Gazetki i informacje o sprzedawcy Jula

Jula - lokalizacje

O społeczności Jula

Szwedzka sieć sklepów o formule multimarketu oferująca asortyment produktów kierowanych do majsterkowiczów, fachowców oraz do wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas, Jula działa w Polsce od 2011 roku i obecnie obsługuje 12 sklepów. Asortyment podzielony jest na osiem głównych kategorii:

  • Narzędzia i maszyny
  • Artykuły budowlane i farby
  • Elektryka i oświetlenie
  • Odzież i artykuły  BHP
  • Ogród
  • Wypoczynek
  • Części i akcesoria samochodowe
  • Gospodarstwo domowe

Jula regularnie otrzymuje wiele nagród od klientów, w tym nagrodę w kategorii Multimarkety dla Majsterkowiczów i Hobbistów- Obsługa Jakości 2018. W Jula można wyposażyć się z produkty niezbędne do dokonania remontu, czy do urządzenia domu i ogrodu po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach akcji Jula z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres  pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Jula?

Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. Wszystkie produkty można nabyć za doskonałe i kusząco niskie ceny.

Dostawcy  Jula muszą spełniać wszystkie przepisy oraz wymogi stawiane przez Jula. Poza tym Jula samodzielnie przeprowadza liczne testy na importowanych produktach. Część testów jest też wykonywana przez niezależne instytucje. Wszystko to ma na celu utrzymanie wysokiej jakości towarów.

Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na odzież, części i akcesoria samochodowe, artykuły budowlane. Jula prowadzi również własną stronę internetową www.jula.pl. Dodatkowym atutem jest możliwość dokonania zakupów online.

Lokalizacje i godziny otwarcia Jula

Jula znajduje się w 11 miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:00 a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli. Przejrzyj ulotki tematyczne Jula, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.