Gazetki i informacje o sprzedawcy Hebe

Hebe - lokalizacje

O społeczności Hebe

Portugalska sieć drogerii Hebe działa w Polsce od 2011 roku i obecnie obsługuje około 180 sklepów. Koncepcja sklepów Hebe opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi klienta, wyselekcjonowanym asortymencie wraz z atrakcyjną ofertą cenową. Na jakość obsługi składają się komfortowe warunki zakupów, przyjazna wizualizacja, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo Konsultantek w doborze odpowiednich kosmetyków. Skupienie w jednym miejscu farmacji i drogerii to komplementarne połączenie sprzedaży leków i kosmetyków, które mają na celu sprostanie oczekiwaniom Klientów. Mając na uwadze potrzeby klientek, drogerie Hebe stawiają przede wszystkim na rozwój asortymentu dostępnego w sieci na wyłączność. Dzięki cotygodniowym akcjom promocyjnym można kupować kosmetyki po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Hebe z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Hebe?

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Marka Hebe od początku swojej obecności na rynku pragnie w najlepszy możliwy sposób odpowiadać na potrzeby kobiet w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być jeszcze piękniejszymi, szczęśliwszymi i pewnymi siebie. Drogerie Hebe mają rozbudowaną samoobsługową część kosmetyczną i oferują szeroki asortyment dermokosmetyków. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na kosmetyki i leki. Hebe prowadzi również własną stronę internetową www.hebe.pl.

Jedynie w Hebe możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Ava (wyjątkowo aktywna linia kosmetyków oparta na odmładzającym działaniu ekstraktu z organicznej opuncji figowej)
  • Purederm (koreańskie kosmetyki produkowane są z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej przy utrzymaniu wysokich standardów jakości produktu)
  • Gosh Copenhagen  (wielofunkcyjne kosmetyki z serca Skandynawii - Kopenhagi. Wysoka jakość formuł, czystość technologiczna, innowacyjne, wielofunkcyjne rozwiązania makijażowe, ciekawe połączenia kolorystyczne dają pewność efektu bez ryzyka podrażnień)
  • Bandi (profesjonalne, innowacyjne kosmetyki do gabinetów, jak również do pielęgnacji domowej)

Lokalizacje i godziny otwarcia Hebe

Hebe znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 18:00 a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Gazetki promocyjne wychodzą w co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Hebe, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.