Czarna, Konarskiego 50a, Czarna Białostocka, Józefa Piłsudskiego 32, Czarna Białostocka, Sienkiewicza 5, Czchów, Jurków 304b, Czechowice-Dziedzice, Jagiellońska 17a, Czechowice-Dziedzice, Legionów 20, Czechowice-Dziedzice, Legionów 245a, Czechowice-Dziedzice, Mazańcowicka 98p, Czechowice-Dziedzice, Szkolna 40, Czeladź, Dehnelów 17, Czeladź, Niepodległości 1 A, Czemierniki, Radzyńska 2a, Czempiń, Strumykowa 7, Czeremcha, 1 Maja 80, Czermin, Czermin 24, Czerna, Czerna 44a, Czernichów, Krakowska 26, Czernichów, Żywiecka 45, Czerniewice, Mazowiecka 28, Czernikowo, Słowackiego 33, Czersk, Kościuszki 45, Czerwińsk, Grodziec 11, Czerwińsk Nad Wisłą, Jagiełły 11, Czerwińsk Nad Wisłą, Władysława Jagiełły 2b, Czerwionka-Leszczyny, Armii Krajowej 2A, Czerwionka-Leszczyny, Furgoła 9, Czerwone, Czerwone 17a, Czerwonka, Czerwonka 78, Częstochowa, Al. Aleja Niepodległości 27, Częstochowa, Aleja Armii Krajowej 42, Częstochowa, Dekabrystów 41, Częstochowa, Drzymały 2, Częstochowa, Grota Roweckiego 12, Częstochowa, Herberta 2/29, Częstochowa, Konwaliowa 116, Częstochowa, Korkowa 1, Częstochowa, Krakowska 61, Częstochowa, Krasińskiego 6, Częstochowa, Kutrzeby 32, Częstochowa, Leśna 105, Częstochowa, Limanowskiego 45, Częstochowa, Limanowskiego 51/53, Częstochowa, Lipowa 46, Częstochowa, Mstowska 105, Częstochowa, Nałkowskiej 7, Częstochowa, Odrodzenia 1, Częstochowa, Ogińskiego 10, Częstochowa, Okulickiego 57, Częstochowa, Orlik-Ruckemanna 24, Częstochowa, Ossowskiego 12/14, Częstochowa, Piastowska 128, Częstochowa, Sejmowa 26, Częstochowa, Sempołowskiej 1, Częstochowa, Skrzyneckiego 16/18, Częstochowa, Solskiego 34/36, Częstochowa, Św. Barbary 82, Częstochowa, Św. Brata Alberta 69A, Częstochowa, Tetmajera 39, Częstochowa, Warszawska 1, Częstochowa, Wirażowa 8a, Częstochowa, Wręczycka 140/142, Częstochowa, Wrocławska 12, Częstochowa, Zapolskiej 9, Człuchów, Sobieskiego 5a, Czyżew, Duży Rynek 21, Czyżew, Nurska 9, Czyżowice, Wodzisławska 12 A, Ćmielów, Sandomierska 173, Daleszyce, Suków 1, Darłowo, Królowej Jadwigi 26, Darłowo, Tynieckiego 12, Dąbki, Handlowa 1, Dąbroszyn, Dąbroszyn 32, Dąbrowa, Dąbrowa 233, Dąbrowa, Ks. Prof. Sztonyka 8C, Dąbrowa Białostocka, 1000-Lecia Państwa Polskiego 27, Dąbrowa Białostocka, Gen. Nikodema Sulika 4, Dąbrowa Białostocka, Plac Kościuszki 1, Dąbrowa Białostocka, Plac Kościuszki 1/1, Dąbrowa Biskupia, Wonorze 34, Dąbrowa Chełmińska, Bydgoska 50, Dąbrowa Górnicza, Al. Zwycięstwa 89, Dąbrowa Górnicza, Armii Krajowej 7 C, Dąbrowa Górnicza, Bema 8, Dąbrowa Górnicza, Główna 91, Dąbrowa Górnicza, Gołonoska 58, Dąbrowa Górnicza, Łazy Błędowskie 12, Dąbrowa Górnicza, Topolowa 50a/1, Dąbrowa Tarnowska, Piłsudskiego 3, Dąbrowa Zielona, Kośiuszki 39, Dąbrowa Zielona, Olbrachcice 50, Dąbrowice, Sienkiewicza 36, Dąbrówka Górna, Prószkowska 3, Dąbrówka-Ług, Garwolińska 71, Dąbrówno, Kościuszki 10, Deszczno, Maszewska 2, Dębe Wielkie, Strażacka 3a, Dębica, Fabryczna 1, Dębica, Głowaczowa, Dębica, Krakowska 34, Dębica, Krakowska 75, Dębica, Ofiar Katynia 4, Dębica, Pana Tadeusza 12, Dębica, Świętosława238, Dębieńsko, Odrodzenia 8, Dęblin, Przechodnia 2, Dęblin, Wiślana 33, Dębnica Kaszubska, Ks. Antoniego Kani 29 A, Dębno, Dębno, Dębno, Wola Dębińska 344, Dębołęka, Dębołęka 34, Dębowiec, Katowicka 8, Dębowiec, Osiedle 12, Dębowiec, Simoradz, Główna 110, Dobiegniew, Wyszyńskiego 1, Dobino, Dobino 1, Dobra, Bohaterów Westerplatte 21, Dobra, Plac Wojska Polskiego 27, Dobra, Szczecińska 18, Dobra, Wiklinowa 3, Dobrcz, Długa 49, Dobrcz, Koronowska 6, Kotomierz, Dobrcz, Strzelce Górne 10, Dobre, Fabryczna 36, Dobre, Radziejowska 7, Dobre Miasto, Grudziądzka 7a, Dobre Miasto, Łużycka 32a, Dobre Miasto, Łużycka 55a, Dobroszyce, 11 Listopada 2-3, Dobrzany, Mickiewicza 22, Dobrzany, Staszica 30/48 Lok.6, Dobrzejewice, Dobrzejewice 62c, Dobrzeń Wielki, Reymonta 13, Dobrzyca, Dobrzyca 70, Dobrzyca, Koźmińska 20, Dobrzyków, Nowa Korzeniówka 30A, Dobrzyniewo Duże, Białostocka 12, Dobrzyń nad Wisłą, Stodólna 16, Dolistowo Nowe, Dolistowo Nowe 73, Dołhobyczów, Spółdzielcza 2 N, Domanice, Domanice 33, Domaradz, Domaradz 12, Domaradzka Kuźnia, Opolska 5, Dopiewo, Poznańska 13, Drawno, Choszczeńska 22, Drawno, Kolejowa 25 A, Drawsko Pomorskie , Starogrodzka 26 A, Drezdenko, Kościuszki 42c, Drezdenko, Mickiewicza, Drezdenko, Niepodległości 44, Drobin, Sierpecka 15, Drogoszewo, Szkolna 2, Drwalew, Klonowa 1, Drzewica, Słowackiego 2, Drzewica, Staszica 10/14, Drzycim, Dworcowa 6, Dubiecko, Przedmieście Dubieckie 17a, Dubienka, Ul. Kmdr Popr. Bogusława Krawczyka 4, Duszniki-Zdrój, Osiedlowa 2, Duszniki-Zdrój, Sudecka 7, Dygowo, Kolejowa 2, Dynów, Kazimierza Wielkiego 4, Dynów, Łubno 304, Działdowo, Lidzbarska 18b, Działoszyce, Pińczowska 18, Działoszyn, Ogrodowa 2, Dziemiany, 3 Maja 9, Dziergowice, Dworcowa 5, Dzierzgoń, Odrodzenia 8, Dzierzgoń, Zawadzkiego 5, Dzierzkowice, Rynek 143, Dzierżów, Dzierżów 21, Dziewiętlice, Dziewiętlice 31 A, Dzikowiec, Dzikowiec 84, Dziwnówek, Kamieńska 20B, Dźwierzuty, Niepodległości 1, Dźwierzuty, Pasymska 3, Elbląg, Lotnicza 26, Elbląg, Płk. Dąbka 65, Ełk, Jana Pawla Ii 8 A, Ełk, Kolonia 19, Ełk, Tuwima 18, Ełk, W. Polskiego 30, Fajsławice, Fajsławice 5, Fajsławice, Siedliska Drugie 192, Fałkowice, Fałkowice, Filipów, Plac S Batorego 21, Frampol, Stolarska 15, Frydrychowice, Centralna 2, Gaszowice, Wiejska 45a, Gąsocin, Strażacka 19, Gdańsk, Abrahama 15a, Gdańsk, Adama Mickiewicza 37/39, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 24, Gdańsk, Al. Jana Pawła II 23, Gdańsk, Barniewicka 107, Gdańsk, Cieszyńskiego 38/4, Gdańsk, Dywizjonu 303 25, Gdańsk, Jabłoniowa 21/8, Gdańsk, Jana Z Kolna 7/1, Gdańsk, Kartuska 149, Gdańsk, Łagiewniki 50/52, Gdańsk, Łowicka 16, Gdańsk, Majora Słabego 3, Gdańsk, Piaskowa 8, Gdańsk, Pilotów 23b, Gdańsk, Piotra Norblina 23, Gdańsk, Piotrkowska 9 G, Gdańsk, Siennicka 26, Gdańsk, Startowa 4, Gdańsk, Szyprów 1, Gdańsk, Świętokrzyska 58, Gdańsk, Wodnika 2, Gdańsk, Wojskiego 8 B, Gdańsk, Wyzwolenia 51 F, Gdynia, Kopernika 15 A, Gdynia, Morska 143, Gdynia, Paprykowa 9, Gdynia, Płk. Dąbka 232, Gdynia, Starowiejska 10/12, Gdynia, Świętego Wojciecha 7, Gdynia, Zamenhofa 8, Gdynia, Źródło Marii 19 L, Gierałtowice, Powstańców śl. 44, Gierałtowice, Św. Marcina 1, Gilowice, Siedlakówka 5, Gizałki, Kaliska 19, Giżycko, Jagiełły 12, Giżycko, Klonowa 1, Glinianka, Napoleońska 44, Glinojeck, Targowa 3, Gliwice, Paderewskiego 56d, Gliwice, Rolników 56, Gliwice, Solskiego 1, Głogoczów, Głogoczów 857, Głogówek, Rynek 13, Głubczyce, Fabryczna 7, Głubczyce, Marii Konopnickiej 19, Głubczyce, Moniuszki 25, Głubczyce, Osiedle Konstytucji 3 Maja 50a, Głuchołazy, Aleja Jana Pawła II 18, Głuchołazy, Wieniawskiego 3, Gniewino, Osiedle Kaszubskie 20/1, Gniewino, Pomorska 4/2, Gniewkowo, Dworcowa 4, Gniewkowo, Lipie 13a, Gniewkowo, Wierzchosławice 21, Gniewkówiec, Gniewkówiec, Gniewoszów, Regów Nowy, Gnieżdżewo, Pucka 10, Goczałkowice-Zdrój, Żeromskiego 2, Godkowo, Godkowo 13, Godziesze Małe, Kaliska 12, Godziszka, Rybarska 692, Golczewo, Papieża Jana Pawła II 8, Golenice, Golenice 124, Golenice, Golenice 32 A, Goleniów, Konstytucji 3 Maja 14, Goleniów, Matejki 1, Goleszów, Cieszyńska 18, Goleszów, Cieszyńska 33, Gołdap, Jaćwieska 6a, Gołdap, Malarska 3, Gołdap, Matejki 4, Gołdap, Paderewskiego 17, Gołdap, Plac Zwycięstwa 16, Gołębiewo Wielkie, Lawendowa 14, Gołkowice, 1 maja 143, Gołotczyzna, Ciechanowska 11, Gołubie, Wczasowa 3, Gołuchów, Słoneczna 1, Goraj, Rynek 600 - Lecia 2, Gorzków, Partyzantów 1/1, Gorzów, Kazimierza Wilekiego 50-52, Gorzów Śląski, Wojska Polskiego 25, Gorzów Wielkopolski, Batalionu Zośka 10a, Gorzów Wielkopolski, Chrobrego 20-20a, Gorzów Wielkopolski, Fabryczna 53, Gorzów Wielkopolski, Gen.Grota Roweckiego 19, Gorzów Wielkopolski, Juliana Tuwima 12 Ab, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyńska 57 A, Gorzów Wielkopolski, Kościuszki 4, Gorzów Wielkopolski, Paderewskiego 6/1, Gorzów Wielkopolski, Słoneczna 3, Gorzów Wielkopolski, Słoneczna 62, Gorzów Wielkopolski, Szwoleżerów 7c, Gorzów Wielkopolski, Warszawska 225, Gorzów Wielkopolski, Widok 24, Gorzyce, Raciborska 105, Gorzyce, Raciborska 17, Gorzyce, Rybnicka 14, Gorzyce, Żwirki wigóry 6, Gorzyce Wielkie, Ostrowska 1, Gorzyczki, Kopalniana 11, Gorzyczki, Kwiatowa 4, Gosławice, Muzealna 7, Gostomia, Gostomia 17a, Gostycyn, Pruszcz, Gostynin, Bierzewicka 15, Gostynin, Bolesława Prusa 11, Gostynin, Floriańska 16, Gostynin, Kutnowska 39, Gostyń, Górna 21, Gostyń, Pionierska 31, Gostyń, Powstańców Wielkopolskich 31, Gostyń, Spokojna 24, Gostyń, Wł. Łokietka 44, Gostyń Szczeciński, Gostyń Szczeciński 86, Gościcino, Nadrzeczna 2 A, Gościeradów-Folwark, Gościeradów Folwark 17, Gościęcin, Kozielska 13, Gościszów, Gościszów 146, Gowarczów, Plac 20 - lecia 8, Gowidlino, Kartuska 34, Gowino, Wejherowska 50, Gozdowo, Lelice, Płocka 6, Gozdowo, Płocka 12, Gozdowo, Płocka 26, Góra Kalwaria, Kalwaryjska 23, Góra Kalwaria, Wyszyńskiego 1, Górki, Górki 85a, Górki, Hutnicza 1, Górki Noteckie, Kolejowa 27, Górki Noteckie, Kurowska 24 A, Górnica, Górnica 27, Górno, Krajno- Parcele 26 C, Górno, Radlin 122a, Górowo Iławeckie, Plac Ratuszowy 13/1, Górzno, Rynek 23, Górzyca, Os.Kwiatowe 10, Górzyn, Górzyn 185 B, Grabianów, Wrzosowa 117, Grabiny, Grabiny 63b, Grabownica Starzeńska, Grabownica 592, Grabowo, Grabowo 28, Grabów nad Pilicą, K.Pułaskiego 51a, Grajewo, Oś. Południe 60, Gralewo, Gralewo, Granica, Lawendowa 1, Grodziec, Główna 13, Grodziec, Wiejska 27, Gromiec, Kolonia 2, Gronowo Elbląskie, Osiedlowa 30a, Gródek, Chodkiewiczów 10, Gródek, Chodkiewiczów 49, Gródek, Laskowicka 7, Grójec, Al. Jana Pawła Ii 27, Grójec, Armii Krajowej 49, Grójec, Beskidzka 102a, Grójec, Kazimierza Jagiellończyka 5a, Grójec, Wybickiego 4a Lok. 1u, Gruczno, Wojska Polskiego 18, Grudusk, Ciechanowska 3a, Grudynia Wielka, Kozielska 54, Grudziądz, Legionów 33, Grudziądz, Legionów 79-81, Grudziądz, Modrzewiowa 3, Grudziądz, Waryńskiego 92, Grupa, Dworcowa 2, Gryfice, Nowy Świat 13, Gryfino, Piastów 14 A, Grzęska, Grzęska 520, Grzymiszew, Pl.Wolności 8, Hajnówka, Bielska 52, Hażlach, Długa 23a, Hecznarowice, Jasna 2, Hecznarowice, Nowowiejska 5a, Hermanowice, Hermanowice 35a, Hołubla, Siedlecka 4, Horodyszcze, Wisznicka 2, Hrubieszów, 3 -Maja 10, Hrubieszów, Grotthusów 1, Hrubieszów, Wyzwolenia 5, Hrubieszów, Zamojska 2, Hruszniew-Kolonia, 23, Huszlew, Huszlew 76a, Idalin, Idalin 42, Igołomia, Igołomia 244, Iława, 1 Maja 24b, Iława, Andersa 11, Iława, Gdańska 1a, Iłowo Wieś, Jagiellońska 6b, Imielin, Św. Brata Alberta 19a, Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 16, Inowrocław, Marulewska 7, Inowrocław, Św. Ducha 29, Ińsko, Boh. Warszawy 2, Ińsko, Bohaterów Warszawy 25, Ińsko, Bohaterów Warszawy 33, Istebna, Istebna 1370, Istebna, Istebna 1642, Iwaniska, Rolnicza 1, Jabłonka, Jabłonka 171, Jabłonka, Magurska 7, Jabłonka, Wąska 1a, Jabłonna, Jabłonna II 40, Jabłonna - Majątek, Piotrków Drugi 62, Jabłonowo Pomorskie, Główna 5, Jabłoń Kościelna, Kolejowa 12a, Jaczkowice, Jaczkowice 46a, Janczewo, Janczewo 15, Jankowice, Nowa 132, Jankowice, Nowa 14, Jankowice, Raciborska 30a, Jankowice, Wadowicka 13, Janowiec, Janowice 2b, Janowiec Kościelny, Janowiec Kościelny 64, Janowo, Plac Kościuszki 35, Janów, Parkowa 9a, Janów, Żarecka 34, Janów Lubelski, Bialska 1, Janów Lubelski, Biała Druga, Janów Lubelski, Jana Pawła II 9, Janów Lubelski, Kardynała Wyszyńskiego 5, Janów Lubelski, Wiejska 26, Janów Podlaski, Parkowa 3, Jantar, Morska 4, Jaraczewo, Kolejowa 18, Jarchlino, Jarchlino 31 A, Jarosław, Garbarze 4, Jaroszowice, Jaroszowice 225, Jaroszowiec, Kolejowa 17, Jasienica, Jasienica 1173, Jasienica, Pawła Jasienicy 44, Jasienica Dolna, Jasienica Dolna 11, Jasienica Górna, Jasienica Górna 25a, Jasień, Mazurkiewicza 132, Jastarnia, Mickiewicza 122, Jastków, Marysin, Ziemska 50, Jastrowie, Kieniewicza 5, Jastrzębia Góra, Tupadły, Ul Pucka 29a, Jastrzębie, Marusarzówny 21, Jastrzębie Zdrój, Cieszyńska 116A, Jastrzębie Zdrój, Komuny Paryskiej 1a, Jastrzębie Zdrój, Stawowa 2, Jastrzębie Zdrój, Szotkowicka 52, Jastrzębie Zdrój, Świerklańska 87, Jastrzębie Zdrój, Turystyczna 5B, Jastrzębie Zdrój, Wrocławska PU-728, Jastrzębie-borynia, 3 maja 109, Jaświły, Jaświły 17a, Jawiszowice, Przeczna 63a, Jawor, Jasna 3, Jawor, Plac Wolności 30, Jawor, Starojaworska 110, Jaworze, Bielska 576, Jaworze, Cieszyńska 362, Jaworze, Pałacowa 3, Jaworze Dolne, Kolonia Górna 19, Jaworzno, Al. Józefa Piłsudskiego 72, Jaworzno, Ciężkowicka 64, Jaworzno, Gagarina 9a, Jaworzno, Granitowa 5, Jaworzno, Grunwaldzka 104, Jaworzno, Gwardzistów 28, Jaworzno, Jaworzno 71 A, Jaworzno, Kasztanowa 61, Jaworzno, Olszewskiego 2a, Jaworzno, Paderewskiego 8a, Jaworzno, Starowiejska 17, Jaworzno, Sucharskiego 11, Jaworzyna Śląska, Jana Pawła II 3, Jedlicze, Tokarskich 30, Jedlińsk, Jedlanka 38b, Jedlnia-Letnisko, Piłsudskiego 3, Jednorożec, Polna 1, Jedwabno, 1 Maja 67a, Jelcz Laskowice, Hirszfelda 10 A, Jelcz Laskowice, Polna 41, Jelcz Laskowice, Wrocławska 11, Jelenia Góra, 1-Go Maja 43b, Jelenia Góra, Cieplicka 213, Jelenia Góra, Dziwiszów 48, Jeleniewo, Suwalska 40a, Jeleń, Jeleń 10b, Jeleśnia, Przyborów 415b, Jędrzejów, Okrzei 42, Jędrzychów, Wiejska 28 A, Jordanowo, Działka Nr 328/1, Jordanów, Piłsudzkiego 83, Józefów, Armii Krajowej 5, Józefów, Graniczna 4a, Kaczory, Dziembowo 77a, Kaczory, Dziembowska 17a, Kaczyce, Sobieskiego 4, Kadzidło, Kościuszki 8, Kaletnik, Kaletnik 61, Kalety, 1-Go Maja 14, Kalety, 1-Go Maja Nr 5G, Kaliska, Długa 28, Kalisz, Łódzka 184a, Kalisz, Poznańska 42, Kalisz, Rajskowska 16, Kalisz Pomorski, Dworcowa 17, Kalisz Pomorski, Wolności 37/1-2, Kalwaria Zebrzydowska, Targowa 3, Kamesznica, Parkowa 675, Kamienica, Kamienica 966, Kamienica Polska, Marii Konopnickiej 215 A, Kamieniec, Tarnogórska 25, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowicka 2, Kamienna Góra, Szarocin 74, Kamiennik, Kościuszki 12, Kamień, Kolonia Kamień 37 b, Kamień, Pławanice 33 b, Kamień Krajeński, Główna 17, Kamień Pomorski, Strzelecka 12 f, Kamień Pomorski, Szczecińska 12, Kamień Pomorski, Wrzosowo 24, Kamieńsk, Marii Konopnickiej 2, Kamionka, Lubartowska 21, Kamionka, Rynek 8, Kamionka, Samoklęski Kol. Druga 8, Kamionka Wielka, Mystków 488, Kamponos, Chopina 18, Kaniów, Krzywolaków 3, Karczew, Westerplatte 4, Karczmiska, Starowiejska 198, Karlino, Szymanowskiego 2, Karłowice Wielkie, Karłowice Wielkie 57, Karminek, Karmin 20, Karnice, Nadmorska 3, Karniowice, Psary, Ostra Góra 18, Karpacz, Konstytucji 3 Maja 29, Karsibór, Karsibór 21, Karsibór, Karsibór 63 A, Karsin, Długa 141, Karsko, Pionierów 11 A, Kartuzy, Parkowa 3, Karwieńskie Błota Dwa, Wczasowa 198, Katowice, Boya Żeleńskiego 75, Katowice, Gen. Jankego 109, Katowice, Józefowska 34, Katowice, Kościuszki 26, Katowice, Ligocka, Katowice, Mikołowska 40, Katowice, Mościckiego 6, Katowice, Obr. Westerplatte 3, Katowice, Pl. Jana Kasprowicza 4 Lok. 2u, Katowice, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1, Katowice, Powstańców 19, Katowice, Raciborska 11, Katowice, Rybnicka 11, Katowice, Samsonowicza 25, Katowice, Stefana Batorego 10, Katowice, Tysiąclecia 1, Katowice, Walentego Roździeńskiego 88 A, Katowice, Wincentego Pola 14/2, Katowice, Wojciecha 51 A, Katowice, Zadole 24-26, Katowice, Żurawia 14, Katowice, Żwirki I Wigury 23, Kawęczyn, Kawęczyn – Działki, Kazanów, Batalionów Chłopskich 31, Kazimierz Biskupi, Golińska 10, Kazimierz Dolny, Rynek 23, Kazimierz Dolny, Uściąż 116, Kazimierza Wielka, Armii Krajowej 5C, Kazimierza Wielka, Kolejowa 27, Kaźmierz, Nowowiejska 36, Kąkolewnica, Turów 83, Kębłowo, Perłowa 2, Kędzierzyn-Koźle, Kłodnicka 34, Kędzierzyn-Koźle, Poniatowskiego 9, Kępa, Wróblińska 1, Kępice, Sikorskiego 22 A, Kępno, Słoneczna 15, Kętrzyn, Królowej Jadwigi 11a, Kętrzyn, Wopławki 12, Kęty, Kościuszki 19a, Kęty, Os.700-lecia, Kęty, Osiedle Nad Sołą, Kęty, Osiedle Sikorskiego 9/5, Kielce, Bohaterów Warszawy 9, Kielce, Bp. Kaczmarka 18, Kielce, Chęcińska 5, Kielce, J.N.Jeziorańskiego 125, Kielce, Jarzębinowa 3, Kielce, Jurajska 1, Kielce, Kalinowa 1, Kielce, Karczówkowska 20, Kielce, Klonowa 54, Kielce, Lecha 11, Kielce, Nowy Świat 28, Kielce, Orkana 11, Kielce, Osiedle Na Stoku 117, Kielce, Paska 6/6, Kielce, Staffa 2, Kielce, Starowapiennikowa, Kielce, Szkolna 36a, Kielce, Śląska 7, Kielce, Warszawska 147, Kielce, Wiśniowa 3, Kielce, Wrzosowa 13, Kiełczygłów, 1000-Lecia 16, Kiernozia, Rynek Kopernika 1, Kijewo Królewskie, Chełmińska 1, Kijewo Królewskie, Cyprysowa 1, Kijewo Królewskie, Trzebcz Szlachecki 16a, Klaudyn, Lutosławskiego 9, Klecza Dolna, Barwałd Dolny 154, Klecza Dolna, Klęcza Dolna 75, Kleczew, Okrzei 1, Kleszczele, Kolejowa 1, Kleszczele, Kolejowa 18, Kleszczewo Kościerskie, Kleszczewo Kościerskie 48b, Kleszczów, Główna 73, Kluczbork, Broniewskiego 12, Kluczbork, Grunwaldzka 26, Kłobuck, Orzeszkowej 5, Kłobuck, Różana 7, Kłobuck, Staszica 48, Kłodzko, Tetmajera 4a, Kłomnice, Częstochowska 102a, Kłomnice, Rzeki Wielkie, Główna, Kmiecin, Jaśminowa 43, Knurów, Kosmonautów 18, Knyszyn, Tykocka 6, Kobiernice, Krakowska 24, Kobylanka, Szkolna 5 A, Kobylin, Rynek 7, Kobyłczyna, Kobyłczyna 96, Kobyłka, Napoleona 68, Kobyłka, Szeroka 26, Kocierz Moszczanicki, Beskidzka 61a, Koczała, Człuchowska 8, Kolbudy, Dworcowa 1, Kolno, Bęsia 35, Kolno, Kolno 16b, Kolno, Wojska Polskiego 46, Kołaki Kościelne, Wyszyńskiego 18, Kołczyn, Sulęcińska 25, Kołobrzeg, 6 Dywizji Piechoty 27, Kołobrzeg, Bema 5/5, Komorniki, Kościelna 20, Komorów, Tomaszowska 110, Konary, Świątnicka 244, Koneck, Koneck, Koneck, Zakrzewo, Konin, Al. Cukrownicza 11, Konin, Aleja 1-Go Maja 15, Konin, Jana Pawła Ii Nr 79 D, Konin, Szeligowskiego 1, Konin, Ślesińska 1 A, Konin, Wyszyńskiego 26, Konopiska, Częstochowska 9, Konopiska, Opolska 1, Konopiska, Rększowice 198, Konopnica, Szkolna 9a, Konstancin-Jeziorna, Anny Walentynowicz 21s, Konstancin-Jeziorna, Kierszek 1, Konstantynów, Janowska 36a, Końskie, 3-Go Maja 3a, Końskie, Hubala 14, Końskowola, Pożowska 2, Kopanica, Księcia Józefa Poniatowskiego 45, Koprzywnica, Krakowska 86, Korfantów, Kościuszki 2, Koronowo, Nowy Dwór 10, Koronowo, Samociążek 24, Koronowo, Stopka 22, Koronowo, Szosa Kotomierska 46, Korsze, Wojska Polskiego 6, Korytnica, Korytnica 6b, Korzeniów, Korzeniów 72, Kosów Lacki, Słoneczna 6, Kostrzyn nad Odrą, Mikołaja Reja 44, Kostrzyn nad Odrą, Narutowicza 5, Kostrzyn nad Odrą, Osiedle Leśne 5/3, Kostrzyn nad Odrą, Piastowska 1, Koszalin, Budowniczych 4, Koszalin, Niepodległości 53A, Koszęcin, Wiosenna 8, Koszyce, Rynek 23, Kościan, Gostyńska 86, Kościan, Surzyńskiego 40, Kościelec, Turecka 2, Kościelisko, Karpielówka 2a, Kościelisko, Nędzy-Kubińca 148, Kościelna Wieś, Św. Wawrzyńca 32, Kościerzyna, Gdańska 5, Kościerzyna, Kartuska 7, Kościerzyna, Staszica 6, Kowal, Matejki 13, Kowale Oleckie, Witosa 24, Kowale Pańskie, Kowale Pańskie 53, Kowalew, Chrobrego 32, Kowalewo Pomorskie, 23 Stycznia 11, Kowalewo Pomorskie, Wielkie Rychnowo 42, Kozłowo, Nidzicka 35, Kozłowo, Pólko 4, Kozy, Krakowska 42, Kozy, Przecznia 60, Kożuchów, Okrzei 2, Kórnica, Główna 1, Kórnik, Rynek 2, Krajenka, Bydgoska 29/7, Kraków, 29 Listopada 57-59, Kraków, A. Prażmowskiego 12, Kraków, Al. Daszyńskiego 18, Kraków, Al. Pokoju 14, Kraków, Armii "Kraków" 22/LU, Kraków, Astronautów 5, Kraków, Bajana 8, Kraków, Bajeczna 6, Kraków, Balicka 16, Kraków, Balicka 49, Rząska, Kraków, Beskidzka 30, Kraków, Bobrzyńskiego 33, Kraków, Bohaterów Września 1b, Kraków, Bohaterów Września 57, Kraków, Borkowska 17 b, Kraków, Bosaków 11, Kraków, Bronowicka 42/u2, Kraków, Długa 51, Kraków, Dobrego Pasterza 100, Kraków, Dobrego Pasterza 13, Kraków, Dożynkowa 99, Kraków, Dworcowa 12, Kraków, Głowackiego 4, Kraków, Górników 3, Kraków, Grochowska 22a, Kraków, Jachimeckiego 1, Kraków, Jana Pawła II 15, Kraków, Jaremy 10, Kraków, Kącik 13, Kraków, Kobierzyńska 123, Kraków, Kobierzyńska 42, Kraków, Koszykarska 27 a, Kraków, Krasickiego 30 lok 79, Kraków, Krowoderskich Zuchów 22, Kraków, Królewska 52, Kraków, Królowej Jadwigi 206, Kraków, Ks.J.Meiera 20b, Kraków, Kuczkowskiego 1, Kraków, Kunickiego 5, Kraków, Kurczaba 3, Kraków, Kuźnicy Kołłatajowskiej 13, Kraków, Lipska 53, Kraków, Łokietka 242, Kraków, Makowskiego 4, Kraków, Mazowiecka 16, Kraków, Mazowiecka 88/7, Kraków, Młyńska 8, Kraków, Myczkowskiego 1, Kraków, Myślenicka 133, Kraków, Na Błonie 11b, Kraków, Na Kozłówce 18, Kraków, Olsztyńska 1, Kraków, Opolska 37, Kraków, Orlińskiego 1 Lu6, Kraków, Os. Albertyńskie 22a, Kraków, Os. Centrum d bl.1, Kraków, Os. Dywizjonu 303 Pawilon 1, Kraków, Os. II Pułku Lotniczego 24, Kraków, Os. Ii Pułku Lotniczego 44, Kraków, Os. Jagiellońskie 7, Kraków, Os. Kazimierzowskie 30, Kraków, Os. Kolorowe 10a, Kraków, Os. Kombatantów 9, Kraków, Os. Krakowiaków 22b, Kraków, Os. Mistrzejowice 5, Kraków, Os. Na Wzgórzach 31, Kraków, Os. Niepodległości 3, Kraków, Os. Ogrodowe 10, Kraków, Os. Oświecenia 21, Kraków, Os. Oświecenia 38, Kraków, Os. Piastów 60, Kraków, Os. Przy arce 1, Kraków, Os. Słoneczne 15, Kraków, Os. Stalowe 12, Kraków, Os. Strusia 12, Kraków, Os. Urocze 1, Kraków, Os. Wysokie 19, Kraków, Os. Zielone 6, Kraków, Os. Złota Jesień 13, Kraków, Os. Złota Podkowa 1/8, Kraków, Os. Złotego Wieku 14, Kraków, Os. Złotego Wieku 19-20, Kraków, P. Ściegiennego 67a, Kraków, Raciborska 17, Kraków, Radzikowskiego 138-140, Kraków, Senatorska 2, Kraków, Skarbowa 2, Kraków, Słoneczne 8, Kraków, Sowia 1a, Kraków, Spółdzielców 9, Kraków, Stachiewicza 3, Kraków, Stradomska 9, Kraków, Stróża Rybna 20, Kraków, Strzelców 26, Kraków, Teligi 24, Kraków, Twardowskiego 48, Kraków, Tysiąclecia 15, Kraków, Ugorek 14, Kraków, Witosa 39, Kraków, Władysława Jagiełly 31 a, Kraków, Włoska 2, Kraków, Wysłouchów 27 a, Kraków, Wysłouchów 55, Kraków, Zawiszy 10, Kraków, Złotego Wieku 19-20, Krapkowice, Damrota 4, Krapkowice, Drzymały 1, Krapkowice, Oś. 1000-Lecia, Krapkowice, Rynek 8, Krasiejów, Spóracka 17, Krasne, Zielona 39, Krasnosielc, Amelin 8, Krasnosielc, Nowy Sielc 26a, Krasnosielc, Rynek 7, Krasnystaw, Mostowa 39, Krasnystaw, Piłsudskiego 30, Krasnystaw, Plac 3-Go Maja 25, Krasnystaw, Sobieskiego 7 A, Krasocin, Oleszno, Ul.Źródłowa 2a, Kraszewice, Głuszyńska 1, Kraszowice, 16a, Kraśniczyn, Kościuszki 10, Kraśnik, Grunwaldzka 1, Kraśnik, Racławicka 5, Kraśnik, Sądowa 12, Kroczyce, Kościuszki 2, Krogulna, Średnia 1, Krokowa, Karlikowo, Polna 6, Krokowa, Minkowice, Ul. Długa 1, Krosnowice, Krosnowice 221, Krościenko N/d Dunajcem, Potoczki 1a, Krośniewice, Kościuszki 6, Krośniewice, Targowa 4, Krotoszyn, Grudzielskiego 45 B, Krotoszyn, Koźmińska 82, Krotoszyn, Osadnicza 44, Krotoszyn, Ostrowska 155, Krotoszyn, Słowiańska 54, Kruszyn, Kruszynek 27, Kruszyn, Kruszynek 29, Kruszyna, Bogusławice, Kruszyńska 25, Krynica Morska, Gdańska 95, Krynki, Ostrowiecka 10a, Krynki, Plac Jagielloński 6, Krypno, Długołęka 1, Krypno Kościelne, Krypno Kościelne 3a, Kryspinów, Kryspinów 462, Krzanowice, Morawska 2, Krzesk-Królowa Niwa, Krzesk - Królowa Niwa 79, Krzesk-Królowa Niwa, Krzesk – Królowa Niwa 278, Krzeszowice, Rynek 30, Krzeszów, Rynek 15, Krzeszyce, Gorzowska 2, Krzymów, Główna 7, Krzynowłoga Mała, Przasnyska 3, Krzyszkowice, Krzyszkowice 733, Krzywa, Krzywa 108, Krzywda, Łukowska 17, Krzyż Wielkopolski, Wojska Polskiego 100, Krzyżanowice, Główna 26, Księżomierz, Gościeradowska 85, Księżpol, Biłgorajska 7a, Kujawy, Prudnicka 64, Kuryłówka, Kuryłówka 446, Kutno, Barlickiego 9, Kutno, Batorego 13, Kutno, Jesienna 46, Kutno, Krasińskiego 22, Kutno, Łąkoszyńska 68, Kutno, Łęczycka 10a, Kutno, Łokietka 15 I 9, Kutno, Oś. Łąkoszyn7/1, Kutno, Podrzeczna 38, Kutno, Sadowa 2, Kutno, Sowińskiego 5, Kutno, Toruńska 17 A, Kutno, Zamoyskiego 4, Kuźnia Raciborska, Moniuszki 2, Laskowice, Plac 1-Go Maja 1, Lasocice, Lasocice, Latoszyn, Latoszyn 27b, Legbąd, Ks. Stanisława Chudzińskiego 5a, Legionowo, Legionów 106, Legnica, Andersa 6, Legnica, Brzozowa 23, Legnica, Drohobycka 2, Legnica, Izerska 36/8, Legnica, Piłsudskiego 14c, Legnica, Przybosia 5, Lekowo, Lekowo 25, Lenartowice, Lenartowice 28 A, Leszno, Łużycka – Pawilon, Leszno, Rynek Zaborowski 40, Leszno, Sochaczewska 62, Leszno, Święciechowska 18, Leszno, Węgierska 15, Leszno Górne, Bolesławiecka 18a, Leśna, Św.Michała Archanioła 180, Leśniewo, Kościelna 4, Lewin Brzeski, Moniuszki 59, Lewków, Powstańców Wielkopolskich 16, Leźnica Wielka-Osiedle, Osiedle 23, Lędziny, Hołdunowska 72a, Lędziny, Ozimska 1, Lgota Wielka, Krzywanice 49, Lgota Wielka, Radomszczańska 125, Lgota Wielka, Radomszczańska 54, Lidzbark Warmiński, Astronomów 21, Lidzbark Warmiński, Astronomów 29, Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 12, Lidzbark Warmiński, Kopernika 5, Lidzbark Warmiński, Legionów 2h, Ligota, Bielska 5, Ligota, Krotoszyńska 6a, Ligota Wielka, Ligota Wielka 26 A, Ligowo, Strażacka 4, Limanowa, Jana Pawła II 17, Limanowa, Krakowska 26, Lipiany, Sienkiewicza 5, Lipie, Częstochowska 24, Lipie, Lindów 5b, Lipka, Kościuszki 24, Lipnik, Lipnik 103, Lipno, 3-Go Maja 12, Lipno, Karnkowo, Lipno, Kościuszki 10, Lipno, Łochocin, Lipno, Łochocin 80b, Lipno, Okrzei 7, Lipno, Oś. Armii Krajowej 6a, Lipno, Popowo, Lipno, Radomice, Lipno, Sierakowskiego 22, Lipowa, Wiejska 50, Lipowiec Kościelny, Lipowiec Kościelny 30, Lipsk, Rynek 21, Lipsko, Rynek 30, Lipusz, Młyńska 14, Lisiec Wielki, Długa 2a, Lisków, Wacława Blizińskiego 41, Lisków, Wacława Blizińskiego 91b, Liszkowo, Liszkowo, Lniano, Wyzwolenia 7e, Lubartów, Lubelska 38, Lubasz, B.Chrobrego 7b, Lubawa, Mortęgi 42c, Lubawa, Stanisława Wolskiego 6/38, Lubawa, Warszawska 13, Lubiąż, Fryderyka Chopina 1a, Lubienia, Popielowska 2, Lubieszewo, Lubieszewo 14, Lubin, Juliana Tuwima 4, Lubin, Krzeczyn Wielki 31, Lubin, Mikołaja Kopernika 17, Lubin, Orla 52a, Lubin, Szklary Górne 20, Lubin, Żurawia 29a, Lubiszyn, Staw 95a, Lublewo Gdańskie, Wybickiego 39a, Lublin, Al. Racławickie 31, Lublin, Biskupie Kolonia 24, Lublin, Droga Męczenników Majdanka 55, Lublin, Furmańska 7, Lublin, Jantarowa 5 Lokal nr 1, Lublin, Leszetyckiego 4 A, Lublin, Lwowska 6, Lublin, Łuszczów I 132c, Lublin, Majdan Tatarski 31, Lublin, Medalionów 16, Lublin, Motorowa 2, Lublin, Nadbystrzycka 11, Lublin, Nadbystrzycka 87, Lublin, Niepodległości 7D, Lublin, Organowa 4, Lublin, P. Tadeusza 3, Lublin, Peowiaków 10, Lublin, Popiełuszki 29a, Lublin, Prawiedniki 25, Lublin, Roztocze 10, Lublin, Sierpińskiego 4, Lublin, Sławin 20, Lublin, Staffa 21, Lublin, Startowa 16 Lok. 201, Lublin, Szerokie 120 A, Lublin, Szmaragdowa 36 A, Lublin, Tulipanowa 80, Lublin, W. Chodźki 3, Lublin, Zamojska 37, Lublin, Zygmunta Krasińskiego 3, Lubliniec, Sadów, Powstańców Śląskich 81, Lubliniec, Tysiąclecia 5, Lubno, Akacjowa 5, Lubno, Lubno 13, Lubnów, Szkolna 11, Lubojna, Częstochowska 29, Lubomierz, Lubomierz 290, Lubomino, Kopernika 14, Luboń, Polna 42, Luborcza, Luborcza 41, Gm. Koniecpol, Lubosz, Wąska 1, Lubowidz, Jana Pawa II 34, Lubraniec, Mickiewicza 23, Lubrza, Pl. Wdzięczności 5, Lubsko, Poznańska 2, Luchowo, Luchowo, Lutowiska, Lutowiska 44, Lutowiska, Pszczeliny 19, Luzino, Młyńska 4, Luzino, Robakowo, Św. Jana 46, Lyski, Rybnicka 50 A, Łabunie, Parkowa 3, Ładzice, Radziechowice Ii, Łambinowice, Obozowa 20a, Łanięta, Łanięta 10a/1, Łapy, Cmentarna 2, Łapy, Długa 70, Łaszczów, Chopina 6 A, Łaszczów, Targowa 9, Łaz, Łaz 12, Łaziska, Łaziska, Łaziska Rybnickie, Dworcowa 3, Łazy, Spółdzielcza 5, Łączki Kucharskie, Łączki Kucharskie, Łąg, Długa 31, Łeba, Wysockiego 11, Łebcz, Mieroszyno, Pucka 11, Łebcz, Strzelno, Kasztanowa 5, Łebcz, Topolowa 2, Łęczyce, Długa 7, Łęg Probostwo, Łęg Probostwo 28, Łęka Opatowska, Szkolna 6, Łęki, Piastowska 34, Łobodno, Sienkiewicza 11, Łobżenica, 1-Go Maja 7, Łodygowice, Piłsudskiego 59, Łomża, Kazańska 12a, Łomża, Księcia Janusza I 5, Łomża, Reymonta 1a, Łomża, Sikorskiego 373, Łomża, Śniadeckiego 2a, Łomża, Wesoła 113, Łosice, Kolejowa 24 A, Łosice, Rynek 11, Łosice, Siedlecka 1, Łosiów, Główna 110, Łosiów, Kolejowa 2, Łowicz, Os. Dąbrowskiego 23, Łowicz, Starzyńskiego 29, Łódź, Matejki 3/5, Łódź, Przemysłowa 27 A, Łódź, Wschodnia 17, Łódź, Wschodnia 23, Łódź, Zacisze 16, Łubniany, Opolska 69, Ługów, Ługów 29, Łukęcin, Bursztynowa 9c, Łukowa, Chmielek, Łukowa, Chmielek 206 B, Łukowa, Łukowa, Łukowa, Łukowa 174, Łukowa, Łukowa 552, Łuków, Gałczyńskiego 52, Łuków, Wolności 20b, Łukta, Warmińska 10, Maciejowice, Maciejowice 58c, Maciejowice, Rynek 46a, Magnuszew, Żołnierzy Iawp 65a, Majdan Królewski, Plac Rynek 33, Maków Mazowiecki, Rynek 25, Maków Mazowiecki, Witosa 14, Maków Podhalański, Sportowa 5, Malanów, Południowa 14, Malbork, Os. Stare Miasto 20e, Malczyce, Mickiewicza 1, Malechowo, Malechowo 67, Malechowo, Malechowo 83A, Mała Wieś, Kochanowskiego 9, Małogoszcz, Osiedle 1b, Małusy Wielkie, Małusy Wielkie 56, Gm. Mstów, Mały Płock, Tadeusza Ciborowskiego 2A, Mańkowice, Mańkowice 87a, Marcinkowice, Marcinkowice 48, Margonin, Kościuszki 11, Marklowice, Wiosny Ludów 113, Marklowice, Wyzwolenia 65, Marklowice Górne, Dębowa 2a, Markusy, Markusy 71c, Masłońskie, Żarecka 21, Mąkowarsko, Bydgoska 4, Mędrzechów, Mędrzechów 439, Miastkowo, Łomżyńska 7, Michałowice, Komora 2, Michałowo, Białostocka 33, Michałowo, Gródecka 11, Michałowo, Nowa Wola 104, Michałów, Michałów 116, Michów, Rudno, Spacerowa 45, Michów, Rynek I / 28, Miechów, Os. Żeromskiego 1, Miedziana Góra, Tumlin - Wykień 31, Miedźna, Bieruńska 24e, Miedźno, Częstochowska 24, Mielec, Podleszany 190, Mielec, Wolności 127, Mielęcin, Mielęcin, Mielno, Żeromskiego 2, Mieszków, Dworcowa 22, Mieścisko, Gnieźnieńska 20 A, Międzybrodzie Bialskie, Plac Św. Ambrożego 1, Międzybrodzie Żywieckie, Beskidzka 59F, Międzychód, Poznańska 1a, Międzylesie, Plac Wolności 18-19, Międzyrzec Podlaski, Mieczysława Kalenika 1, Międzyrzecz, 30 Stycznia 72, Międzyrzecz Podlaski, Brzeska 57, Międzyrzecz Podlaski, Pocztowa 2, Międzyrzecze, Międzyrzecze 505, Miętne, Koscielna 2a, Mikołajki, Pl. Wolności 9, Mikołajki, Złotych Kłosów 6, Mikołajki Pomorskie, Kościuszki 13, Mikołów, Cypriana Kamila Norwida 1, Mikołów, Pszczyńska 11, Mikstat, Skryta 1, Milówka, Grunwaldzka 10, Milówka, Jagiellońska 14/1, Miłakowo, Daszyńskiego 8, Miłakowo, Warszawska 5 E, Miłobądz, Długa 49, Miłobądz, Wiejska 23a, Miłocin, Miłocin 6 A, Miłomłyn, Pasłęcka 3/1, Miłosław, Os.Władysława Łokietka 18, Mińsk Mazowiecki, Siennicka 29, Mińsk Mazowiecki, Spółdzielcza 2, Mircze, Kryłowska 14, Mirosławiec, Wolności 23, Mirsk, Plac Wolności 13, Mirzec, Majorat 9, Mława, Żwirki 17, Młoszowa, Florkiewicza 1, Młynary, Dworcowa 12, Mnich, Kopernika 18, Mochowo, Mochowo 47, Modliborzyce, Piłsudskiego 41, Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze, Modlnica, Jurajska 5, Mokobody, Plac Chreptowicza 27, Mokrzesz, Częstochowska 7, Mońki, Strażacka 3, Mońki, Tysiąclecia P.P.12, Mońki, Wojska Polskiego 42, Morawica, Kielecka 10, Morawica, Podemłynie 23, Morawica, Wolności 23, Morąg, Mickiewicza 38 A, Morąg, Przemysłowa 1a, Morąg, Wyszyńskiego 3/2, Mordy, Kilińskiego 1, Moryń, Żeromskiego 1 A, Mosty, Mosty 58a, Motycz, Uniszowice 10, Mrągowo, Słoneczna 49, Mrozy, Stara Maszyna 158, Mrzeżyno, 1000-Lecia 11, Mstów, 16 Stycznia 16, Mstów, Wolności 79a, Mszana, 1 Maja 73 A, Mszana Dolna, Krakowska 15, Mszczonów, Dworcowa 6, Mszczonów, Grójecka 2, Zbiroża, Murzasichle, Sądelska 95 A, Mysłowice, Chopina 21d, Mysłowice, Jastruna, Mysłowice, Kościelniaka 91 G, Mysłowice, Rynek 23, Myszków, 11 Listopada 6a, Myszków, Kościuszki 153, Myszków, Rynek 20, Myszków, Sikorskiego 51d, Myszków, Słowackiego 120, Myszków, Wyzwolenia 123, Myszyniec, Pl. Wolności 22, Myszyniec, Sienkiewicza 17, Myślachowice, 22 Lipca 22, Myślachowice, Lgota, Trzebińska 33, Myślenice, 3-Maja 16 A, Nacpolsk, Szkolna 32, Nadarzyn, Pl. Poniatowskiego 8, Nadarzyn, Kajetany, Rolna 48, Nagoszyn, Bobrowa 49, Nakło, Szymanowskiego 5, Nakło nad Notecią, Adama Asnyka 2a, Nałęczów, 1-go Maja 3, Nałęczów, Partyzantów 12, Namysłów, Grunwaldzka 46 C, Narok, Wiejska 23, Narol, Warszawska 6, Naruszewo, Naruszewo 70, Narzym, Kościelna 2, Nasielsk, Tylna 1, Naterki, Plac Na Rozdrożu 1, Nawodna, Witosa, Nawojowa, Podkamienne 1, Nędza, Jana Pawła Ii 25a, Nidzica, Napiwoda 57, Nidzica, Orłowo 12/4, Nidzica, Słoneczna 1, Nidzica, Sprzymierzonych 32, Nidzica, Zagrzewo 27, Niechcice, Częstochowska 9, Niechorze, Pomorska 2, Niedrzwica Duża, Czółna 38, Niedrzwica Duża, Kraśnicka 82, Niedrzwica Duża, Niedrzwica Kościelna, Ul. Lipowa 57, Niedrzwica Duża, Strzeszkowice Duże 262, Niedźwiada, 98e, Niedźwiedź, Niedźwiedź 45, Niegowonice, Kościuszki 11, Niegowonice, Królowej Jadwigi 1, Nielisz, Nielisz 37, Niemce, Jakubowice Konińskie Lubelska 15, Niemce, Rudka Kozłowiecka 9, Niemodlin, Opolska 4, Niepołomice, 3-Go Maja 13, Niepołomice, Bocheńska 18, Niepołomice, Suszówka 7, Niepołomice, Zabierzowska 36e, Nieświń, Kielecka 109a, Nieżywięć, Nieżywięć 37, Niwiski, Rynek 2, Nowa Brzeźnica, Kościuszki 30, Nowa Brzeźnica, Prusicko 106 A, Nowa Cerekwia, Raciborska 52, Nowa Iwiczna, Graniczna 3, Nowa Ruda, marszałka Józefa Piłsudskiego 22, Nowa Ruda, Niepodległości 17, Nowa Sól, Zamenhoffa 3a, Nowa Wieś, Diamentowa 2, Nowa Wieś, Olsztyńska 15, Nowa Wieś Wielka, Bydgoska 15a, Nowa Wola, Frezji 1, Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 205, Nowe, Rynek 17, Nowe Brzesko, Sierosławice 20, Nowe Czarnowo, Pniewo, Gryfińska 20a, Nowe Gulczewo, Senatorska 8, Nowe Miasto, Główny Rynek 28, Nowe Miasto, Targowa 3, Nowe Miasto Lubawskie, Rynek 20, Nowe Miasto Lubawskie, Tylice 63, Nowe Opole, Warszawska 11, Nowiny, Przemysłowa 3, Nowiny Wielkie, Asfaltowa 2 A, Nowogard, Bohaterów Warszawy 102, Nowogrodziec, Rynek 21, Nowogrodziec, Wykroty, Ul. 22 Lipca 19 A, Nowy Dwór, Plac Rynkowy 20, Nowy Dwór Gdański, Gen. Tadeusza Kościuszki 31, Nowy Dwór Gdański, Marzęcino, Główna 11, Nowy Dwór Gdański, Os. Kard. Wyszyńskiego 7, Nowy Dwór Gdański, Sikorskiego 4a, Nowy Dwór Mazowiecki, Boh.Modlna 57g, Nowy Dwór Mazowiecki, Malewicza 289, Nowy Lubosz, Kościańska 95B, Nowy Sącz, Kusocińskiego 4, Nowy Sącz, Lwowska 193, Nowy Sącz, Lwowska 244, Nowy Sącz, Piątkowa 333, Nowy Sącz, Stadnickich 56, Nowy Sącz, Tarnowska 132, Nowy Sącz, Traugutta 44, Nowy Sącz, Wiśniowieckiego 59 A, Nowy Staw, Obrońców Westerplatte 5, Nowy Targ, Grel 5, Nowy Targ, Kopernika 8a, Nowy Targ, Legionów Józefa Piłsudskiego 14, Nowy Targ, Mickiewicza 11, Nowy Wiśnicz, J. Matejki 38, Nysa, B. Prusa 25, Nysa, B. Prusa 7, Nysa, Celna 14 Lok. 24 I 25, Nysa, Dunikowskiego 5, Nysa, Goświnowice, Nyska 8, Nysa, Grodkowska 19, Nysa, Królowej Jadwigi 7, Nysa, Mariacka 11, Nysa, Piłsudskiego 41, Nysa, Rynek 27/1u, Nysa, Słowiańska 21b, Nysa, Wasylewskiego 7a, Nysa, Wrocławska 11b, Oborniki Śląskie, M.C. Skłodowskiej 53b, Obrazów, Obrazów 131, Obrowo, Aleja Lipowa 45, Obrzycko, Rynek 4, Ocieka, Ocieka 346, Odolanów, Osiedle 25-Lecia 27, Odolion, Szosa Ciechocińska 5a, Odrzywół, Warszawska 40, Ogorzeliny, Pocztowa 2, Ogrodzieniec, Kościuszki 78, Okuniew, Rynek 76, Olecko, 11-Go Listopada 10, Olecko, Kamienna 1, Olecko, Os. Siejnik Ii, Olecko, Partyzantów 9, Olesno, Curie Skłodowskiej 4, Olesno, Częstochowska 9, Olesno, Rynek 10, Olesno, Sądowa 1, Oleśnica, Klonowa 4, Oleśnica, Wiejska 22 Lok.U10, Olkusz, K.K.Wielkiego 65, Olkusz, Konopnickiej 4, Olkusz, Legionów Polskich 14, Olkusz, Mickiewicza 9, Olszewka, Olszewka 23, Olsztyn, Bałtycka 60, Olsztyn, Dworcowa 68, Olsztyn, Gałczyńskiego 1, Olsztyn, Gębika 1a, Olsztyn, Gębika 77/1, Olsztyn, Grotha 19, Olsztyn, Grunwaldzka 15, Olsztyn, Herdera 26, Olsztyn, Klebark Wielki 16, Olsztyn, Kołobrzeska 27/27a, Olsztyn, Kościuszki 58a, Olsztyn, Kutrzeby 4, Olsztyn, Mazowiecka 10 E, Olsztyn, Ostrzeszewo 5a, Olsztyn, Pl. Piłsudskiego 2, Olsztyn, Poranna 10, Olsztyn, Profesorska 15, Olsztyn, Rataja 58, Olsztyn, Sielska 37a, Olsztyn, Słoneczna 18, Olsztyn, Srebrna 2/1l, Olsztyn, Turów, Olsztyńska 11, Olsztyn, Wiecherta 33, Olsztyn, Wojska Polskiego 67/68, Olsztyn, Żeromskiego 7, Olsztyn – Kieźliny, Ks. Jakuba Jagałły 5a, Olsztyn Biskupice, Olsztyńska 155, Olszyna, Przejście Graniczne Olszyna, Terminal Południowy Budynek 26, Olszyna, Terminal Północny – Olszyna, Oława, Brzeska 18, Oława, Brzeska 25, Opalenica, Rynek 3, Opatów, Kościuszki 21, Opatów, Partyzantów 2, Opatówek, Św. Jana 2 C, Opoczno, Gen.Kazimierza Bończy-Załęskiego 29a, Opole, Armii Krajowej 16, Opole, Grota Roweckiego 17, Opole, Ozimska 59, Opole, Szarych Szeregów 23, Opole, Wrocławska 8, Opole Lubelskie, T. Kościuszki 10, Opole Lubelskie, Wandalin 46 A, Oporów, Oporów 15a, Ornontowice, Orzeska 17, Ornontowice, Zwycięstwa 210 B, Orzechowo, Miłosławska 6, Orzesze, Rynek 22, Orzysz, Wojska Polskiego 52, Orzysz, Wyzwolenia 3, Osie, Rynek 14, Osie, Wierzchy 67, Osieczna, Kościuszki 34, Osiek, Kościelna 1, Osiek, Osiek 23b-D, Osiek, Połaniecka 8, Osiek nad Wisłą, Jaskółcza 59a, Osielec, Osielec 491, Osinów Dolny, Osinów Dolny 2c, Ostaszewo, Kościuszki 14, Ostrołęka, Goworowska 24, Ostrołęka, Hallera 6/36, Ostrołęka, Sienkiewicza 5, Ostrołęka, Srebrna 37, Ostrowiec, Ostrowiec 43, Ostrowiec Świętokrzyski, Os.Rosochy (Obok Nr 43), Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Ogrody 37/6, Ostrowite, Ostrowite 12, Ostrowo, Karwieńska 4, Ostrowsko, Pienińska, Ostrowy, Grochów – Rownia, Ostrowy, Ostrowy 40, Ostrowy nad Okszą, Zakładowa 10A, Ostróda, Parkowa 34, Ostróda, Tyrowo 42a, Ostrów Lubelski, Lubelska 4, Ostrów Mazowiecka, 3 Maja 72, Ostrów Mazowiecka, Ludwika Mieczkowskiego 23, Ostrów Mazowiecka, Piłsudskiego 2, Ostrów Mazowiecka, Widnichowska 5b, Ostrów Wielkopolski, Bartosza 4, Ostrów Wielkopolski, Chłapowskiego 33, Ostrów Wielkopolski, Grabowska 232, Ostrów Wielkopolski, Kaliska 25, Ostrów Wielkopolski, Orzechowa 2, Ostrów Wielkopolski, Żwirki 15, Ostrów-Kania, Dębe Wielkie, Oświęcim, 11 Listopada 3a/1, Oświęcim, Dąbrowskiego 63, Oświęcim, J.Matejki 2, Oświęcim, K.Olszewskiego 8, Oświęcim, Nojego 1a, Oświęcim, Szarych Szeregów 12, Oświęcim, Wyspiańskiego 7-11, Otmuchów, Dębowa 2, Otmuchów, Jagiełły 56, Otmuchów, Jarnołtów 92, Otmuchów, Nyska 1, Otmuchów, Ogrodowa 39, Owsiszcze, Wojska Polskiego 2, Ozimek, Księdza Kałuży 17, Ozimek, Leśna 3, Ozorków, Leśmierz, Ozorków, Modlna, Ozorków, Prosta 1, Ozorków, Sierpów, Ozorków, Skotniki, Ozorków, Solca Wielka, Ożarów Mazowiecki, Kolejowa 3a, Ożarów Mazowiecki, Wrzosowa 15, Pacyna, Łukasiewicza 31, Paczków, Osiedle Fryderyka Chopina 6c, Pajęczno, Wiśniowa 1, Paniówki, Swobody 1 A, Papowo Biskupie, Papowo Biskupie 131, Paprotnia, Północna 2, Paradyż, Konecka 7, Parchowo, Bytowska 2, Parczew, Plac Wolności 9, Pasłęk, 3 Maja 48, Pasym, Reja 6a, Paszczyna, Paszczyna 124d, Paterek, Jana Sobieskiego 15, Pawłów, Spółdzielcza 8, Pawłów, Warszówek 22b, Pcim, Pcim 8, Pełczyce, Rynek Bursztynowy 7, Piaseczno, Główna 15, Piaseczno, Graniczna 39, Nowa Iwiczna, Piaseczno, Jałowcowa2, Piaseczno, Nefrytowa 16, Piaseczno, Powstańców Warszawy 27, Piaseczno, Powstańców Warszawy 8, Piaseczno, Raszyńska 18a, Piaseczno, Sienkiewicza 6, Piaseczno, Szkolna 8b, Piaski, Lubelska 80, Piastów, Łukasińskiego 23a, Piece, 6 Marca 24, Piechowice, Kościuszki 8, Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja 13, Piekielnik, Piekielnik 127, Piekoszów, Czarnowska 54b, Pieniężno, 1 Maja 1, Pietrowice Wielkie, 1 Maja 15a, Pietrzykowice, Jana Pawła II 109, Pilchowice, Pilchowice 66, Piła, Mickiewicza 105, Piła, Promienna 13, Piła, Rogozińska 2, Piła, Tucholska 57 B, Pińczów, 7 Zródeł 8, Piotrkowice, Kielecka, Pisarzowa, Pisarzowa 528, Piski, Plac Wolności 5, Pisz, Klementowskiego 9, Piszczac, Rynek 17, Pleszew, Gałczyńskiego 2, Pleszew, Julisza Kossaka 2b, Pleszew, Mieszka I 2 D, Płaza, Jana Iii Sobieskiego, Płock, Borowicka 1b, Płock, Braci Jeziorowskich 6, Płock, Ciechomicka 25, Płock, Dworcowa 42, Płock, Jesienna 13, Płock, Kolejowa 24, Płock, Korczaka 14, Płock, Królewiecka 2, Płock, Lachmana 4d, Płock, Lotników 16, Płock, Łukasiewicza 24, Płock, Maszewo Duże 58, Płock, Miodowa 8, Płock, Morelowa 9, Płock, Rembielińskiego 10b, Płock, Skłodowskiej 1a, Płock, Tysiąclecia 14a, Płock, Wyszogrodzka 89c, Płock, Zielona 44, Płock, Żyzna 2a, Płoniawy-Bramura, Płoniawy Bramura 61, Płońsk, Bońki, Wspólna 3, Płońsk, Wolności 22, Płośnica, Dworcowa 25, Płośnica, Niechłonin 152, Płoty, Jedności Narodowej 19, Pniewo, Spokojna 2, Pniewy, Polna 1, Pniewy, Spacerowa 14, Pobiedna, Strzelecka 2, Pobierowo, Mickiewicza 4 A/1, Pobierowo, Zgody 11, Podedwórze, Podedwórze 47c, Podegrodzie, Podegrodzie 210a, Podróżna, Podróżna 56, Pogorzelica, Wojska Polskiego 26, Pogorzelica, Wojska Polskiego 8, Pogrzebień, Pamiątki 5, Pogwizdów, Cieszyńska 113, Pokrzydowo, Pokrzydowo 41a, Polanica Zdrój, B. Prusa 28, Polanica Zdrój, Wojska Polskiego 13, Polanów, Bobolicka 2, Polanów, Koszalińska 4, Polanów, Żydowo 24, Police, Roweckiego 4, Polichna Pierwsza, Polichna Pierwsza 3a, Policzna, Bolesława Prusa, Polkowice, Górników 14 B, Polska Cerekiew, Raciborska 3, Połchowo, Mrzezino, Dworcowa 32a, Połchowo, Rekowo Górne, Lipowa 4, Połczyn Zdrój, Reymonta 11, Połczyno, Gdańska 4, Połomia, Centralna 153 B, Pomianów Dolny, Pomianów Dolny 80a, Pomieczyno, Spacerowa 3a, Popielów, Powstańców 20, Porąbka, Żywiecka 2, Poręba Wielka, Powiat Oświęcim, Wadowicka 60, Poświętne, Daniłowo Duże, Poświętne, Poświętne 40, Potęgowo, Kościuszki 5 A, Potok Wielki, Potok Wielki 116, Potok Wielki, Potok Wielki 82 A, Potworów, Starowiejska 10, Pozezdrze, Młyńska 1, Poznań, Admiralska 8, Poznań, Antoniego Małeckiego 12a, Poznań, Chojnicka 53, Poznań, Falista 4 A, Poznań, Głogowska 115/117, Poznań, Leszczyńska 170 Lok. 14, Poznań, Libelta 6, Poznań, Mogileńska 4, Poznań, Os. Łokietka 1, Poznań, Os. Orła Białego 44 A, Poznań, Os. Pod Lipami Pawilon 104 D, Poznań, Palacza 30/34, Poznań, Sasankowa 25, Poznań, Starołęcka Nr 60 Lok. 8, Poznań, Św. Marcin 28, Poznań, Ul. Zgoda 30e, Poznań, Winiary 54, Poznań, Zgoda 30e, Proboszczewice, Mickiewicza 2a, Promna, Falęcice 2, Proszowice, 3 Maja 50, Proszowice, 3 Maja 90, Proszowice, Rynek Duży 14, Pruchna, Główna 68, Pruchnik, Rynek 25, Prusinowice, Prusinowice, Jedności Narodowej 1, Pruszcz, Główna 31, Pruszcz Gdański, Juszkowo, Ul. Raduńska 48, Pruszcz Gdański, Podkomorzego 2, Pruszcz Gdański, Wyspiańskiego 63, Pruszków, Długa 41, Pruszków, Kopernika 1, Pruszków, Ołówkowa 1d, Pruszków, Powstańców 13, Pruszków, Prusa 35a Lok.15, Pruszków, Studzienna 8, Przasnysz, Orlika 13, Przasnysz, Rynek 22, Przechlewo, Oś.Juźkowa 8, Przechód, Przechód 100, Przeciszów, Szkolna 16, Przeczyce, 21-Stycznia 125, Przedbórz, Konecka 1, Przedecz, Kilińskiego 5, Przeginia, Przeginia 326, Przemyśl, Krasińskiego 16, Przemyśl, Mickiewicza 11, Przemyśl, Ratuszowa 7, Przeworno, Strzelińska 2, Przeworsk, Nowosielce 576, Przeworsk, Słowackiego 24, Przeźmierowo, Rynkowa 36, Przeźmierowo, Wrzosowa 24, Przodkowo, Gdańska 1, Przybiernów, Bolesława Chrobrego 82a, Przyborów, Przyborów 344 A, Przyrów, Rynek 4, Przystajń, Rynek 9, Przysucha, Legionów Polskich 3, Przytoczna, Główna 16, Przytok, Kościelna 4, Przytyk, Zachęta, Przywidz, Gdańska 24a, Pszczew, Zamkowa 22a, Pszczółki, Pomorska 39, Pszczółki, Rębielcz 28, Pszczyna, Ks. Bp Bogedaina 7, Pszczyna, Partyzantów 21, Pszczyna, Rynek 4, Pszów, Traugutta 4, Ptaszkowa, Ptaszkowa 898, Puchaczów, Lubelska 25, Puck, 10 Lutego 11, Puck, 10 Lutego 48, Puck, Abrahama 10, Puck, Ks. Bernarda Sychty 1, Puławy, Kilińskiego 28, Puławy, Radomska 18 Góra Puławska, Puławy, Reymonta 1, Puławy, Wróblewskiego 15, Pułtusk, Mickiewicza 29, Pułtusk, Rynek 24, Pustków, Pustków 78, Pustków, Słoneczna 44, Pustków-Osiedle, Pustków Osiedle 39, Pustynia, Pustynia 30, Rabka-Zdrój, Podhalańska 2b, Rabka-Zdrój, Zaryte 89B, Rachanie, Partyzantów 55, Raciąż, Pl.A. Mickiewicza 38, Raciąż, Unieck 24, Raciążek, Wysoka 30, Racibórz, Gawliny 7, Racibórz, Mysłowicka 14/9, Racibórz, Zamoyskiego 14, Racławice Śląskie, Zwycięstwa 66, Racot, Kościańska 9e, Raczki, Pl. Kościuszki 1, Radlin, Wojciecha Korfantego 47, Radlin, Wrzosowa 52, Radłów, Oleska 35, Radom, Gagarina 6, Radom, Katowicka 17a, Radom, Młodzianowska 9, Radom, Sandomierska 18, Radom, Starokrakowska 121, Radom, Trojańska 1, Radomin, Radomin 32a, Radomsko, Jagiellońska 8, Radomsko, Krakowska 212, Radomsko, Piastowska 6, Radomsko, Przedborska 101, Radomsko, Warszyca 11, Radomyśl Wielki, Rynek 11, Radostowo, Radostowo 36/3, Radoszyce, Kościelna 26, Radzanowo, Spółdzielcza 11, Radzanów, Radzanów 56a, Radzików Wielki, Pl. Dymitrowicza 1a, Radziłów, Karwowska 26, Radziłów, Mścichy 24, Radziszów, Brzegi 6, Radzyń Chełmiński, Fijewo 2, Radzyń Chełmiński, Przykop 1, Radzyń Podlaski, Biała 47 C, Rajcza, Górska 4, Raszyn, Al.Krakowska 33, Raszyn, Hrabska 11, Rawa Mazowiecka, Katowicka 18, Rawicz, Marsz. J. Piłsudskiego 1, Rąbino, Osiedle Pgr Dz. Nr 263/2, Rąbino, Rąbino 29, Recz, Kolejowa 13, Recz, Lubieniów 6, Reda, Gniewowska 14a, Reda, Pucka 55, Reda, Rekowska 18, Rejowiec Fabryczny, Hirszfelda 134, Rejowiec Fabryczny, Pawłów ul. Leśna 24, Rembelszczyzna, Strużańska 166, Resko, Bolesława Prusa 27 E/F, Rębielice Królewskie, Św. Rocha 2, Rędziny, Nowa 4, Roczyny, Bielska 89, Roczyny, Krótka 2a, Roczyny, Podgórska 85, Rogowo, Rogowo 1, Rogozino, Mazowiecka 64, Rogoźnik, Kościuszki 178a, Rogoźno, Sądowa 2, Rogów, Czyżowicka 5, Rogów Sobócki, Wrocławska 93 A, Ropa, Łosie 159, Ropa, Ropa 1099, Ropczyce, Wyszyńskiego 387, Rossosz, Batalionów Chłopskich 52, Rossosz, Romaszki 58, Rościszewo, Armii Krajowej 2, Rozłazino, Osiedlowa 5, Rozmierka, Strzelecka 25, Róża, Róża 180a, Różan, Warszawska 17, Różewo, Różewo 129, Ruda Śląska, Chryzantem 15, Ruda Śląska, Dunajewskiego 1/01, Ruda Śląska, Dunajewskiego 2, Ruda Śląska, Franciszka Wilka 4a, Ruda Śląska, Ks. Pawła Lexa 12, Ruda Śląska, Obrońców Westerplatte 7, Ruda Śląska, Osiedlowa 1, Ruda Śląska, Plebiscytowa 20, Ruda Śląska, Podlas 32, Ruda Śląska, Pokoju 14, Ruda Śląska, Różana 7, Ruda Śląska, Walentego Fojkisa 16, Ruda Śląska, Wolności 25, Rudawa, Rynek 2, Rudka, Rudka B/N, Rudki, Rudki 34, Rudnica, Główna 13, Rudnik, Centralna 32a, Rudnik, Dolna 155, Rudnik, Konopnickiej 9b, Rudniki, Górnicza 86, Rudzienice, Sportowa 4, Rumia, Dąbrowskiego 109, Rumia, Dąbrowskiego 19, Rumia, Partyzantów 12, Rumia, Wiązowa 6, Rusocice, Rusocice 61 B, Rutki-Kossaki, Szkolna 16, Rybarzowice, Beskidzka 860, Rybczewice Drugie, Rybczewice Drugie 87, Rybna, Długa 37, Rybnik, 1 Maja 72, Rybnik, Gliwicka 241, Rybnik, Górnośląska 142, Rybnik, Górnośląska 50, Rybnik, Grunwaldzka 46, Rybnik, Gustawa Morcinka 7, Rybnik, Kadetów 4d, Rybnik, Kilińskiego 17, Rybnik, Kościelna 1, Rybnik, Kościuszki 59, Rybnik, Krzyżowa 28, Rybnik, Małachowskiego 9, Rybnik, Mglista 1, Rybnik, Mikołowska 74, Rybnik, Patriotów 32, Rybnik, Rudzka 158, Rybnik, Winklera 16, Rybnik, Wodzisławska 222, Rybnik, Wyzwolenia 75, Rybnik, Żorska 99, Rybnik, Żurawia 7, Rybnik Kamień, Willowa 25, Rybnik-chwałowice, Śląska 5, Rybnik-popielów, Trzech Krzyży 3, Rybno, Długa 23, Rybno, Długa 8, Rybno, Hartowiec 57c, Rybno, Koszelewy 14a, Rybno, Wyzwolenia 62, Ryczywół, Kolejowa 11, Rydułtowy, Plebiscytowa 48, Rydułtowy, Szczerbicka 54, Rydzyna, Dąbcze 10, Ryjewo, Grunwaldzka 114, Ryki, Słowackiego 15b, Ryki, Wyczółkowskiego 8, Rymanów, Sanocka 29, Ryn, Pl. Wolności 7, Rypin, Asnyka 2a, Rypin, Kilińskiego 6, Rypin, Koszarowa 3, Rypin, Lisowskiego 37, Rypin, Nowe Osiedle 19/B, Rypin, Warszawska 27, Rypin, Wojska Polskiego 5a, Rytel, Gdańska 10, Rząśnia, 1-Go Maja 2, Rząśnia, Strażacka 2, Rzeczyca, 1 Maja 27, Rzepin, Bolesława Chrobrego 31, Rzerzęczyce, Skrzydlowska 85, Rzęczkowo, SIEMOŃ 13A, Rzgów, Plac Stuczyńskich 5, Sabnie, Kurowice 9a, Sandomierz, Mickiewicza 33, Sarbinowo, Południowa 47, Sarbinowo, Sarbinowo 58 A, Sejny, Piłsudskiego 20/4, Sejny, Zawadzkiego 12, Serock, Karolino 8a, Serock, Zegrzyńska 13b, Serock-łacha, Mazowiecka 10, Sędziszów, Leśna 1, Sędziszów, Osiedle Młodych 1, Sępólno Krajeńskie, Aleja Wolności 3, Sępólno Krajeńskie, Kościuszki 16, Sępólno Krajeńskie, Plac Wolności 4, Sępólno Krajeńskie, Wałdowo 136, Sępólno Krajeńskie, Wojska Polskiego 25, Sępólno Krajeńskie, Wojska Polskiego 5, Sianów, Armii Polskiej 27, Sidra, Kalwińska 2, Sidzina, Radziechowska 9, Siedlce, Ceglana 30, Siedlce, Floriańska 28, Siedlce, Floriańska 71, Siedlce, Garwolińska 80, Siedlce, Kilińskiego 27, Siedlce, Składowa 27, Siedlce, Starowiejska 30, Siedlce, Unitów Podlaskich 1, Siedlęcin, Lwówecka 6, Siedlisko, Gliwicka 40, Siedliszcze, Rynek 1, siek nad Wisłą, Jaskółcza 59a, Siemianowice Śląskie, Matejki 26, Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 23, Siemianowice Śląskie, Topolowa 1, Siemiątkowo, Warszawska 6, Siemirowice, Os. Na Skarpie 10, Siemkowice, Widawska 1, Sieniawa, Cewków 108, Sieniawa, Czerwona Wola, Sieniawa, Dobra B/N, Sieniawa, Gorzyce, Sieniawa, Majdan Sieniawski, Sieniawa, Piłsudskiego 1, Sieniawa, Ubieszyn, Siennica Nadolna, Krupe 157, Siennica Nadolna, Osiedle Cukrowni 76 A, Sierakowice, Kartuska 23a, Sierakowice, Puzdrowo 18, Sieraków, Pl. Powstańców Wlkp. 9, Siercza, Siercza 301a, Sieroszewice, Ostrowska 38, Sierpc, Goleszyn Niepodległości 14, Sierpc, Konstytucji 3 Maja 7, Sierpc, Piastowska 96b, Sierpc, Płocka 59, Sierpc, Reymonta 32, Sierpc, Słowackiego 24, Sierpc, Traugutta 3, Sierpc, Wiosny Ludów 3, Siewierz, Częstochowska 27, Sikórz, Sikórz 90f, Skała, Rynek 10, Skarszewy, Os. Sikorskiego 13, Skarszewy, Pl. Gen. Hallera 5, Skarżysko-Kamienna, Bobowskich 2, Skarżysko-Kamienna, Norwida 9, Skarżysko-Kamienna, Okrzei 18, Skarżysko-Kamienna, Sokola 18, Skarżysko-Kamienna, Sokola 4, Skawina, Korabnicka 9a, Skawina, Ogrody 6c I Ul. Ogrody 101/10, Skępe, 1 Maja 117, Skępe, 21-Go Stycznia 2a, Skierbieszów, Parkowa 17, Skierniewice, Jagiellońska 2, Skoczów, Bielska 68, Skoczów, Goleszowska 1, Skoczów, Pierściecka 73, Skoki, Akacjowa 1, Skomielna Czarna, Skomielna Czarna 214, Skorochów, Skorochów, Skorochów, Skorochów Parking, Skorogoszcz, Opolska 10, Skórzec, Siedlecka 18, Skrwilno, Bieżuńska 1, Skrwilno, Szeroka 2, Skrzyszów, Wyzwolenia 21, Skwierzyna, Główna 22a Trzebiszewo, Sławków, Rynek 25, 31, Sławno, Koszalińska 54, Sławoborze, Kolejowa 14 B, Sławoszew, Sławoszew 36, Sławsk, Konińska 32, Sławsk, Sławsk 83, Sławsko, Sławsko 29, Słomniki, Poniatowskiego 4, Słońsk, Kościuszki 25, Lemierzyce, Słopnice, Słopnice 1296, Słubice, Krótka 7, Słubice, Sady 26, Słubice, Transportowa 8, Słupia, Słupia 125, Słupno, Olchowa 2, Słupsk, Kaszubska 42, Słupsk, Piłsudskiego 1b, Służewo, Opoki, Służewo, Przybranowo, Smolno Wielkie, Smolno Wielkie 10, Sobienie Jeziory, Duży Rynek 8, Sobków, Kielecka 46, Sobótka, Romana Zmorskiego 8, Sobótka, Sobótka 86, Sochaczew, Bielice 5, Sochaczew, Chopina 168a, Sochaczew, Łąkowa 34, Sochaczew, Żeromskiego 20, Sochaczew, Żuków, Harcerska 18, Sochocin, Płońska 7a, Sokoliniec, Sokoliniec, Sokolniki, Pichlice 7, Sokołów Podlaski, Piłsudskiego 5, Sokoły, Krótka 1, Sokółka, Białostocka 176, Sokółka, Osiedle Zielone 1b, Sokółka, Wyszyńskiego 2, Solarnia, Kosciuszki 1, Solec, Główna 21, Solec Kujawski, Barwna 2, Solec Kujawski, Bydgoska 20, Solec Kujawski, Toruńska 52n, Solec Kujawski, Toruńska 64, Solec Kujawski, Żwirki I Wigury 1, Solec-Zdrój, Zborów 100b, Somonino, Ceynowy 12, Sopot, 3 Maja 17, Sopot, Fryderyka Chopina 43, Sopot, Grunwaldzka 80, Sopot, Haffnera 44, Sosnowica, Wojska Polskiego 106, Sosnowiec, Aleja Zwycięstwa 13, Sosnowiec, Armii Krajowej 69a, Sosnowiec, Bema 7, Sosnowiec, Blachnickiego 3, Sosnowiec, Braci Mieroszewskich, Sosnowiec, Jagiellońska 14, Sosnowiec, Jagiellońska 9c, Sosnowiec, Jagielońska 9c, Sosnowiec, Kalinowa Pawilon, Sosnowiec, Kępa 1, Sosnowiec, Komandosów 5, Sosnowiec, Kościelna 52, Sosnowiec, Królowej Jadwigi 9, Sosnowiec, Lenartowicza 39, Sosnowiec, Łomżyńska 4, Sosnowiec, Piłsudskiego 15, Sosnowiec, Romana Dmowskiego 28g, Sosnowiec, Sobieskiego 27, Sosnowiec, Stacyjna 10 A, Sosnowiec, Staropogońska 56, Sosnowiec, Szybowa 29a, Sosnowiec, Wojska Polskiego 102, Sosnowiec, Wojska Polskiego 17, Spiczyn, Jawidz 140 C, Spytkowice, Rynek 21, Srokowo, Plac Rynkowy 5, Staniewice, Staniewice 29, Stanisławów, Warszawska 52, Stanisławów Pierwszy, Strużańska2, Stara Błotnica, Stara Błotnica 41a, Stara Błotnica, Stary Gózd 29a, Stara Jastrząbka, Podlesie 82a, Stara Kamionka, 64, Stara Kuźnia, Brzozowa 31a, Stara Wieś, Fabryczna 5, Starachowice, Miodowa 10, Starcza, Szkolna 8, Stare Koźle, Wolności 13, Stare Oborzyska, Parkowa 2, Stare Siołkowice, Warszawska 2, Stare Strącze, Stare Strącze 32, Stare Żukowice, Stare Żukowice 131a, Stargard, Kolejowa 2, Stargard, Rumuńska 9, Stargard, Wieniawskiego 23u/1, Stargard Szczec, Pogodna 13, Stargard Szczeciński, S.Okrzei 3d, Starogard Gdański, Armii Krajowej 4, Starogard Gdański, Gdańska 15, Starogard Gdański, Gen. Hallera 29, Starogard Gdański, Lubichowska 93, Starogard Gdański, Os. 60-Lecia Odzyskania Niepodległości Polski 1g, Starogard Gdański, Os. Piastów B/N, Staroźreby, Bromierz 25, Staroźreby, Nowa Góra, Płocka 20, Staroźreby, Plac Bojowników 15, Stary Brus, Kołacze 11, Stary Brus, Stary Brus 88, Stary Sącz, 11 Listopada 4, Stary Sącz, os. Słoneczne 9, Stary Szelków, Szelków 98, Stary Wielisław, Stary Wielisław 68b, Stary Zamość, Stary Zamość 69a, Stawiguda, Warszawska 6, Stawiski, Plac Wolności 24, Stawki, Aleja Marii Danilewicz-Zielińskiej 19a, Stąporków, Plac Wolności 15, Stegna, Drewnica, Wiślana 9, Stegna, Kosciuszki 34, Sternalice, Sternalice 114a, Stęszew, Poznańska 14, Stężyca, Dęblińska 80, Stężyca, Porucznika Józefa Dambka 1, Stężyca, Raduńska 1, Stobierna, Stobierna 749a, Stoczek Łukowski, Aleksandrówka 7 A, Stok Lacki, Pałacowa 36, Stok Lacki, Siedlecka 16a, Stolno, Stolno 114, Stopnica, Plac Józefa Piłsudskiego, Stoszowice, Stoszowice 99, Strabla, Wesoła 2, Straduny, 1 Maja 5, Strawczyn, Ruda Srtrawczyńska 15d, Strawczynek, Wojewódzka 75, Stromiec, Główna 12, Dobieszyn, Stromiec, Piaski 18, Stróża, Akacjowa 157, Stróża, Stróża 110, Strykowo, Bukowska 25, Stryszawa, Krzeszów 47 a, Stryszawa, Stryszawa 32 A, Strzała, Siedlecka 127, Strzałkowo, Górna 11a, Strzałków, Reymonta 2, Strzebielino, Gdańska 1, Strzegowo, Słowackiego 4, Strzelce Krajeńskie, Aleja Wolności 3, Strzelce Opolskie, Kardynała Wyszyńskiego 16, Strzelce Opolskie, Krakowska 8, Strzelce Opolskie, Wojska Polskiego 1, Strzelce Wielkie, Częstochowska 1c, Strzelce Wielkie, Pajęczańska 15, Strzeleczki, Kościelna 23, Strzelin, Św. Jana 7, Strzepcz, Ks. Rotty 27, Strzyżewice, Bystrzyca Stara 73, Stuchowo, Stuchowo 21, Studzienice, Kaszubska 21, Studzienice, Sominy 28, Studzionka, Wodzisławska 22 B, Suchedniów, Bugaj 12, Suchedniów, Powstańców 1863r 69, Suchowola, Kupiecka 8, Suchy Dąb, Sportowa 6/B, Suchy Dąb, Grabiny-zameczek, Cedrowa 39, Sulechów, Żwirki Wigury 5, Sulejówek, Gabriela Narutowicza 38, Sulęczyno, Kaszubska 13a, Sulików, Garbarska 1, Suliszewo, Suliszewo 78, Sulmierzyce, Bogumiłowice 79, Sulmierzyce, Pl. Kościuszki 18, Sułkowice, Beskidzka 135/1, Sułkowice, Klonowa 18, Sułkowice, Sportowa 2a, Sułów, Deszkowice Pierwsze 148, Sułów, Michałów Osiedlowa 1, Sumina, Rybnicka 31, Susiec, Tomaszowska 20, Susz, Piastowska 28, Susz, Ulnowo 31, Suwałki, E. Plater 20b, Suwałki, Emilii Plater 45, Suwałki, Kowalskiego 12, Suwałki, Mieszka I 41, Suwałki, Noniewicza 42a, Suwałki, Noniewicza 73, Suwałki, Pl. Konopnickiej 12/1, Suwałki, Raczkowska 39, Suwałki, Szpitalna 71, Suwałki, Świerkowa 52, Suwałki, Wileńska 11, Suwałki, Witosa 4a, Suwałki, Wojska Polskiego 23abc, Swarożyn, Braterska 5, Swarzewo, Ks. Pronobisa 26, Swarzędz, Kowalska 15, Swarzędz, Oś. Kościuszkowców 33h, Swornegacie, Międzymostowa 1, Sychowo, Jana Pawła II 46, Sypniewo, 29-Stycznia 64, Sypniewo, Mickiewicza 48, Sypniewo, Ostrołęcka 30a, Sypniewo, Strażacka 8, Syrynia, Nowa 1, Szamocin, Rynek 7, Szamotuły, Chrobrego 20, Szamotuły, Ostrorogska 12 A, Sząbruk, Samulowskiego 30, Szczaniec, Herbowa 7, Szczawa, Szczawa 603, Szczawin Kościelny, Jana Pawła 6, Szczawno, Główna 26, Szczebrzeszyn, Bodaczów 90 B, Szczebrzeszyn, Zamojska 5, Szczecin, 9 Maja 84, Szczecin, Dmowskiego 52, Szczecin, Gabriela Narutowicza 22 Lok.C,D,, Szczecin, Grodzka 19, Szczecin, Jagiellońska 72/2, Szczecin, K.H. Rostworowskiego 1, Szczecin, Karola Szymanowskiego 5, Szczecin, Klemensiewicza 7, Szczecin, Os. Kasztanowe 50 lok 1 i 2, Szczecin, Piotra Skargi 5a Lok L3, Szczecin, Rydla 84, Szczecinek, Bartoszewskiego 30, Szczecinek, Karlińska 17, Szczecinek, Parsęcko 39a, Szczerbice, Radoszowska, Szczerbice, Rybnicka 11, Szczerców, Floriana 3, Szczucin, 1 Maja 26, Szczurawice, Szczurawice 67 A, Szczurowa, Rynek 1b, Szczutowo, Lipnowska 4 Gójsk, Szczutowo, Lipowa 3, Szczyrk, Mysliwska 64, Szczyrzyc, Szczyrzyc 147, Szczytna, Wolności 12a, Szczytno, Narońskiego 2, Szczytno, Nauczycielska 18, Szczytno, Śląska 6, Szczytno, Żeromskiego 14, Szemud, Wejherowska 15, Szemud, Wejherowska 39, Szepietowo, Główna 20 A, Szepietowo, Mazowiecka 7a, Szepietowo, Wojny Szuby 22, Szklarska Poręba, Mała 1a, Szklarska Poręba, Partyzantów 4, Szkotowo, Szkotowo 52, Szubin, Młyńska 17, Szubin, Sklep Nr.36 Generała Bema, Szubin, Szubińska 3, Szudziałowo, Centralna 25, Szudziałowo, Wierzchlesie 89, Szulborze Wielkie, Kard. St. Wyszyńskiego 13a, Szumowo, 1 Maja 53, Szydłowiec, Spółdzielcza 3, Szydłów, Rynek 5, Szymiszów, Piękna 12, Ślesin, Czesława Miłosza 1, Ślesin, Nakielska 23, Śliwice, Ks. Dr St Sychowskiego 16, Śliwice, Pocztowa 3, Śniadowo, Kolejowa 2C, Śrem, Powstańców Wielkopolskich 13, Śrem, Poznańska 32, Środa Śląska, Plac Wolności 55, Świątki, Świątki 4a, Świdnik, B. Ratajczaka 3, Świdnik, Kalinówka 157, Świdnik, Tadeusza Kościuszki 4, Świdwin, Ks.Jerzego Popiełuszki 27, Świebodzin, Konarskiego 8, Świecie, Tucholska 7, Świecie, Wojska Polskiego 11, Świedziebnia, Michałki, Świedziebnia, Świedziebnia 91, Świekatowo, Koronowska 5, Świeradów Zdrój, Górska 6, Świeradów Zdrój, Zdrojowa 4, Świercze, Wiejska 2, Świerczów, Opolska 9, Świerklaniec, Miarki 13, Świerzawa, Pl. Wolności 54, Świętajno, Świętajno 37, Świętoszówka, Biery 112, Świętoszówka, Świętoszówka 7, Świlcza, Świlcza 330, Świnice Warckie, Kard. St. Wyszyńskiego 13a, Świnków, Świnków 62a, Świnoujście, Sosnowa 22, Taczanów Drugi, Taczanów Drugi Nr 9, Tarnawatka, Lubelska 41, Tarnowskie Góry, Bytomska 3, Tarnowskie Góry, Słoneczników 41, Tarnów, Tarnów 30a, Tarnów, Wilsona 2, Tarnówka, Przedszkolna 2, Tczew, Chełmońskiego 1a, Tczew, Jedności Narodu 16, Tczew, Jedności Narodu 6, Tczew, Orzeszkowej 6, Tczew, Topolowa 4d, Tczew, Wojska Polskiego 14, Teresin, O.Maksymiliana Kolbego 83, Terespol, Bohukały 66, Tłuchowo, Sierpecka 12, Tobolice, Brzozowa 2, Tokarnia, Tokarnia 580 A, Tomaszkowo, Wulpińska 22, Tomaszowice, Tomaszowice 46 A, Tomaszowice-Kolonia, Tomaszowice Kol. 52 A, Tomaszów Bolesławiecki, Tomaszów Bolesławiecki 21 B, Tomaszów Lubelski, Piłsudskiego 1 A, Tomaszów Mazowiecki, Białobrzeska 78/82, Tomaszów Mazowiecki, Hoża 1/3, Toporów, Świerczewskiego 23, Toruń, Bema 20a, Toruń, Chełmińska 22, Toruń, Gagarina 152, Toruń, Konstytucji 3 Maja 30, Toruń, Łódzka 35-37, Toruń, Łyskowskiego 29/35, Toruń, Poznańska 80, Toruń, Strzałowa 7, Toruń, Włocławska 224, Torzym, Saperska 10, Trawniki, Trawniki 611, Trąbczyn, Trąbczyn 32, Trębaczew, Szkolna 5a, Trojanów, Trojanów 67, Troszyn, Słowackiego 4a, Troszyn, Troszyn 4a, Truskolasy, Rynek 9, Trzcianne, 3-go Maja 21, Trzcianne, 3-Go Maja 24, Trzcińsko Zdrój, Wodna 5, Trzebiatów, Kamieniecka 20, Trzebiatów, Kilińskiego 39, Trzebiatów, Rynek 2, Trzebiatów, Słowackiego 4-5, Trzebielino, Pomorska 10, Trzebielino, Zieliń 53, Trzebieszowice, Trzebieszowice 93 A, Trzebieszów Drugi, Trzebieszów Drugi 98, Trzebież, Wojsk Ochrony Pogranicza 21, Trzebinia, Głowackiego 9, Trzebinia, Młoszowska 21 A, Trzebinia, Os. Widokowe 19, Trzebinia, Os.Gaj, Trzebinia, Sobieskiego 2, Trzebinia, Tysiąclecia Państwa Polskiego 57, Trzebnica, Daszyńskiego 18, Trzeboszowice, Trzeboszowice 33, Trzyciąż, Trzyciąż 102, Trzydnik Duży, Trzydnik Duży 59 B, Trzygłów, Trzygłów 17, Tuczna, Tuczna 206, Tuczno, Pakoska 5, Tuczno, Wolności 18 A, Tulce, Siekierecka 24, Tuliszków, Pl. Wolności 16, Tuliszków, Walki Młodych 9, Turek, Chopina 57, Turobin, Rynek 27, Turośń Kościelna, Białostocka 30A, Turza Śląska, Bogumińska 34, Turzno, Toruńska 27, Tworków, Krzyżanowska 3, Tychy, Biblioteczna 14, Tychy, Dąbrowskiego 43, Tychy, Jana Pawła Ii 20, Tychy, Mikołowska 66, Tychy, Wodna 45, Tychy, Wyszyńskiego 27, Tykocin, Sokołowska 1, Tylmanowa, Os. Rzeka 408 B, Tymbark, Tymbark 685, Tyrawa Wołoska, Tyrawa Wołoska 233, Tyszowce, Kościelna 1, Uciechów, Wiśniowa 3, Unisław, Lipowa 49, Ustka, Grunwaldzka 43, Ustrobna, Ustrobna B/N, Ustroń, Andrzeja Brody 16, Ustroń, Grażyńskiego 3, Ustroń, Lipowa 42, Ustroń, Lipowska 138, Ustrzyki Dolne, Piastowska, Uzdowo, Uzdowo 31, Wadowice, Al. Wolności 70, Wadowice, Bałysa 10, Wadowice Górne, Wadowice Górne 138, Waleńczów, Mickiewicza 1, Wałcz, Dworcowa 23, Wałcz, Gostomia B/N Działka 174, Wałcz, Kilińszczaków 41, Wałcz, W.Polskiego 27d, Wambierzyce, Franciszkańska 2, Wapnica, Wapnica, Warka, Michałów Parcela 39, Warka, Puławska 28, Warlubie, Dworcowa 10, Warszawa, Al. Jerozolimskie/Jana Pawła II, Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72 Lok. 4, Warszawa, Antoniego Kocjana 1/42, Warszawa, Baleya 9, Warszawa, Bernardyńska 25, Warszawa, Biograficzna 1, Warszawa, Bohaterów 17a, Warszawa, Browarna 6, Warszawa, Chodecka 4, Warszawa, Ciołka 30, Warszawa, Czerniakowska 58, Warszawa, Egipska 4, Warszawa, Elbląska 37, Warszawa, Gagarina 25, Warszawa, Gen. A. Chruściela 24, Warszawa, Globusowa 21, Warszawa, Głębocka 60a, Warszawa, Jagiellońska 47b Lok. 61, Warszawa, Karola Darwina 16 Lok 2a, Warszawa, Kasprzaka 24 Lok. 2a, Warszawa, Korkowa 153/157, Warszawa, Korkowa 89, Warszawa, Krasnowolska 69, Warszawa, Mehoffera 132, Warszawa, Melsztyńska 4/10, Warszawa, Międzyborska 48, Warszawa, Myśliborska 98f Lok. 1, Warszawa, Odkryta 31 Lok.4, Warszawa, Ogrodowa 32, Warszawa, Pańska 67, Warszawa, Pełczyńskiego 32 Lok. 1,2, Warszawa, Petofiego 3, Warszawa, Piękna 31/37, Warszawa, Płocka 34, Warszawa, Podczaszyńskiego 1/3, Warszawa, Pohulanka 1/U1-U2/-U3, Warszawa, Pruszkowska 5, Warszawa, Puławska 67 Lok. 41, Warszawa, Rakowiecka 45, Warszawa, Rembielińska 6a, Warszawa, Sabały 3, Warszawa, Sosnkowskiego 11, Warszawa, Spychowska 2, Warszawa, St. Kazury 2 F, Warszawa, Trakt Lubelski 414, Warszawa, Wańkowicza 5a Lok.1, Warszawa, Wrzeciono 48, Warszawa, Wspólna Droga 22, Warszawa, Zdziarska 40, Warszawa, Żaryna 5, Warszawa, Żeglugi Wiślanej 12 Lok. U3-U4, Warszawa, Żelazna 59a, Warszkowo, Warszkowo 106, Warta Bolesławiecka, Warta Bolesławiecka 30 B, Wasilków, Białostocka 106 Lok. U5, Wasilków, Kościelna 58A, Wasilków, Rynek Kilińskiego 14, Wasilków, Wojtachowska 84, Wawrzeńczyce, Wawrzeńczyce 161, Wąchock, Starachowicka 59, Wągrowiec, Aleja Jana Pawła Ii 6, Wąpielsk, Wąpielsk, Wąsosz, 11 Listopada 2, Wąwolnica, Rynek 3, Wejherowo, Kotłowskiego 3/29, Wejherowo, Maszopów 1, Wejherowo, Sobieskiego 241, Werbkowice, Zamojska /Przystanek Pks/, Wędrzyn, Wędrzyn 47c, Węgierska Górka, Kościuszki 12d, Węgliniec, Karola Wojtyły 23, Węglowice, Węglowice 13 B, Węgorzewo, Armii Krajowej 1a, Węgorzewo, Teatralna 2, Węgorzewo, Węgielsztyn, Węgorzyno, 3 Maja 25, Węgorzyno, Grunwaldzka 27a, Węgrów, Stadionowa 4, Węgrzce, Stary Trakt 2a, Widna Góra, Roźwienicka 17, Wieczfnia Kościelna, Wieczfnia Kolonia 2a, Wielbark, Nowowiejskiego 1a, Wiele, Derdowskiego 66, Wielgie, Starowiejska 87, Wielgie, Zaduszniki 147, Wielgomłyny, Rynek 5, Wieliczka, Grotrgera 30, Wieliczka, Pawlikowice 260, Wieliczka, Sygneczów 191, Wieliszew, Modlińska 73, Wielka Wieś, Szkolna 2, Wielki Klincz, Rzemieślnicza 2c, Wielogłowy, Wielogłowy 332, Wieluń, Os. Armii Krajowej 15, Wierzbica, Radomska 2, Wierzbie, Wierzbie 35, Wierzbno, Wierzbno 31, Wierzchucin Królewski, Wierzchucin Królewski 110, Wierzchucino, Białogóra, Morska 5k, Wierzchy, Bydgoska 3a, Więcbork, Hallera 16, Więcbork, Hallera 33, Więcbork, Mickiewicza 17, Więckowice, Jeziorna 3, Wilamowa, Wilamowa 33, Wilamowice, Rynek 5, Wilczyn, Karolkowa 7a, Wilga, Warszawska 34, Wilkołaz, Wilkołaz Pierwszy 16, Wilkowice, Lipowa 4, Wilkowice, Wyzwolenia 113, Wilkowo, Wilkowo 34, Wilkowo Polskie, Kościańska 43a, Wilków, Kolonia Szczekarków 47, Wisła, 1 Maja 65, Wisła Mała, Nad Jeziorem 14, Wisła Wielka, Cieszyńska 25, Witankowo, Witankowo 1, Witanowice, Jana Pawła II 95, Witnica, Sikorskiego 88/2, Witnica-mosina, Mosina 24, Władysławowo, 1000-Lecia Pp 15, Władysławowo, Róży Wiatrów 44, Władysławowo, Średnia 30, Władysławowo, Żeromskiego 29, Włocławek, Al.Fryderyka Chopina 27, Włocławek, Aleja Jana Pawła Ii 69, Włocławek, Długa 63, Włocławek, Grodzka 45, Włocławek, Jodłowa 2, Włocławek, Kościuszki 23, Włocławek, Krasińskiego 4, Włocławek, Metalowa 16, Włocławek, Ostrowska 30, Włocławek, Płocka 147 A, Włocławek, Pogodna 10, Włocławek, Toruńska 47a, Włocławek, Wieniecka 34, Włodary, Nyska 2, Włodawa, Mielczarskiego 6, Włodawa, Piłsudskiego 85, Włodawa, Rynek 26, Włodawa, Saska 5, Włodawa, Szpitalna 11, Wodynie, Siedlecka 66, Wodzisław, Krakowska 24a, Wodzisław Śląski, Chrobrego 160, Wodzisław Śląski, Chrobrego 37, Wodzisław Śląski, Górnicza 8, Wodzisław Śląski, Jastrzębska 113, Wodzisław Śląski, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30, Wodzisław Śląski, Księżnej Konstancji 22, Wodzisław Śląski, Os. 1 Maja 29a, Wodzisław Śląski, Przemysława 12, Wodzisław Śląski, Pszowska 267, Wodzisław Śląski, Stefana Czarnieckiego 24, Wodzisław Śląski, Szczęśliwa 39, Wojbórz, Wojbórz 137, Wojciechów, Palikije Ii / 92, Wojciechów, Wojciechów 148 A, Wojcieszków, Kościelna 34, Wojkowice, Plaka 1 A, Wojnowice, Rostka 39, Wojtyniów, Spacerowa 1, Wola, Brzozowa 12, Wola Gułowska, Wola Gułowska 67, Wola Osowińska, Parkowa 11, Wola Radziszowska, Wola Radziszowska 18, Wola Trzydnicka, Wola Trzydnicka 30, Wola Wielka, Wola Wielka, Wola Zarczycka, Wola Zarczycka 147c, Wolbrom, Krakowska 55, Wolica, Górna 1, Wolica, Wolica 273, Wołomin, Sosnowa 1b, Wożuczyn Cukrownia, Wożuczyn Cukrownia 17, Wójtowo, Jaśminowa 1, Wólka Kosowska, Łączności 35, Wólka Małkowa, Sklep Nr 12, Wrocław, Aleja Jana Kochanowskiego 8a, Wrocław, Borowska 214, Wrocław, Grabiszyńska 130, Wrocław, Pomorska 43, Wrocław, Średzka 11, Wrocław, Wielkopolska 19, Wronin, Głubczycka 15, Wronki, Os. Borek 11, Wronki, Oś. Słowiańskie, Wschowa, Lgiń 24a, Wschowa, Osowa Sień 89C, Wyrzysk, Staszica 3, Wysoka, Dworcowa 17a, Wysokie Mazowieckie, Jagiellońska 10, Wysokie Mazowieckie, Ludowa 17a Lok.4, Wysokie Mazowieckie, Ludowa 64, Wyszatyce, Bolestraszyce 182 B, Wyszki, Łąkowa 14, Wyszków Śląski, Wyszków Śląski 50, Wyszyna, Turkowska 4, Wyśmierzyce, Mickiewicza 63, Wyżnianka, Wyżnianka 33, Zabierzów, Kolejowa 22, Zabłudów, Kalwińska 14, Zabrze, Bytomska 75, Zabrze, Ignacego Paderewskiego 34, Zabrze, Nyska 13, Zabrze, Okrzei 1/1, Zabrze, Struzika 12c, Zabrzeg, Miliardowicka 17a, Zagnańsk, Turystyczna 90, Zagórze, M.J.Piłsudskiego 202, Zakliczyn, Rynek 20, Zakopane, Ustup 5c, Zakroczym, O.H.Koźmińskiego 12, Zakrzewo, Edmunda Jana Osmańczyka 16, Zalewo, Jesionowa 2, Zalewo, Żeromskiego 48, Załuski, Kamienica 37c, Zamarski, Główna 2, Zambrów, Magazynowa 8, Zambrów, Witolda Pileckiego 16, Zambrów, Wyszyńskiego 15a, Zamienie, Dawidowska19, Zamość, Lipska 45, Zamość, Sikorskiego 14/54, Zamość, Wiejska 17, Zamość, Zawada 152, Zamość, Zawada 221, Zamość, Zawada 41 D, Zamość, Złojec 148, Zaniemyśl, Czarnecka 1, Zaręby Kościelne, Rynek 13, Zator, Rynek 14, Zawada, Oleska 27, Zawady, Częstochowska 12, Zawadzkie, Nowe Osiedle 2a, Zawadzkie, Opolska 64, Zawidz Kościelny, Mazowiecka 18, Zawoja, Zawoja 2800, Zawonia, Trzebnicka 15, Ząbki, Ks. I. Skorupki 17 Lok. U1, Ząbki, Warszawska 5/1, Ząbkowice Śl., ARMII KRAJOWEJ 16, Ząbrowo, Szkolna 4, Zblewo, Kościerska 36a, Zbuczyn, Rynek 1, Zdzieszowice, Korfantego 15, Zdzieszowice, Strzelecka 1, Zebrzydowice, E. Orzeszkowej 59, Zebrzydowice, Kończyce Małe, Jagiellońska 4c, Zebrzydowice, Ks. A. Janusza 4, Zegartowice, Zegartowice 146, Zgorzelec, Daszyńskiego 63, Zgorzelec, Kościuszki 49, Zieleniec, Zieleniec 87g, Zieleniewo, Szczecińska 26, Zielona Góra, Jędrzychowska 38, Zielona Góra, M. Skłodowskiej-Curie 13, Zielona Góra, Morelowa 40, Zielona Góra, Objazdowa 15/17, Zielona Góra, Powstańców Warszawy 7, Zielona Góra, Truskawkowa 1b, Zielonka, Armii Krajowej 30, Zielonki, Krakowskie Przedmieście 312, Zielonki, Wiarusa 15, Zieluń, Plac 1 Maja, Zimnice Wielkie, Opolska 49, Złocieniec, Obr.Westerplatte 1, Złota, Złota 102a, Złotniki Kujawskie, Kościelna 10, Złotogłowice, Złotogłowice 71, Złotokłos, Główna 52, Złotów, Bohaterów Westerplatte 19a, Złotów, Kleszczynie, Złotów, Na Szkolnej, Złotów, Nowa Swieta, Złotów, Swietej, Złotów, W Sławianowie, Złotów, W Stawnicy, Złotów, Zamkowa 72, Zwardoń, Zwardoń 5A, Zwierzyn, Wojska Polskiego 12, Zwierzyn, Wojska Polskiego 18, Zwonowice, Rudzka 2A, Zwonowice, Sumińska 9C, Żabia Wola, Główna 1, Żagań, Żółkiewskiego 28, Żarki K. Libiąża, Podleśna Bn, Żelisławice, Przyszłości 7, Żelistrzewo, Smolno, Ul. Pucka 15, Żmigród, Pl. Wojska Polskiego 15, Żmigród, Zamkowa 14-20, Żnin, Wandy Pieniężnej 23, Żory, Osińska 44a, Żory, Oś.Powstańców Śl.Pu-8, Żory, Rybnicka 226 A, Żukowo, Gdańska 62a, Żukowo, Piłsudskiego 4, Żurawiec, Elbląska 12, Żuromin, Przemysłowa 4/8a, Żuromin, Syberia, Żuromin, Szpitalna 89/93, Żychlin, Parkowa 44, Żywiec, Na Borach 1, Żywiec, Os.Młodych 1, Żywiec, Zielona 3
Interesuje Cię promocyjna cena na taki produkt jak bazylia? To pewnie często się zastanawiasz, jak zaoszczędzić pieniądze podczas zakupu takich artykułów jak bazylia. Na Twoja-gazetka.pl wiemy wszystko o aktualnych promocjach na takie towary jak bazylia oraz podpowiemy, gdzie można kupić taki produkt jak bazylia w najniższej cenie. Ponadto natychmiast poinformujemy Cię o zniżkach na takie artykuły jak bazylia. Na tej stronie możesz przeglądać wszystkie gazetki oferujące najlepsze ceny na takie produkty jak bazylia. Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze, po prostu kliknij na dowolną ulotkę i sprawdź aktualne ceny u swojego ulubionego detalisty Auchan, Lidl, Eurocash Cash & Carry, Oriflame, Hebe, TESCO, Selgros, Gama, Lewiatan, E.Leclerc. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie najkorzystniejszych zniżek, wprowadziliśmy opcję, dzięki której możesz filtrować promocje wybranego detalisty. Wybierz ALDI, Merkury Market lub Oriflame, a pojawią się tylko gazetki wybranego detalisty. Nie zapomnij, że na Twoja-gazetka.pl możesz również sprawdzić promocje na inne produkty. Przeglądaj aktualne oferty i szukaj rabatów na swoje ulubione artykuły takie jak: bazyl, baza rozświetlająca, baza pod tusz, baza, batoniki château.

Archiwum gazetek

Biedronka

Gazetka Biedronka - 24.6.2019 - 30.6.2019 - Produkty w akcji - bazylia, brie, camembert, ser, grill, président, ser pleśniowy.

Oferta ważna

24.6. - 30.6.2019
Dotyczy tych sklepów Biedronka:
Aleksandrów Kujawski, Narutowicza 1, Aleksandrów Kujawski, Piastowska 15, Aleksandrów Kujawski, Słowackiego 28C, Aleksandrów Łódzki, Konstantynowska 5-7, Aleksandrów Łódzki, Poselska 2, Alwernia, Mickiewicza 15A, Andrespol, Rokicińska 125, Andrychów, Krakowska 83, Annopol, Radomska 28A, Augustów, Chreptowicza 15, Augustów, Mazurska 10, Augustów, Przemysłowa 2, Augustów, Sucharskiego 2, Babice, Zakopiańska 47, Babimost, Lotnicza 3, Baborów, Wiejska 2, Banino, Borowiecka 2, Baniocha, Puławska 26, Baranowo, Szamotulska 26, Barcin, Polna 2, Barlinek, 11 Listopada 4, Barlinek, Żabia 7, Bartoszyce, Generała Józefa Bema 40C, Bartoszyce, Kętrzyńska 20, Bartoszyce, Piersele 26, Bartoszyce, Warszawska 29, Barwice, Barwice, Bełchatów, Aleja Wyszyńskiego 4, Bełchatów, Czyżewskiego 1, Bełchatów, Kwiatowa 1/3, Bełchatów, Osiedle Okrzei 35/39, Bełchatów, Pabianicka 22, Bełchatów, Wojska Polskiego 8, Bełżyce, Fabryczna 6, Bezrzecze, Górna 7, Będzin, Franciszka i Stanisława Żwirki i Wigury 20, Będzin, Małobądzka 2, Będzin, Marszałka Józefa Piłsudskiego 83, Będzin, Niepodległości 3, Będzin, Piastowska 29, Będzin, Stanisława Małachowskiego 29, Będzin, ZBOWiD 1, Biała, Opolska 1A, Biała, Parcela 13, Biała Piska, Słowackiego 1, Biała Podlaska, Anny Jagiellonki 1, Biała Podlaska, Kąpielowa 3, Biała Podlaska, Orzechowa 2a, Biała Podlaska, Przechodnia 8, Biała Podlaska, Sidorska 100, Biała Podlaska, Sidorska 2k, Biała Podlaska, Warszawska 34/38, Biała Rawska, Mickiewicza 21, Białe Błota, Szubińska 8, Białka, Białka 719, Białka Tatrzańska, Środkowa 394A, Białobrzegi, Krakowska 88, Białogard, 1 Maja 36, Białogard, Mickiewicza 17, Białogard, Staromiejska 29, Białogard, Świdwińska 15, Biały Bór, Dworcowa 3, Białystok, 42 Pułku Piechoty 34, Białystok, Antoniuk Fabryczny 58, Białystok, Antoniukowska 56, Białystok, Bacieczki 217, Białystok, Baranowicka 121, Białystok, Choroszczańska 24, Białystok, Gajowa 116, Białystok, Kaczorowskiego 7, Białystok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 21, Białystok, Kawaleryjska 62, Białystok, Klepacka 2/1, Białystok, Narodowych Sił Zbrojnych 13, Białystok, Nowy Świat 3, Białystok, Ogrodniczki 2, Białystok, Piastowska 25, Białystok, Pogodna 35, Białystok, Popiełuszki 111, Białystok, Porosły Kolonia 60, Białystok, Transportowa 6, Białystok, Upalna 3, Białystok, Wrocławska 11, Białystok, Zabłudowska 54, Biecz, Kazimierza Wielkiego 26, Biedrusko, Poznańska 5, Bielany Wrocławskie, Wrocławska 22, Bielawa, 1 Maja 37, Bielawa, Lipowa 3, Bielawa, Wolności 67, Bielsk, Płocka 28, Bielsk Podlaski, Piłsudskiego 54, Bielsk Podlaski, Szkolna 2, Bielsko-Biała, Cieszyńska 418, Bielsko-Biała, Cyniarska 26, Bielsko-Biała, Komorowicka 336B, Bielsko-Biała, Krakowska, Bielsko-Biała, Mostowa 5, Bielsko-Biała, Partyzantów 156, Bielsko-Biała, Pięciu Stawów 6, Bielsko-Biała, Profesor Mieczysława Michałowicza 13, Bielsko-Biała, Stawowa 4, Bielsko-Biała, Ulica Kolista 21, Bielsko-Biała, Żywiecka 115, Biertowice, Biertowice 91, Bieruń, Warszawska 156, Bierutów, Słowackiego 4, Biłgoraj, 3 Maja 11, Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki 156, Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki 25, Biłgoraj, Włosiankarska 2, Biskupiec, 1 Maja 24, Biskupiec, Plażowa 2, Biskupiec, Ulica Grudziądzka 41, Blachownia, Miodowa 2, Bliżyn, Kościuszki 149, Błaszki, Sieradzka 52, Błażowa, Armii Krajowej 39, Błędów, Sadurkowska 1, Błonie, Księcia Józefa Poniatowskiego 18, Błonie, Romualda Traugutta 3a, Bobolice, Plac Zwycięstwa 7, Bobowa, Grunwaldzka 50, Bobrowniki, Polna 58, Bochnia, Wiśnicka 16, Bochotnica, Nałęczowska 57, Bogatynia, Dworcowa 2, Bogatynia, II Armii Wojska Polskiego 10, Bogatynia, Jana Matejki 64, Boguchwała, Przemysłowa 3B, Boguszów-Gorce, Mariana Buczka 7, Boguszów-Gorce, Romualda Traugutta 20, Boguszów-Gorce, Wałbrzyska 8, Bojano, Wybickiego 38, Bojanowo, Gołaszyńska 75, Bolesławiec, Bolesława Chrobrego 25, Bolesławiec, Gałczyńskiego 15, Bolesławiec, Komuny Paryskiej 25A, Bolesławiec, Mostowa 2, Bolesławiec, Tysiąclecia 32 F, Bolesławiec, Walerego Wróblewskiego 4A, Bolesławiec, Wesoła 23B, Bolków, Henryka Sienkiewicza 16, Bolszewo, Zamostna 3c, Borek Wielkopolski, Konopnickiej 24, Borkowo, Kartuska 10, Borkowo, Kartuska 56, Borne Sulinowo, Aleja Niepodleglości 43, Borówiec, Ulica Główna 2A, Branice, Żymierskiego 57A, Braniewo, Marszałka Piłsudskiego 1, Braniewo, Władysława Sikorskiego, Braniewo, Wojska Polskiego 9, Brańsk, Armii Krajowej 16, Brenna, Wyzwolenia 38B, Brodnica, Generała Stanisława Maczka 2, Brodnica, Kolejowa 1A, Brodnica, Mazurska 5, Brodnica, Mieszka I 2, Brusy, Wojska Polskiego 56, Brwinów, Warszawska 1, Brzeg, Chocimska 7, Brzeg, Długa 2, Brzeg, Juliusza Słowackiego 31, Brzeg, Władysława Łokietka 4, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 37, Brzeg Dolny, Dębowa 1A, Brzesko, Adama Mickiewicza 2B, Brzesko, Ludwika Solskiego 14A, Brzesko, Osiedle Władysława Jagiełły 15, Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 31, Brześć Kujawski, Kolejowa 29, Brzeziny, Frycza - Modrzewskiego 4, Brzeziny, Kościuszki 9, Brzezna, Brzezna 645, Brzostek, Mysłowskiego 5A, Brzoza, Bydgoska 34, Brzozów, Generała Bema 2, Budzyń, Dworcowa 17B, Buk, Jana Pawła II 20, Bukowno, Kolejowa 123, Busko-Zdrój, Aleja Adama Mickiewicza 14A, Busko-Zdrój, Nadole 2, Bychawa, Szkolna 2, Bydgoszcz, Aleja Powstańców Wielkopolskich 56, Bydgoszcz, Andersa 2, Bydgoszcz, Bydgoska 31, Bydgoszcz, Długa 9, Bydgoszcz, Dworcowa 46, Bydgoszcz, Flisacka 2, Bydgoszcz, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 11b, Bydgoszcz, Gajowa 7, Bydgoszcz, Gdańska 138, Bydgoszcz, Generała Franciszka Kleeberga 2, Bydgoszcz, Generała Józefa Dwernickiego 9, Bydgoszcz, Generała Władysława Andersa 51, Bydgoszcz, Grudziądzka 27, Bydgoszcz, Grunwaldzka 284, Bydgoszcz, Grunwaldzka 37, Bydgoszcz, Grunwaldzka 8, Bydgoszcz, Inowrocławska 1, Bydgoszcz, Jana III Sobieskiego 5, Bydgoszcz, Juliusza Kossaka 15, Bydgoszcz, Kąkolowa 1, Bydgoszcz, Kornela Ujejskiego 61, Bydgoszcz, Księdza Józefa Schulza 7, Bydgoszcz, Ku Wiatrakom 42, Bydgoszcz, Łęczycka 24, Bydgoszcz, Magnuszewska 6, Bydgoszcz, Małgorzaty Szułczyńskiej 2, Bydgoszcz, Marii Konopnickiej 2, Bydgoszcz, Mostowa 2, Bydgoszcz, Saperów 22, Bydgoszcz, Skłodowskiej-Curie 29, Bydgoszcz, Sportowa 15, Bydgoszcz, Stanisława Skarżyńskiego 6, Bydgoszcz, Świętego Maksymiliana Kolbego 58, Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 27, Bydgoszcz, Wyzwolenia 106, Bystrzyca Kłodzka, Strażacka 8, Bytom, Frenzla 25, Bytom, Józefa Jainty 12, Bytom, Kazimierza Pułaskiego 65, Bytom, Konstytucji 37, Bytom, Krzyżowa 32, Bytom, Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1, Bytom, Łużycka 1, Bytom, Pomorska 2, Bytom, Sandomierska 10, Bytom, Stanisława Witczaka 4, Bytom, Ulica Daleka 32, Bytom, Władysława Łokietka 1, Bytom, Zabrzańska 72, Bytom Odrzański, Dworcowa 25, Bytów, 1 Maja 13, Bytów, Wojska Polskiego 49, Bytów, Zwycięstwa 9, Cegłów, Henryka Dobrzyckiego 9, Chełm, Aleja Armii Krajowej 13, Chełm, Aleja I Armii Wojska Polskiego 7, Chełm, Kolejowa 85, Chełm, Lubelska 173, Chełm, Lwowska 79, Chełm, Rejowiecka 120, Chełm, Siedlecka 4, Chełm, Wojsławicka 6, Chełmek, Krakowska 143, Chełmno, Dojazdowa 1, Chełmno, Grudziądzka 6, Chełmża, Generała Władysława Sikorskiego 30, Chełmża, Trakt 15/17, Chęciny, Szkolna, Chmielnik, Dojazdowa, Chmielów, Chmielów 602, Chocianów, Marszałka Roli-Żymierskiego 4A, Chociwel, Armii Krajowej 76, Chodecz, I Armii Wojska Polskiego 1, Chodzież, Zwycięstwa 18, Chojna, Ogrodowa 74, Chojnice, Jana Pawła II 2D, Chojnice, Józefa Piłsudskiego 38, Chojnice, Modra 4, Chojnice, Plac Piastowski 31, Chojnów, Kolejowa 6, Chojnów, Legnicka 25, Choroszcz, Sienkiewicza 30b, Chorzele, Grunwaldzka 58, Chorzów, Batorego 29, Chorzów, Beskidzka, Chorzów, Długa 67, Chorzów, Floriańska 4, Chorzów, Józefa Ryszki 57A, Chorzów, Księdza Jana Gałeczki 30, Chorzów, Plac świętego Jana 24, Chorzów, Siemianowicka 157, Chorzów, Świętego Piotra 14, Choszczno, Władysława Jagiełły 9, Chotomów, Partyzantów 29, Chrzanów, Aleja Henryka 44, Chrzanów, Armii Krajowej 6, Chrzanów, Śląska 30D, Chrzanów, Świętokrzyska 30, Chrzanów, Władysława Sikorskiego 2, Chwaszczyno, Oliwska 139, Chybie, Bielska 65, Cianowice Duże, Krakowska 1, Ciechanowiec, Adama Mickiewicza 33, Ciechanów, 17 Stycznia 64, Ciechanów, Generała Władysława Sikorskiego 11, Ciechanów, Henryka Sienkiewicza 79, Ciechanów, Tatarska 1, Ciechocinek, Zdrojowa 25, Cieplewo, Sosnowa 1, Cieszanów, Sienkiewicza 4, Cieszyn, Katowicka 51, Cieszyn, Kolejowa 20, Cieszyn, Wiejska 1, Cieszyn, Zofii Kossak-Szatkowskiej 16A, Cybinka, Krośnieńska 1, Czaniec, Kęcka 29, Czaplinek, Długa 19, Czarna Białostocka, Fabryczna 4, Czarna Dąbrówka, Lęborska 2, Czarna Woda, Starogardzka 19, Czarne, Szczecinecka 1, Czarnków, Kościuszki 93, Czarnków, Wodna 1, Czarny Dunajec, Kolejowa 22, Czchów, Krakowska 24, Czechowice-Dziedzice, Legionów 90, Czechowice-Dziedzice, Niepodległości 12, Czechowice-Dziedzice, Szkolna 32, Czechowice-Dziedzice, Węglowa 63, Czeladź, Będzińska 10, Czeladź, Dehnelów 41, Czeladź, Nowopogońska 228, Czeladź, Szpitalna 8, Czempiń, Rynek 12, Czerniejewo, Poznańska, Czersk, Cmentarna 3, Czersk, Dworcowa 23, Czerwieńsk, Ulica Zielonogórska 34B, Czerwionka-Leszczyny, 3 Maja 23, Czerwionka-Leszczyny, Aleja Jana Pawła II 3, Czerwionka-Leszczyny, Księdza Adolfa Pojdy 35, Czerwonak, Leśna 1, Częstochowa, Aleja Armii Krajowej 54, Częstochowa, Aleja Jana Pawła II 106, Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego 207 lokal 041, Częstochowa, Aleja Wyzwolenia 7, Częstochowa, Bohaterów Katynia 37, Częstochowa, Faradaya 21, Częstochowa, Generała Kazimierza Pułaskiego 30, Częstochowa, Główna 140, Częstochowa, Jagiellońska 35, Częstochowa, Mostowa 11, Częstochowa, Okólna 113A, Częstochowa, Okulickiego 92, Częstochowa, Radomska 4A, Częstochowa, Rędzińska 15, Częstochowa, Sabinowska 92, Częstochowa, Świętej Jadwigi 60/62, Częstochowa, Tadeusza Gajcego 2, Częstochowa, Teofila Lenartowicza 22 A, Częstochowa, Warszawska 43, Człuchów, Jerzego z Dąbrowy 2A, Człuchów, Szkolna 10, Człuchów, Traugutta 11, Czyżew, Andrzejewska, Ćwiklice, Męczenników Oświęcimskich 72, Darłowo, Aleje Wojska Polskiego 47, Darłowo, Plażowa 1, Darłowo, Powstańców Warszawskich 1/3, Dąbrowa Białostocka, Tysiąclecia Państwa Polskiego 32, Dąbrowa Górnicza, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego 24, Dąbrowa Górnicza, Aleja Zwycięstwa 5, Dąbrowa Górnicza, Jana Majewskiego 314, Dąbrowa Górnicza, Karola Adamieckiego 11A, Dąbrowa Górnicza, Katowicka 1B, Dąbrowa Górnicza, Królowej Jadwigi 23, Dąbrowa Górnicza, Ludowa 19A, Dąbrowa Górnicza, Majewskiego 314, Dąbrowa Górnicza, Marcina Kasprzaka 16, Dąbrowa Górnicza, Marii Konopnickiej 50, Dąbrowa Górnicza, Stefana Okrzei 18, Dąbrowa Górnicza, Włodzimierza Majakowskiego 48, Dąbrowa Tarnowska, Generała Henryka Sucharskiego 7, Dąbrowa Tarnowska, Jagiellońska 39, Dąbrówka, Poznańska 31, Debrzno, Kościuszki 8, Deszczno, Lubuska 42A, Dębica, Aleja Jana Pawła II 56, Dębica, Kościuszki 24, Dębica, Kraszewskiego 59, Dębica, Nagawczyna 245F, Dębica, Poddęby 15, Dębica, Tuwima, Dęblin, Generała Pilota Kowalskiego 9, Dęblin, Rynek 4, Dębnica Kaszubska, Zjednoczenia 8, Dębno, Adama Mickiewicza 63, Dębno, Armii Krajowej 2, Dębowiec, Dębowiec 616, Długołęka, Wiejska 64, Dobczyce, Zarabie 6K, Dobre Miasto, Wojska Polskiego 18, Dobrodzień, Oleska 23, Dobroń, Wrocławska 3A, Dobrzeń Wielki, Opolska 10, Dolice, Pyrzycka 9, Dołhobyczów, Partyzantów 714, Drawsko Pomorskie , Prusa 7, Drezdenko, Plac Wileński 1, Drobin, Płońska 7, Drogomyśl, Główna 198, Drohiczyn, Mieszka I 6, Drzewica, Plac Narutowicza 20, Dukla, Słowacka 22, Duszniki-Zdrój, Dworcowa 11, Dygowo, Kołobrzeska 45, Dynów, Grunwaldzka 38, Działdowo, Marii Skłodowskiej-Curie 35, Działdowo, Olsztyńska 1, Działdowo, Olsztyńska 4, Działoszyn, Piłsudskiego, Dziemiany, Wyzwolenia 13C, Dzierzgoń, Limanowskiego 15, Dzierżoniów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 18, Dzierżoniów, Mikołaja Kopernika 14, Dzierżoniów, Osiedle Różane 23, Dziwnów, Słowackiego 8A, Dźwirzyno, Wyzwolenia 8, Elbląg, Aleja Armii Krajowej 1, Elbląg, Aleja Odrodzenia 10, Elbląg, Czerniakowska 7, Elbląg, Donimirskich 29, Elbląg, Fromborska 2D, Elbląg, Generała Kazimierza Pułaskiego 2A, Elbląg, Grunwaldzka 2, Elbląg, Jana III Sobieskiego 27, Elbląg, Królewiecka 195b, Elbląg, Malborska 78, Elbląg, Nowowiejska 1A, Elbląg, Odzieżowa 12, Elbląg, Rawska 30, Elbląg, Stefana Żeromskiego 1, Elbląg, Warszawska 66, Elbląg, Węgrowska 3, Ełk, Czesława Miłosza 2, Ełk, Generała Władysława Sikorskiego 11, Ełk, Jana Kilińskiego 11, Ełk, Jana Kilińskiego 47, Ełk, Matki Teresy z Kalkuty 3, Ełk, Mickiewicza 44a, Ełk, Słowackiego 24, Ełk, Warszawska 3A, Frampol, Biłgorajska 1, Frombork, Adama Mickiewicza 3, Frysztak, Rzeszowska 11a, Garwolin, Janusza Korczaka 7, Garwolin, Targowa 1, Gąbin, Aleja Jana Pawła II 4, Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 100, Gdańsk, Aleja Generała Józefa Hallera 167, Gdańsk, Aleja Generała Józefa Hallera 233A, Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 211, Gdańsk, Aleja Jana Pawła II 9, Gdańsk, Aleja Rzeczypospolitej 33, Gdańsk, Beethovena 11 A, Gdańsk, Bolesława Chrobrego 79A, Gdańsk, Chłopska 18, Gdańsk, Czerwony Dwór 24, Gdańsk, Dąbrowszczaków 20, Gdańsk, Dąbrowszczaków 5, Gdańsk, Długie Ogrody 14, Gdańsk, Doroszyńskiego 28A, Gdańsk, Fieldorfa 2, Gdańsk, Gdańska 21, Gdańsk, Ignacego Paderewskiego 7, Gdańsk, Jabłoniowa 46, Gdańsk, Jagiellońska 2A, Gdańsk, Jelitkowski Dwór 2, Gdańsk, Kaprów 3, Gdańsk, Karmelicka 1, Gdańsk, Kartuska 26, Gdańsk, Kartuska 332, Gdańsk, Kartuska 467, Gdańsk, Kazimierza Porębskiego 8, Gdańsk, Kłosowa 1, Gdańsk, Konrada Guderskiego 10, Gdańsk, Krzemowa 1, Gdańsk, Łąkowa 35/38, Gdańsk, Marcina Dragana 25, Gdańsk, Meteorytowa 11, Gdańsk, Myśliwska 102, Gdańsk, Opolska 3, Gdańsk, Osowski Zakątek 17, Gdańsk, Piecewska 26, Gdańsk, Poli Gojawiczyńskiej 1, Gdańsk, Potokowa 15, Gdańsk, Rajska 2, Gdańsk, Stanisława Worcella 44, Gdańsk, Startowa 14, Gdańsk, Szeroka 78, Gdańsk, Trakt świętego Wojciecha 149, Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27, Gdańsk, Ulica Juliusza Słowackiego 159, Gdańsk, Wacława Balcerskiego 12, Gdańsk, Wajdeloty 12, Gdańsk, Warszawska 59, Gdańsk, Wawelska 2A, Gdańsk, Wielkopolska 62, Gdańsk, Wolności 8, Gdańsk, Wrzosy 1, Gdańsk, Wyzwolenia 26, Gdów, Krakowska 1019, Gdynia, Admirała Józefa Unruga 5, Gdynia, Bema 22, Gdynia, Bosmańska 16, Gdynia, Chwarznieńska 178A, Gdynia, Chwarznieńska 91B, Gdynia, Chylońska 126, Gdynia, Chylońska 251, Gdynia, Chylońska 42, Gdynia, Jarosława Iwaszkiewicza 1, Gdynia, Kaszubski 15, Gdynia, Komandora Bolesława Romanowskiego 4, Gdynia, Korzenna 19, Gdynia, Legionów 112, Gdynia, Majora Henryka Sucharskiego 2, Gdynia, Morska 70, Gdynia, Morskiego Pułku Strzelców 2, Gdynia, Opata Hackiego 12, Gdynia, Pułkownika Stanisława Dąbka 193, Gdynia, Rymarska 42, Gdynia, Sojowa 35, Gdynia, Strażacka 2, Gdynia, Świętojańska 36, Gdynia, Wiczlińska 45A, Gdynia, Wiczlińska 67, Gdynia, Wzgórze Bernadowo 304, Giżycko, Aleja 1 Maja 38, Giżycko, Kolejowa 24, Giżycko, Przemysłowa 15, Giżycko, Smętka 3, Giżycko, Wilanowska 5, Glinojeck, Płocka 30, Gliwice, Beskidzka 22, Gliwice, Bojkowska 19, Gliwice, Chorzowska 44B, Gliwice, Czwartaków 13, Gliwice, Dworcowa 44, Gliwice, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 62, Gliwice, Ignacego Daszyńskiego 135, Gliwice, Jedności 8, Gliwice, Kozielska 2, Gliwice, Kozielska 33, Gliwice, Lipowa 7, Gliwice, Marzanki 21, Gliwice, Oskara Kolberga 41, Gliwice, Paderewskiego 56, Gliwice, Przyszowska 147, Gliwice, Stanisława Dubois 16, Gliwice, Toszecka 129, Gliwice, Władysława Gomułki 1, Gliwice, Żurawia 3, Głogów, Bartosza Głowackiego 7, Głogów, Brzoskwiniowa 2, Głogów, Folwarczna 52, Głogów, Generała Władysława Andersa 19, Głogów, Gwiaździsta 1, Głogów, Kazimierza Wielkiego 101, Głogów, Legnicka, Głogów, Polna 23A, Głogów, Wincentego Witosa 32, Głogów Małopolski, Piłsudskiego 24, Głogówek, Dworcowa 10, Głogówek, Ks. Piotra Skargi 15, Głowno, Generała Władysława Sikorskiego 59, Głowno, Mikołaja Kopernika 33A, Główczyce, Szosa Słupska 3A, Głubczyce, Plac 1 Maja 1, Głubczyce, Raciborska 4, Głuchołazy, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Głuchołazy, Norwida 2, Głuszyca, Grunwaldzka 1, Gniew, Kościuszki 10, Gniewkowo, Rynek 3, Gniezno, Franklina Roosevelta 83, Gniezno, Mickiewicza 2, Gniezno, Myśliwiecka 74, Gniezno, Osiedle Kazimierza Wielkiego 31, Gniezno, Paczkowskiego 18, Gniezno, Witkowska 11A, Gogolin, Strzelecka 19, Goleniów, Aleksandra Puszkina 1, Goleniów, Dworcowa 9, Goleszów, Cieszyńska 2, Golina, Słowackiego 5, Golub-Dobrzyń, Sokołowska 4, Gołańcz, Jeziorna 12, Gołdap, Królewiecka 8, Gołdap, Zadumy 2, Gorlice, Biecka 64, Gorlice, Garncarska 15, Gorlice, Tadeusza Kościuszki 42B, Gorzkowice, Rynek 25, Gorzów Śląski, Towarowa 1, Gorzów Wielkopolski, 30 Stycznia 7, Gorzów Wielkopolski, Aleja Konstytucji 3 Maja 102, Gorzów Wielkopolski, Ignacego Mościckiego 13, Gorzów Wielkopolski, Kościuszki 15, Gorzów Wielkopolski, Londyńska 4c, Gorzów Wielkopolski, Matejki 46, Gorzów Wielkopolski, Okólna 28A, Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 7, Gorzów Wielkopolski, Pionierów 3, Gorzów Wielkopolski, Popławskiego 72, Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 57, Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 25, Gorzyce, Ulica Bogumińska 29, Gostynin, Generała Józefa Bema 9, Gostynin, Kutnowska 8, Gostyń, Łąkowa 3, Gostyń, Poznańska 200, Gościno, IV Dywizji Wojska Polskiego 37, Góra, Al. Jagiellonów 8, Góra Kalwaria, Pijarska 4, Góra Kalwaria, Ulica Wojska Polskiego 60, Górowo Iławeckie, Szkolna 2, Grabownica Starzeńska, Grabownica 118, Grabów, 1-go Maja 1, Grabów nad Prosną, Ostrzeszowska 18a, Grajewo, 9 Pułku Strzelców Konnych 8, Grajewo, Dworna 27, Grajewo, Konstytucji 3 Maja 4, Grodków, Grunwaldzka 6, Grodków, Kościuszki 6, Grodzisk Mazowiecki, Jana Matejki 6b, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 93, Grodzisk Mazowiecki, Okrężna 51, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardowska 33/35, Grodzisk Wielkopolski, 27 Stycznia 4, Grodzisk Wielkopolski, Nowotomyska 50, Gromink, Krynicka 53, Grójec, Armii Krajowej 50, Grójec, Laskowa 5, Grójec, Mogielnicka 28, Grudziądz, Astrowa 2, Grudziądz, Chełmińska 117, Grudziądz, Chełmińska 44, Grudziądz, Droga Kaszubska 3, Grudziądz, Dworcowa 38/40, Grudziądz, Józefa Włodka 16, Grudziądz, Macieja Rataja 2, Grudziądz, Mieszka I 3, Grudziądz, Nauczycielska 20, Grudziądz, Śniadeckich 68, Grybów, Kolejowa, Gryfice, 3 Maja 11, Gryfice, 3 Maja 21, Gryfice, Sportowa 12, Gryfino, Adama Asnyka 57, Gryfino, Bolesława Chrobrego 40/42, Gryfino, Sportowa 2a, Gryfów Śląski, Kolejowa 40, Gubin, Miodowa 28, Gubin, Śląska 1, Hajnówka, 1-go Maja, Hajnówka, 3 Maja 62, Hajnówka, Białowieska 5C, Herby, Lubliniecka 56, Horodniany, Mickiewicza 6, Hrebenne, Hrebenne 87, Hrubieszów, Basaja 43, Iława, Królowej Jadwigi 6, Iława, Ostródzka 54, Iłowa, Żagańska 61E, Iłowo Osada, Działdowska 1B, Iłża, Dr. Anki 4, Imielin, Imielińska 156, Inowrocław, Dworcowa 35, Inowrocław, Ludwika Błażka 11, Inowrocław, Marii Konopnickiej 24A, Inowrocław, Solna 20, Inowrocław, Szarych Szeregów 18, Inowrocław, Św. Ducha 42, Inowrocław, Świętokrzyska 38, Inowrocław, Toruńska 15, Istebna, Istebna 1000, Izbica, Lubelska 123B, Izbica Kujawska, Kolska 16, Jabłonka, Sobieskiego 6041, Jabłonna, Parkowa 2, Jabłonowo, Aleja Krakowska 79, Janikowo, Główna 10, Jankowice, Krótka 2, Janowiec Wielkopolski, 22 Stycznia 14, Janów Lubelski, Jana Zamoyskiego 26, Janów Lubelski, Ks. Skorupki, Jarocin, Powstańców Wielkopolskich 40, Jarocin, Poznańska 1A, Jarocin, Śródmiejska 17A, Jarosław, Krakowska 32, Jarosław, Pełkińska 63, Jarosław, Spółdzielcza 3, Jarosław, Zamkowa 3D, Jasienica, Strumieńska, Jasień, Graniczna 1, Jasło, 3 Maja 32, Jasło, Adama Mickiewicza 108, Jasło, Kazimierza Wielkiego 26, Jasło, Rafineryjna 1, Jasło, Szkolna 36a, Jastarnia, Mickiewicza 125, Jastrowie, Wojska Polskiego 31, Jastrzębie Zdrój, Harcerska 1, Jastrzębie Zdrój, Heleny Marusarzówny 28, Jastrzębie Zdrój, Niepodległości 180, Jastrzębie Zdrój, Podhalańska 1, Jastrzębie Zdrój, Powstańców Śląskich 82, Jastrzębie Zdrój, Pszczyńska 6, Jastrzębie Zdrój, Rybnicka 11, Jastrzębie Zdrój, Turystyczna 49A, Jastrzębie Zdrój, Warmińska 2, Jastrzębie Zdrój, Warszawska 5, Jawczyce, Ulica Poznańska 74, Jawor, Bolesława Limanowskiego 13, Jawor, Józefa Piłsudskiego 7, Jaworze, Ulica Bielska 86, Jaworzno, Aleja Piłsudskiego 1, Jaworzno, Grunwaldzka 202/204, Jaworzno, Grunwaldzka 265, Jaworzno, Jagiellońska 33, Jaworzno, Olszewskiego 5, Jaworzno, Pocztowa 13, Jaworzno, Świętego Maksymiliana Kolbego 1, Jaworzno, Wygoda 80, Jaworzyna Śląska, 1 Maja 1, Jedlicze, Sienkiewicza 19, Jedlina Zdrój, Cmentarna, Jelcz Laskowice, Oławska 27, Jelcz Laskowice, Sowia 17, Jelenia Góra, 1 Maja 49, Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II, Jelenia Góra, Cieplicka 217, Jelenia Góra, Jana III Sobieskiego 58, Jelenia Góra, Józefa Elsnera 1, Jelenia Góra, Krośnieńska 1, Jelenia Góra, Sudecka 42, Jelenia Góra, Wiejska 24, Jelenia Góra, Wita Stwosza 17, Jelenia Góra, Wojciecha Głowackiego 1, Jelenia Góra, Wolności 25, Jelenia Góra, Wrocławska 73, Jeleśnia, Jana Kazimierza 123, Jenin, Gorzowska 153B, Jeziorany, Kopernika 30, Jeżowe, Jeżowe 652B, Jeżów, Brzezińska 55, Jędrzejów, Jasionka 15A, Jędrzejówul, Władysława Stanisława Reymonta 24, Jordanów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 82, Józefosław, Julianowska 57A, Józefów, Aleja Nadwiślańska 21, Józefów, Armii Krajowej 3A, Kadzidło, Handlowa, Kalety, 1 Maja 36, Kalisz, Aleja Wojska Polskiego 116, Kalisz, Babina 16, Kalisz, Juliusza Bursche 12-14, Kalisz, Marii Konopnickiej 33, Kalisz, Młynarska 131, Kalisz, Młynarska 41, Kalisz, Podmiejska 32A, Kalisz, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A, Kalisz Pomorski, Dworcowa 52, Kalwaria Zebrzydowska, Jagiellońska 60, Kalwaria Zebrzydowska, Krakowska 47, Kałuszyn, Polna 5, Kamieniec Ząbkowicki, XXX-lecia PRL 52, Kamienna Góra, Nadrzeczna 1, Kamienna Góra, Wałbrzyska 23, Kamienna Góra, Waryńskiego 11, Kamień Krajeński, Chojnicka 1A, Kamień Pomorski, Bolesława Krzywoustego 1, Kamień Pomorski, Jana Długosza 27, Kamieńsk, Słowackiego 121, Kańczuga, Węgierska 37, Karczew, Józefa Bema 3, Karczew, Świderska 31, Kargowa, Rynek 23, Karlino, Koszalińska 85, Karpacz, Konstytucji 3 Maja 5, Kartuzy, Dworcowa 14, Kartuzy, Osiedle Wybickiego 3B, Kartuzy, Wzgórze Wolności 1, Katowice, 1-go maja 126a, Katowice, Aleja Roździeńskiego 93, Katowice, Armii Krajowej 3, Katowice, Brynowska 35, Katowice, Dąbrówki 13, Katowice, Gliwicka 123, Katowice, Ignacego Jana Paderewskiego 5, Katowice, Kijowska 42, Katowice, Kościuszki 229, Katowice, Księdza Bpa Bednorza 2A, Katowice, Le Ronda 13, Katowice, Leopolda 15, Katowice, Mysłowicka 84, Katowice, Ossowskiego 17, Katowice, Oswobodzenia 66, Katowice, Radockiego 150, Katowice, Rolna 14, Katowice, Strażacka 19, Katowice, Ułańska 10, Katowice, Uniczowska 20, Katowice, Uniwersytecka 12, Katowice, Wojciecha, Katowice, Zawiszy Czarnego 8, Katowice, Zielonogórska 1, Katy Wrocławskie, Nowowiejska 2, Kazimierza Wielka, Kolejowa 27, Kaźmierz, Szamotulska 19, Kcynia, Poznańska 36, Kędzierzyn-Koźle, Aleja Armii Krajowej 38, Kędzierzyn-Koźle, Aleja Jana Pawła II 50A, Kędzierzyn-Koźle, Juliana Tuwima 3, Kędzierzyn-Koźle, Kozielska 134, Kędzierzyn-Koźle, Piastowska 30A, Kędzierzyn-Koźle, Władysława Łokietka 4, Kępice, Generała Władysława Sikorskiego 7, Kępno, Generała Świerczewskiego 2, Kępno, Kwiatowa 18, Kętrzyn, Plac Słowiański 3, Kętrzyn, Władysława Jagiełły 1, Kęty, Jana III Sobieskiego 24, Kęty, Sienkiewicza 21, Kielce, 1 Maja 156, Kielce, Aleja Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 17, Kielce, Aleja Solidarności 20, Kielce, Czarnowska 4, Kielce, Edwarda Meissnera 22, Kielce, Henryka Sienkiewicza 31, Kielce, Jagiellońska 25, Kielce, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 71, Kielce, Karczówkowska 1, Kielce, Leśniówka 112, Kielce, Sandomierska 89, Kielce, Szydłówek Górny 10, Kielce, Tarnowska 4, Kielce, Wapiennikowa 40, Kielce, Wrzosowa 7, Kielce, Zagórska 3, Kiełczewo, Poznańska 15, Kiełczów, Wrocławska 23, Kiełpin Poduchowny, Warszawska 201/203, Kietrz, Raciborska 1, Kije, Piastowska 1, Kleczew, 11 Listopada 19A, Kleosin, Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 10b, Kluczbork, Byczyńska 27, Kluczbork, Jagiellońska 7, Kluczbork, Podwale 24, Kluczbork, Wołczyńska 4, Klucze, Zawierciańska 8, Kłecko, Armii Poznań 5, Kłobuck, Rómmla 1, Kłobuck, Stanisława Staszica 48, Kłodawa, Warszawska 30, Kłodzko, Dusznicka 1, Kłodzko, Grunwaldzka 18, Kłodzko, Noworudzka 2, Kłomnice, Zachodnia 1, Knurów, Parkowa 2, Knurów, Szpitalna 9, Knurów, Ulica Niepodległości 9, Knurów, Witosa 4, Knyszyn, Szkolna 2, Kobierzyce, Robotnicza 59, Kobiór, Ołtuszewskiego 10, Kobylin, Aleje Powstańców Wielkopolskich 47A, Kobylnica, Główna 2D, Kobyłka, Nadarzyńska 67, Kobyłka, Napoleona 1B, Kock, Generała Franciszka Kleeberga 4, Kolbuszowa, Ks. Ruczki 625, Kolbuszowa, Obrońców Pokoju 1, Kolno, Wincentego Witosa 4, Kolno, Wojska Polskiego 46, Koluszki, Piękna 1, Koluszki, Słowackiego 22, Kołaczyce, Burmistrza Wiejowskiego 22, Kołczygłowy, Słupska 38A, Koło, Powstańców Śląskich 7, Koło, Toruńska 117, Koło, Zielona 5, Kołobrzeg, Aleja I Armii Wojska Polskiego 15, Kołobrzeg, Jedności Narodowej 18, Kołobrzeg, Okopowa 13A, Kołobrzeg, Tarnowskiego 3, Kołobrzeg, Trzebiatowska 29, Komorniki, Pocztowa 5, Koniecpol, Armii Krajowej 8, Konin, Fryderyka Chopina 30, Konin, Jana Pawła II 78, Konin, Józefa Piłsudskiego 2, Konin, Przyjaźni 6, Konin, Spółdzielców 50, Konin, Wał Księdza Maksyma Tarejwy 8, Konstancin-Jeziorna, Aleja Wojska Polskiego 2, Konstancin-Jeziorna, Warszawska 95, Konstantynów Łódzki, Jana Pawła II 11/13, Konstantynów Łódzki, Łaska 12, Konstantynów Łódzki, Piłsudskiego 4, Konstantynów Łódzki, Zgierska 21, Końskie, Kielecka 1, Końskie, Partyzantów 11, Końskie, Warszawska 13, Korczyna, Rynek 7, Korfantów, Kościuszki 11, Koronowo, Plac Zwycięstwa 21, Korsze, Mickiewicza 27, Kosakowo, Żeromskiego 32, Kostrzyn, Wrzesińska 5, Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 9, Kostrzyn nad Odrą, Żeglarska 1, Koszalin, 4 Marca 43/33, Koszalin, Bohaterów Warszawy 29, Koszalin, Doktora Andrzeja Zientarskiego 3, Koszalin, Eugeniusza Kwiatkowskiego 20, Koszalin, Jana Pawła II 15A, Koszalin, Morska 53, Koszalin, Połtawska 6A, Koszalin, Poprzeczna 1, Koszalin, Prosta 4, Koszalin, Władysława Andersa 15, Koszalin, Władysława IV 64, Koszalin, Zwycięstwa 282, Koszęcin, Juliusza Ligonia 12A, Kościan, Aleja Tadeusza Kościuszki 16, Kościan, Antoniego Kaźmierczaka 29, Kościerzyna, Kamienna 2, Kościerzyna, Marii Skłodowskiej-Curie 34, Kościerzyna, Wrzosowa 45, Kotlin, Poznańska 42, Kowal, Kołłątaja 28, Kowalewo Pomorskie, Batalionów Chłopskich 10b, Kowary, Matejki 3, Koziegłowy, Piaskowa 7, Koziegłowy, Żarecka 89, Kozienice, Lubelska 7, Kozienice, Warszawska 34, Kozy, Bielska 31A, Koźmin Wielkopolski, Poznańska 1, Kożuchów, Nowosolska 47, Kórnik, Stanisława Woźniaka 1, Krajenka, Mickiewicza 4, Kraków, Anny Jagiellonki, Kraków, Balicka 157, Kraków, Beskidzka 30, Kraków, Bolesława Limanowskiego 3, Kraków, Bonarka 327, Kraków, Dobrego Pasterza 122, Kraków, Drukarska 2, Kraków, Erazma Jerzmanowskiego 12, Kraków, Franciszka Kniaźnina 1, Kraków, Grażyny 4, Kraków, Heleny 18, Kraków, Henryka Pachońskiego 8, Kraków, Joselewicza 28, Kraków, Józefa Łepkowskiego 3, Kraków, Józefa Wybickiego 18, Kraków, Juliana Ursyna Niemcewicza 4, Kraków, Kamieńskiego 43, Kraków, Księdza Józefa Meiera 13, Kraków, Lipska 28, Kraków, Łokietka 5, Kraków, Łużycka 43, Kraków, Mała Góra 97, Kraków, Marii i Bolesława Wysłouchów 22A, Kraków, Medweckiego 21, Kraków, Miłkowskiego 3, Kraków, Ofiar Dąbia 14, Kraków, Okulickiego 51, Kraków, Osiedle 2 Pułku Lotniczego 1, Kraków, Osiedle Bohaterów Września 82, Kraków, Osiedle Jagiellońskie 19, Kraków, Osiedle Kolorowe 16A, Kraków, Osiedle Na Stoku 53, Kraków, Osiedle Strusia Józefa 24, Kraków, Osiedle Złotego Wieku 51-52, Kraków, Pawia 5, Kraków, Piastowska 49, Kraków, Polonijna 13, Kraków, Porucznika Halszki 3A, Kraków, Powstańców 3, Kraków, Powstańców Wielkopolskich 18, Kraków, Półłanki 12 B, Kraków, Prądnicka 65, Kraków, Rynek Główny 34, Kraków, Siewna 46, Kraków, Sołtysowska 32, Kraków, Stanisława Worcella 6, Kraków, Stefana Rogozińskiego 6, Kraków, Tadeusza Połomskiego 14, Kraków, Władysława Łokietka 136, Kraków, Wrocławska 28, Kraków, Zygmunta Glogera 22, Kraków, Żabiniec 93, Krapkowice, Jana Kilińskiego 36, Krapkowice, Słowackiego 2, Krapkowice, Żeromskiego 11, Krasnobród, 3 Maja 49, Krasnystaw, Nieczaja 2, Krasnystaw, PCK 7, Krasnystaw, Polewana, Kraśnik, Aleja Niepodległości 16, Kraśnik, Aleja Tysiąclecia 9, Kraśnik, Chopina 10, Kraśnik, Urzędowska 472, Krążkowy, Mianowice 6, Krobia, Kasztelańska 3, Krosno, Bohaterów Westerplatte 20D, Krosno, Grodzka 12, Krosno, Miodowa 3E, Krosno, Naftowa 6, Krosno, Podkarpacka 3, Krosno Odrzańskie, Armii Czerwonej, Krosno Odrzańskie, Fryderyka Chopina 8, Krośniewice, Toruńska 10, Krotoszyn, Koźmińska 22A, Krotoszyn, Ostrowska 18, Krotoszyn, Zdunowska 56, Kruszwica, Tadeusza Kościuszki 31/34, Krynica Zdrój, Czarny Potok 5, Kryspinów, Kryspinów 428, Krzepice, Andersa 7, Krzeszowice, Kościuszki 54, Krzywiń, Rynek 4, Krzyż Wielkopolski, Walki Młodych 12, Krzyżanowice, Ligota Tworkowska 5, Ksawerów, Łódzka 113, Książ Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Kudowa-Zdrój, Główna 4, Kudowa-Zdrój, Zdrojowa 33, Kurów, Jana Kilińskiego 8, Kutno, Adama Mickiewicza 4, Kutno, Grunwaldzka 3, Kutno, Kościuszki Tadeusza, gen. 49, Kutno, Łąkoszyńska 166, Kutno, Oporowska 6, Kuźnia Raciborska, Kozielska 1, Kuźnica Białostocka, Grodzieńska, Kwidzyn, Korczaka 3, Kwidzyn, Mikołaja Kopernika 7A, Kwidzyn, Słowackiego 4, Kwidzyn, Warszawska 71, Kwilcz, Powstańców Wielkopolskich 1, Laski, Trenów 51, Lądek Zdrój, Śnieżna 45, Legionowo, Generała Józefa Sowińskiego 2, Legionowo, Siwińskiego 2, Legionowo, Władysława Reymonta 15A, Legionowo, Zegrzyńska 5, Legnica, Adama Asnyka 27, Legnica, Aleja Rzeczypospolitej 14, Legnica, Bieszczadzka 2, Legnica, Dworcowa 5B, Legnica, Generała Władysława Sikorskiego 3, Legnica, Górnicza 1A, Legnica, Gwiezdna 3, Legnica, Jagiellońska 19, Legnica, Jaworzyńska 17, Legnica, Jaworzyńska 257, Legnica, Orzeszkowej 29, Legnica, Pomorska 15, Lesko, Stawowa 16, Leszno, 1 Maja 8, Leszno, Gronowska 11, Leszno, Jana Kasprowicza 4, Leszno, Kąkolewska 15b, Leszno, Księdza Teodora Korcza 5, Leszno, Niepodległości 63, Leszno, Okrężna 3, Leszno, Sochaczewska 68, Leszno, Zacisze 16, Lesznowola, Ulica Słoneczna 314A, Leśna, Baworowo 66, Lewin Brzeski, Moniuszki 8, Leżajsk, Mickiewicza 80, Leżajsk, Sanowa dz.921, Lębork, Armii Krajowej 34, Lębork, Armii Wojska Polskiego 34, Lębork, Bolesława Krzywoustego 9, Lębork, Kossaka 3, Lębork, Waryńskiego 18, Lędziny, Hołdunowska 18A, Libertów, Góra Libertowska 6, Libiąż, 11 Listopada 26, Libiąż, Wojska Polskiego 4, Lidzbark, Zieluńska 9, Lidzbark Warmiński, Lipowa 5, Lidzbark Warmiński, Wiejska 11, Lidzbark Welski, Żeromskiego 2B, Ligota, Rolników 1, Limanowa, Matki Boskiej Bolesnej 20, Limanowa, Piłsudskiego 24A, Lipiany, Jedności Narodowej 9, Lipka, Dywizji Piechoty 6, Lipno, 3-go Maja 21, Lipno, Włocławska 9, Lipsk, Kościelna 8, Lipsko, Al. Armii Krajowej 3, Lipusz, Wybickiego 3, Lisowice, Lubliniecka 1, Lubaczów, Adama Mickiewicza 103, Lubaczów, Płk. Stanisława Dąbka 2, Lubań, Dąbrowskiego 2, Lubań, Esperantystów 1, Lubań, Robotnicza 11, Lubartów, Generała Franciszka Kleeberga, Lubartów, Lubelska 100, Lubartów, Tysiąclecia 2, Lubawa, Kopernika 3, Lubawa, Wyzwolenia 3A, Lubawka, Dworcowa, Lubichowo, Starogardzka 2, Lubicz, Dworcowa 32A, Lubieszyn, Lubieszyn 1B, Lubin, Budowniczych 24, Lubin, Generała Józefa Bema 1, Lubin, Jana Pawła II 88, Lubin, Leszczynowa 468, Lubin, Stefana Wyszyńskiego 8, Lubin, Szpakowa 4, Lubin, Tadeusza Kościuszki 12, Lubin, Wrocławska 7, Lublewo Gdańskie, Dojazdowa 2, Lublewo Gdańskie, Wybickiego 39A, Lublin, 1 Maja 16D, Lublin, Abramowicka 10, Lublin, Bursztynowa 39, Lublin, Choiny 1, Lublin, Diamentowa 19I-H, Lublin, Gęsia 16, Lublin, Główna 3, Lublin, Górska 11, Lublin, Hetmańska 2, Lublin, Hutnicza 1A, Lublin, Ignacego Daszyńskiego 6, Lublin, Jana Pawła II 23, Lublin, Jana Sapiehy 2, Lublin, Jana Sawy 1A, Lublin, Lotnicza 5, Lublin, Lwowska 12, Lublin, Magnoliowa 1, Lublin, Mełgiewska 4, Lublin, Nałęczowska 128, Lublin, Nałęczowska 24, Lublin, Pogodna 48, Lublin, Ruciana 4, Lublin, Unii Lubelskiej 2, Lublin, Wieniawska 11, Lublin, Wolska 8A, Lublin, Woronieckiego 12, Lublin, Zamojska 26, Lublin, Zemborzycka 78, Lubliniec, Oleska 20, Lubliniec, Powstańców Śląskich 54, Lubliniec, Stalmacha 9, Lubniewice, Jana Pawła II 5, Luboń, Władysława Sikorskiego 44, Luboń, Żabikowska 71, Lubraniec, Aleja Lipowa 1A, Lubsko, Wojska Polskiego 80f, Lubsko, XX-lecia PRL 88, Luzino, Ulica Józefa Wilczka 46, Lwówek, Pniewska 53B, Lwówek Śląski, Jaśkiewicza 4, Lwówek Śląski, Orzeszkowej 17, Lwówek Śląski, Oświęcimska 3B, Łabiszyn, Powstańców Wielkopolskich 17B, Łagiewniki, Wrocławska, Łagów, Chopina 2A, Łańcut, DW877, Łańcut, Józefa Piłsudskiego 25, Łańcut, Kościuszki, Łańcut, Mickiewicza 10, Łapy, Główna 24, Łapy, Żwirki i Wigury 25A, Łask, Jana Pawła II 7, Łask, Jodłowa 13, Łaskarzew, Warszawska 89, Łaszczów, Dworcowa 11, Łaziska Górne, Dworcowa 38, Łaziska Górne, Ulica Tadeusza Kościuszki 100, Łaziska Górne, Wiejska 1, Łazy, Targowa 4, Łącko, Łącko 862, Łeba, Aleja świętego Jakuba 39, Łęczna, Armii Krajowej 1, Łęczna, Szkolna 8, Łęczna, Wacława Jawoszka 2A, Łęczyca, Belwederska 1, Łęczyca, Belwederska 77, Łęczyca, Poznańska 37, Łęknica, XX-lecia 14, Łężyca, Odrzańska 1, Łobez, Segala 7, Łobżenica, Sikorskiego 11, Łochowo, Szosa Bydgoska 33, Łochów, Al. Łochowska 133, Łodygowice, Beskidzka 8, Łodygowice, Magazynowa 2, Łomianki, Warszawska 150, Łomianki, Warszawska 76, Łomża, Aleja Józefa Piłsudskiego 121, Łomża, Aleja Legionów 58, Łomża, Dworna 11, Łomża, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4, Łomża, Legionów 60, Łomża, Sybiraków 4B, Łomża, Szosa Zambrowska 100, Łomża, Wojska Polskiego 69, Łoniów, Łoniów 19, Łopuszno, Strażacka 13B, Łosice, Marszałka Piłsudskiego 15, Łososina Dolna, Łososina Dolna 290, Łowicz, Katarzynów 1, Łowicz, Łęczycka 64, Łowicz, Warszawska 1, Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63, Łódź, Aleksandrowska 58, Łódź, Bartoka 20, Łódź, Dąbrowskiego 17/21, Łódź, Dostojewskiego 2, Łódź, Haška 1, Łódź, Kossaka 10, Łódź, Kowalska 2A, Łódź, Krokusowa 1/3, Łódź, Kusocińskiego 137, Łódź, Łagiewnicka 54/56, Łódź, Łazowskiego 44, Łódź, Łęczycka 11/13, Łódź, Maratońska 93, Łódź, Mikołaja Gogola 10, Łódź, Nastrojowa 8, Łódź, Obywatelska 137, Łódź, Ogrodowa 18, Łódź, Pabianicka 77/79, Łódź, Paradna 39, Łódź, Piłsudskiego 10, Łódź, Poli Gojawiczyńskiej 20, Łódź, Pomorska 58, Łódź, Pomorska 585, Łódź, Przędzalniana 124, Łódź, Przybyszewskiego 28, Łódź, Rajdowa 12, Łódź, Rokicińska 366, Łódź, Rzgowska 9, Łódź, Sikorskiego 12, Łódź, Skrzetuskiego 11, Łódź, Smocza 6/8, Łódź, Srebrna 4, Łódź, Starorudzka 42, Łódź, Stefana Żeromskiego 32, Łódź, Sternfelda 24, Łódź, Tamka 3, Łódź, Tęczowa 1, Łódź, Traktorowa 52, Łódź, Tuwima 3, Łódź, Wodna 33/47, Łódź, Woronicza 5, Łódź, Wólczańska 128/132, Łódź, Zagrodniki 8, Łódź, Zakładowa 65, Łódź, Zgierska 15, Łódź, Zgierska 53, Łódź, Złotno 31, Łuków, Sienkiewicza 1, Łuków, Ulica Międzyrzecka 72, Łyse, Kościelna 16, Maków Mazowiecki, Przasnyska 39, Maków Mazowiecki, Stanisława Moniuszki 32, Maków Podhalański, Kolejowa 2, Malbork, Główna 2, Malbork, Henryka Sienkiewicza 20, Malbork, Henryka Sucharskiego 2, Malbork, Koszalińska 3, Malbork, Koszykowa 9, Małkinia Górna, Biegańskiego Władysława 7, Małogoszcz, Chęcińska 78, Małomice, Małynicza 5, Margonin, Cmentarna 19a, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 119, Marki, Fabryczna 72, Marki, Księdza Władysława Bandurskiego 20, Markuszów, Lubelska 76, Marynin, Mazowieckia 14, Maszewo, Jedności Narodowej 250, Maszewo Duże, Lipnowska 2, Medyka, Medyka 405, Miasteczko Śląskie, Woźnicka 20A, Miastko, Fabryczna 10, Miastko, Kazimierza Wielkiego 24A, Michałowo, Białostocka 1, Michałów Reginów, Nowodworska 12, Miechów, 106 Dywizji Piechoty AK, Miechów, Racławicka 43, Miedzyzdroje, Gryfa Pomorskiego 21, Miejsce Piastowe, Handlowa 4, Miejska Górka, 700-lecia 4, Mielec, Drzewieckiego 1, Mielec, Legionów 80A, Mielec, Niepodległości 13, Mielec, Piaskowa 7, Mielec, Sandomierska 6, Mielec, Władysława Warneńczyka 11, Mielno, Bolesława Chrobrego 4, Mierzyn, Welecka 2, Mieszkowice, Księcia Poniatowskiego 51, Międzybórz, Wrocławska 67, Międzybrodzie Bialskie, Ekologiczna 2, Międzychód, 17 Stycznia 143, Międzychód, Marszałka Piłsudskiego 47, Międzylesie, Warszawska 2, Międzyrzec Podlaski, Brzeska 31, Międzyrzec Podlaski, Partyzantów 1, Międzyrzec Podlaski, Warszawska 36, Międzyrzecz, 30 Stycznia 58, Międzyrzecz, Chrobrego 2A, Międzyrzecz, Wojska Polskiego 3, Mikołów, Młyńska 11, Mikołów, Podleska 8, Milanówek, Królewska 21, Milanówek, Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, Milejów, Partyzancka 11, Milicz, Armii Krajowej 56, Milicz, Trzebnicka 4A, Milówka, Jana Kazimierza 2/2, Miłomłyn, Pasłęcka 1, Miłosław, Poznańska 10, Mińsk Mazowiecki, Dąbrówki 30, Mińsk Mazowiecki, Elizy Orzeszkowej 23, Mińsk Mazowiecki, Sosnkowskiego 1, Mirosławiec, Wolności 10, Mirsk, Sikorskiego 1, Mirzec, Langiewicza 4, Mława, Długa 2, Mława, Dominika Staszewskiego, Mława, Grzebskiego 29, Mława, Osiedle Książąt Mazowieckich 14, Mława, Sienkiewicza 12, Młyny k/Korczowej, Młyny 90, Modlnica, Częstochowska 70, Mogielnica, Kościelna 2, Mogilno, Józefa Hallera 22, Mogilno, Powstańców Wielkopolskich 46, Mońki, Wojska Polskiego 61, Morawica, Kielecka 29A, Morąg, Dworcowa 11, Morąg, Henryka Sienkiewicza 1, Morąg, Władysława Jagiełły 1, Mosina, Farbiarska 30, Moszczenica, Piotrkowska 15A, Mrągowo, Brzozowa 10, Mrągowo, Rynkowa 20, Mrągowo, Wojska Polskiego 5, Mrocza, Nakielska 2, Mszana Dolna, Starowiejska 2M, Mszana Dolna, Ulica Krakowska 3, Mszczonów, Wschodnia 18, Murowana Goślina, Generała Kutrzeby 1, Murowana Goślina, Poznańska 15, Muszyna, Kity 12, Mysłakowice, Szkolna 17, Mysłowice, Armii Krajowej 38, Mysłowice, Brzęczkowicka 2D, Mysłowice, Mikołowska 42, Mysłowice, Oświęcimska 13, Mysłowice, Piastów Śląskich 19, Mysłowice, Powstańców 6, Mysłowice, Wielka Skotnica 1, Myszków, Pułaskiego 7b, Myszków, Pułaskiego 8B, Myszków, Władysława Sikorskiego 18A, Myszyniec, Kazimierza Stefanowicza 47, Myślenice, Juliusza Słowackiego 70, Myślibórz, Lipowa 7, Myślibórz, Niedziałkowskiego 4, Nakło nad Notecią, Gimnazjalna 4, Nakło nad Notecią, Potulicka 2, Nałęczów, Nałęczów, Namysłów, Oławska 30, Namysłów, Stawowa 1, Nasielsk, Elektronowa 3H, Nekla, Wiosny Ludów 2, Nidzica, Mickiewicza 5, Nidzica, Olsztyńska 8, Niemodlin, Opolska 7, Niepołomice, Na Tamie 7, Niepołomice, Płaszowska 2, Nisko, Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, Nisko, Sandomierska 13, Nowa Dęba, Jasna 5, Nowa Ruda, Piłsudskiego 33, Nowa Ruda, Słupiecka 7A, Nowa Ruda, Teatralna 18, Nowa Sarzyna, Korczaka 5, Nowa Słupia, Milanowska Wólka 65, Nowa Sól, Aleksandra Fredry 1/u1, Nowa Sól, Głowackiego 1, Nowa Sól, Marszałka Józefa Piłsudskiego 47, Nowa Sól, Wojska Polskiego 51, Nowa Sól, Zielonogórska 89, Nowa Wola, Postępu 7, Nowe, Bydgoska 18, Nowe Brzesko, Spółdzielcza 1, Nowe Miasteczko, Szosa Bytomska 11, Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 19, Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 40, Nowe Miasto nad Pilicą, Plac Armii Krajowej 3, Nowe Skalmierzyce, Kaliska 16B, Nowogard, Bohaterów Warszawy, Nowogard, Warszawska 9, Nowogrodziec, Asnyka 62, Nowogród Bobrzański, Polna 1, Nowy Dwór Gdański, Warszawska 6, Nowy Dwór Mazowiecki, Harcerska, Nowy Dwór Mazowiecki, Leśna 2, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowiecka 15, Nowy Sącz, 1 Brygady 4, Nowy Sącz, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 106, Nowy Sącz, Batalionów Chłopskich 18, Nowy Sącz, Krakowska 49, Nowy Sącz, Plac Dąbrowskiego 1a, Nowy Sącz, Ulica Tarnowska 17, Nowy Sącz, Węgierska 175, Nowy Sącz, Zdrojowa 32, Nowy Sącz, Zielona 55, Nowy Sącz, Zielona 64, Nowy Staw, Obrońców Westerplatte 23, Nowy Targ, Królowej Jadwigi 17, Nowy Targ, Lotników 4, Nowy Targ, Ludźmierska 26A, Nowy Targ, Plac Evry 1, Nowy Tomyśl, Komunalna 3, Nowy Tomyśl, Witosa 7, Nowy Żmigród, Mytarz 1, Nysa, Bolesława Prusa 9, Nysa, Jana Kilińskiego 2, Nysa, Karola Miarki 8, Nysa, Wincentego Kadłubka bp. 5, Oborniki, Obrzycka 58, Oborniki Śląskie, Wrocławska 29, Oborniki Wielkopolskie, Czarnkowska 48, Oborniki Wielkopolskie, Powstańców Wielkopolskich 20, Odolanów, Krotoszyńska 29, Ogrodzieniec, Plac Wolności 37, Okonek, Niepodległości 29C, Okopy k/Dorohuska, Okopy 130, Olecko, Gołdapska 31, Olecko, Nocznickiego 20, Olecko, Wojska Polskiego 18, Olesno, Dobrodzieńska 7, Olesno, Tadeusza Kościuszki 1, Oleśnica, 3 Maja 54, Oleśnica, Kilińskiego 4C, Oleśnica, Wojska Polskiego 32, Oleśnica, Wrocławska 17, Olkusz, Curie-Skłodowskiej 45, Olkusz, Kolberga 1, Olkusz, Kościuszki 34, Olkusz, Sławkowska 13, Olszewo Borki, Władysława Broniewskiego 2, Olsztyn, 1 Maja 5, Olsztyn, Aleja Generała Władysława Sikorskiego 21, Olsztyn, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 50, Olsztyn, Aleja Obrońców Tobruku 6, Olsztyn, Bałtycka 155, Olsztyn, Barczewskiego 1, Olsztyn, Bartąska 1, Olsztyn, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 4, Olsztyn, Iwaszkiewicza 22A/2, Olsztyn, Jagiellońska 37, Olsztyn, Jarocka 84, Olsztyn, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15, Olsztyn, Kołobrzeska 32, Olsztyn, Melchiora Wańkowicza 7, Olsztyn, Partyzantów 63, Olsztyn, Poprzeczna 24, Olsztyn, Pstrowskiego 26, Olsztyn, Sielska 12, Olsztyn, Stefana Okrzei 10, Olsztynek, Krzysztofa Mrongowiusza 30, Olsztynek, Mrongowiusza 24, Olszyna, Wolności 38, Oława, 3 Maja 51A, Oława, Kilińskiego 1, Oława, Kilińskiego 4, Oława, Księdza Prałata F. Kutrowskiego ks. 48, Opalenica, Poznańska 70, Opalenica, Sienkiewicza 27, Opatów, Mikołaja Kopernika 15, Opoczno, Edmunda Biernackiego 13, Opoczno, Piotrkowska 83, Opole, Fabryczna 1, Opole, Grudzicka 51, Opole, Jagiellonów 91, Opole, Jana Chełmońskiego 2, Opole, Krakowska 45, Opole, Kwiasowskiego 14, Opole, Niemodlińska 77, Opole, Oleska 104, Opole, Oświęcimska 98, Opole, Ozimska 189, Opole, Ozimska 48, Opole, Wiejska 141B, Opole, Wrocławska 156, Opole, Wrocławska 3, Opole Lubelskie, Fabryczna 38, Opole Lubelskie, Lubelska 32, Orneta, Dworcowa 2, Orneta, Olsztyńska 27, Orzesze, Rynek 12, Orzysz, 22 Lipca 2, Orzysz, Mickiewicza 2a, Osie, Dworcowa 9D, Osielsko, Ulica Ziołowa 2, Osięciny, Włocławska 9, Osinów Dolny, Osinów Dolny 4A, Ostrołęka, Aleja Wojska Polskiego 22, Ostrołęka, Bohaterów Warszawy 29, Ostrołęka, Generała Ludwika Bogusławskiego 2, Ostrołęka, Goworowska 34, Ostrołęka, Hallera 17, Ostrołęka, Henryka Sienkiewicza 53, Ostrołęka, Juliusza Słowackiego 31A, Ostrołęka, Steyera 2D, Ostrowiec Świętokrzyski, Grabowiecka, Ostrowiec Świętokrzyski, Henryka Sienkiewicza 38, Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwika Waryńskiego 32, Ostrowiec Świętokrzyski, Okólna 5, Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Stawki 46, Ostrowiec Świętokrzyski, Polna 9A, Ostrowiec Świętokrzyski, Romualda Traugutta 5, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierska 89, Ostróda, Grunwaldzka 41, Ostróda, Wojska Polskiego 12, Ostrów Lubelski, Nowy Świat 1, Ostrów Mazowiecka, 3 Maja 98, Ostrów Mazowiecka, Stanisława Duboisa 16, Ostrów Mazowiecka, Władysława Broniewskiego 33, Ostrów Wielkopolski, Budowlanych 1, Ostrów Wielkopolski, Głowackiego 69, Ostrów Wielkopolski, Grabowska 115, Ostrów Wielkopolski, Jerzego Ofierskiego, Ostrów Wielkopolski, Kolejowa 32, Ostrów Wielkopolski, Konopnickiej 2A, Ostrów Wielkopolski, Majorka 1, Ostrów Wielkopolski, Mertki 12, Ostrzeszów, Sportowa 7, Ostrzeszów, Zamkowa 52, Ośno Lubuskie, 3 Maja 7, Oświęcim, Garbarska 1, Oświęcim, Marii Konopnickiej 2, Oświęcim, Zaborska 22, Otmuchów, Henryka Sienkiewicza 5, Otwock, Kołłątaja 61, Otwock, Reymonta 43, Otwock, Stefana Batorego 32, Ozimek, Sportowa 1, Ozimek, Ulica Kolejowa 2, Ozorków, Południowa 10, Ozorków, Starzyńskiego 30, Ożarów, Spacerowa 4, Ożarów Mazowiecki, Poznańska 153, Pabianice, Grota-Roweckiego 18A, Pabianice, Łaska 23, Pabianice, Marii Konopnickiej 39A, Pabianice, Piotra Skargi 78/80, Pabianice, Smugowa 31, Pabianice, Traugutta 14, Paczków, Henryka Sienkiewicza 13, Padew Narodowa, Jana Pawła 22, Pajęczno, 1 Maja 13, Pakość, Jankowska 9, Parczew, Al. Jana Pawła II 2, Parczew, Wojska Polskiego 2, Parzniew, Solidarności 1, Pasłęk, Ogrodowa 44, Pasłęk, Strażacka 61, Pasym, Burskiego 29, Pawłowice, Prosta 10, Pelplin, Wybickiego 83-111, Pęcice, Parkowa 49, Piaseczno, Dworcowa 21, Piaseczno, Henryka Sienkiewicza 3, Piaseczno, Julianowska 35, Piaseczno, Okulickiego 2A, Piastów, Wysockiego 3A, Piątek, Stodolniana 2, Piechowice, Cmentarna 1, Piecki, Aleja Zwycięstwa 16, Piekary Śląskie, Bytomska 69, Piekary Śląskie, Kamienna 2, Piekary Śląskie, Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 114, Piekoszów, Czarnowska 54, Pieniężno, Dworcowa 17, Pieńsk, Traugutta, Pieszyce, Ogrodowa 20a, Pilawa, Aleja Wyzwolenia 29, Pilchowice, Spółdzielcza 6, Pilica, Krakowska 31, Pilzno, Bujnowskiego 3, Piła, Aleja Powstańców Wielkopolskich 68, Piła, Aleja Poznańska 26, Piła, Bydgoska 114, Piła, Doktora Drygasa 4, Piła, Miła 1, Piła, Stefana Okrzei 6, Piła, Tczewska 1, Piława Górna, Piastowska 52A, Pińczów, Batalionów Chłopskich 52, Pionki, 15 Stycznia 4A, Piotrków Kujawski, Poznańska 17, Piotrków Trybunalski, Armii Krajowej 20, Piotrków Trybunalski, Belzacka 9, Piotrków Trybunalski, Dmowskiego 28B, Piotrków Trybunalski, Dzielna 10, Piotrków Trybunalski, Henryka Sienkiewicza 19, Piotrków Trybunalski, Kostromska 51A, Piotrków Trybunalski, Narutowicza 4, Piotrków Trybunalski, Sulejowska 45, Piotrków Trybunalski, Wojska Polskiego 137/139, Piotrków Trybunalski, Wojska Polskiego 24, Piotrków Trybunalski, Wolborska 6, Pisarzowice, Bielska 46a, Pisz, Dr. Klementowskiego 21, Pisz, Olsztyńska 2, Pisz, Wołodyjowskiego 17a, Piwniczna-Zdrój, Zagrody 2, Pleszew, Aleje Wojska Polskiego 46, Pleszew, Ogrodowa 8, PLEWISKA, Grunwaldzka 481, Płochocin, Długa 2A, Płock, 8 Pułku Artylerii Lekkiej 1, Płock, Aleja Armii Krajowej 18, Płock, Bielska 45, Płock, Czwartaków 9, Płock, Narodowych Sił Zbrojnych 24, Płock, Otolińska 8, Płock, Portowa 4, Płock, Tadeusza Gierzyńskiego 17, Płock, Trasa ks. Jerzego Popiełuszki, Płock, Tysiąclecia 11, Płońsk, 19 Stycznia 60, Płońsk, Doktora Jana Rutkowskiego 1, Płońsk, Młodzieżowa 28, Płońsk, Rzemieślnicza 4, Płońsk, Szkolna 73, Pniewy, Poznańska 11a, Pniewy, Poznańska 48a, Pobiedziska, Krótka 9, Pobierowo, Wojska Polskiego 44b, Poddębice, Łęczycka 29B, Podgórzyn, Bojki 5, Polanica Zdrój, Kłodzka 3, Polanów, Wolności 4, Police, Głowackiego 10, Police, Morelowa 2, Police, Przyjaźni 2, Police, Zamenhofa 7a, Polkowice, Dąbrowskiego 5, Polkowice, Głogowska 19, Polkowice, Ogrodowa 5, Połaniec, Czarnieckiego 1, Połczyn Zdrój, Warszawska 30, Poniatowa, 1 Maja 7c, Poniec, Gostyńska Szosa 29, Poraj, Armii Krajowej 41, Porajów, Aleja Trzech Państw 7, Poręba, Ludowego Wojska Polskiego 30, Potęgowo, Kościuszki 2F, Poznań, 28 Czerwca 1956 r. 390, Poznań, Bobrzańska 13, Poznań, Bułgarska 121/123, Poznań, Czarnieckiego 12, Poznań, Czechosłowacka 104, Poznań, Dąbrowskiego 29, Poznań, Dąbrowskiego 399, Poznań, Dąbrowskiego 81/85, Poznań, Dolna Wilda 104/106, Poznań, Gronowa 26, Poznań, Grunwaldzka 216, Poznań, Gwiaździsta 30, Poznań, Hallera 2a, Poznań, Jesionowa 16, Poznań, Józefa Strusia 12, Poznań, Kazimierza Wielkiego 1/3, Poznań, Kościelna 30, Poznań, Kraszewskiego 30, Poznań, Książęca 60, Poznań, Lechicka 59, Poznań, Libelta 5, Poznań, Łukaszewicza 43, Poznań, Małachowskiego 14, Poznań, Marcelińska 77, Poznań, Matejki 62, Poznań, Naramowicka 219, Poznań, Obornicka 334, Poznań, Osiedle Armii Krajowej 101, Poznań, Osiedle Bolesława Chrobrego 110, Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego 109, Poznań, Osiedle Czecha 73, Poznań, Osiedle Jagiellońskie 14, Poznań, Osiedle Jana III Sobieskiego 103, Poznań, Osiedle Orła Białego 5, Poznań, Osiedle Piastowskie 22, Poznań, Osiedle Rzeczypospolitej 42, Poznań, Osiedle Zwycięstwa 110, Poznań, Piaskowa 2/3, Poznań, Piaśnicka / Czecha 111 111, Poznań, Piątkowska 78, Poznań, Plac Wiosny Ludów 2, Poznań, Polanka 22, Poznań, Polna 41, Poznań, Połabska 1, Poznań, Poszwińskiego 2, Poznań, Poznań Główny Dworcowa 2, Poznań, Półwiejska 47, Poznań, Sielska 43, Poznań, Sokoła 26, Poznań, Stare Żegrze 15, Poznań, Starołęcka 1, Poznań, Stróżyńskiego 21A, Poznań, Strzeszyńska 33, Poznań, Sycowska 18, Poznań, Szadecka 2, Poznań, Szwedzka 6a, Poznań, Ściegiennego 64, Poznań, Święty Marcin 32, Poznań, Święty Marcin 66/72, Poznań, Ulica Naramowicka 104, Poznań, Wierzbięcice 36, Poznań, Wojskowa 3, Poznań, Żurawinowa 2, Prabuty, Władysława Jagiełły 10, Praszka, Józefa Piłsudskiego 7, Proszowice, Kolejowa 13, Proszówki, Proszówki 389, Prószków, Daszyńskiego 6, Pruchnik, Kańczudzka 45, Prudnik, Kościuszki 21, Prudnik, Księdza Skowrońskiego 26, Prudnik, Sienkiewicza 1, Prusice, Wrocławska 67, Pruszcz Gdański, Aleja Księdza Józefa Waląga 1, Pruszcz Gdański, Antoniego Dobrowolskiego 2, Pruszcz Gdański, Generała Stanisława Skalskiego 19, Pruszcz Gdański, Jana Kasprowicza 40, Pruszcz Pomorski, Wyzwolenia 2A, Pruszków, 3 Maja 132, Pruszków, Aleja Wojska Polskiego 11, Pruszków, Aleje Jerozolimskie 454, Pruszków, Komorowska 26, Przasnysz, Józefa Piłsudskiego 75, Przasnysz, Leszno 1, Przasnysz, Sosnowa 7, Przecław, Przecław 149, Przedbórz, Droga Krajowa 42 6, Przejazdowo, Główna 27, Przemków, Szprotawska 1, Przemyśl, 3 Maja 19, Przemyśl, Adama Mickiewicza 28, Przemyśl, Lwowska 17, Przemyśl, Łukasińskiego 9, Przemyśl, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha 2, Przeworsk, Ignacego Krasickiego 4, Przeworsk, Łańcucka 7, Przeźmierowo, Ulica Rynkowa 73B/U1, Przodkowo, Gdańska 28, Przysucha, Legionów Polskich 6, Przywidz, Gdańska 32, Pszczew, Sikorskiego 22, Pszczółki, Ulica Gdańska 32, Pszczyna, Górnośląska 11, Pszczyna, Karola Szymanowskiego 23, Pszczyna, Kopernika 20, Pszów, Generała Andersa 19, Pszów, Romualda Traugutta 4, Puck, Kopernika 4A, Puck, Topolowa, Puławy, Generała Nila Fieldorfa 12, Puławy, Marszałka Józefa Piłsudskiego 15, Puławy, Piaskowa 47, Puławy, Włostowicka 154, Pułtusk, Jana Pawła II 2, Pułtusk, Kościuszki 20/22, Pułtusk, Warszawska 23, Puszczykowo, Rynek 4, Pyrzyce, Adama Mickiewicza 2A, Pyrzyce, Dworcowa 11, Pyskowice, Toszecka 40, Pyskowice, Zaolszany 5, Rabka-Zdrój, Zakopiańska 22, Raciąż, Błonie 22, Racibórz, Bosacka 61, Racibórz, Franciszka Siwonia 38, Racibórz, Juliusza Słowackiego 58, Racibórz, Ogrodowa 46, Racibórz, Opawska 124, Racibórz, Opawska 18, Racibórz, Opawska 69, Racibórz, Władysława Reymonta 16, Radlin, Generała Hallera 15, Radom, Aleja Józefa Grzecznarowskiego, Radom, Bolesława Limanowskiego 93, Radom, Chrobrego 2, Radom, Czarnoleska 9, Radom, Gajowa 25/27, Radom, Generała Leopolda Okulickiego 47, Radom, Ignacego Paderewskiego 17, Radom, Józefa Mireckiego 14, Radom, Juliusza Słowackiego 257, Radom, Maratońska 23, Radom, Sobótki 1A, Radom, Stanisława Zbrowskiego 95, Radom, Stanisława Żółkiewskiego 10, Radom, Ulica Kozienicka 100, Radom, Wandy Malczewskiej 5, Radom, Warszawska 98, Radom, Witolda 7, Radom, Władysława Beliny-Prażmowskiego 15, Radom, Wolanowska 55, Radomsko, Brzeźnicka 65, Radomsko, Krasickiego 5, Radomsko, Narutowicza 11, Radomsko, Przedborska 47, Radomsko, Starowiejska 228, Radomyśl Wielki, Nowa 6, Radwanice, Słoneczna 27, Radymno, Lwowska 9, Radziejowice, Słoneczna 6, Radziejów, Komunalna 4, Radzionków, Świętego Wojciecha 1, Radzionków, Unii Europejskiej 1, Radzymin, Aleja Jana Pawła II 66, Radzymin, Weteranów 22, Radzyń Podlaski, Lubelska 3A, Radzyń Podlaski, Warszawska 63, Rajgród, Warszawska 13, Rakoniewice, Księdza Dadaczyńskiego, Raszków, Przybysławice 43, Raszyn, Sportowa 1, Rawa Mazowiecka, Aleja Konstytucji 3 Maja 3, Rawa Mazowiecka, Juliusza Słowackiego 68, Rawa Mazowiecka, Kazimierza Wielkiego 18, Rawicz, Bohaterów Westerplatte 1, Rawicz, Henryka Sienkiewicza 2, Rawicz, Marszałka Józefa Piłsudskiego 8, Rawicz, Sarnowska 4, Recz, Kolejowa 18, Reda, Aleja Jana Pawła II 4, Reda, Obwodowa 27, Reda, Pucka 5, Redzikowo, Redzikowo 31, Rejowiec Fabryczny, Lubelska, Rembelszczyzna, Jana Kazimierza 471, Resko, Bohaterów Warszawy 1, Reszel, Słowiańska 24, Rogoźno, Piłsudskiego 36, Rogoźno, Przemysława II 7, Rokiciny, Łódzka 8A, Rokietnica, Szamotulska 17A, Ropczyce, Konarskiego 1, Ropczyce, Witosa 1, Rozprza, Świerczewskiego 40 D, Różan, Przemysłowa 9, Ruciane Nida, Gałczyńskiego 11, Ruda Śląska, 1 Maja 364, Ruda Śląska, Borowa 11, Ruda Śląska, Cypriana Kamila Norwida 26, Ruda Śląska, Goduli 13, Ruda Śląska, Górnośląska 26, Ruda Śląska, Kłodnicka 70, Ruda Śląska, Księdza Józefa Niedzieli, Ruda Śląska, Niedurnego 1, Ruda Śląska, Odrodzenia 7, Ruda Śląska, Piastowska 2, Ruda Śląska, Radoszowska 4, Ruda Śląska, Różyckiego 30, Ruda Śląska, Wilka 4, Ruda Śląska, Zabrzyńska 65, Rudnik nad Sanem, Sanowa 11, Rudniki, Wieluńska 1, Rumia, Dąbrowskiego 76, Rumia, Dębogórska 132, Rumia, Grunwaldzka 8, Rumia, Jana III Sobieskiego 14A, Rumia, Kosynierów 55, Rumia, Starowiejska 13, Rybnik, 1 Maja 95, Rybnik, Gliwicka 101B, Rybnik, Górnośląska 138, Rybnik, Józefa Lompy 8, Rybnik, Józefa Rymera 8, Rybnik, Marii Skłodowskiej-Curie 1B, Rybnik, Sybiraków 7, Rybnik, Sztolniowa 41, Rybnik, Świętego Maksymiliana 28, Rybnik, Wodzisławska 1, Rybnik, Zebrzydowicka 74, Rybnik, Żorska 322A, Rybno, Lubawska 4, Rychwał, Kaliska 19, Rychwałd, Krakowska 14, Ryczywół, Kolejowa 29, Rydułtowy, Generała Bema 5, Rydułtowy, Obywatelska 26, Rydułtowy, Raciborska 351, Ryki, Rynek Stary 1, Ryki, Żytnia 10, Rymanów, Dr. Bieleckiego 17, Ryn, Partyzantów 8, Rypin, Mławska 46, Rypin, Nowy Rynek 16, Rypin, Toruńska 2, Rzepin, Słubicka 4, Rzeszów, Aleja Generała Leopolda Okulickiego 6, Rzeszów, Aleja Józefa Piłsudskiego 34, Rzeszów, Aleja Tadeusza Rejtana 51, Rzeszów, Budziwojska 465, Rzeszów, Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, Rzeszów, Hetmańska 56, Rzeszów, Ignacego Solarza 19A, Rzeszów, Leska 2, Rzeszów, Lubelska 65, Rzeszów, Lucjana Siemieńskiego 14, Rzeszów, Obrońców Poczty Gdańskiej 30, Rzeszów, Ofiar Katynia 15, Rzeszów, Przemysłowa 3, Rzeszów, Pułkownika Iranka-Osmeckiego 25, Rzeszów, Słowackiego 16, Rzeszów, Stojałowskiego 6, Rzeszów, Strażacka 27, Rzeszów, Szpitalna 5, Rzeszów, Ulica Podkarpacka 8A, Rzeszów, Warszawska 29, Rzeszów, Witolda 8, Rzeszów, Zygmuntowska 8, Rzgów, Rzemieślnicza 35, Samborzec, Samborzec 50, Sandomierz, Armii Krajowej 10, Sandomierz, Jiusza Słowackiego 29, Sandomierz, Kwiatkowskiego 67, Sandomierz, Portowa 33, Sanok, Krakowska 194, Sanok, Krakowska 2, Sanok, Lipińskiego 17, Sanok, Przemyska 24, Sechów, 31 Stycznia 448, Sechów, Okrężna 14, Sejny, 1 Maja 6, Serby, Główna 2, Serock, Warszawska 32, Sęcin, Plater 6, Sędziszów, Majowa 9, Sędziszów Małopolski, Jana Pawła II 54a, Sędziszów Małopolski, Wesoła 12, Sępólno Krajeńskie, Kościuszki 24, Sianów, Morska 4, Siechnice, Opolska 30, Siedlce, Biskupa Ignacego Świrskiego 50, Siedlce, Brzeska 134, Siedlce, Kleeberga 6, Siedlce, Mieszka I 23, Siedlce, Młynarska 15, Siedlce, Rynkowa 20, Siedlce, Tadeusza Czackiego 4, Siedlce, Warszawska 89, Siedlce, Wojska Polskiego 25, Siemianowice Śląskie, Bańgowska 52, Siemianowice Śląskie, Fitznerów 2, Siemianowice Śląskie, Hermana Wróbla 2, Siemianowice Śląskie, Mysłowicka 1, Siemianowice Śląskie, Niepodległości 27, Siemianowice Śląskie, Plac Bohaterów Września 1, Siemianowice Śląskie, Plac Wolności 30, Siemiatycze, 11 Listopada 45a, Siemiatycze, Ciechanowiecka 33, Siemiatycze, Nadrzeczna 1, Sieniawa, Kościelna 3, Sieradz, Armii Krajowej 18, Sieradz, Jana Pawła II 30, Sieradz, Tadeusza Kościuszki 23A, Sieradz, Targowa 3, Sierakowice, Lęborska 4A, Sieraków, Wroniecka 9, Sierpc, Białobłocka 1, Sierpc, Braci Tułodzieckich 1, Sierpc, Plac Fryderyka Chopina 4, Sierpc, Tadeusza Kościuszki 5, Siewierz, Józefa Piłsudskiego 51, Siewierz, Rynek 11, Skalbmierz, Witosa 2, Skarszewy, Kościuszki 1, Skaryszew, Ulica Juliusza Słowackiego 24, Skarżysko-Kamienna, 1 Maja 16, Skarżysko-Kamienna, Aleja Piłsudskiego 38, Skarżysko-Kamienna, Spółdzielcza 82, Skawina, Przemysłowa 6, Skępe, Sierpecka 64, Skierniewice, Liska 4, Skierniewice, Mszczonowska 43, Skierniewice, Rawska 73, Skierniewice, Stanisława Domarasiewicza 3/5, Skierniewice, Władysława Stanisława Reymonta 1, Skoczów, Fabryczna 9, Skoczów, Górecka 32, Skoczów, Górny Bór 5, Skopanie, Mielecka 6, Skórcz, Pomorska 27a, Skórzewo, Poznańska 107, Skwierzyna, Władysława Jagiełły 15, Sława, Odrodzonego Wojska Polskiego 5, Sławków, PCK 22, Sławno, Armii Krajowej 22, Sławno, Józefa Mireckiego 1, Sławoborze, Świdwińska 11, Słomniki, Żeromskiego 4, Słońsk, 3 Lutego 60, Słubice, Kościuszki 3, Słubice, Plac Przyjaźni 18, Słubice, Wrocławska 9, Słupca, Osiedle Niepodległości 19, Słupca, Plac Szkolny 1, Słupsk, 11 Listopada 11, Słupsk, Bałtycka 8, Słupsk, Hubalczyków, Słupsk, Hugona Kołłątaja 29, Słupsk, Jana III Sobieskiego 5, Słupsk, Karola Kniaziewicza 32, Słupsk, Kaszubska 80, Słupsk, Koszalińska 11, Słupsk, Plac Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 3, Słupsk, Plac Stary Rynek 3, Słupsk, Tadeusza Kościuszki 4, Słupsk, Witolda Lutosławskiego 3, Słupsk, Wolności 42, Smętowo Graniczne, Dworcowa 2A, Smolec, Wrocławska 1, Sobótka, Warszawska 4, Sochaczew, 15 Sierpnia 87, Sochaczew, Aleja 600-lecia 40, Sochaczew, Hubala 1, Sokołów Małopolski, Lubelska 56, Sokołów Podlaski, Kolejowa 1, Sokołów Podlaski, Księdza Jana Bosko 5, Sokółka, Jana Pawła II 1, Sokółka, Targowa, Sokółka, Władysława Broniewskiego 5, Solec Kujawski, Powstańców 7, Somonino, Wolności 37, Sompolno, Warszawska 42, Sopot, Aleja Niepodległości 691, Sopot, Aleja Niepodległości 813, Sopot, Wejherowska, Sosnowiec, 1 maja 21-23, Sosnowiec, Aleja Zwycięstwa 10, Sosnowiec, Bora Komorowskiego 3, Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 2, Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 51, Sosnowiec, Gabriela Narutowicza 56, Sosnowiec, Generała Stefana Grota-Roweckiego 20, Sosnowiec, Główna 17, Sosnowiec, Jana Długosza 45, Sosnowiec, Jana Kilińskiego 16, Sosnowiec, Kalinowa 1, Sosnowiec, Konstytucji 3, Sosnowiec, Kościelna 54, Sosnowiec, Lenartowicza 39C, Sosnowiec, Moniuszki 26, Sosnowiec, Orląt Lwowskich 42, Sosnowiec, Podjazdowa 8, Sosnowiec, Seweryna Goszczyńskiego 17, Sosnowiec, Sobieskiego 64, Sosnowiec, Żytnia 15, Stalowa Wola, Aleje Jana Pawła II 13, Stalowa Wola, Generała Leopolda Okulickiego 140, Stalowa Wola, Generała Leopolda Okulickiego 2, Stalowa Wola, Rozwadowska 37A, Stara Iwiczna, Nowa 9, Stara Kiszewa, Kościerska 44D, Stara Kornica, Stara Kornica 159, Starachowice, Hutnicza 3, Starachowice, Jana Pawła II 18, Starachowice, Kolejowa 15, Starachowice, Kościelna 7, Starachowice, Majówka 23, Starachowice, Radomska 35, Starachowice, Wojska Polskiego 11, Stare Babice, Warszawska 291, Stargard Szczeciński, Armii Krajowej 2, Stargard Szczeciński, Czeska 10, Stargard Szczeciński, Gdańska 2, Stargard Szczeciński, Kościuszki 32, Stargard Szczeciński, Szczecińska 127, Starogard Gdański, Generała Józefa Hallera 19, Starogard Gdański, Ignacego Paderewskiego 6, Starogard Gdański, Skarszewska 6, Starogard Gdański, Zblewska 10, Starogard Gdański, Zielona 14, Stary Sącz, Jana Pawła 77c, Stary Sącz, Piłsudskiego 166, Staszów, Jana Pawła II 20, Staszów, Kolejowa 38A, Staszów, Krakowska 49, Stawiski, Kossaka 2, Stąporków, Droga Krajowa 42 151, Stegna, Gdańska 54, Stepnica, Bolesława Krzywoustego 1, Stęszew, Kościańska 54, Stoczek Łukowski, Partyzantów 44, Straszęcin, Straszęcin 71, Straszyn, Stargardzka 5, Stronie Śląskie, Tadeusza Kościuszki 11, Strumień, Młyńska 9c, Stryków, Warszawska 80, Strzałkowo, Aleja Prymasa Wyszyńskiego 16, Strzebielino, Wejherowska 33, Strzegom, Ignacego Paderewskiego 26, Strzegom, Legnicka 16, Strzegom, Wojska Polskiego 80f, Strzelce Krajeńskie, Gorzowska 4, Strzelce Krajeńskie, Okrężna 110, Strzelce Opolskie, Gogolińska 31, Strzelce Opolskie, Plac Targowy 1, Strzelce Opolskie, Stawowa 2, Strzelin, Dzierżoniowska 16A, Strzelin, Generała Leopolda Okulickiego 4, Strzelno, Św. Ducha 26, Strzyżów, Kombatantów 1, Strzyżów, Witosa 17, Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 21, Suchedniów, Kielecka 5, Suchowola, Białostocka 36, Suchy Las, Obornicka 117, Suchy Las, Plac Nowy Rynek 6, Sulejów, Piotrkowska 45, Sulejówek, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 102, Sulejówek, Zofii Nałkowskiej 2, Supraśl, Cieliczańska 2, Susz, Piastowska 32, Suszec, Piaskowa 2, Suwałki, Generała Kazimierza Pułaskiego 54, Suwałki, Generała Władysława Sikorskiego 6, Suwałki, Ignacego Daszyńskiego 10, Suwałki, Jana Pawła II 2, Suwałki, Noniewicza 22, Suwałki, Reja 61, Suwałki, Świerkowa 54, Suwałki, Wojska Polskiego 15, Swarzędz, Cieszkowskiego 5, Swarzędz, Osiedle Czwartaków 13, Swarzędz, Osiedle Tytusa Działyńskiego 1E, Swarzędz, Planetarna 18, Syców, Kaliska 52, Syców, Kolejowa 2, Syrynia, Raciborska 2, Szadek, Kilińskiego 1, Szamocin, Osiedle Smolary 2, Szamotuły, 3 Maja 1, Szamotuły, Dworcowa 6, Szamotuły, Zamkowa 9, Szczawnica, Główna 340, Szczawno-Zdrój, Solicka 21, Szczawno-Zdrój, Szczawieńska 6, Szczebrzeszyn, Targowa 1, Szczecin, 26 Kwietnia 91, Szczecin, Aleja Bohaterów Warszawy 34/35, Szczecin, Aleja Piastów 22, Szczecin, Bałtycka 25, Szczecin, Błogosławionego Wincentego Kadłubka 42, Szczecin, Botaniczna 29, Szczecin, Derdowskiego 4, Szczecin, Goleniowska 87, Szczecin, Joachima Lelewela 8A, Szczecin, Karpia 1, Szczecin, Klemensa Janickiego 24, Szczecin, Komisji Edukacji Narodowej, Szczecin, Krakowska 67, Szczecin, Kresowa 1, Szczecin, Krzywoustego 76, Szczecin, Ku Słońcu 68C, Szczecin, Leszczynowa 23, Szczecin, Lucjana Rydla 93, Szczecin, Łukasińskiego 116, Szczecin, Maciejkowa 37-39, Szczecin, Milczańska 8, Szczecin, Narutowicza 11, Szczecin, Obotrycka 6, Szczecin, Ogrodnicza 47, Szczecin, Pawła Stalmacha 12, Szczecin, Pomarańczowa 9, Szczecin, Stanisława Ignacego Witkiewicza 41, Szczecin, Struga 18, Szczecin, Ulica Przyjaciół Żołnierza 128A, Szczecin, Ulica Teofila Firlika 42, Szczecin, Wojska Polskiego 31, Szczecin, Zygmunta Krasińskiego 55, Szczecinek, Bohaterów Warszawy 31, Szczecinek, Polna 55, Szczecinek, Przemysłowa 2, Szczecinek, Ulica Słupska, Szczekociny, 8 Pułku Ułanów 1, Szczekociny, Śląska 10, Szczerców, Praga 25, Szczucin, Topolowa 2, Szczuczyn, Sobieskiego 22, Szczyrk, Beskidzka 19, Szczytna, Słoneczna 110, Szczytno, Pasymska 22, Szczytno, Stanisława Wyspiańskiego 6, Szczytno, Stefana Żeromskiego 18, Szczytno, Ulica Przemysłowa 23, Szklarska Poręba, Kilińskiego 11, Szprotawa, Kożuchowska 3, Szprotawa, Młynarska 25, Sztum, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1, Szubin, Kcyńska 31, Szydłowiec, Staszica 17, Ścinawa, Władysława Jagiełły 69, Ścinawka Średnia, Mickiewicza 2, Ślesin, Kleczewska 29, Śmigiel, Leszczyńska 1, Śrem, Artura Grottgera 50, Śrem, Gostyńska 15, Śrem, Jana Kilińskiego 30, Środa Śląska, Ulica Legnicka 27/29, Środa Wielkopolska, Generała Józefa Hallera 11, Środa Wielkopolska, Mieczysława Niedziałkowskiego 22, Świątniki Górne, K. Bruchnalskiego 30, Świdnica, Bartosza Głowackiego 28, Świdnica, Kliczkowska 22, Świdnica, Księcia Henryka Pobożnego 10, Świdnica, Ludwika Zamenhofa 2, Świdnica, Okrężna 41, Świdnica, Przemysłowa 3, Świdnica, Trybunalska 11, Świdnica, Waleriana Wróblewskiego 1A-1B, Świdnik, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22, Świdnik, Kosynierów 2, Świdnik, Skarżyńskiego 1, Świdwin, Kombatantów Polskich 12, Świdwin, Wojska Polskiego 29, Świebodzice, Łączna 43, Świebodzice, Strzegomska 15, Świebodzice, Wałbrzyska 35, Świebodzin, Konarskiego 35A, Świebodzin, Łużycka 33A, Świebodzin, Żymierskiego 20, Świecie, Generała Władysława Sikorskiego, Świecie, Wojska Polskiego 90, Świeradów Zdrój, 11 Listopada 57, Świerklaniec, Parkowa 7, Świerzawa, Jeleniogórska 41, Święta Katarzyna, Główna 1, Świętochłowice, Biskupa Teodora Kubiny 7, Świętochłowice, Bukowa 158, Świętochłowice, Katowicka 31A, Świętochłowice, Norberta Barlickiego 34, Świętochłowice, Sportowa 1, Świętochłowice, Śląska 111, Świnoujście, Chrobrego 9, Świnoujście, Fińska 4, Świnoujście, Nowokarsiborska 2, Świnoujście, Wojska Polskiego 16B, Tarczyn, Grójecka 21, Tarnobrzeg, Kwiatkowskiego 1A, Tarnobrzeg, Mickiewicza 40, Tarnobrzeg, Mikołaja Kopernika 15, Tarnobrzeg, Plac Bartosza Głowackiego 46, Tarnobrzeg, Stanisława Jachowicza 12, Tarnobrzeg, Warszawska 5, Tarnobrzeg, Zwierzyniecka 15A, Tarnogród, Nadstawna 4, Tarnowo Podgórne, Owocowa 16, Tarnowskie Góry, Bytomska 28, Tarnowskie Góry, Fińska 93, Tarnowskie Góry, Janasa 33, Tarnowskie Góry, Legionów 3, Tarnowskie Góry, Ułańska 2, Tarnowskie Góry, Zagórska 91, Tarnów, Czerwona 1, Tarnów, Czerwonych Klonów 9, Tarnów, Dąbrowskiego 8, Tarnów, Leśna 18, Tarnów, Lwowska 117, Tarnów, Marunarki Wojennej 5A, Tarnów, Matki Bożej Fatimskiej 59, Tarnów, Romanowicza 39, Tarnów, Szkotnik 3, Tarnów, Świętego Ducha 7, Tarnów, Tuchowska 25, Tczew, Czerwonego Kapturka 7, Tczew, Kwiatowa, Tczew, Żwirki i Wigury 48, Teresin, Torowa 2, Terespol, Wojska Polskiego 81, Tłuszcz, Przemysłowa 9, Tomaszów Lubelski, Jana Pawła II 21, Tomaszów Lubelski, Lwowska 126A, Tomaszów Lubelski, Łaszczowiecka 1, Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich 21/23, Tomaszów Mazowiecki, Farbiarska 19, Tomaszów Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja 9/11, Tomaszów Mazowiecki, Polna 26, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka 16, Tomaszów Mazowiecki, Wandy Panfil 1/3, Toruń, Adama Mickiewicza 75, Toruń, Bażynskich 20, Toruń, Ceramiczna / Olsztyńska 117, Toruń, Dziewskiego 4, Toruń, Jiana Fałata 21, Toruń, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19, Toruń, Kosynierów Kościuszkowskich 4, Toruń, Kościuszki 41/47, Toruń, Leonida Teligi 7, Toruń, Łódzka 116, Toruń, Orląt Lwowskich 9/11, Toruń, Poznańska 180, Toruń, Prosta 5, Toruń, Szeroka 22, Toruń, Szosa Chełmińska 164, Toruń, Szosa Chełmińska 212, Toruń, Szosa Chełmińska 53, Toruń, Turystyczna 95, Toruń, Ulica Ignacego Łyskowskiego 24, Toruń, Waryńskiego 13, Toruń, Władysława Dziewskiego 10, Toruń, Żwirki i Wigury 3, Torzym, Osiedle Lecha 9F, Toszek, Gliwicka 10A, Trawniki, Trawniki 606, Trąbki Wielkie, Gdańska 29, Trzciana, Trzciana, Trzcianka, Generała Władysława Sikorskiego 57, Trzcianka, Wiosny Ludów 6, Trzciel, Poznańska 6, Trzcińsko Zdrój, Dworcowa 209, Trzebiatów, Parkowa 1, Trzebiatów, Torowa 20B, Trzebinia, Kościuszki 43A, Trzebinia, Młoszowska 47, Trzebnica, Bolesława Chrobrego 4, Trzebnica, Prusicka 1, Trzemeszno, Piastowska 2, Tuchola, Droga Wojewódzka 237 19, Tuchów, Okólna 1, Tulce, Fiołkowa 1, Tułowice, Porcelitowa 1, Turek, Kaliska 63, Turek, Nowa 22, Turek, Ogrodowa 5, Turka, Sosnowa 2, Tuszyma, Tuszyma 138B, Tuszyn, Tysiąclecia 17, Twardogóra, 1 Maja 17, Twardogóra, Krótka 1, Tworóg, Zamkowa 2, Tychowo, Białogardzka 1b, Tychy, Armii Krajowej 61, Tychy, Bielska 132, Tychy, Bielska 7, Tychy, Hierowskiego, Tychy, Towarowa 2c, Tychy, Wejchertów 2, Tychy, Zwierzyniecka 2, Tyczyn, Orkana 2a, Tymbark, Armii Krajowej 657, Ujazd, Osiedle Niewiadów 43a, Uniejów, Ogrodowa 5, Ustka, Kwiatowa 1, Ustka, Plac Dąbrowskiego 1, Ustronie Morskie, Chrobrego 18, Ustroń, Katowicka II 30, Ustrzyki Dolne, 29 Listopada 38a, Ustrzyki Dolne, Polskiego Czerownego Krzyża 19, Wadowice, Marszałka Piłsudskiego 33, Wadowice, Wałowa 3, Wadowice, Wojska Polskiego 14, Wałbrzych, 1 Maja 98, Wałbrzych, 11 Listopada, Wałbrzych, Aleja Wyzwolenia 44, Wałbrzych, Długa 5A, Wałbrzych, Henryka Wieniawskiego 70, Wałbrzych, Janusza Kusocińskiego 23, Wałbrzych, Palisadowa 53, Wałbrzych, Stanisława Moniuszki 34, Wałbrzych, Świdnicka 2, Wałcz, 12 Lutego 15, Wałcz, Chopina 4, Wałcz, Dąbrowskiego 28, Wałcz, Wojska Polskiego 52, Warka, Pułaskiego 2, Warka, Warszawska 19, Warszawa, Al. Jerozolimskie 262, Warszawa, Aleja Jerzego Waszyngtona 96, Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 85, Warszawa, Aleja Krakowska 246, Warszawa, Aleja Solidarności 115, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 56C, Warszawa, Augustyna Kordeckiego 56/58, Warszawa, Barkocińska 6, Warszawa, Bartycka 183, Warszawa, Batuty 5, Warszawa, Bokserska 61, Warszawa, Bonifraterska 6, Warszawa, Bronowska 5A, Warszawa, Brygady Pościgowej 2A, Warszawa, Bukowińska 22, Warszawa, Carla Goldoniego 1, Warszawa, Chmielna 36, Warszawa, Czarodzieja 28, Warszawa, Czumy 3B, Warszawa, Deotymy 56, Warszawa, Dereniowa 10/U4, Warszawa, Dęblińska 2, Warszawa, Dobosza 12, Warszawa, Dolna 3, Warszawa, Dzika 2, Warszawa, Elsnera 9, Warszawa, Eugeniusza Romera 10, Warszawa, Gąbińska 22, Warszawa, Generała Romana Abrahama 1, Warszawa, Głębocka 110, Warszawa, Głębocka 13, Warszawa, Grochowska 338/340, Warszawa, Grójecka 194, Warszawa, Grzybowa 3, Warszawa, Grzybowska 12/14, Warszawa, Grzybowska 32, Warszawa, Grzybowska 61, Warszawa, Hanki Ordonówny 12, Warszawa, Heroldów 6, Warszawa, Hirszfelda 2A, Warszawa, Jagiellońska 82, Warszawa, Jana III Sobieskiego 18, Warszawa, Jana Kazimierza 12, Warszawa, Jana Kazimierza 62, Warszawa, Jana Olbrachta 46, Warszawa, Juliana Ursyna Niemcewicza 26, Warszawa, Jutrzenki 177, Warszawa, Kamyk 14, Warszawa, Karczunkowska 139, Warszawa, Kijowska 20, Warszawa, Kochanowskiego 45/47, Warszawa, Konstruktorska 10C, Warszawa, Kopijników 6, Warszawa, Kraśnicka 2, Warszawa, Krochmalna 2, Warszawa, Krucza 50, Warszawa, Kuchy 24, Warszawa, Lazurowa 71, Warszawa, Leszno 15, Warszawa, Łabiszyńska 16, Warszawa, Łopuszańska 22, Warszawa, Mangalia 2A, Warszawa, Marii Dąbrowskiej 15, Warszawa, Marywilska 44, Warszawa, Mieczysława Fersta 2, Warszawa, Międzynarodowa 68, Warszawa, Migdałowa 4, Warszawa, Modlińska 158, Warszawa, Niemcewicza 8, Warszawa, Nowolipie 7A, Warszawa, Nowy Świat 68, Warszawa, Obozowa 16, Warszawa, Ogrodowa 58, Warszawa, Orląt Lwowskich 70, Warszawa, Osowska 84, Warszawa, Ostródzka 114, Warszawa, Pałacowa 2, Warszawa, Pańska 98, Warszawa, Patriotów 110, Warszawa, Piotra Wysockiego 10, Warszawa, Plac Hallera 6, Warszawa, Plac Konesera 9, Warszawa, Plastyczna 10, Warszawa, Podskarbińska 4, Warszawa, Połczyńska 106, Warszawa, Powstańców Śląskich 9, Warszawa, Pruszkowska 4D, Warszawa, Prząśniczek 8, Warszawa, Przekorna 37 B, Warszawa, Przemysława Gintrowskiego 28, Warszawa, Przy Agorze 22, Warszawa, Puławska 111, Warszawa, Raabego 2C, Warszawa, Racławicka 148, Warszawa, Rydgiera 7, Warszawa, Rydygiera 19, Warszawa, Rzeczypospolitej 23a, Warszawa, Saska 12, Warszawa, Sejmu Czteroletniego 2, Warszawa, Skoroszewska 5B, Warszawa, Skrajna 14, Warszawa, Sokołowska 11, Warszawa, Solec 24, Warszawa, Solidarności 86/88, Warszawa, Stanisława Dubois 5A, Warszawa, Stanisława Szobera 3A, Warszawa, Stanisława Żółkiewskiego 36, Warszawa, Strażacka 104, Warszawa, Syta 100, Warszawa, Szwedzka 43, Warszawa, Światowida 20, Warszawa, Światowida 53E, Warszawa, Świetlików 9, Warszawa, Tamka 40, Warszawa, Targowa 24, Warszawa, Terespolska 4, Warszawa, Ulica Trakt Brzeski 73, Wesoła, Warszawa, Ulica Wał Miedzeszyński 106, Warszawa, Ulica Warszawska 42, Warszawa, Uniejowska 4, Warszawa, Wacława Szadkowskiego 1, Warszawa, Wiatraczna 15, Warszawa, Wita Stwosza 48, Warszawa, Witolińska 7, Warszawa, Władysława Broniewskiego 58A, Warszawa, Władysława Korotyńskiego 23, Warszawa, Wojciechowskiego 41, Warszawa, Wrocławska 8, Warszawa, Wspólna 2, Warszawa, Wspólna Droga 27, Warszawa, Wydawnicza 56/58, Warszawa, Wyki 11B, Warszawa, Złotej Wilgi 2, Warszawa, Związku Walki Młodych 11, Warszawa, Zwoleńska 122/128, Warszawa, Zwycięzców 40, Warszawa, Zygmunta Modzelewskiego 27, Warszawa, Żelazna 32, Warta, Profesora Kaszyńskiego 17, Wasilków, Czysta 33, Wąbrzeźno, Generała Hallera 8, Wąbrzeźno, Tysiąclecia 11, Wągrowiec, Bydgoska 9, Wągrowiec, Janowiecka 96, Wągrowiec, Kasprowicza 54, Wąsosz, Rawicka 24, Wejherowo, Generała Władysława Sikorskiego 33, Wejherowo, Jana III Sobieskiego 241, Wejherowo, Kaszubska 46, Wejherowo, Obrońców Helu 3, Wejherowo, Orzeszkowej 2, Wejherowo, Rzeźnicka 8, Węgierska Górka, Wyspiańskiego 121, Węgliniec, Marszałka Piłsudskiego 4, Węgorzewo, Armii Krajowej 28, Węgorzewo, Zamkowa 2, Węgorzyno, Przemysłowa 5, Węgrów, Karola Szamoty 42, Węgrów, Mickiewicza 6, Węgrów, Podlaska 1, Wicko, Wicko 12, Wielbark, Kopernika 27A, Wieleń, Staszica 1, Wieliczka, Nowy Świat 27, Wieliczka, Słowackiego 12, Wieluń, 18 Stycznia 37, Wieluń, Traugutta 1, Wieprz, Żywiecka 115, Wieruszów, Fabryczna 75, Wieruszów, Wrocławska 18, Wierzbica, Tadeusza Kościuszki 82, Wierzchosławice, Wierzchosławice 871, Więcbork, Gdańska 18, Wilamowice, Paderewskiego 17, Wilkasy, Niegocińska 2, Wisła, 1 Maja 145, Wisznice, Kościelna 23, Wiśniowa, Wiśniowa 749, Witkowo, Jana Pawła II 23, Witnica, Żwirowa 3, Władysławowo, Starowiejska 25, Władysławowo, Towarowa 27, Włocławek, Aleja Jana Pawła II 8, Włocławek, Barska 17, Włocławek, Kaliska 15, Włocławek, Targowa 4, Włocławek, Toruńska 85, Włocławek, Wieniecka 19, Włocławek, Wieniecka 42, Włocławek, Zbiegniewskiej 19, Włocławek, Zielony Rynek 4, Włocławek, Żytnia 73, Włodawa, Korolowska 2, Włodawa, Lubelska 50, Włoszakowice, Powstańców Wielkopolskich 22, Włoszczowa, Partyzantów 9, Włoszczowa, Wiśniowa 21, Wodzisław Śląski, 26 Marca 45, Wodzisław Śląski, Armii Ludowej 3, Wodzisław Śląski, Bogumińska 13, Wodzisław Śląski, Leszka 1, Wodzisław Śląski, Marklowicka 38, Wodzisław Śląski, Wincentego Witosa 26A, Wojcieszów, Kościelna 26, Wojkowice, Gustawa Morcinka, Wojnicz, Krakowska 112, Wojsławice, Krasnystawska 4A, Wola, Pszczyńska, Wola Krzysztoporska, Szkolna 11, Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska 457, Wolbórz, Modrzewskiego 78, Wolbrom, Mariacka 32, Wolbrom, Szosa Olkuska 7, Wolin, Sienkiewicza 32, Wolsztyn, Dworcowa 11, Wolsztyn, Gajewskich 1, Wolsztyn, Przemysłowa 10, Wołczyn, Sienkiewicza 2, Wołomin, Ignacego Prądzyńskiego 41, Wołomin, Kościelna 56G, Wołów, Ludowa 3, Wołów, Objazdowa 1, Woźniki, 3 Maja 6, Wręczyca Wielka, Ks. Józefa Odróbki 1, Wrocław, Afgańska 3, Wrocław, Aleja Armii Krajowej 37, Wrocław, Benedyktyńska 15, Wrocław, Bezpieczna 19, Wrocław, Bolesława Krzywoustego 40/46, Wrocław, Borowska 114, Wrocław, Braniborska 58/68, Wrocław, Bystrzycka 55, Wrocław, Dokerska 2a, Wrocław, Dubois 9, Wrocław, Eugeniusza Horbaczewskiego 22, Wrocław, Grabarska 2, Wrocław, Grabiszyńska 240, Wrocław, Jedności Narodowej 72/80, Wrocław, Jurija Gagarina 19, Wrocław, Kiełczowska 137A, Wrocław, Kiełczowska 70, Wrocław, Komandorska 147, Wrocław, Kozanowska 2, Wrocław, Krakowska 1, Wrocław, Krawiecka 3, Wrocław, Królewiecka 68, Wrocław, Krynicka 1, Wrocław, Krzycka 45A, Wrocław, Legnicka 57B, Wrocław, Lotnicza 24, Wrocław, Ludwika Solskiego 46, Wrocław, Marcelego Bacciarelego 56, Wrocław, Mińska 58, Wrocław, Nowowiejska 48, Wrocław, Parafialna 21, Wrocław, Piłsudskiego 105, Wrocław, Piołunowa 21, Wrocław, Plac Grunwaldzki 12-14, Wrocław, Plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław, Plac Kościuszki 21, Wrocław, Popowicka 134, Wrocław, Powstańców Śląskich 159, Wrocław, Pretficza Bernarda 37, Wrocław, Przedwiośnie 1, Wrocław, Przyjaźni 2, Wrocław, Pszczelarska 9, Wrocław, Rogowska 119, Wrocław, Sarnia 1, Wrocław, Strachocińska 192, Wrocław, Strzegomska 194, Wrocław, Sucha 1, Wrocław, Sułowska 7, Wrocław, Szewska 6/7, Wrocław, Szybka 2/4, Wrocław, Ślężna 110, Wrocław, Średzka 32, Wrocław, Świdnicka 40, Wrocław, Świętego Jerzego 2, Wrocław, Tadeusza Zielińskiego 61, Wrocław, Trzmielowicka 7/9, Wrocław, Wawrzyniaka 2, Wrocław, Wilanowska 25, Wrocław, Wróblewskiego 7A, Wrocław, Zwycięska 9, Wrocław, Żelazna 54, Wrocław, Żernicka 207, Wronki, Adama Mickiewicza 24, Września, Antoniego Gendka 6/50, Września, Daszyńskiego 8, Września, Opieszyn 7, Września, Wrocławska 34, Wschowa, Konradowska 4, Wschowa, Plac Grunwaldu 2, Wydminy, 40-lecia PRL 1, Wyrzysk, Parkowa 1, Wysoka, Chabrowa 8, Wysokie Mazowieckie, Białostocka 4, Wysokie Mazowieckie, Jagiellońska 41, Wyszków, I Armii Wojska Polskiego 175, Wyszków, Pułtuska 57, Wyszków, Serocka 36, Wyszogród, Mickiewicza 16, Zabierzów, Ulica Krakowska 232, Zabrze, Franciszkańska 22, Zabrze, Henryka Jordana 61, Zabrze, Karola Hermisza 16, Zabrze, Klonowa 15, Zabrze, Krakowska 5, Zabrze, Legnicka 31, Zabrze, Paderewskiego 21a, Zabrze, Szczęście Ludwika 2, Zabrze, Szczęść Boże 6, Zabrze, Wolności, Zabrze, Wolności 273, Zabrze, Wolności 480, Zabrze, Wolności 88, Zagórów, Pyzderska 6, Zagórz, Piłsudskiego 26, Zakliczyn, Polna 2, Zakopane, Aleja 3 Maja 9, Zakopane, Jagiellońska 18, Zakopane, Kornela Makuszyńskiego 20A, Zakopane, Nowotarska 35, Zakroczym, Kapitana Tadeusza Doranta 41, Zakrzewo, Radziejowska 3, Zalewo, Romualda Traugutta 7, Załom, Lubczyńska 44, Zambrów, Grunwaldzka 1, Zambrów, Jana Pawła II 3, Zambrów, Mazowiecka 2, Zamość, Dzieci Zamojszczyzny 2, Zamość, Jana Zamoyskiego 6, Zamość, Lipska 40, Zamość, Lubelska 40, Zamość, Lwowska 35, Zamość, Peowiaków 9, Zamość, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 26, Zamość, Sadowa 8, Zamość, Wierzbowa 3, Zaniemyśl, Czarniecka 3, Zaścianki, Szosa Baranowicka 29, Zator, Słowackiego 12, Zawada, Bocianowa 54, Zawadzkie, Opolska 61, Zawidów, Kopernika 1, Zawiercie, Bohaterów Westerplatte 33, Zawiercie, Obrońców Poczty Gdańskiej 20, Ząbki, Reymonta 28, Ząbki, Targowa 4, Ząbki, Wolności 3, Ząbkowice Śląskie, 1 Maja 9a, Ząbkowice Śląskie, Jasna 19, Ząbkowice Śląskie, Piastowska 8, Zbąszynek, Targowa 2, Zbąszyń, Ulica Mostowa 5, Zblewo, Kościerska 3, Zblewo, Szosa Borzechowska 1b, Zbrosławice, Wolności 100, Zduny, Polna 64, Zduńska Wola, Długa 128, Zduńska Wola, Getta Żydowskiego 29, Zduńska Wola, Łaska 26, Zduńska Wola, Szymanowskiego 8, Zdzieszowice, Myśliwca 16, Zebrzydowice, Jutrzenki 9/2, Zelów, Kościuszki 2, Zgierz, 3 Maja 4, Zgierz, Kasprowicza 12A, Zgierz, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 20, Zgierz, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 40, Zgierz, Plac Kilińskiego 4, Zgierz, Powstańców Śląskich 8, Zgorzelec, Armii Krajowej 30, Zgorzelec, Grunwaldzka 1, Zgorzelec, Lubańska 19, Zgorzelec, Staszica 4, Zgorzelec, Ulica Iwaszkiewicza 3, Zielona Góra,  Generała Jarosława Dąbrowskiego 1, Zielona Góra, Dworcowa 27A, Zielona Góra, Fabryczna 15A, Zielona Góra, Franciszka Rzeźniczaka 3B, Zielona Góra, Kożuchowska 8, Zielona Góra, Makowa 12, Zielona Góra, Osiedle Kaszubskie 1, Zielona Góra, Osiedle Pomorskie 5, Zielona Góra, Podgórna 4, Zielona Góra, Poznańska 11B, Zielona Góra, Stary Rynek 17, Zielona Góra, Stefana Wyszyńskiego 1, Zielona Góra, Stefana Wyszyńskiego 36, Zielona Góra, Sulechowska 36, Zielona Góra, Zachodnia 65, Zielona Góra, Zacisze 22, Zielona Góra, Zjednoczenia 106, Zielonka, Józefa Poniatowskiego 64, Zielonka, Kolejowa 10, Zielonka, Wolności 6/8, Zielonka, Wyszyńskiego 7, Ziębice, Stawowa 2b, Zlotoryja, Hoża 11A, Zlotoryja, Legnicka 19, Zlotoryja, Staromiejska 1A, Złocieniec, Okrzei 11, Złoczew, Burzenińska 13, Złotów, Norwida 9, Złotów, Słoneczna 1, Złoty Stok, Działkowa 8, Zwierzyniec, Biłgorajska 3A, Zwoleń, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Żabno, Tarnowska 147, Żagań, Emilii Plater 9, Żagań, Mikołaja Kopernika 10, Żagań, Wincentego Pstrowskiego 1, Żarki, Myszkowska 21, Żarów, Armii Krajowej 32, Żary, Artylerzystów 4, Żary, Karola Szymanowskiego 27A, Żary, Katowicka 37, Żary, Okrzei 54, Żary, Podwale 7, Żary Kunice, Ulica Armii Krajowej 39, Żelechów, Długa 38, Żelistrzewo, Polna 34, Żmigród, Sportowa 22, Żnin, 700 lecia 36, Żnin, Szpitalna 2, Żołynia, Mickiewicza 1B, Żory, Aleja Zjednoczonej Europy 14, Żory, Aleja Zwycięstwa 1, Żory, Kościuszki 24, Żory, Wodzisławska 11, Żory, Wodzisławska 12, Żory, Wodzisławska 272c, Żółkiewka, Żółkiewskiego 23, Żórawina, Wrocławska 3C, Żukowo, Książąt Pomorskich 1, Żuromin, Targowa 1, Żuromin, Zwycięstwa 5, Żychlin, Marchlewskiego 4, Żydowo, Kościuszki 32, Żyrardów, 1 Maja 4/8, Żyrardów, Adama Mickiewicza 59, Żyrardów, Izy Zielińskiej 37, Żyrardów, Legionów Polskich 61, Żyrardów, Środkowa 52, Żywiec, 1 Maja 3, Żywiec, Południowa 19, Żywiec, Stefana Żeromskiego 2

Biedronka

Gazetka Biedronka - 24.6.2019 - 30.6.2019 - Produkty w akcji - bazylia, patelnia, ricotta.

Oferta ważna

24.6. - 30.6.2019
Dotyczy tych sklepów Biedronka:
Aleksandrów Kujawski, Narutowicza 1, Aleksandrów Kujawski, Piastowska 15, Aleksandrów Kujawski, Słowackiego 28C, Aleksandrów Łódzki, Konstantynowska 5-7, Aleksandrów Łódzki, Poselska 2, Alwernia, Mickiewicza 15A, Andrespol, Rokicińska 125, Andrychów, Krakowska 83, Annopol, Radomska 28A, Augustów, Chreptowicza 15, Augustów, Mazurska 10, Augustów, Przemysłowa 2, Augustów, Sucharskiego 2, Babice, Zakopiańska 47, Babimost, Lotnicza 3, Baborów, Wiejska 2, Banino, Borowiecka 2, Baniocha, Puławska 26, Baranowo, Szamotulska 26, Barcin, Polna 2, Barlinek, 11 Listopada 4, Barlinek, Żabia 7, Bartoszyce, Generała Józefa Bema 40C, Bartoszyce, Kętrzyńska 20, Bartoszyce, Piersele 26, Bartoszyce, Warszawska 29, Barwice, Barwice, Bełchatów, Aleja Wyszyńskiego 4, Bełchatów, Czyżewskiego 1, Bełchatów, Kwiatowa 1/3, Bełchatów, Osiedle Okrzei 35/39, Bełchatów, Pabianicka 22, Bełchatów, Wojska Polskiego 8, Bełżyce, Fabryczna 6, Bezrzecze, Górna 7, Będzin, Franciszka i Stanisława Żwirki i Wigury 20, Będzin, Małobądzka 2, Będzin, Marszałka Józefa Piłsudskiego 83, Będzin, Niepodległości 3, Będzin, Piastowska 29, Będzin, Stanisława Małachowskiego 29, Będzin, ZBOWiD 1, Biała, Opolska 1A, Biała, Parcela 13, Biała Piska, Słowackiego 1, Biała Podlaska, Anny Jagiellonki 1, Biała Podlaska, Kąpielowa 3, Biała Podlaska, Orzechowa 2a, Biała Podlaska, Przechodnia 8, Biała Podlaska, Sidorska 100, Biała Podlaska, Sidorska 2k, Biała Podlaska, Warszawska 34/38, Biała Rawska, Mickiewicza 21, Białe Błota, Szubińska 8, Białka, Białka 719, Białka Tatrzańska, Środkowa 394A, Białobrzegi, Krakowska 88, Białogard, 1 Maja 36, Białogard, Mickiewicza 17, Białogard, Staromiejska 29, Białogard, Świdwińska 15, Biały Bór, Dworcowa 3, Białystok, 42 Pułku Piechoty 34, Białystok, Antoniuk Fabryczny 58, Białystok, Antoniukowska 56, Białystok, Bacieczki 217, Białystok, Baranowicka 121, Białystok, Choroszczańska 24, Białystok, Gajowa 116, Białystok, Kaczorowskiego 7, Białystok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 21, Białystok, Kawaleryjska 62, Białystok, Klepacka 2/1, Białystok, Narodowych Sił Zbrojnych 13, Białystok, Nowy Świat 3, Białystok, Ogrodniczki 2, Białystok, Piastowska 25, Białystok, Pogodna 35, Białystok, Popiełuszki 111, Białystok, Porosły Kolonia 60, Białystok, Transportowa 6, Białystok, Upalna 3, Białystok, Wrocławska 11, Białystok, Zabłudowska 54, Biecz, Kazimierza Wielkiego 26, Biedrusko, Poznańska 5, Bielany Wrocławskie, Wrocławska 22, Bielawa, 1 Maja 37, Bielawa, Lipowa 3, Bielawa, Wolności 67, Bielsk, Płocka 28, Bielsk Podlaski, Piłsudskiego 54, Bielsk Podlaski, Szkolna 2, Bielsko-Biała, Cieszyńska 418, Bielsko-Biała, Cyniarska 26, Bielsko-Biała, Komorowicka 336B, Bielsko-Biała, Krakowska, Bielsko-Biała, Mostowa 5, Bielsko-Biała, Partyzantów 156, Bielsko-Biała, Pięciu Stawów 6, Bielsko-Biała, Profesor Mieczysława Michałowicza 13, Bielsko-Biała, Stawowa 4, Bielsko-Biała, Ulica Kolista 21, Bielsko-Biała, Żywiecka 115, Biertowice, Biertowice 91, Bieruń, Warszawska 156, Bierutów, Słowackiego 4, Biłgoraj, 3 Maja 11, Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki 156, Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki 25, Biłgoraj, Włosiankarska 2, Biskupiec, 1 Maja 24, Biskupiec, Plażowa 2, Biskupiec, Ulica Grudziądzka 41, Blachownia, Miodowa 2, Bliżyn, Kościuszki 149, Błaszki, Sieradzka 52, Błażowa, Armii Krajowej 39, Błędów, Sadurkowska 1, Błonie, Księcia Józefa Poniatowskiego 18, Błonie, Romualda Traugutta 3a, Bobolice, Plac Zwycięstwa 7, Bobowa, Grunwaldzka 50, Bobrowniki, Polna 58, Bochnia, Wiśnicka 16, Bochotnica, Nałęczowska 57, Bogatynia, Dworcowa 2, Bogatynia, II Armii Wojska Polskiego 10, Bogatynia, Jana Matejki 64, Boguchwała, Przemysłowa 3B, Boguszów-Gorce, Mariana Buczka 7, Boguszów-Gorce, Romualda Traugutta 20, Boguszów-Gorce, Wałbrzyska 8, Bojano, Wybickiego 38, Bojanowo, Gołaszyńska 75, Bolesławiec, Bolesława Chrobrego 25, Bolesławiec, Gałczyńskiego 15, Bolesławiec, Komuny Paryskiej 25A, Bolesławiec, Mostowa 2, Bolesławiec, Tysiąclecia 32 F, Bolesławiec, Walerego Wróblewskiego 4A, Bolesławiec, Wesoła 23B, Bolków, Henryka Sienkiewicza 16, Bolszewo, Zamostna 3c, Borek Wielkopolski, Konopnickiej 24, Borkowo, Kartuska 10, Borkowo, Kartuska 56, Borne Sulinowo, Aleja Niepodleglości 43, Borówiec, Ulica Główna 2A, Branice, Żymierskiego 57A, Braniewo, Marszałka Piłsudskiego 1, Braniewo, Władysława Sikorskiego, Braniewo, Wojska Polskiego 9, Brańsk, Armii Krajowej 16, Brenna, Wyzwolenia 38B, Brodnica, Generała Stanisława Maczka 2, Brodnica, Kolejowa 1A, Brodnica, Mazurska 5, Brodnica, Mieszka I 2, Brusy, Wojska Polskiego 56, Brwinów, Warszawska 1, Brzeg, Chocimska 7, Brzeg, Długa 2, Brzeg, Juliusza Słowackiego 31, Brzeg, Władysława Łokietka 4, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 37, Brzeg Dolny, Dębowa 1A, Brzesko, Adama Mickiewicza 2B, Brzesko, Ludwika Solskiego 14A, Brzesko, Osiedle Władysława Jagiełły 15, Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 31, Brześć Kujawski, Kolejowa 29, Brzeziny, Frycza - Modrzewskiego 4, Brzeziny, Kościuszki 9, Brzezna, Brzezna 645, Brzostek, Mysłowskiego 5A, Brzoza, Bydgoska 34, Brzozów, Generała Bema 2, Budzyń, Dworcowa 17B, Buk, Jana Pawła II 20, Bukowno, Kolejowa 123, Busko-Zdrój, Aleja Adama Mickiewicza 14A, Busko-Zdrój, Nadole 2, Bychawa, Szkolna 2, Bydgoszcz, Aleja Powstańców Wielkopolskich 56, Bydgoszcz, Andersa 2, Bydgoszcz, Bydgoska 31, Bydgoszcz, Długa 9, Bydgoszcz, Dworcowa 46, Bydgoszcz, Flisacka 2, Bydgoszcz, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 11b, Bydgoszcz, Gajowa 7, Bydgoszcz, Gdańska 138, Bydgoszcz, Generała Franciszka Kleeberga 2, Bydgoszcz, Generała Józefa Dwernickiego 9, Bydgoszcz, Generała Władysława Andersa 51, Bydgoszcz, Grudziądzka 27, Bydgoszcz, Grunwaldzka 284, Bydgoszcz, Grunwaldzka 37, Bydgoszcz, Grunwaldzka 8, Bydgoszcz, Inowrocławska 1, Bydgoszcz, Jana III Sobieskiego 5, Bydgoszcz, Juliusza Kossaka 15, Bydgoszcz, Kąkolowa 1, Bydgoszcz, Kornela Ujejskiego 61, Bydgoszcz, Księdza Józefa Schulza 7, Bydgoszcz, Ku Wiatrakom 42, Bydgoszcz, Łęczycka 24, Bydgoszcz, Magnuszewska 6, Bydgoszcz, Małgorzaty Szułczyńskiej 2, Bydgoszcz, Marii Konopnickiej 2, Bydgoszcz, Mostowa 2, Bydgoszcz, Saperów 22, Bydgoszcz, Skłodowskiej-Curie 29, Bydgoszcz, Sportowa 15, Bydgoszcz, Stanisława Skarżyńskiego 6, Bydgoszcz, Świętego Maksymiliana Kolbego 58, Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 27, Bydgoszcz, Wyzwolenia 106, Bystrzyca Kłodzka, Strażacka 8, Bytom, Frenzla 25, Bytom, Józefa Jainty 12, Bytom, Kazimierza Pułaskiego 65, Bytom, Konstytucji 37, Bytom, Krzyżowa 32, Bytom, Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1, Bytom, Łużycka 1, Bytom, Pomorska 2, Bytom, Sandomierska 10, Bytom, Stanisława Witczaka 4, Bytom, Ulica Daleka 32, Bytom, Władysława Łokietka 1, Bytom, Zabrzańska 72, Bytom Odrzański, Dworcowa 25, Bytów, 1 Maja 13, Bytów, Wojska Polskiego 49, Bytów, Zwycięstwa 9, Cegłów, Henryka Dobrzyckiego 9, Chełm, Aleja Armii Krajowej 13, Chełm, Aleja I Armii Wojska Polskiego 7, Chełm, Kolejowa 85, Chełm, Lubelska 173, Chełm, Lwowska 79, Chełm, Rejowiecka 120, Chełm, Siedlecka 4, Chełm, Wojsławicka 6, Chełmek, Krakowska 143, Chełmno, Dojazdowa 1, Chełmno, Grudziądzka 6, Chełmża, Generała Władysława Sikorskiego 30, Chełmża, Trakt 15/17, Chęciny, Szkolna, Chmielnik, Dojazdowa, Chmielów, Chmielów 602, Chocianów, Marszałka Roli-Żymierskiego 4A, Chociwel, Armii Krajowej 76, Chodecz, I Armii Wojska Polskiego 1, Chodzież, Zwycięstwa 18, Chojna, Ogrodowa 74, Chojnice, Jana Pawła II 2D, Chojnice, Józefa Piłsudskiego 38, Chojnice, Modra 4, Chojnice, Plac Piastowski 31, Chojnów, Kolejowa 6, Chojnów, Legnicka 25, Choroszcz, Sienkiewicza 30b, Chorzele, Grunwaldzka 58, Chorzów, Batorego 29, Chorzów, Beskidzka, Chorzów, Długa 67, Chorzów, Floriańska 4, Chorzów, Józefa Ryszki 57A, Chorzów, Księdza Jana Gałeczki 30, Chorzów, Plac świętego Jana 24, Chorzów, Siemianowicka 157, Chorzów, Świętego Piotra 14, Choszczno, Władysława Jagiełły 9, Chotomów, Partyzantów 29, Chrzanów, Aleja Henryka 44, Chrzanów, Armii Krajowej 6, Chrzanów, Śląska 30D, Chrzanów, Świętokrzyska 30, Chrzanów, Władysława Sikorskiego 2, Chwaszczyno, Oliwska 139, Chybie, Bielska 65, Cianowice Duże, Krakowska 1, Ciechanowiec, Adama Mickiewicza 33, Ciechanów, 17 Stycznia 64, Ciechanów, Generała Władysława Sikorskiego 11, Ciechanów, Henryka Sienkiewicza 79, Ciechanów, Tatarska 1, Ciechocinek, Zdrojowa 25, Cieplewo, Sosnowa 1, Cieszanów, Sienkiewicza 4, Cieszyn, Katowicka 51, Cieszyn, Kolejowa 20, Cieszyn, Wiejska 1, Cieszyn, Zofii Kossak-Szatkowskiej 16A, Cybinka, Krośnieńska 1, Czaniec, Kęcka 29, Czaplinek, Długa 19, Czarna Białostocka, Fabryczna 4, Czarna Dąbrówka, Lęborska 2, Czarna Woda, Starogardzka 19, Czarne, Szczecinecka 1, Czarnków, Kościuszki 93, Czarnków, Wodna 1, Czarny Dunajec, Kolejowa 22, Czchów, Krakowska 24, Czechowice-Dziedzice, Legionów 90, Czechowice-Dziedzice, Niepodległości 12, Czechowice-Dziedzice, Szkolna 32, Czechowice-Dziedzice, Węglowa 63, Czeladź, Będzińska 10, Czeladź, Dehnelów 41, Czeladź, Nowopogońska 228, Czeladź, Szpitalna 8, Czempiń, Rynek 12, Czerniejewo, Poznańska, Czersk, Cmentarna 3, Czersk, Dworcowa 23, Czerwieńsk, Ulica Zielonogórska 34B, Czerwionka-Leszczyny, 3 Maja 23, Czerwionka-Leszczyny, Aleja Jana Pawła II 3, Czerwionka-Leszczyny, Księdza Adolfa Pojdy 35, Czerwonak, Leśna 1, Częstochowa, Aleja Armii Krajowej 54, Częstochowa, Aleja Jana Pawła II 106, Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego 207 lokal 041, Częstochowa, Aleja Wyzwolenia 7, Częstochowa, Bohaterów Katynia 37, Częstochowa, Faradaya 21, Częstochowa, Generała Kazimierza Pułaskiego 30, Częstochowa, Główna 140, Częstochowa, Jagiellońska 35, Częstochowa, Mostowa 11, Częstochowa, Okólna 113A, Częstochowa, Okulickiego 92, Częstochowa, Radomska 4A, Częstochowa, Rędzińska 15, Częstochowa, Sabinowska 92, Częstochowa, Świętej Jadwigi 60/62, Częstochowa, Tadeusza Gajcego 2, Częstochowa, Teofila Lenartowicza 22 A, Częstochowa, Warszawska 43, Człuchów, Jerzego z Dąbrowy 2A, Człuchów, Szkolna 10, Człuchów, Traugutta 11, Czyżew, Andrzejewska, Ćwiklice, Męczenników Oświęcimskich 72, Darłowo, Aleje Wojska Polskiego 47, Darłowo, Plażowa 1, Darłowo, Powstańców Warszawskich 1/3, Dąbrowa Białostocka, Tysiąclecia Państwa Polskiego 32, Dąbrowa Górnicza, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego 24, Dąbrowa Górnicza, Aleja Zwycięstwa 5, Dąbrowa Górnicza, Jana Majewskiego 314, Dąbrowa Górnicza, Karola Adamieckiego 11A, Dąbrowa Górnicza, Katowicka 1B, Dąbrowa Górnicza, Królowej Jadwigi 23, Dąbrowa Górnicza, Ludowa 19A, Dąbrowa Górnicza, Majewskiego 314, Dąbrowa Górnicza, Marcina Kasprzaka 16, Dąbrowa Górnicza, Marii Konopnickiej 50, Dąbrowa Górnicza, Stefana Okrzei 18, Dąbrowa Górnicza, Włodzimierza Majakowskiego 48, Dąbrowa Tarnowska, Generała Henryka Sucharskiego 7, Dąbrowa Tarnowska, Jagiellońska 39, Dąbrówka, Poznańska 31, Debrzno, Kościuszki 8, Deszczno, Lubuska 42A, Dębica, Aleja Jana Pawła II 56, Dębica, Kościuszki 24, Dębica, Kraszewskiego 59, Dębica, Nagawczyna 245F, Dębica, Poddęby 15, Dębica, Tuwima, Dęblin, Generała Pilota Kowalskiego 9, Dęblin, Rynek 4, Dębnica Kaszubska, Zjednoczenia 8, Dębno, Adama Mickiewicza 63, Dębno, Armii Krajowej 2, Dębowiec, Dębowiec 616, Długołęka, Wiejska 64, Dobczyce, Zarabie 6K, Dobre Miasto, Wojska Polskiego 18, Dobrodzień, Oleska 23, Dobroń, Wrocławska 3A, Dobrzeń Wielki, Opolska 10, Dolice, Pyrzycka 9, Dołhobyczów, Partyzantów 714, Drawsko Pomorskie , Prusa 7, Drezdenko, Plac Wileński 1, Drobin, Płońska 7, Drogomyśl, Główna 198, Drohiczyn, Mieszka I 6, Drzewica, Plac Narutowicza 20, Dukla, Słowacka 22, Duszniki-Zdrój, Dworcowa 11, Dygowo, Kołobrzeska 45, Dynów, Grunwaldzka 38, Działdowo, Marii Skłodowskiej-Curie 35, Działdowo, Olsztyńska 1, Działdowo, Olsztyńska 4, Działoszyn, Piłsudskiego, Dziemiany, Wyzwolenia 13C, Dzierzgoń, Limanowskiego 15, Dzierżoniów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 18, Dzierżoniów, Mikołaja Kopernika 14, Dzierżoniów, Osiedle Różane 23, Dziwnów, Słowackiego 8A, Dźwirzyno, Wyzwolenia 8, Elbląg, Aleja Armii Krajowej 1, Elbląg, Aleja Odrodzenia 10, Elbląg, Czerniakowska 7, Elbląg, Donimirskich 29, Elbląg, Fromborska 2D, Elbląg, Generała Kazimierza Pułaskiego 2A, Elbląg, Grunwaldzka 2, Elbląg, Jana III Sobieskiego 27, Elbląg, Królewiecka 195b, Elbląg, Malborska 78, Elbląg, Nowowiejska 1A, Elbląg, Odzieżowa 12, Elbląg, Rawska 30, Elbląg, Stefana Żeromskiego 1, Elbląg, Warszawska 66, Elbląg, Węgrowska 3, Ełk, Czesława Miłosza 2, Ełk, Generała Władysława Sikorskiego 11, Ełk, Jana Kilińskiego 11, Ełk, Jana Kilińskiego 47, Ełk, Matki Teresy z Kalkuty 3, Ełk, Mickiewicza 44a, Ełk, Słowackiego 24, Ełk, Warszawska 3A, Frampol, Biłgorajska 1, Frombork, Adama Mickiewicza 3, Frysztak, Rzeszowska 11a, Garwolin, Janusza Korczaka 7, Garwolin, Targowa 1, Gąbin, Aleja Jana Pawła II 4, Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 100, Gdańsk, Aleja Generała Józefa Hallera 167, Gdańsk, Aleja Generała Józefa Hallera 233A, Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 211, Gdańsk, Aleja Jana Pawła II 9, Gdańsk, Aleja Rzeczypospolitej 33, Gdańsk, Beethovena 11 A, Gdańsk, Bolesława Chrobrego 79A, Gdańsk, Chłopska 18, Gdańsk, Czerwony Dwór 24, Gdańsk, Dąbrowszczaków 20, Gdańsk, Dąbrowszczaków 5, Gdańsk, Długie Ogrody 14, Gdańsk, Doroszyńskiego 28A, Gdańsk, Fieldorfa 2, Gdańsk, Gdańska 21, Gdańsk, Ignacego Paderewskiego 7, Gdańsk, Jabłoniowa 46, Gdańsk, Jagiellońska 2A, Gdańsk, Jelitkowski Dwór 2, Gdańsk, Kaprów 3, Gdańsk, Karmelicka 1, Gdańsk, Kartuska 26, Gdańsk, Kartuska 332, Gdańsk, Kartuska 467, Gdańsk, Kazimierza Porębskiego 8, Gdańsk, Kłosowa 1, Gdańsk, Konrada Guderskiego 10, Gdańsk, Krzemowa 1, Gdańsk, Łąkowa 35/38, Gdańsk, Marcina Dragana 25, Gdańsk, Meteorytowa 11, Gdańsk, Myśliwska 102, Gdańsk, Opolska 3, Gdańsk, Osowski Zakątek 17, Gdańsk, Piecewska 26, Gdańsk, Poli Gojawiczyńskiej 1, Gdańsk, Potokowa 15, Gdańsk, Rajska 2, Gdańsk, Stanisława Worcella 44, Gdańsk, Startowa 14, Gdańsk, Szeroka 78, Gdańsk, Trakt świętego Wojciecha 149, Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27, Gdańsk, Ulica Juliusza Słowackiego 159, Gdańsk, Wacława Balcerskiego 12, Gdańsk, Wajdeloty 12, Gdańsk, Warszawska 59, Gdańsk, Wawelska 2A, Gdańsk, Wielkopolska 62, Gdańsk, Wolności 8, Gdańsk, Wrzosy 1, Gdańsk, Wyzwolenia 26, Gdów, Krakowska 1019, Gdynia, Admirała Józefa Unruga 5, Gdynia, Bema 22, Gdynia, Bosmańska 16, Gdynia, Chwarznieńska 178A, Gdynia, Chwarznieńska 91B, Gdynia, Chylońska 126, Gdynia, Chylońska 251, Gdynia, Chylońska 42, Gdynia, Jarosława Iwaszkiewicza 1, Gdynia, Kaszubski 15, Gdynia, Komandora Bolesława Romanowskiego 4, Gdynia, Korzenna 19, Gdynia, Legionów 112, Gdynia, Majora Henryka Sucharskiego 2, Gdynia, Morska 70, Gdynia, Morskiego Pułku Strzelców 2, Gdynia, Opata Hackiego 12, Gdynia, Pułkownika Stanisława Dąbka 193, Gdynia, Rymarska 42, Gdynia, Sojowa 35, Gdynia, Strażacka 2, Gdynia, Świętojańska 36, Gdynia, Wiczlińska 45A, Gdynia, Wiczlińska 67, Gdynia, Wzgórze Bernadowo 304, Giżycko, Aleja 1 Maja 38, Giżycko, Kolejowa 24, Giżycko, Przemysłowa 15, Giżycko, Smętka 3, Giżycko, Wilanowska 5, Glinojeck, Płocka 30, Gliwice, Beskidzka 22, Gliwice, Bojkowska 19, Gliwice, Chorzowska 44B, Gliwice, Czwartaków 13, Gliwice, Dworcowa 44, Gliwice, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 62, Gliwice, Ignacego Daszyńskiego 135, Gliwice, Jedności 8, Gliwice, Kozielska 2, Gliwice, Kozielska 33, Gliwice, Lipowa 7, Gliwice, Marzanki 21, Gliwice, Oskara Kolberga 41, Gliwice, Paderewskiego 56, Gliwice, Przyszowska 147, Gliwice, Stanisława Dubois 16, Gliwice, Toszecka 129, Gliwice, Władysława Gomułki 1, Gliwice, Żurawia 3, Głogów, Bartosza Głowackiego 7, Głogów, Brzoskwiniowa 2, Głogów, Folwarczna 52, Głogów, Generała Władysława Andersa 19, Głogów, Gwiaździsta 1, Głogów, Kazimierza Wielkiego 101, Głogów, Legnicka, Głogów, Polna 23A, Głogów, Wincentego Witosa 32, Głogów Małopolski, Piłsudskiego 24, Głogówek, Dworcowa 10, Głogówek, Ks. Piotra Skargi 15, Głowno, Generała Władysława Sikorskiego 59, Głowno, Mikołaja Kopernika 33A, Główczyce, Szosa Słupska 3A, Głubczyce, Plac 1 Maja 1, Głubczyce, Raciborska 4, Głuchołazy, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Głuchołazy, Norwida 2, Głuszyca, Grunwaldzka 1, Gniew, Kościuszki 10, Gniewkowo, Rynek 3, Gniezno, Franklina Roosevelta 83, Gniezno, Mickiewicza 2, Gniezno, Myśliwiecka 74, Gniezno, Osiedle Kazimierza Wielkiego 31, Gniezno, Paczkowskiego 18, Gniezno, Witkowska 11A, Gogolin, Strzelecka 19, Goleniów, Aleksandra Puszkina 1, Goleniów, Dworcowa 9, Goleszów, Cieszyńska 2, Golina, Słowackiego 5, Golub-Dobrzyń, Sokołowska 4, Gołańcz, Jeziorna 12, Gołdap, Królewiecka 8, Gołdap, Zadumy 2, Gorlice, Biecka 64, Gorlice, Garncarska 15, Gorlice, Tadeusza Kościuszki 42B, Gorzkowice, Rynek 25, Gorzów Śląski, Towarowa 1, Gorzów Wielkopolski, 30 Stycznia 7, Gorzów Wielkopolski, Aleja Konstytucji 3 Maja 102, Gorzów Wielkopolski, Ignacego Mościckiego 13, Gorzów Wielkopolski, Kościuszki 15, Gorzów Wielkopolski, Londyńska 4c, Gorzów Wielkopolski, Matejki 46, Gorzów Wielkopolski, Okólna 28A, Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 7, Gorzów Wielkopolski, Pionierów 3, Gorzów Wielkopolski, Popławskiego 72, Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 57, Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 25, Gorzyce, Ulica Bogumińska 29, Gostynin, Generała Józefa Bema 9, Gostynin, Kutnowska 8, Gostyń, Łąkowa 3, Gostyń, Poznańska 200, Gościno, IV Dywizji Wojska Polskiego 37, Góra, Al. Jagiellonów 8, Góra Kalwaria, Pijarska 4, Góra Kalwaria, Ulica Wojska Polskiego 60, Górowo Iławeckie, Szkolna 2, Grabownica Starzeńska, Grabownica 118, Grabów, 1-go Maja 1, Grabów nad Prosną, Ostrzeszowska 18a, Grajewo, 9 Pułku Strzelców Konnych 8, Grajewo, Dworna 27, Grajewo, Konstytucji 3 Maja 4, Grodków, Grunwaldzka 6, Grodków, Kościuszki 6, Grodzisk Mazowiecki, Jana Matejki 6b, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 93, Grodzisk Mazowiecki, Okrężna 51, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardowska 33/35, Grodzisk Wielkopolski, 27 Stycznia 4, Grodzisk Wielkopolski, Nowotomyska 50, Gromink, Krynicka 53, Grójec, Armii Krajowej 50, Grójec, Laskowa 5, Grójec, Mogielnicka 28, Grudziądz, Astrowa 2, Grudziądz, Chełmińska 117, Grudziądz, Chełmińska 44, Grudziądz, Droga Kaszubska 3, Grudziądz, Dworcowa 38/40, Grudziądz, Józefa Włodka 16, Grudziądz, Macieja Rataja 2, Grudziądz, Mieszka I 3, Grudziądz, Nauczycielska 20, Grudziądz, Śniadeckich 68, Grybów, Kolejowa, Gryfice, 3 Maja 11, Gryfice, 3 Maja 21, Gryfice, Sportowa 12, Gryfino, Adama Asnyka 57, Gryfino, Bolesława Chrobrego 40/42, Gryfino, Sportowa 2a, Gryfów Śląski, Kolejowa 40, Gubin, Miodowa 28, Gubin, Śląska 1, Hajnówka, 1-go Maja, Hajnówka, 3 Maja 62, Hajnówka, Białowieska 5C, Herby, Lubliniecka 56, Horodniany, Mickiewicza 6, Hrebenne, Hrebenne 87, Hrubieszów, Basaja 43, Iława, Królowej Jadwigi 6, Iława, Ostródzka 54, Iłowa, Żagańska 61E, Iłowo Osada, Działdowska 1B, Iłża, Dr. Anki 4, Imielin, Imielińska 156, Inowrocław, Dworcowa 35, Inowrocław, Ludwika Błażka 11, Inowrocław, Marii Konopnickiej 24A, Inowrocław, Solna 20, Inowrocław, Szarych Szeregów 18, Inowrocław, Św. Ducha 42, Inowrocław, Świętokrzyska 38, Inowrocław, Toruńska 15, Istebna, Istebna 1000, Izbica, Lubelska 123B, Izbica Kujawska, Kolska 16, Jabłonka, Sobieskiego 6041, Jabłonna, Parkowa 2, Jabłonowo, Aleja Krakowska 79, Janikowo, Główna 10, Jankowice, Krótka 2, Janowiec Wielkopolski, 22 Stycznia 14, Janów Lubelski, Jana Zamoyskiego 26, Janów Lubelski, Ks. Skorupki, Jarocin, Powstańców Wielkopolskich 40, Jarocin, Poznańska 1A, Jarocin, Śródmiejska 17A, Jarosław, Krakowska 32, Jarosław, Pełkińska 63, Jarosław, Spółdzielcza 3, Jarosław, Zamkowa 3D, Jasienica, Strumieńska, Jasień, Graniczna 1, Jasło, 3 Maja 32, Jasło, Adama Mickiewicza 108, Jasło, Kazimierza Wielkiego 26, Jasło, Rafineryjna 1, Jasło, Szkolna 36a, Jastarnia, Mickiewicza 125, Jastrowie, Wojska Polskiego 31, Jastrzębie Zdrój, Harcerska 1, Jastrzębie Zdrój, Heleny Marusarzówny 28, Jastrzębie Zdrój, Niepodległości 180, Jastrzębie Zdrój, Podhalańska 1, Jastrzębie Zdrój, Powstańców Śląskich 82, Jastrzębie Zdrój, Pszczyńska 6, Jastrzębie Zdrój, Rybnicka 11, Jastrzębie Zdrój, Turystyczna 49A, Jastrzębie Zdrój, Warmińska 2, Jastrzębie Zdrój, Warszawska 5, Jawczyce, Ulica Poznańska 74, Jawor, Bolesława Limanowskiego 13, Jawor, Józefa Piłsudskiego 7, Jaworze, Ulica Bielska 86, Jaworzno, Aleja Piłsudskiego 1, Jaworzno, Grunwaldzka 202/204, Jaworzno, Grunwaldzka 265, Jaworzno, Jagiellońska 33, Jaworzno, Olszewskiego 5, Jaworzno, Pocztowa 13, Jaworzno, Świętego Maksymiliana Kolbego 1, Jaworzno, Wygoda 80, Jaworzyna Śląska, 1 Maja 1, Jedlicze, Sienkiewicza 19, Jedlina Zdrój, Cmentarna, Jelcz Laskowice, Oławska 27, Jelcz Laskowice, Sowia 17, Jelenia Góra, 1 Maja 49, Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II, Jelenia Góra, Cieplicka 217, Jelenia Góra, Jana III Sobieskiego 58, Jelenia Góra, Józefa Elsnera 1, Jelenia Góra, Krośnieńska 1, Jelenia Góra, Sudecka 42, Jelenia Góra, Wiejska 24, Jelenia Góra, Wita Stwosza 17, Jelenia Góra, Wojciecha Głowackiego 1, Jelenia Góra, Wolności 25, Jelenia Góra, Wrocławska 73, Jeleśnia, Jana Kazimierza 123, Jenin, Gorzowska 153B, Jeziorany, Kopernika 30, Jeżowe, Jeżowe 652B, Jeżów, Brzezińska 55, Jędrzejów, Jasionka 15A, Jędrzejówul, Władysława Stanisława Reymonta 24, Jordanów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 82, Józefosław, Julianowska 57A, Józefów, Aleja Nadwiślańska 21, Józefów, Armii Krajowej 3A, Kadzidło, Handlowa, Kalety, 1 Maja 36, Kalisz, Aleja Wojska Polskiego 116, Kalisz, Babina 16, Kalisz, Juliusza Bursche 12-14, Kalisz, Marii Konopnickiej 33, Kalisz, Młynarska 131, Kalisz, Młynarska 41, Kalisz, Podmiejska 32A, Kalisz, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A, Kalisz Pomorski, Dworcowa 52, Kalwaria Zebrzydowska, Jagiellońska 60, Kalwaria Zebrzydowska, Krakowska 47, Kałuszyn, Polna 5, Kamieniec Ząbkowicki, XXX-lecia PRL 52, Kamienna Góra, Nadrzeczna 1, Kamienna Góra, Wałbrzyska 23, Kamienna Góra, Waryńskiego 11, Kamień Krajeński, Chojnicka 1A, Kamień Pomorski, Bolesława Krzywoustego 1, Kamień Pomorski, Jana Długosza 27, Kamieńsk, Słowackiego 121, Kańczuga, Węgierska 37, Karczew, Józefa Bema 3, Karczew, Świderska 31, Kargowa, Rynek 23, Karlino, Koszalińska 85, Karpacz, Konstytucji 3 Maja 5, Kartuzy, Dworcowa 14, Kartuzy, Osiedle Wybickiego 3B, Kartuzy, Wzgórze Wolności 1, Katowice, 1-go maja 126a, Katowice, Aleja Roździeńskiego 93, Katowice, Armii Krajowej 3, Katowice, Brynowska 35, Katowice, Dąbrówki 13, Katowice, Gliwicka 123, Katowice, Ignacego Jana Paderewskiego 5, Katowice, Kijowska 42, Katowice, Kościuszki 229, Katowice, Księdza Bpa Bednorza 2A, Katowice, Le Ronda 13, Katowice, Leopolda 15, Katowice, Mysłowicka 84, Katowice, Ossowskiego 17, Katowice, Oswobodzenia 66, Katowice, Radockiego 150, Katowice, Rolna 14, Katowice, Strażacka 19, Katowice, Ułańska 10, Katowice, Uniczowska 20, Katowice, Uniwersytecka 12, Katowice, Wojciecha, Katowice, Zawiszy Czarnego 8, Katowice, Zielonogórska 1, Katy Wrocławskie, Nowowiejska 2, Kazimierza Wielka, Kolejowa 27, Kaźmierz, Szamotulska 19, Kcynia, Poznańska 36, Kędzierzyn-Koźle, Aleja Armii Krajowej 38, Kędzierzyn-Koźle, Aleja Jana Pawła II 50A, Kędzierzyn-Koźle, Juliana Tuwima 3, Kędzierzyn-Koźle, Kozielska 134, Kędzierzyn-Koźle, Piastowska 30A, Kędzierzyn-Koźle, Władysława Łokietka 4, Kępice, Generała Władysława Sikorskiego 7, Kępno, Generała Świerczewskiego 2, Kępno, Kwiatowa 18, Kętrzyn, Plac Słowiański 3, Kętrzyn, Władysława Jagiełły 1, Kęty, Jana III Sobieskiego 24, Kęty, Sienkiewicza 21, Kielce, 1 Maja 156, Kielce, Aleja Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 17, Kielce, Aleja Solidarności 20, Kielce, Czarnowska 4, Kielce, Edwarda Meissnera 22, Kielce, Henryka Sienkiewicza 31, Kielce, Jagiellońska 25, Kielce, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 71, Kielce, Karczówkowska 1, Kielce, Leśniówka 112, Kielce, Sandomierska 89, Kielce, Szydłówek Górny 10, Kielce, Tarnowska 4, Kielce, Wapiennikowa 40, Kielce, Wrzosowa 7, Kielce, Zagórska 3, Kiełczewo, Poznańska 15, Kiełczów, Wrocławska 23, Kiełpin Poduchowny, Warszawska 201/203, Kietrz, Raciborska 1, Kije, Piastowska 1, Kleczew, 11 Listopada 19A, Kleosin, Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 10b, Kluczbork, Byczyńska 27, Kluczbork, Jagiellońska 7, Kluczbork, Podwale 24, Kluczbork, Wołczyńska 4, Klucze, Zawierciańska 8, Kłecko, Armii Poznań 5, Kłobuck, Rómmla 1, Kłobuck, Stanisława Staszica 48, Kłodawa, Warszawska 30, Kłodzko, Dusznicka 1, Kłodzko, Grunwaldzka 18, Kłodzko, Noworudzka 2, Kłomnice, Zachodnia 1, Knurów, Parkowa 2, Knurów, Szpitalna 9, Knurów, Ulica Niepodległości 9, Knurów, Witosa 4, Knyszyn, Szkolna 2, Kobierzyce, Robotnicza 59, Kobiór, Ołtuszewskiego 10, Kobylin, Aleje Powstańców Wielkopolskich 47A, Kobylnica, Główna 2D, Kobyłka, Nadarzyńska 67, Kobyłka, Napoleona 1B, Kock, Generała Franciszka Kleeberga 4, Kolbuszowa, Ks. Ruczki 625, Kolbuszowa, Obrońców Pokoju 1, Kolno, Wincentego Witosa 4, Kolno, Wojska Polskiego 46, Koluszki, Piękna 1, Koluszki, Słowackiego 22, Kołaczyce, Burmistrza Wiejowskiego 22, Kołczygłowy, Słupska 38A, Koło, Powstańców Śląskich 7, Koło, Toruńska 117, Koło, Zielona 5, Kołobrzeg, Aleja I Armii Wojska Polskiego 15, Kołobrzeg, Jedności Narodowej 18, Kołobrzeg, Okopowa 13A, Kołobrzeg, Tarnowskiego 3, Kołobrzeg, Trzebiatowska 29, Komorniki, Pocztowa 5, Koniecpol, Armii Krajowej 8, Konin, Fryderyka Chopina 30, Konin, Jana Pawła II 78, Konin, Józefa Piłsudskiego 2, Konin, Przyjaźni 6, Konin, Spółdzielców 50, Konin, Wał Księdza Maksyma Tarejwy 8, Konstancin-Jeziorna, Aleja Wojska Polskiego 2, Konstancin-Jeziorna, Warszawska 95, Konstantynów Łódzki, Jana Pawła II 11/13, Konstantynów Łódzki, Łaska 12, Konstantynów Łódzki, Piłsudskiego 4, Konstantynów Łódzki, Zgierska 21, Końskie, Kielecka 1, Końskie, Partyzantów 11, Końskie, Warszawska 13, Korczyna, Rynek 7, Korfantów, Kościuszki 11, Koronowo, Plac Zwycięstwa 21, Korsze, Mickiewicza 27, Kosakowo, Żeromskiego 32, Kostrzyn, Wrzesińska 5, Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 9, Kostrzyn nad Odrą, Żeglarska 1, Koszalin, 4 Marca 43/33, Koszalin, Bohaterów Warszawy 29, Koszalin, Doktora Andrzeja Zientarskiego 3, Koszalin, Eugeniusza Kwiatkowskiego 20, Koszalin, Jana Pawła II 15A, Koszalin, Morska 53, Koszalin, Połtawska 6A, Koszalin, Poprzeczna 1, Koszalin, Prosta 4, Koszalin, Władysława Andersa 15, Koszalin, Władysława IV 64, Koszalin, Zwycięstwa 282, Koszęcin, Juliusza Ligonia 12A, Kościan, Aleja Tadeusza Kościuszki 16, Kościan, Antoniego Kaźmierczaka 29, Kościerzyna, Kamienna 2, Kościerzyna, Marii Skłodowskiej-Curie 34, Kościerzyna, Wrzosowa 45, Kotlin, Poznańska 42, Kowal, Kołłątaja 28, Kowalewo Pomorskie, Batalionów Chłopskich 10b, Kowary, Matejki 3,