Bricomarché - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Bricomarché

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Bricomarché

Sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, tzw. dom i ogród, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów. Firma działa w Polsce od 2002 roku i obecnie obsługuje ponad 150 sklepów. Supermarkety składają się z czterech specjalistycznych działów: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 000 punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie ponad 360 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarkety. Każdego dnia Bricomarché dba o to, aby ich produkty były oferowane w jak najniższych cenach. Udaje się to dzięki systemowi centralnych negocjacji cen. Specjalnością Bricomarché są bardzo atrakcyjne promocje, podczas których można kupić wiele niezbędnych produktów po atrakcyjnych cenach. O artykułach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji Bricomarché informuje w swojej gazetce (także online) z ofertą bieżących rabatów.

Dlaczego kupować w sklepach Bricomarché?

 Lokalizacje Bricomarché w mniejszych miejscowościach, sprawiają, że sieć jest pozostaje jak Klientów, oferując im bliskość i wygodę podczas codziennych zakupów. W Bricomarché znajdziesz od 15 000 do 25 000 produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród. Oferujemy szeroki asortyment w najlepszych cenach. Sprawdzaj oferty sezonowe, w lecie oferujemy m.in. baseny, wentylatory lub płytki na taras, natomiast zimą choinki, ekogroszek oraz łopaty do odśnieżania. Pamiętaj, sieć Bricomarché pozostaje liderem sprzedaży w branży budownictwo i ogród. Śledź najnowsze promocje również na stronach internetowych: https://www.bricomarche.pl.

  Jedynie w Bricomarché możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Bricomarché

Bricomarché znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Poznań, Malbork i Starachowice, jak również Piła, Kwidzyn czy Sanok. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:30 do 20:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Nowe gazetki wychodzą co dziesięć dni. Przejrzyj ulotki tematyczne Bricomarché, w których znajdziesz wiele interesujących informacji dotyczących bieżących wydarzeń, rabatów i wyprzedaży.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - dom i ogród