Kontigo - gazetki i najnowsze promocje


Szukasz w Internecie gazetek Kontigo, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Kontigo, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Kontigo i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Kontigo, jesteś w odpowiednim miejscu.

Aktualne gazetki

Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Gazetka Kontigo
Gazetka Kontigo - 15.11.2022 - 23.12.2022.
15.11 - 23.12.2022
Obowiązuje we wszystkich sklepach Kontigo
 

Najlepsze gazetki i katalogi Kontigo w Internecie
Posiadamy informacje dotyczące niemal wszystkich gazetek i promocji Kontigo, które oferują w całej Polsce! Nie zależnie od tego, czy znajdują się w katalogu, w Internecie czy offline, możesz je przeglądać na naszym portalu.

Odkryj najbardziej atrakcyjne oferty Kontigo
Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w Kontigo. Dysponujemy wszystkimi informacjami o okazjach proponowanych przez Kontigo, dzięki czemu możesz kupować za najlepsze ceny i oszczędzać pieniądze. Wystarczy przeglądać na naszym portalu najnowsze gazetki i katalogi, żeby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na świetnych produktach. Pamiętaj, oszczędzanie jest gwarancją sukcesu!

Zainwestuj swój czas!
Kiedy mowa o oszczędzaniu to najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Obecnie możesz zaoszczędzić tylko kilka złotych, ale ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom Kontigo oszczędzanie to najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Aby zaoszczędzić, trzeba stać się wnikliwym klientem i trochę poszukać, zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów Kontigo. Zajmie to chwilę, ale dzięki naszym gazetkom możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Kontigo, które obowiązują do 23.12.2022. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Drogerie i perfumerie, głównie: mydło, krem, BIOLOVE, szampon, krem do rąk, balsam do ciała, serum, krem do twarzy, Ziaja, peeling do ciała, które możesz kupić w 16 sklepach w Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Kielce itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 262 detalistów, które są dostępne na Twoja Gazetka. Możesz również przejrzeć archiwum Kontigo, jeśli chcesz się zapoznać z 85 gazetkami, których oferta już wygasła.

Produkty w Kontigo gazetkach

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - drogerie i perfumerie