Cyber Monday - gazetki i promocje

Obecnie nie istnieją żadne ważne ulotki

Cyber Monday - Sprzedawcy

Cyber Monday, polski Cyberponiedziałek, pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, jest często porównywany do poprzedzającego go czarnego piątku. Zasadniczo nie ma prawie żadnej różnicy między Cyber Monday a Black Friday (Czarny piątek), ponieważ zarówno oferują wspaniałe rabaty, jak i oferty specjalne, jednak Cyber Monday zwykle odbywa się tylko w sklepach internetowych, a przy niektórych okazjach może oferować nawet większe rabaty niż Black Friday. Jego celem jest dalszy rozwój elektronicznego handlu elektronicznego, a tym samym zwiększenie liczby kupujących online.

Cyber Monday 2024 przypada 2 grudnia a jest domeną świata Internetu. Zwykle zdarza się tylko jeden dzień, ale są sklepy, które przedłużają go, ponieważ chcą pozbyć się swoich zapasów przez cały czas. W Polsce z każdym rokiem robią się one coraz bardziej znane i coraz więcej sklepów przyłącza się do akcji, to oprócz elektroniki, ogromną popularnością wśród klientów sklepów internetowych cieszą się także produkty z zupełnie innego asortymentu.

Liderem sprzedaży jest na całym świecie Amazon, ale także inne sklepy, czy to jest w ofercie  elektronika, perfumy, moda, zabawki, książki i inne, biorą udział w tym wydarzeniu. W Polsce Media Expert, RTV Euro AGD i Zalando wyróżniają się spośród wielu.

Jeśli chcesz dokonać świątecznych zakupów po najlepszych cenach, dobrze się przygotuj, sprawdź oferty z wyprzedzeniem i zaktualizuj konta.

Nie przegap tej okazji i oszczędzaj dzięki Cyber Monday już teraz!

Najnowsze gazetki