Gazetki i informacje o sprzedawcy Bricomarché

Bricomarché - lokalizacje

O społeczności Bricomarche

Sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, tzw. dom i ogród prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów działa w Polsce od 2002 roku i obecnie obsługuje ponad 150 sklepów. Supermarkety to cztery specjalistyczne działy: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie ponad 360 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów. Każdego dnia Bricomarche dba o to, aby oferowane produkty były w jak najniższych cenach. Bricomarche stara się to zapewnić poprzez centralne negocjacje cenowe. Specjalnością  Bricomarche są bardzo atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać zakupu niezbędnych produktów po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Bricomarche z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Bricomarche?

Lokalizacje Bricomarche w mniejszych miejscowościach, sprawiają, że jest on jak najbliżej Klientów, oferując bliskość i wygodę codziennych zakupów. W Bricomarche znajdziesz od 15-25 tysięcy produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród. Szeroki asortyment w najlepszych cenach. Dzięki temu możesz kupić produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na produkty budowlane, czy sprzęt do mieszkania i ogrodu. Bricomarche prowadzi również własną stronę internetową www.bricomarche.pl.

Jedynie w Bricomarche możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Apiron (marka pełnowartościowych karm dla psów i kotów, która zaspokoi nawet najbardziej wybrednego pupila. Produkty Apiron są tworzone przy zachowaniu ścisłych kryteriów jakościowych potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze)
  • Jardibest (marka produktów dla osób, które profesjonalnie i hobbistycznie zajmują się ogrodem. W ofercie znajdują się trawy, nawozy, narzędzia i akcesoria ogrodowe. Produkowane są według ściśle określonych norm jakościowych potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze)
  • BestGreen  (szeroka oferta sprzętu ogrodowego dostępna w wersji elektrycznej lub spalinowej.  Produkty BestGreen dopasowane są do każdego typu terenu)
  • Nuance (starannie wyselekcjonowana gama farb i akcesoriów malarskich niezbędnych przy każdym remoncie. Farby Nuance są dostępne w 32 najpopularniejszych kolorach idealnie komponujących się w każdym wnętrzu)

Lokalizacje i godziny otwarcia Bricomarche

Bricomarche znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Gdynia, Inowrocław, Kołobrzeg.  Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:30 do 20:00, a w niedziele handlowe od 9:00- do 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dziesięć dni. Przejrzyj ulotki tematyczne Bricomarche, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.