Lewiatan - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Lewiatan

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie ponad 3 200 rzetelnych i solidnych placówek handlowych. Ich celem jest zaoferowanie kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Marka Polska Sieć Handlowa Lewiatan oraz Spółka Lewiatan Holding S.A. były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez media i inne podmioty za swoją działalność biznesową oraz charytatywną. Marka ta wielokrotnie znajdowała się w gronie podmiotów nazywanych Gazelami Biznesu, czyli firm osiągających dobre wyniki finansowe oraz mogących się pochwalić zrównoważoną dynamiką wzrostu. Wśród innych wyróżnień znajdują się również: Hermes Handlu, przyznawany przez redakcję miesięcznika Poradnik Handlowca, Korona Handlu, przyznawana przez redakcję dwutygodnika Handel, oraz Złoty Orzech, przyznawany przez redakcję Wiadomości Handlowych. Specjalnością Lewiatana są cotygodniowe promocje i akcje, dzięki którym można delektować się specjałami w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji zniżkowych Lewiatan informuje w gazetce (także online), zawierającej ofertę na bieżący tydzień promocji.

Dlaczego kupować w sklepach Lewiatan?

W supermarketach Lewiatan sprzedaje nie tylko popularne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić międzynarodowe, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za atrakcyjne i niezwykle niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i artykuły gospodarstwa domowego. Koncentrujemy się na potrzebach swoich klientów. Na przykład dzięki akcji „Gotuję z Lewiatanem” powstała interaktywna książka kucharska, w której znalazło się wiele ciekawych przepisów. Przygotowujemy również promocje czasowe jak zbieranie naklejek na Karcie Kolekcjonera, żeby kupić w atrakcyjnej cenie garnki Ambition z linii Presto. Pamiętaj, aktualna gazetka promocyjna to klucz do udanych zakupów. Nasze promocje obejmują również takie produkty jak alkohole (np. piwo). Nie stawiamy wyłącznie na oferty tematyczne ale również regionalne, sprawdź, może gazetka ważna od jutra zawiera ofertę specjalną obowiązującą w Twojej okolicy? Gazetka Małopolska i gazetka Wielkopolska mogą się od siebie różnić aktualnie przecenionymi artykułami, ale łączy je zawsze to, że w każdej znajdziesz wiele niezwykle atrakcyjnych promocji! Lewiatan prowadzi również własną stronę internetową (https://www.lewiatan.pl), na której jest dostępna kompletna lista sklepów.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Lewiatan

Lewiatan znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Lublin czy Kraków. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:00 do 20:00, w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy czwartek i są ważne do środy. Przejrzyj ulotki tematyczne Lewiatana, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

 

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety