Kawa Jula - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na kawa sklepy Jula oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Jula na kawa i oszczędzaj pieniądze.

 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
Jula
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
18.12.2019 - 2.01.2020 zobacz ulotkę
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak kawa z sieci Jula. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak kawa oferowane przez Jula, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak kawa oferowane przez Jula, ale również kawa dostępne w innych sieciach jak: Selgros, Top Market, Żabka, Topaz, Netto. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: komplet sportowy, kask, Krzesła do biura, Kanlux, Kofola, kaszanka z wątrobą, kosz słomiany, Kaktus Shake, Kontenery, szafeczki, kartka z kopertą. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O społeczności Jula

Szwedzka sieć sklepów o formule multimarketu oferująca asortyment produktów kierowanych do majsterkowiczów, fachowców oraz do wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas. Sieć Jula działa w Polsce od 2011 roku i obecnie obsługuje 12 sklepów. Asortyment podzielony jest na osiem głównych kategorii:

Jula regularnie otrzymuje wiele nagród od klientów, w tym nagrodę w kategorii „Multimarkety dla Majsterkowiczów i Hobbistów” - Obsługa Jakości 2018. W sklepach Jula można wyposażyć się w produkty niezbędne podczas remontu oraz urządzenia domu lub ogrodu – wszystko w atrakcyjnych cenach. O artykułach pojawiających się w ramach akcji promocyjnych Jula informuje w gazetce promocyjnej (także online) zawierającej aktualną ofertę rabatów.

Kawa - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy