Kawa Avon - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na kawa sklepy Avon oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Avon na kawa i oszczędzaj pieniądze.

 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
Avon
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
27.09 - 17.10.2018 zobacz ulotkę
 
Avon
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
2.05 - 22.05.2019 zobacz ulotkę
 
Avon
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
23.05 - 12.06.2019 zobacz ulotkę
 
Avon
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
4.07 - 24.07.2019 zobacz ulotkę
 
Avon
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
16.08 - 4.09.2019 zobacz ulotkę
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak kawa z sieci Avon. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak kawa oferowane przez Avon, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak kawa oferowane przez Avon, ale również kawa dostępne w innych sieciach jak: Selgros, Top Market, Gama, Topaz, Netto. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: komplet sportowy, kask, Krzesła do biura, Kanlux, Kofola, kaszanka z wątrobą, kosz słomiany, Kaktus Shake, Kontenery, szafeczki, kartka z kopertą. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O SPOŁECZNOŚCI AVON

Firma Avon powstała w 1886 roku w Nowym Jorku i od tego czasu ciągle dynamicznie się rozwija, zostając jednym ze światowych liderów w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju produktów kosmetycznych rozprowadzanych w ramach modelu marketingu wielopoziomowego. Obecnie zrzesza 200 000 ambasadorek, które oferują i dystrybuują jej produkty w ponad 100 krajach. W Polsce firma Avon działa nieprzerwanie od 1992 roku, posiada m.in. własną fabrykę kosmetyków w Garwolinie, gdzie są produkowane artykuły Avon dla ponad 50. rynków na całym świecie.

Firma Avon na początku skupiała się głównie na produktach do pielęgnacji ciała i twarzy oraz perfumach, stopniowo jednak zaczęła poszerzać swój asortyment i obecnie oferuje również: odzież, akcesoria i dodatki oraz drobne artykuły do domu. Skupia się głównie na kobietach i ich potrzebach, ale nie zapomina również o innych grupach klientów, przygotowując ofertę skierowaną do mężczyzn i dzieci. W asortymencie Avon znajdują zarówno marki własne jak i marki licencyjne.

Firma Avon pojmuje swoją obecność na rynku wielowymiarowo, nie chce wyłącznie zaspokajać potrzeby kobiet w sferze pielęgnacji ale również zaoferować im szansę na samorealizację – umożliwiając im zdobywanie samodzielności finansowej poprzez pracę jako Ambasadorka Avon.

Produkty Avon otrzymują regularnie wiele wyróżnień jak np. Doskonałość Roku magazynu „Twój Styl”, Prix de Beaute miesięcznika „Cosmopolitan”, Ulubiona Marka Polek (2017) w kategorii podkłady i pudry czy też „SuperProdukt Świata Kobiety” (2016) dla wody toaletowej Avon Attraction.

Fima Avon jest kojarzona z intensywną działalnością charytatywną, do której zachęca również swoich klientów, oferując specjalnie oznaczone produkty, z których dochód wspiera takie akcje jak: „Avon kontra rak piersi” (Różowa Wstążka) oraz „Avon kontra przemoc” (Symbol Nieskończoności).

Avon stara się przestrzegać zasad etyki w każdej sferze swojej działalności. Procesy produkcji są projektowane zgodnie z zasadą: „Zaangażowanie na rzecz nauki… Szacunek wobec zwierząt”, która przejawia się dwojako: gwarantując bezpieczeństwo składników używanych do wytwarzania swoich produktów oraz nie testując ich na zwierzętach (od 1989 roku).

Z myślą o swoich klientach firma Avon przygotowała wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest Klub Avon.Osoby, które zdecydują się do niego dołączyć, mogą liczyć na m.in. 40% zniżki na wybrane produkty, dodatkowe nagrody o wartości nawet do 800 zł lub też dostęp do wielu specjalnych ofert i programów.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Avon informuje z wyprzedzeniem za pośrednictwem katalogu w wersji online oraz w wersji papierowej.

Kawa - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy