Black Friday - gazetki i promocje

Przeglądaj na naszym portalu najnowsze promocje na Black Friday. Twoja Gazetka to miejsce, gdzie zamieszczamy informacje o najlepszych gazetkach i ofertach na produkty, które chcesz kupić na Black Friday. Prezentujemy informacje o wszystkich najnowszych promocjach oferowanych przez Twoje ulubione marki, dzięki czemu pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze podczas Black Friday. Korzystaj pełnymi garściami z Black Friday dzięki portalowi Twoja Gazetka.

Obecnie nie istnieją żadne ważne ulotki

Black Friday - Sprzedawcy

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Co roku z okazji Black Friday tysiące marek wprowadza atrakcyjne promocje. W naszym kraju takie świętowanie jest żywe od niedawna, ale z roku na rok Polacy mogą korzystać z coraz lepszych ofert. W Stanach Zjednoczonych Black Friday następuje po Święcie Dziękczynienia, które wypada zawsze w ostatni czwartek listopada, dlatego też dzień zakupów jest datą zmienną.

Datę promocyjnej akcji zawsze dyktuje nam USA. Black Friday oficjalnie otwiera sezon świątecznej zawieruchy cenowej.

Kiedy jest Black Friday 2022 w Polsce? W tym roku wypada 25 listopada. Zapraszamy również do zakupów z okazji Cyber Monday w poniedziałek 28 listopada.

W czasie kilku dni w sklepach internetowych i stacjonarnych wiele towarów jest dość znacznie przeceniana. Zdecydowanie jednak nie da się przegapić tego dnia, bo każda telewizja, każda duża strona internetowy i każdy sklep o to zadbają. Sklepy takie jak Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Reserved, Zara, Empik, Smyk i wiele innych oferują świetne okazje.Największym powodzeniem cieszą się sklepy z artykułami AGD i RTV, które można kupić w tym dniu taniej nawet o kilkaset złotych!

Nie przegap niezwykłych promocji Black Friday!

Najnowsze gazetki