Aktualne gazetki promocyjne i oferty Go Sport

O SPOŁECZNOŚCI GO SPORT

Firma Go Sport to jeden z największych oraz najbardziej popularnych dystrybutorów asortymentu sportowego w Europie. Sieć Go Sport wchodzi w skład Group Go Sport, do której należy również sieć sklepów Courir; w sumie posiadają ponad 350 placówek w pięciu krajach. Firma otworzyła swój pierwszy sklep w 1978 roku, po prawie 10 latach posiadała już punkty sprzedaży w całej Francji.

Sieć Go Sport działa w Polsce od 1998 roku, a w 1999 roku otworzyła w Łodzi swój pierwszy sklep stacjonarny. Obecnie na terenie naszego kraju posiada 33 placówki handlowe.

Sklepy Go Sport to głównie sklepy znajdujące się na terenie największych galerii handlowych w kraju. Niezwykle atrakcyjne lokalizacje oraz nowoczesny koncept czarnych mebli zachęca klientów do regularnych zakupów. Sklepy oferują wszystko to, czego potrzebują miłośnicy sportów lub ludzie, którzy lubią żyć aktywnie. Główne zalety oferowanych produktów to modne wzornictwo, porządna jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny.

Sieć Go Sport oferuje możliwość przystąpienia do programu FEEL GOOD, w ramach którego klienci za każdą wydaną złotówkę otrzymują punkty, które mogą potem zamieniać na bony uprawniające do zniżek na kolejne zakupy w sieci Go Sport. W ramach programu FEEL GOOD można otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, cieszyć się zniżkami na wybrane produkty lub usługi serwisowe.

O produktach pojawiających się w ramach akcji promocyjnych Go Sport informuje w aktualnej gazetce (także online) zawierającej ofertę na bieżący, pełen rabatów, okres. 

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH GO SPORT?

Sklepy Go Sport to nie tylko sklepy o profilu stacjonarnym, ale również możliwość zakupów bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem sklepu internetowego, dzięki któremu można wygodnie zamawiać ulubione produkty z dostawą do domu. W Go Sport kupisz odzież sportową (m.in. bluzy, legginsy, podkoszulki termiczne) oraz obuwie (m.in. buty do turystyki pieszej lub na bieżnię) jak również wiele akcesoriów i sprzętu niezbędnego do uprawiania różnych dyscyplin sportowych (np. rowery, deskorolki, hulajnogi).

Czytaj regularnie ulotki Go Sport i korzystaj z kolejnych promocji jak np. akcje promocyjne 2+1 lub 30% na drugą parę butów. Odwiedzaj stronę internetową https://www.go-sport.pl i zaplanuj kolejne zakupy w jednej z placówek sieci, lub bezpłatnie zarezerwuj dany produkt na 48h.

W sklepach Go Sport dostępne są nie tylko artykuły popularnych marek międzynarodowych ale również szeroka oferta produktów w ramach marek własnych, które charakteryzuje doskonała relacja jakości produktu do jego ceny.

Jedynie w Go Sport możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Up2Glide – odzież inspirowana głównie modą miejską, z elementami stylu skate, prócz produktów tekstylnych również szeroki wybór sprzętu do tzw. sportów miejskich m.in. hulajnogi, rolki i deskorolki;
  • Wanabee – kolekcja odzieży outdoorowej, kompleksowa oferta akcesoriów turystycznych, słowem wszystko na wyjazd na biwak, w góry czy na narty;
  • Atli-tech – kolekcja odzieży do tzw. sportów technicznych, w której znajdziesz ubrania stworzonej z myślą o uprawianiu każdej dyscypliny sportowej;
  • Software – kolekcja odzieży sportowej i rekreacyjnej odpowiedniej na chwilę relaksu pomiędzy kolejnymi treningami.

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW GO SPORT

Sieć Go Sport posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu można korzystać z jej usług praktycznie na terenie całej Polski. Nasze sklepy znajdziesz na ulicach takich aglomeracji jak Jelenia Góra, czy Elbląg jak również na terenie takich centrów handlowych jak 3 Stawy w Katowicach lub Złote Tarasy w Warszawie.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00 do 21:00/22:00. Gazetki promocyjne wychodzą co trzy tygodnie, natomiast katalogi na nadchodzący sezon – co trzy miesiące.

Przeglądaj regularnie nasze ulotki, w których znajdziesz informacje o ciekawych wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

  • Gazetka promocyjna online na bieżący okres
  • Archiwum gazetek Go Sport
Na tej stronie znajdziesz 0 ulotek sklepu Go Sport, które obowiązują do -. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Sklepy sportowe, głównie: -, które możesz kupić w 33 sklepach w Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 127 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Go Sport, jeśli chcesz się zapoznać z 17 gazetkami, których oferta już wygasła.