Gatezka Lidl Listopad 2022 - str. 18 *

18 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - pizza, Ristorante, bomboniera, Toffifee, Barilla, kosz na zakupy, zabawki drewniane, markiza. Strona 18.
18 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na bomboniera, Toffifee, markiza, pizza, zabawki drewniane, Barilla, kosz na zakupy. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak zabawki edukacyjne, tablica edukacyjna, walizka, mapa świata, wózek, zabawki drewniane, zabawka, toaletka. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
G JOOG OPTION 14.00 18 1 BARDZO LUBIĘ, JAK JEST ZAPLANOWANE! Pomyśl więc już dziś, jakie świąteczne wypieki zrobisz wraz z mamą i tatą - znajdź przepisy. Hulley COCOA KRISPIES Ricola 2635 2 Od 21.11* Barilla SPINACI SS -apri-Sur LDL cola 3+ 4 Mon Sup Dic 4 Kellogg's ORN Ricola Schoko Lake an Chocolat S! Brandt QUE 1 Drewniany sklep ok. 83 x 110 x 75 cm ● (szer. x wys. x gł.) • stabilna konstrukcja z ladą i markizą ● tablica z kolorowymi kredami i gąbką • z bogatym zestawem akcesoriów SUPERCENA Odkryjmy świat zabawy | * do wyczerpania zapasów 249,- 2 Koszyk na zakupy z miniaturowymi Play tive produktami ● 2 zestawy do wyboru Do także online 29,99 Ricol LADL Barilla TTA E: SPINA FORTUNE Kölln Po także online Hillogg's FROOT LOOPS Greke 1 zestaw Ristorante PIZZA MOZZARELLA offifee Toffifee

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki