Kik - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Kik

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI KIK

Firma Kik to niemiecka sieć dyskontów tekstylnych, która swój pierwszy sklep otworzyła w Düsseldorfie w 1994 roku. Obecnie Kik działa w ośmiu krajach i posiada ponad 3 200 sklepów. W Polsce pierwszy sklep stacjonarny pojawił się w 2012 roku w Środzie Śląskiej, od tego czasu sieć otworzyła ponad 250 placówek handlowych. Sieć Kik prowadzi swoje sklepy zarówno w centrach i parkach handlowych jak również przy głównych ulicach wielu miast.

Firma Kik regularnie otrzymuje wyróżnienia w kategorii jakości obsługi m.in. Złoty Laur Klienta (2016, 2017) jak również Top Marka (2018).

Celem sieci jest oferowanie asortymentu dobrej jakości, który nie tylko podąża za aktualnymi trendami ale jest również niezwykle atrakcyjny cenowo, przestrzegając swojego motto „Stale Niskie Ceny”. Kik dąży do tego, żeby sprostać potrzebom i oczekiwaniom różnych grup wiekowych, by w sklepach sieci każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Sieć Kik to nie tylko odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, to również akcesoria i tekstylia domowe jak i artykuły gospodarstwa domowego, artykuły piśmiennicze i zabawki, oraz akcesoria do dekoracji wnętrz i pielęgnacji ogrodu.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Kik informuje w nowej gazetce (także online) zawierającej ofertę na bieżący, pełen zniżek, sezon. 

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH KIK?

Zakupów w sieci Kik można dokonywać obecnie w sklepach stacjonarnych. Wkrótce będzie je można robić również za pośrednictwem sklepu internetowego, dzięki czemu nasi klienci będą mogli wybierać swoje ulubione produkty z zacisza własnego domu.

W sklepach Kik możesz wybierać spośród szerokiej gamy zniżek, w zależności od sezonu na: kurtki, spodnie ocieplane albo stroje kąpielowe i letnie sukienki.

Aktualna gazetka podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowaliśmy na nadchodzący okres. Poznaj nasze niezwykłe promocje podczas Black Friday lub na Walentynki, kiedy to oferujemy rabaty na takie artykuły jak m.in. bielizna damska, zabawki czy akcesoria do kuchni.

Sieć Kik prowadzi również własną stronę internetową (https://firma.kik.pl/).

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW KIK

Sieć Kik posiada niezwykle rozbudowaną bazę placówek, dzięki czemu można je znaleźć praktycznie na terenie całej Polski. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Lublin jak również Garwolin.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00 do 21:00/22:00. Gazetki promocyjne wychodzą co miesiąc.

Przejrzyj ulotki sieci Kik, w których znajdziesz wiele informacji dot. interesujących wydarzeń, zniżek i wyprzedaży.  

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież