E.Leclerc: Kasza gryczana - promocja, cena

Aktualne gazetki

E.Leclerc

Gazetka E.Leclerc - 17.3.2020 - 11.4.2020 - Produkty w akcji - dawtona, kasza gryczana, kukurydza, kupiec, majonez, zupa, wielkopolski, vegeta, ryz, ryz biały, prymat, podravka, olej rzepakowy, płatki owsiane, musztarda, koncentrat pomidorowy, knorr, pomidor, hellmann's, tuńczyk, pasztet, uncle ben's, mars, fasola, sos suchy.

Oferta ważna

17.3. - 11.4.2020
Dotyczy tych sklepów E.Leclerc:
spinner

E.Leclerc

Gazetka E.Leclerc - 23.3.2020 - 5.4.2020 - Produkty w akcji - kasza gryczana, ryba, sałatka, łosos sałatkowy, kluski na parze, filety sledziowe, pierogi, pizza, mintaj, łosoś, matjas, dorsz, nuggets z kurczaka, nuggets, polędwiczki.

Oferta ważna

23.3. - 5.4.2020
Dotyczy tych sklepów E.Leclerc:
spinner
W tym tygodniu E.Leclerc oferuje takie artykuły jak kasza gryczana w najniższej cenie, promocja na ten niezwykle popularny produkt trwa od 17.3.2020 do 11.4.2020. Jeśli naprawdę zależy Ci na oszczędnych zakupach i chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, musisz uważnie śledzić wszystkie gazetki, które pojawiają się na Twoja Gazetka. Nie musi chodzić wyłącznie o takie produkty jak kasza gryczana w sklepach E.Leclerc, możesz poszukać tego samego artykułu w sklepach Żabka, Selgros, Makro, Eurocash Dystrybucja, albo dowiedzieć się o niezwykłych promocjach, rabatach oraz zniżkach na produkty najchętniej kupowane przez innych klientów. Do najbardziej popularnych promocji w ostatnich dniach należą rabaty na takie produkty jak: kredka do powiek, kule spryciule, kije, klejnoty z calego świata, kremowa ze smietanka, krewetki krolewskie, kraina lodu 2, kristall montero, ksiazeczka niemowleca, kubeczki na szczoteczki do zębów, ale klienci chcieliby również zapłacić mniej za takie towary jak: ariel, kawa rozpuszczalna, velvet, polędwica, poledwica sopocka, mop, ręcznik, ręcznik papierowy, kawa, kiełbasa. Na Twoja Gazetka codziennie publikujemy tysiące nowych ofert specjalnych. Jeśli naprawdę chcesz kupować tanio, nie przegapić żadnej z nich.