H&M - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o H&M, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów H&M i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów H&M. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią H&M.


Gazetki H&M

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

H&M - najsłynniejsza sieciówka świata
Marki H&M (a właściwie Hennes & Mauritz) raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej założycielem był Carl Erling Persson, który po podróży do Stanów Zjednoczonych zapragnął stworzyć sklep oferujący wysokiej jakości ubrania w przystępnych cenach. Tak właśnie w roku 1947, w szwedzkim mieście Västerås, powstała pierwsza placówka H&M. Dla wszystkich fanów mody to niewątpliwie data historyczna. Dziś marka działa w około 40 krajach, gdzie prowadzi tysiące sklepów. Co ciekawe, najwięcej z nich znajduje się w Niemczech. U nas sieciówka działa od 2003 roku. Obecnie H&M Polska to dosyć potężną sieć, a Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Rzeszów czy Szczecin to jedynie przykłady miast, w których trafimy na salony marki.


Ona, on, dziecko - kolekcje H&M dla całej rodziny
Słowo "hennes", będące pierwszym członem pełnej nazwy sieciówki, oznacza po szwedzku "jej" lub "dla niej". Z czasem jednak ofertę dla kobiet poszerzono również o ubrania dla mężczyzn oraz dzieci. Zdecydowaną większość asortymentu stanowią ubrania i dodatki na co dzień w różnych stylach. Przystępne ceny ułatwiają znalezienie wymierzonych kreacji osobom, które nie mogą pozwolić sobie na rzeczy od znanych projektantów. Jednak również i oni mogą zakosztować luksusu, kupując w salonach szwedzkiej marki. Współpraca z takimi sławami, jak Alexander Wang, Karl Lagerfeld, Kenzo, Sonia Rykiel, Versace czy Isabel Marant, była rewolucją na modowym rynku. Trend przyjął się znakomicie, a kolejne kolekcje przyciągają tłumy spragnionych mody z wyższej półki klientów.
Oferta sieci to jednak nie tylko ubrania, ale również H&M Home, czyli dekoracje do domu i wystrój wnętrz, zawsze zgodny z aktualnymi tendencjami modowymi.


Kupuj skąd chcesz i kiedy chcesz - sklep internetowy H&M
Odwiedzenie strony https://www2.hm.com/pl_pl/index.html i kliknięcie w "zaloguj się", zwykle oznacza początek zakupowego szaleństwa. Tym bardziej, gdy trafi się ciekawa wyprzedaż. Przyłączając się do programu lojalnościowego H&M Club można natomiast zbierać punkty i korzystać z dodatkowych rabatów. Logowanie do konta jest bardzo proste, a dzięki temu można wygodnie śledzić stan punktów i aktualne zniżki czy też sprawdzić, na jakim etapie jest dostawa zamówienia. Biorąc pod uwagę fakt, jak szeroka jest oferta szwedzkiego giganta, w każdym nowym sezonie można odświeżyć zarówno garderobę, jak i półkę z kosmetykami czy domowe wnętrza. Zarówno w sklepie online, jak i punktach stacjonarnych, nie brakuje inspiracji na prezenty dla bliskich osób, które gustują w tym, co jest aktualnie modne i na czasie.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież