Bonprix informacje

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Bonprix.


Gazetki Bonprix

Czytaj więcej

O społeczności Bonprix

Niemiecka sieć wysyłkowa specjalizująca się w sprzedaży marek odzieżowych, Bonprix, działa w Polsce od lat dziewięćdziesiątych. W 2009 roku marka rozpoczęła kampanię wizerunkową pod hasłem „Bonprix – it’s me”, co podkreśla fakt, że posiada w swojej ofercie ubrania dla każdego, niezależnie od płci czy wieku. Asortyment produktowy Bonprix obejmuje odzież damską, męską i dziecięcą, a także tekstylia i akcesoria domowe. Aby zapoznać się z aktualną ofertą, należy zamówić katalog, który obecnie trafia do 5 000 000 domów w Polsce. Specjalnością Bonprix są takie akcje promocyjne jak: Wiosenne Trendy, Hit Sezonu czy Nowości Tygodnia, dzięki którym można kupować odzież w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji Bonprix informuje w swojej gazetce (także online), gdzie znajduje się pełna oferta bieżących rabatów.

Dlaczego kupować w sieci Bonprix?

Bonprix przenosi najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje na różne okazje, w różnych stylach i rozmiarach. Pięć marek własnych i co miesiąc nowa kolekcja to powody, dla których nasi klienci odwiedzają nas w naszych międzynarodowych sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych w Niemczech, lub też przeglądają nowe katalogi, by regularnie odkrywać nowości w Bonprix. U nas kupisz produkty najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dotrzymujemy kroku najnowszym trendom, obejrzyj, jakie spodnie i bluzki przygotowaliśmy w kolejnym katalogu. Sprawdzaj regularnie nasze sezonowe oferty, może na wiosnę skusisz się na nowe sukienki a zimą na modne swetry lub buty? Bonprix prowadzi również własną stronę internetową https://www.bonprix.pl, na której znajdziesz m.in. tabelę rozmiarów damskich czy warunki zwrotu towarów w Bonprix.

Bonprix nie posiada w Polsce sklepów stacjonarnych (choć polski dział Obsługi Klienta znajduje się w Wołczkowie k. Szczecina), to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem dystrybucyjnym staje się nasz sklep internetowy. Znajdziesz w nim ponad 30 000 różnych produktów. Przeglądaj gazetki Bonprix, w których opisano bieżące nowości oraz ulubione modele i wzory.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież