Castorama - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Castorama

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Castorama

Francuska, największa sieć sklepów typu DO IT YOURSELF – ZRÓB TO SAM. Castorama działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 70 sklepów. Sieć Castorama korzysta z usług ponad 900 dostawców. Castorama zajęła 1. miejsce w kategorii sklepów DIY w Polsce. Jej specjalnością są wyprzedaże i promocje pozwalające na zakup materiałów budowlanych i wystroju wnętrz w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji Castorama informuje w aktualnej gazetce (także online) z ofertą rabatową.

Dlaczego kupować w sklepach Castorama?

Castorama sprzedaje popularne i renomowane marki, oferując produkty najwyższej jakości w niezwykle niskich cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą sezonową, np. podczas Black Friday lub przejrzyj katalog Ogród. U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Od wyposażenia wnętrz (np. kuchnie) po produkty budowlane (np. płytki łazienkowe, wełna mineralna) po elementy dekoracji wnętrz (np. kwiaty, oświetlenie) – wszystko w atrakcyjnych, niskich cenach. Castorama prowadzi również własną stronę internetową https://www.castorama.pl.

W Castoramie możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Castorama

Castorama znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław jak również Toruń, Rzeszów czy Przemyśl. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 6:30 do 21:00, w soboty od 7:00- 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Nowe gazetki wychodzą co miesiąc. Przeglądaj ulotki tematyczne Castorama, w których znajdziesz informacje o ciekawych wydarzeniach i rabatach.

 

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - meble