Gazetka Lidl - 22.11.2021 - 24.11.2021 - strona 41 - GAZETKA NIEAKTUALNA *

1 ... 41 ... 62
Gazetka Lidl - 22.11.2021 - 24.11.2021 - Produkty w akcji - HiPP, LUPILU, danie dla dzieci, pieluchomajtki, łyżeczka. Strona 41.
1 ... 41 ... 62

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od 22.11.2021 do 24.11.2021, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 61 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 61. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl
Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
lupilu OD PONIEDZIAŁKU, 22.11 DO ŚRODY, 24.11. LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW lupilu Olala mtetie NOWA JAKOŚĆ PIELUCH PREMIUM lupilu lupilu lupilu PREMIUM PREMIUM 1 PREMIUM 38 0,29 zł za sztukę burn 265 |Lange eig 0,54 zł za sztukę DRUGI PRODUKT 0,28 zł 50% TANIEJ DRUGI PRODUKT za sztukę 50% TANIEJ DRUGI PRODUKT 15,99 50% TANIEJ 9,99 11,99* 26,99 7,49* MIKSUJ DOWOLNIE 20,19' LUPILU PREMIUM LUPILU PREMIUM Pieluszki 2 mini LUPILU PREMIUM Pieluszki 1 newborn 44 szt./1 opak. 26 szt./1 opak. * cena regularna: 9,99/1 opak. (1 szt. = 0,39) cena przy zakupie 2 opak.: 7,49/1 opak. (1 szt. = 0,29) Pieluszki 6 extra * cena regularna: 15,99/1 opak. (1 szt. = 0,37) cena przy zakupie 2 opak.: 11,99/1 opak. (1 szt. = 0,28) %D large %3D lupilu %3D 38 szt./1 opak. cena regularna: 26,99/1 opak. (1 szt. = 0,72) cena przy zakupie 2 opak.: 20,19/1 opak. (1 szt. = 0,54) %3D %3D od PREMIUM maxi46 0,37 zł za sztukę -16 kg lupilu LUPILU PREMIUM PREMIUM DRUGI PRODUKT Junior 39 11-23 kg 50% TANIEJ Pieluszki 3 midi, PREMIUM midi 4 maxi lub 5 junior 549 25,99 19,49* 54 szt., 46 szt., 39 szt./1 opak. * cena regularna: 25,99/1 opak. (1 szt. = cena przy zakupie 2 opak.: 19,49/1 opak. (1 szt. = 0,37/0,43/0,50) = 0,49/0,57/0,67) %3D KUP 3, DO 21% MNIEJ ZAPŁAĆ KUP 3, ZAPŁAĆ 20% MNIEJ KUP 3, ZAPŁAĆ HilP 7 HIPP Z HIPP 21% MNIEJ 5,29 2,79 4 HIFP Miode jarzynki Inydem i cielęcing Mlode jarzynki Indem i cielęcina Hu 4,19 2,19* EI HIFP Fieemachevia HIPP BIO HIPP BIO Z HIFP Danie dla dzieci 220 g/1 opak. Tóżne rodzaje * cena regulama: 5,29/1 opak. (100g-240) cena przy zakupie 3 opak.: 4,19/1 opak. (100 g- 1,90) Danie Pierwsza Risceso z brokuluril i krolikiem Łyżeczka 80 g/1 opak. Tóżne rodzaje *cena regulana: 2,79/1 opak. (100g-3,49) cena przy zakupie 3 opak.: 2,19/1 opak. (100g= 274) 4 HIFP Pirva p R 47/21 41 LIDL Cena produktów bez dekoracji. Artykuly majdują się wasortymencie do wyczerpanmia zapasów. Znaki fimowe i towarowe nalsą do ich wlaicicieli. Sprzedał produktów tylko w ilościach detalicznych.

Lidl gazetki

NAJ gazetki