Gazetki i informacje o sprzedawcy Lewiatan

Lewiatan - lokalizacje

O społeczności Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie ponad 3 200 rzetelnych i solidnych placówek handlowych. Istota polega na zaoferowaniu kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Marka Polska Sieć Handlowa Lewiatan oraz Spółka Lewiatan Holding S.A. były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez media i inne podmioty za swoją działalność biznesową oraz charytatywną. Marka ta wielokrotnie znajdowała się w gronie podmiotów nazywanych gazelami biznesu, czyli firm osiągających odpowiednie wyniki finansowe oraz dynamikę wzrostu. Wśród innych wyróżnień znajdują się również Hermes Handlu, przyznawany przez redakcję miesięcznika Poradnik Handlowca, Korona Handlu, przyznawana przez redakcję dwutygodnika Handel, oraz Złoty Orzech, przyznawany przez redakcję Wiadomości Handlowych. Specjalnością Lewiatana są cotygodniowe promocje i akcje, dzięki którym można delektować się specjałami po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Lewiatan z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Lewiatanie?

Lewiatan sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić międzynarodowe, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i artykuły gospodarstwa domowego. Lewiatan prowadzi również własną stronę internetową www.lewiatan.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Lewiatana

Lewiatan znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:00 do 20:00, w niedziele handlowe od 9:00- 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy czwartek i są ważne do środy. Przejrzyj ulotki tematyczne Lewiatana, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.