BLU - gazetki i najnowsze promocje


Szukasz w Internecie gazetek BLU, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci BLU, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach BLU i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach BLU, jesteś w odpowiednim miejscu.

Aktualne gazetki

Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Gazetka BLU
Gazetka BLU - 1.11.2022 - 28.02.2023.
1.11.2022 - 28.02.2023
Obowiązuje we wszystkich sklepach BLU
 

Najlepsze gazetki i katalogi BLU w Internecie
Posiadamy informacje dotyczące niemal wszystkich gazetek i promocji BLU, które oferują w całej Polsce! Nie zależnie od tego, czy znajdują się w katalogu, w Internecie czy offline, możesz je przeglądać na naszym portalu.

Odkryj najbardziej atrakcyjne oferty BLU
Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w BLU. Dysponujemy wszystkimi informacjami o okazjach proponowanych przez BLU, dzięki czemu możesz kupować za najlepsze ceny i oszczędzać pieniądze. Wystarczy przeglądać na naszym portalu najnowsze gazetki i katalogi, żeby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na świetnych produktach. Pamiętaj, oszczędzanie jest gwarancją sukcesu!

Zainwestuj swój czas!
Kiedy mowa o oszczędzaniu to najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Obecnie możesz zaoszczędzić tylko kilka złotych, ale ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom BLU oszczędzanie to najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Aby zaoszczędzić, trzeba stać się wnikliwym klientem i trochę poszukać, zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów BLU. Zajmie to chwilę, ale dzięki naszym gazetkom możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu BLU, które obowiązują do 28.02.2023. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Dom i ogród, głównie: bateria wannowa, gres, glazura, bateria natryskowa, Grohe, wanna, bateria umywalkowa, umywalka, kabina prysznicowa, kolumna natryskowa, które możesz kupić w 61 sklepach w Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Białystok itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 262 detalistów, które są dostępne na Twoja Gazetka. Możesz również przejrzeć archiwum BLU, jeśli chcesz się zapoznać z 1 gazetkami, których oferta już wygasła.

Produkty w BLU gazetkach

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - dom i ogród