Bielizna Kik - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na bielizna sklepy Kik oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Kik na bielizna i oszczędzaj pieniądze.

arrow

Kategorie štítků

Kategorie štítků

Aktualne gazetki

Produkt aktualnie nie jest dostępny w żadnym sklepie.

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak bielizna z sieci Kik. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak bielizna oferowane przez Kik, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak bielizna oferowane przez Kik, ale również bielizna dostępne w innych sieciach jak: Lidl, Biedronka, Makro, Pepco. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: buty narciarskie, biomutant, battlestar galactica, baby dove, bagietka pszenna, baldessariani, balsam dezodorujący, bunchems, barum, barum polaris. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!


O SPOŁECZNOŚCI KIK

Firma Kik to niemiecka sieć dyskontów tekstylnych, która swój pierwszy sklep otworzyła w Düsseldorfie w 1994 roku. Obecnie Kik działa w ośmiu krajach i posiada ponad 3 200 sklepów. W Polsce pierwszy sklep stacjonarny pojawił się w 2012 roku w Środzie Śląskiej, od tego czasu sieć otworzyła ponad 250 placówek handlowych. Sieć Kik prowadzi swoje sklepy zarówno w centrach i parkach handlowych jak również przy głównych ulicach wielu miast.

Firma Kik regularnie otrzymuje wyróżnienia w kategorii jakości obsługi m.in. Złoty Laur Klienta (2016, 2017) jak również Top Marka (2018).

Celem sieci jest oferowanie asortymentu dobrej jakości, który nie tylko podąża za aktualnymi trendami ale jest również niezwykle atrakcyjny cenowo, przestrzegając swojego motto „Stale Niskie Ceny”. Kik dąży do tego, żeby sprostać potrzebom i oczekiwaniom różnych grup wiekowych, by w sklepach sieci każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Sieć Kik to nie tylko odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, to również akcesoria i tekstylia domowe jak i artykuły gospodarstwa domowego, artykuły piśmiennicze i zabawki, oraz akcesoria do dekoracji wnętrz i pielęgnacji ogrodu.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Kik informuje w nowej gazetce (także online) zawierającej ofertę na bieżący, pełen zniżek, sezon.

Bielizna - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy