Dzień Ojca - gazetki i promocje

Obecnie nie istnieją żadne ważne ulotki

Dzień Ojca - Sprzedawcy

Dzień Ojca

Często pada pytanie, kiedy wypada Dzień Ojca? Jest to święto stosunkowo młode. Zaczęto je obchodzić w USA, gdzie zadecydowano, że oprócz Dnia Matki należy zacząć obchodzić święta ku czci pozostałych członków rodziny. I tak Dzień Ojca po raz pierwszy świętowano tam w 1910 roku. Był to dzień, w którym dzieci w szczególny sposób okazywały szacunek i dziękowały swoim ojcom za trud włożony w ich wychowanie. W Polsce święto zaczęto obchodzić od 1965 roku. Zatem kiedy w Polsce jest Dzień Ojca? 23 czerwca, czyli Dzień Ojca wypada prawie miesiąc po obchodach Dnia Matki.

Wiele osób często zastanawia się, co może sprawić rodzicom przyjemność, główkują, co kupić na Dzień Ojca. Najmłodsi zazwyczaj starają się przygotować podarunek samodzielnie – wśród przedszkolaków największą popularnością cieszą się prezenty własnoręcznie wykonane na Dzień Ojca. Wielu starszych po podarki kieruje się do sklepów. Niektórzy wybierają specjalne koszulki z napisami na Dzień Ojca, inni udają się do księgarni po ciekawą lekturę. To, co łączy wszystkie prezenty, które otrzymują tego dnia nasi tatusiowie, to specjalne życzenia na Dzień Ojca, w których ich latorośle, niezależnie od wieku, dziękują im za okazaną miłość i pomoc.

Oferta z okazji Dnia Ojca

Znane sieci handlowe z okazji Dnia Ojca organizują wiele specjalnych rabatów oraz ofert, dzięki którym nie tylko przypomną, którego jest Dzień Ojca, ale również pomogą wybrać najbardziej odpowiedni upominek. W wielu sklepach jak Biedronka, Carrefour oraz Avon znajdziesz wiele pomysłów, jak uczcić ten wyjątkowy dzień. Bowiem kartki na Dzień Ojca, to nie tylko liściki z życzeniami i specjalnymi wierszykami na Dzień Ojca ale również szansa, że podarować swojemu tacie coś naprawdę wyjątkowego. Nowoczesną maszynkę do golenia, pudełko cygar, luksusowy alkohol albo akcesoria do majsterkowania. W salonach takich sieci jak {store-4}, Media Expert i Pepco można dostać wiele spersonalizowanych gadżetów, drobny sprzęt elektroniczny jak również odzież jak krawaty albo spinki do mankietów. Sprawdzaj regularnie najnowsze gazetki i ulotki, niech nie ominie Cię żadna zniżka ani rabat. W tym roku na pewno znajdziesz idealny prezent dla swojego taty!

Zakupy z okazji Dnia Ojca

Nie musisz pamiętać, kiedy jest Dzień Ojca. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki i ulotki promocyjne z najbardziej popularnych sieci. Przed nadchodzącym świętem przygotuj coś naprawdę niezwykłego. Możesz wszystko zaplanować z wyprzedzeniem, wystarczy regularnie zaglądać na Twoja-gazetka.pl i sprawdzać najnowsze gazetki z rabatami. Tam znajdziesz to, czego szukasz. Dzięki zaplanowanym zakupom data, kiedy wypada Dzień Ojca, nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, a swojemu tacie sprawisz niesamowity prezent.

Najnowsze gazetki