Gazetka Biedronka - 14.11.2022 - 30.11.2022 - strona 12 *

12 / 33

Gazetka Biedronka - 14.11.2022 - 30.11.2022 - Produkty w akcji - Bell, Psi Patrol, Roku, Peppa Pig, kredki, książeczka niemowleca, książka, zabawka, Barbie, puzzle, Pop It. Strona 12.
12 / 33

Przejrzyj gazetkę Biedronka, która jest aktualna od 14.11.2022 do 30.11.2022, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 32 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Biedronka oferuje zniżki na ponad 97 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Biedronka, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 32. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na Barbie, kredki, książeczka niemowleca, puzzle, Bell, Psi Patrol, książka. Pamiętaj, w tej gazetce z Biedronka znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak książeczka niemowleca, książka. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Biedronka, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Biedronka

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
od 599 /szt. SUPERHIT Peppa Pig 40M Zabawy świnki Peppy Barbie W ZESTAWIE - książko z lamiglówkami - duże dwustronne puzzle 4 kredki Czarodziejski pędzelek NA WSI MALOWANKA WODNA MAMY JUŻ SZEŚĆ LAT A.A. Milne tyre Gerald Zgrana PO Podest tabel Fest Peppa Pig Barbie Diy PIXAR KSIĄŻKI DLA DZIECI* Peppa poznaje przyrodę Czyłanki naklejanki Free Hodgun Bell WYZWANIA MALUCHA parada strażaków 30 www. SZUKAJ ΝΑ DISPLAYU Mała księżniczka HOND E Nagiczny pisak nickelodeon PATROL PSI PATROL Nalowanka z pisakiem. wodnym Pieski poznają WYZWANIA MALUCHA Książeczka sensoryczna POP IT pory roku Wesote dinozaury Pokoloruj i znajdź W DŻUNGLI To się czyla KSIĄŻKI W BIEDRONCE PATROL PSI PATROL MISJA NA CZTERY LAPY PATROL PSE PATROL T Tablica Baśniowe ZDRAPOJ I KOLONDA Jan Micja na dzid Pisz i rysuj! FLAMASTER WOONY Zabawa w 200 jednorge

Inne gazetki Biedronka

Najnowsze gazetki