Gazetki i informacje o sprzedawcy Castorama

Castorama - lokalizacje

O społeczności Castorama

Francuska, największa sieć sklepów zrób to sam, Castorama działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 70 sklepów. Castorama to ponad 900 dostawców. Castorama zajęła 1. miejsce w kategorii sklepów DIY w Polsce. Specjalnością Castoramy są akcje i promocje pozwalające na zakup materiałów budowlanych i wystroju wnętrz po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Castorama z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący miesiąc pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Castoramie?

Castorama sprzedaje słynne i renomowane marki, oferując produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na produkty budowlane i dekoracyjne. Castorama prowadzi również własną stronę internetową www.castorama.pl.

 W Castoramie możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Cooke&Lewis (eleganckie, nowoczesne i designerskie szafki modułowe, dzięki którym nadasz kuchni niepowtarzalny charakter)
  • Kärcher  (odkurzacze piorące wyczyszczą wykładziny tekstylne, twarde podłogi oraz tapicerkę meblową czy samochodową. Proces czyszczenia przebiega dwuetapowo)
  • Dulux EasyCare (plamoodporne farby do wnętrz tworzą na powierzchniach hydrofobową powłokę, która odpycha cząsteczki wody i zabrudzeń. Dzięki nim utrzymanie ścian w czystości jest banalnie proste)
  • VELUX (z oknami dachowymi w kategorii Standard stworzysz we wnętrzu optymalne warunki, dostarczając do niego odpowiednią ilość dziennego światła i świeżego powietrza. Marka oferuje do wyboru okna drewniane i drewniano-poliuretanowe, otwierane w systemie górnym lub dolnym)
  • Rapid (uniwersalne kleje, za pomocą których szybko i skutecznie połączysz przedmioty wykonane z odmiennych materiałów. Są doskonałe nawet do sklejania surowców wrażliwych na ciepło)
  • Geom (zadaszenie, które pomoże Ci zadbać o drzwi i fasadę całego budynku. W asortymencie czekają na Ciebie modele w kilku kolorach)

Lokalizacje i godziny otwarcia Castoramy

Castorama znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 6:30 do 21:00, w soboty od 7:00- 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą co miesiąc. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Castorama w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.