Decathlon - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Decathlon

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

Decathlon - z pasji do sportu
Dla fanów siatkówki, koszykówki, pływania, tenisa, nart, jazdy na rowerze, biegania, jogi, wspinaczki... Decathlon to znana prawdopodobnie wszystkim fanom sportu sieć sklepów, która oferuje ubrania i akcesoria umożliwiające uprawianie ponad 90 dyscyplin sportowych. Tę sieć znają też zapewne osoby, które lubią podróże, zwłaszcza na własną rękę i z noclegiem pod namiotem, bo w Decathlonie można z łatwością znaleść pojemny plecak, śpiwór czy matę. Łącznie kilkadziesiąt sklepów, rozsianych po całej Polsce, umożliwia szybkie znalezienie pobliskiego punktu, aby móc szybko kupić potrzebny ekwipunek. Dziś, kiedy tak wiele osób chce prowadzić zdrowy styl życia i wplata aktywność fizyczną w codzienny plan dnia, trudno się dziwić, że sklepy Decathlon zyskały aż taką popularność. Wszystko zaczęło się natomiast w roku 1976 we Francji, gdzie powstały pierwsze sklepy. W Polsce pierwszy Decathlon otwarto w roku 2001 na warszawskim Targówku. Sukces przedsięwzięcia poskutkował dynamicznym rozwojem sieci. Warto wiedzieć, że Decathlon jest z jednej strony dystrybutorem odzieży i sprzętu sportowego, z drugiej posiada w ofercie produkty marek własnych. Są one testowane i rozwijane przez zatrudnionych przez firmę ekspertów.

Gdzie znajdują się sklepy Decathlon?
Pod adresem https://www.decathlon.pl/ dostępne są wszystkim najważniejsze informacje dla klientów, w tym wykaz sklepów z adresami i godzinami otwarcia. Przykładowe punkty sprzedażowe na mapie Polski, to:

Sklep online - gdy brakuje czasu na zakupy stacjonarne
Jeżeli nie chcesz, żeby w zakupach ograniczały cię godziny otwarcia sklepu, zawsze możesz skorzystać z możliwości zamawiania towarów online. Tym bardziej, że sklep oferuje wygodne formy dostawy oraz darmowy zwrot do 30 dni od zakupu. Jeżeli zaś szukasz pomysłu na prezent dla wysportowanej osoby, zawsze możesz zdecydować się na kartę podarunkową. Asortyment sieci jest na tyle bogaty, że na pewno każdy znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. W przypadku wątpliwości dotyczących zakupów lub produktów zawsze istnieje możliwość kontaktu mailowego lub telefonicznego z konsultantem firmy. Po znalezieniu potrzebnego wyposażenia sportowego pozostaje już tylko oddać się ulubionej pasji!

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - sklepy sportowe