Gazetki i informacje o sprzedawcy Bonprix

Bonprix - lokalizacje

O społeczności Bonprix

Niemiecka, jedna z wysyłkowych marek odzieżowych firma Bonprix działa w Polsce od lat 90 .W 2009 roku marka zaczęła kampanię wizerunkową pod hasłem „bonprix – it’s me”, co podkreśla fakt, że ma w swojej ofercie ubrania dla każdego, niezależnie od płci czy wieku. Asortyment produktowy bonprix obejmuje odzież damską, męską i dziecięcą, a także tekstylia i akcesoria domowe. Nośnikiem oferty tej firmy jest katalog, który według podanych przez firmę danych trafia do 5 mln domów w Polsce. Specjalnością  Bonprix są wydarzenia, takie jak Wiosenne trendy, Hit sezonu czy Nowości tygodnia dzięki którym można dokonać zakupu odzieży po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Bonprix z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Bonprix?

Bonprix przenosi najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje na różne okazje, w różnych stylach i rozmiarach. Pięć marek własnych i co miesiąc nowa kolekcja to powody, dla których nasi klienci odwiedzają nas w naszych międzynarodowych sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych w Niemczech, lub też oglądają nasze katalogi, by regularnie odkrywać nowości w bonprix. Dzięki temu możesz kupić produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek ubrania. Bonprix prowadzi również własną stronę internetową www.bonprix.pl. Modne promocje – już od 40 zł.

Lokalizacje i godziny otwarcia Bonprix

Bonprix nie posiada w Polsce sklepów fizycznych. Sklep internetowy bonprix obecnie jest najważniejszym kanałem dystrybucji firmy. Oferuje on ok. 30 000 produktów. Przejrzyj ulotki akcji Bonprix, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.