Kakto - gazetki i najnowsze promocje


Szukasz w Internecie gazetek Kakto, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Kakto, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Kakto i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Kakto, jesteś w odpowiednim miejscu.

Aktualne gazetki

Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Gazetka Kakto
Gazetka Kakto - 1.12.2022 - 31.12.2022.
1.12 - 31.12.2022
Obowiązuje we wszystkich sklepach Kakto
 

Najlepsze gazetki i katalogi Kakto w Internecie
Posiadamy informacje dotyczące niemal wszystkich gazetek i promocji Kakto, które oferują w całej Polsce! Nie zależnie od tego, czy znajdują się w katalogu, w Internecie czy offline, możesz je przeglądać na naszym portalu.

Odkryj najbardziej atrakcyjne oferty Kakto
Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w Kakto. Dysponujemy wszystkimi informacjami o okazjach proponowanych przez Kakto, dzięki czemu możesz kupować za najlepsze ceny i oszczędzać pieniądze. Wystarczy przeglądać na naszym portalu najnowsze gazetki i katalogi, żeby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na świetnych produktach. Pamiętaj, oszczędzanie jest gwarancją sukcesu!

Zainwestuj swój czas!
Kiedy mowa o oszczędzaniu to najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Obecnie możesz zaoszczędzić tylko kilka złotych, ale ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom Kakto oszczędzanie to najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Aby zaoszczędzić, trzeba stać się wnikliwym klientem i trochę poszukać, zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów Kakto. Zajmie to chwilę, ale dzięki naszym gazetkom możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Kakto, które obowiązują do 31.12.2022. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii RTV i AGD, głównie: Philips, Toshiba, Bosch, Beko, suszarka, Amica, Samsung, Candy, Whirlpool, zmywarka, które możesz kupić w 255 sklepach w Łódź, Kraków, Gdańsk, Lublin, Katowice itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 262 detalistów, które są dostępne na Twoja Gazetka. Możesz również przejrzeć archiwum Kakto, jeśli chcesz się zapoznać z 2 gazetkami, których oferta już wygasła.

Produkty w Kakto gazetkach

Strona Produkty
leaflet
1.12 - 31.12.2022
1 blender ręczny
2 Indesit
3 Electrolux
4 Candy, Whirlpool, Gorenje, okap
5 pralka, lodówka

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - rtv i agd