Aktualne gazetki promocyjne i oferty Jula

Jula

Gazetka Jula - 5.2.2020 - 4.3.2020 - Produkty w akcji - baterie, bluza, bluza z kapturem, czajnik, czajnik elektryczny, przewód, wózek, zestaw narzędzi.

Oferta ważna

5.2. - 4.3.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Jula

O społeczności Jula

Szwedzka sieć sklepów o formule multimarketu oferująca asortyment produktów kierowanych do majsterkowiczów, fachowców oraz do wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas. Sieć Jula działa w Polsce od 2011 roku i obecnie obsługuje 12 sklepów. Asortyment podzielony jest na osiem głównych kategorii:

  • narzędzia i maszyny
  • artykuły budowlane i farby
  • elektryka i oświetlenie
  • odzież i artykuły BHP
  • ogród
  • wypoczynek
  • części i akcesoria samochodowe
  • gospodarstwo domowe

Jula regularnie otrzymuje wiele nagród od klientów, w tym nagrodę w kategorii „Multimarkety dla Majsterkowiczów i Hobbistów” - Obsługa Jakości 2018. W sklepach Jula można wyposażyć się w produkty niezbędne podczas remontu oraz urządzenia domu lub ogrodu – wszystko w atrakcyjnych cenach. O artykułach pojawiających się w ramach akcji promocyjnych Jula informuje w gazetce promocyjnej (także online) zawierającej aktualną ofertę rabatów.

Dlaczego kupować w sklepach Jula?

Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. Wszystkie produkty można nabyć w niezwykle niskich cenach.

Dostawcy Jula muszą spełniać wszystkie restrykcyjne wymogi stawiane przez szwedzką sieć sklepów. Poza tym Jula samodzielnie przeprowadza liczne testy importowanych produktów. Część testów jest również wykonywana przez niezależne instytucje. Wszystko te działania mają na celu utrzymanie wysokiej jakości oferowanych towarów.

Regularnie przygotowujemy oferty specjalne i sezonowe. Przeglądaj nasze ulotki, może w tym roku podczas „Black Friday” kupisz w atrakcyjnej cenie podnośnik, buty robocze albo odkurzacz? A może zainteresuje Cię nasza gazetka ogrodowa i zdecydujesz się na zakup hamaka do ogrodu? Przez cały rok pamiętamy o potrzebach swoich klientów. Odwiedzaj regularnie Jula Market i wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na odzież, części i akcesoria samochodowe, artykuły budowlane. Jula prowadzi również własną stronę internetową (https://www.jula.pl), gdzie znajduje się aktualny katalog oraz sklep online, w którym można kupować poszczególne produkty.

 Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Jula

Jula znajduje się w 11 miastach Polski, takich jak m.in.: Warszawa, Gdańsk, Lublin, Kraków czy Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:00 a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli. Przeglądaj ulotki tematyczne Jula, w których znajdziesz informacje o interesujące wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

 

 

 

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Jula, które obowiązują do 4.3.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Dom i ogród, głównie: wózek, ładowarka, odkurzacz przemysłowy, buty, bluza, reflektor, przewód, sanki, bluza z kapturem, akumulator, które możesz kupić w 13 sklepach w Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 128 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Jula, jeśli chcesz się zapoznać z 47 gazetkami, których oferta już wygasła.