Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 14 *

14 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - pociąg pasażerski, pociąg, straż pożarna, drewniana kolejka, zabawki drewniane, kolejka, plac budowy. Strona 14.
14 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na pociąg pasażerski, pociąg, straż pożarna, drewniana kolejka, zabawki drewniane, kolejka, plac budowy. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak drewniana kolejka, zabawki drewniane, kolejka, park dinozaurów, pociąg, zabawki drewniane, kolejka, róż do policzków. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
także online FOR 5 Od 7.11* także online także online ● Play tive Drewniana kolejka samojezdna lokomotywa na baterie • bogaty zestaw akcesoriów oraz baterie ● 5 zestawów do wyboru: dżungla, pociąg pasażerski, gospodarstwo, straż pożarna, plac budowy SUPERCENA 14 Odkryjmy świat zabawy | * do wyczerpania zapasów 149,- 3+ 1 zestaw

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki