Deichmann - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Deichmann

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI DEICHMANN

Firma Deichmann rozpoczęła swoją działalność w Niemczech w 1913 roku jako firma rodzinna i taki profil utrzymała do dziś. Produkty Diechmann wiodą prym nie tylko na rynku niemieckim ale również na wielu rynkach europejskich. Obecnie firma posiada sklepy w 26 krajach na całym świecie. W Polsce działa od ponad 20 lat i otworzyła dotąd ponad 250 placówek na terenie kraju.

Deichmann w swojej ofercie posiada różnego typu: buty damskie, buty męskie, buty dziecięce oraz akcesoria i dodatki – wyłącznie w niezwykle konkurencyjnych cenach. Asortyment składa się zarówno z produktów znanych na świecie producentów jak i z marek własnych.

Za swoje osiągnięcia w sferze obsługi klienta firma Deichmann otrzymała wiele prestiżowych wyróżnień jak m.in.: Lider Jakości Obsługi (2012), Dobra Marka (2013) czy też Jakość Obsługi (2018).

Sieć Deichmann aktywnie wspiera wiele projektów pomocowych, zwłaszcza w ramach pomocy osobom najuboższym w takich krajach jak: Niemcy, Mołdawia, Indie i Tanzania.

Celem firmy Deichmann jest nie tylko wygoda klientów, ale również ich bezpieczeństwo, dlatego wszystkie oferowane produkty przechodzą rygorystyczne testy mające wykryć ew. obecność substancji szkodliwych. Firma Deichmann zdaje sobie sprawę, że ich klienci chcą być na topie, dlatego też nasi specjaliści nieustannie śledzą najnowsze trendy i według nich przygotowują ofertę asortymentową. Niezwykle atrakcyjne ceny naszych produktów to efekt zawierania bezpośrednich umów z producentami obuwia, dzięki czemu firma Deichmann może również kłaść nacisk na przestrzeganie standardów socjalnych pracowników zatrudnionych przy produkcji sprzedawanego przez nią asortymentu.

Deichmann nie zapomina o ekologicznym podejściu do biznesu, stąd w ramach modernizacji i otwierania kolejnych punktów handlowych wybiera nowoczesne, oszczędzane dla środowiska naturalnego, technologie m.in. oświetlenie energooszczędne czy kolektory słoneczne.

Deichmann dokłada wszelkich starań, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Z myślą o nich uruchomił m.in. usługę „Ship2home”,  w ramach której można zapłacić za dany, obecnie niedostępny w sklepie, produkt a fima w ciągu 3 dni roboczych prześle mu zamówienie bezpłatnie pod wskazany adres. Innym ciekawym rozwiązaniem są specjalne promocje z kartą Deichmann PLUS, nasi klienci mogą otrzymać na wybrane artykuły bardziej atrakcyjne zniżki (50% zamiast 30%), ale również zwrócić zakupiony towar bez paragonu oraz otrzymać wyjątkowe kupony rabatowe.

Firma Deichmann prężnie rozwija swoją działalność w Internecie, zakładając nie tylko sklep internetowy, ale również fanpage na Facebooku czy konta na Instagramie i kanale Youtube.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Deichmann powiadamia w gazetce (również online) zawierającej aktualną ofertę rabatów.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH DEICHMANN?

Deichmann to nie tylko zakupy stacjonarne w centrach handlowych, firma jest również niezwykle aktywna w Internecie. Na naszej stronie https://www.deichmann.com/pl/pl/shop/welcome.html znajdziesz aktualny katalog, kupisz wybrane produkty, uzyskasz informacje o nowościach i zniżkach typu SALE 50% jak również poczytasz Fashion Blog by Deichmann opisujący najnowsze trendy na rynku obuwniczym oraz akcesoriów.

Celem firmy Deichmann jest oferowanie modnych i świetnej jakości butów i akcesoriów dla całej rodziny wyłącznie w atrakcyjnych cenach, stąd nasi klienci mogą, co rusz, liczyć na kolejne promocje i niesamowite okazje cenowe. Aktualna gazetka to nieocenione źródło informacji, dowiesz się z niej, kiedy będą odbywać się kolejne wyprzedaże na torebki i plecaki do szkoły, jak również botki i kozaki na nadchodzący sezon zimowy.

Znaczny udział marek własnych powoduje, że każdy może kupić produkty doskonałej jakości w kusząco niskich cenach.

Jedynie w sklepach Diechmann możesz kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW DEICHMANN

Firma Deichmann posiada w Polsce niezwykle rozbudowaną sieć sklepów, dzięki czemu jej produkty są dostępne praktycznie na terenie całego kraju.

Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Lublin, Warszawa, Bydgoszcz, Opole, Kielce czy Szczecin.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00 a w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

Gazetki promocyjne wychodzą co cztery i sześć tygodni, a katalogi główne co sześć miesięcy.

Regularnie przeglądaj ulotki Deichmann, właśnie one podpowiedzą o interesujących wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - obuwie