Czekolada z nadzieniem - promocja, cena

Aktualne gazetki

E.Leclerc

Gazetka E.Leclerc - 26.11.2019 - 31.12.2019 - Produkty w akcji - bazylia, czekolada, czekolada gorzka, czekolada mleczna, czekolada z nadzieniem, dekoracja, kawa mielona, kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista, praliny, ritter sport, sliwka nałeczowska, musztarda, konfitura, herbata, herbata czarna, herbatniki, dzem, syrop, espresso, wino, pasztet, mon chéri, wódka, ciasteczka, lindt, kawa.

Oferta ważna

26.11. - 31.12.2019
Dotyczy tych sklepów E.Leclerc:
Warszawa, Jana Ciszewskiego 15

Makro

Gazetka Makro - Produkty w akcji - cukierki, czekolada, czekolada gorzka, czekolada mleczna, czekolada nadziewana, czekolada z nadzieniem, wisnie, sliwki, taca, wawel.
Obowiązuje we wszystkich sklepach Makro

Makro

Gazetka Makro - Produkty w akcji - czekolada, czekolada nadziewana, czekolada z nadzieniem, kawa mielona, kosz, wisnie, wawel, mus, konfitura, herbata, goplana, kakao, mgiełka, daktyle, wino, miód, wódka, ciasteczka, lindt, kawa.
Obowiązuje we wszystkich sklepach Makro
Interesuje Cię promocyjna cena na taki produkt jak czekolada z nadzieniem? To pewnie często się zastanawiasz, jak zaoszczędzić pieniądze podczas zakupu takich artykułów jak czekolada z nadzieniem. Na Twoja-gazetka.pl wiemy wszystko o aktualnych promocjach na takie towary jak czekolada z nadzieniem oraz podpowiemy, gdzie można kupić taki produkt jak czekolada z nadzieniem w najniższej cenie. Ponadto natychmiast poinformujemy Cię o zniżkach na takie artykuły jak czekolada z nadzieniem. Na tej stronie możesz przeglądać wszystkie gazetki oferujące najlepsze ceny na takie produkty jak czekolada z nadzieniem. Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze, po prostu kliknij na dowolną ulotkę i sprawdź aktualne ceny u swojego ulubionego detalisty E.Leclerc. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie najkorzystniejszych zniżek, wprowadziliśmy opcję, dzięki której możesz filtrować promocje wybranego detalisty. Wybierz ALDI, Zabka lub Makro, a pojawią się tylko gazetki wybranego detalisty. Nie zapomnij, że na Twoja-gazetka.pl możesz również sprawdzić promocje na inne produkty. Przeglądaj aktualne oferty i szukaj rabatów na swoje ulubione artykuły takie jak: canpol, czekolada mleczna, cars, czekolada nadziewana, cążki.