Gazetka Biedronka - 16.01.2023 - 1.02.2023 - strona 4 *

4 / 35

Gazetka Biedronka - 16.01.2023 - 1.02.2023 - Produkty w akcji - Ambition, trzepaczka, tłuczek, łopatka, łyżka, chochelka, nóż szefa kuchni, nóż uniwersalny, przybory kuchenne. Strona 4.
4 / 35

Przejrzyj gazetkę Biedronka, która jest aktualna od 16.01.2023 do 1.02.2023, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 34 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Biedronka oferuje zniżki na ponad 117 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Biedronka, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 34. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na Ambition, trzepaczka, tłuczek, łopatka, łyżka, chochelka, nóż szefa kuchni. Pamiętaj, w tej gazetce z Biedronka znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak czajnik, szklanka, MG Home, czajnik, czajnik elektryczny, gofrownica. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Biedronka, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Biedronka

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
✪ 14.⁹⁹ SUPERHIT Nóż kuchenny • ostrze pokryte nieprzywierającą powłoką non-stick • ergonomiczny uchwyt • różne kolory Do wyboru: 1 nóż uniwersalny i nóż do obierania 2 nóż do pomidorów i nóż do obierania lub zest. 3 nóż uniwersalny z ząbkami i nóż do obierania 4 nóż uniwersalny, dł. ostrza 20 cm 5 nóż szefa kuchni, dł. ostrza 20 cm. 6 nóż santoku, dł. ostrza 17 cm AKADEMIA KULINARNA KUCHENNE AMBICJE 12⁹⁹ 99 /szt. Przybory kuchenne Do wyboru: 1 łopatka 2 szumówka 3 trzepaczka 4 chochla 5 łyżka do makaronu 6 tłuczek do ziemniaków ADITION 1 polecam, KUCHNIA AMBITION POZNAJ PRZEPISY ŁUKASZA BUDZIKA www.akademiakulinarnaambition.pl 5 AMBITION dostępne również w kolorze stali

Inne gazetki Biedronka

Najnowsze gazetki