Cytryny Empik - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na cytryny sklepy Empik oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Empik na cytryny i oszczędzaj pieniądze.

arrow

Kategorie štítků

Kategorie štítků

Aktualne gazetki

Produkt aktualnie nie jest dostępny w żadnym sklepie.

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak cytryny z sieci Empik. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak cytryny oferowane przez Empik, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak cytryny oferowane przez Empik, ale również cytryny dostępne w innych sieciach jak: Biedronka, Delikatesy Centrum, TESCO, ALDI, Auchan. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: ciasto z jabłkami, ciastko śliwkowe, close to the sun, call of duty, clogsy, collaflex, civilization vi, cukierki nadziewane, capillus, cyber arcade. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!


O społeczności Empik

Firma Empik pojawiła się na polskim rynku od 1948 roku działając pod szyldem Klubów Międzynarodowej Prasy i Książki, natomiast właściwa spółka Empik powstała w 1991 roku. W Polsce działa obecnie ponad 260 salonów sprzedaży w 130 miastach.
Początkowo firma Empik skupiała się na sprzedaży detalicznej książek, filmów, płyt i multimediów, jednak w ciągu kilku lat zaczęła rozszerzać swój asortyment z myślą o tym, by pomóc swoim klientom odkrywać swoje pasje i zainteresowania. Sieć Empik obecnie oferuje ponad 2 000 000 artykułów w 16 kategoriach. Do dotychczasowej oferty dodano m.in.: artykuły kreatywne, produkty z kategorii zdrowie i uroda (kosmetyki i perfumy), różnego rodzaju zabawki, artykuły z sekcji dziecko i mama (np. foteliki samochodowe i wózki dziecięce), urządzenia elektroniczne oraz sprzęt i akcesoria do domu i ogrodu jak również artykuły sportowe. Spółka Empik nie poprzestaje na aktywności w sferze sprzedaży detalicznej, ponieważ pod szyldem Empik działa, ciesząca się dużą popularnością, sieć Szkół Języków Obcych Empik School jak również liczne laboratoria fotograficzne - Empik Foto, w których można wywołać zdjęcia lub zamówić kubki lub plakaty wg własnego projektu.
Sieć Empik pozostaje obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży, otwierając kolejne placówki handlowe dopasowane do potrzeb danych lokalizacji m.in. Empik Megastore, małe i średnie salony sprzedaży. Sieć Empik może się również pochwalić wieloma wyróżnieniami m.in. Mobile Trends Awards (2019), Omnichannel Retailer of the Year (2018), Loyalty Awards (2016, 2019).
Sieć Empik od lat patronuje wielu wydarzeniom kulturalnym jak m.in. festiwal literacki Apostrof (od 2016), akcja promująca czytelnictwo „Tysiąc powodów, żeby czytać”, ogólnopolska kampania społeczna „Cała Polska czyta dzieciom” jak również program „Przecinek i kropka”, w ramach którego pomaga w doborze wartościowych lektur dla dzieci. W salonach Empik w całej Polsce można również brać udział w spotkaniach autorskich z pisarzami i muzykami, w warsztatach tematycznych dot. np. projektów Zero Waste jak również w wieczorach gier planszowych.
Ponadto w ciągu kilkunastu lat Empik stał się liderem rozwiązań ecommerce i omnichannel na polskim rynku. Potwierdza to wiele rozwiązań ze sfery obsługi klienta m.in. infolinia czynna 24h przez 7 dni w tygodniu; platforma Empik Bilety, za pomocą której można nabyć bilety na najważniejsze wydarzenia kulturalne, festiwale czy warsztaty; aplikacja mobilna Empik Go
umożliwiająca dostęp do ponad 30 000 ebooków i 6 000 audiobooków zakupionych za pośrednictwem strony internetowej Empik; aplikacja mobilna Empik, dzięki której w łatwy sposób zarezerwujesz wybrane produkty, otrzymasz informacje o promocjach lub znajdziesz najbliższy salon sprzedaży.
Karta Mój Empik to kolejne świetne rozwiązanie dla każdego klienta, który chce na bieżąco otrzymywać informacje o najlepszych promocjach, planowanych spotkaniach i imprezach jak również rekomendacjach najwyższej jakości produktów. Kupując z kartą Mój Empik, wspierasz szkolne biblioteki, ponieważ część kwoty z Twojej transakcji jest przeznaczana na kupno książek do najbardziej potrzebujących placówek szkolnych.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Empik informuje w gazetce (także online) zawierającej ofertę aktualnych rabatów.

Cytryny - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy