Gazetka Biedronka - 21.11.2022 - 7.12.2022 - strona 2 *

2 / 33

Gazetka Biedronka - 21.11.2022 - 7.12.2022 - Produkty w akcji - Moments, papier do ksero, żarówka, książka, Philips, Gatta, maska, LEGO, klocki, maska medyczna. Strona 2.
2 / 33

Przejrzyj gazetkę Biedronka, która jest aktualna od 21.11.2022 do 7.12.2022, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 32 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Biedronka oferuje zniżki na ponad 65 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Biedronka, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 32. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na maska, Gatta, żarówka, LEGO, książka, klocki, maska medyczna. Pamiętaj, w tej gazetce z Biedronka znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak Barbie, lalka, LEGO, LEGO Friends, LEGO Minecraft. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Biedronka, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Biedronka

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
OD CZWARTKU 24.11 DO SOBOTY 26.11 BLACK WEEKEND - z kartą - ART. PRZEMYSŁOWE, TEKSTYLIA, KSIĄŻKI I ZABAWKI 2+1 GRATIS KUP 3 PRODUKTY PROMOCYJNE, A NAJTAŃSZY OTRZYMASZ GRATIS* Z KARTĄ LUB APLIKACJĄ MOJA Biedronka na co dzień Biedronka 7 N MIESZAJ DOWOLNIE RABAT NALICZANY JEST PRZY KASIE *Przy zakupie 3 produktów z kategorii: artykuły mysłowe, tekstylia, książki, zabawki (w ramach jednej transakcji) z kartą Moja Biedronka - rabat o wartości najtańszego produktu. Promocja dotyczy zakupu 3 produktów lub ich wielokrotności. Limit: maksymalnie 9 produktów objętych rabatem na dzień na kartę Moja Biedronka. Rabat zostanie naliczony na najtańsze produkty. Produkty zakupione w ramach akcji nie podlegają zwrotowi. Rabat zostanie naliczony przy kasie. Akcje promocyjne nie łączą się ze sobą ani z innymi akcjami (poza akcjami z voucherami). W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika. Z promocji wyłączone są: zabawki i książki Gang Bystrzaków, klocki LEGO, książki nagrodzone w konkursie ,,Piórko", Czas Na (...), Kuchnia Śródziemnopolska, Kuchnia Polska, produkty Gatta Moments, Carlo Massimo, Carla Bonetti, ekspresy Delta, maseczki ochronne, testy COVID-19, papier ksero, żarówki Philips i inne produkty wymienione w liście. Lista kategorii objętych promocją oraz wykluczonych dostępna jest na www.biedronka.pl. Oferta obowiązuje od 24.11 do 26.11.2022 r. Produkty dostępne do wyczerpania zapasów.

Inne gazetki Biedronka

Najnowsze gazetki