Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 3 *

3 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - Psi Patrol, książka, lalka, gra, puzzle, LEGO, Playmobil, Hot Wheels, pojazd, klocki. Strona 3.
3 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na lalka, gra, puzzle, LEGO, Playmobil, Hot Wheels, Psi Patrol. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak mikołaj, Roku, Barbie, kalendarz adwentowy, Hot Wheels. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
Spis treści A 8 20 ******* Swast 24 32 46 54 60 66 74 Play Bausteine FRE ODKRYJMY ŚWIAT ZABAWY trwałe ekozabawki drewniane ODEGRAJMY WAŻNE ROLE! lalki i zabawki do odgrywania ról ZACZNIJMY PRZYGODĘ Z PLAYTIVE! laleczki i auta Playtive ZNAJDŹMY SUPERBOHATERÓW! lalki i figurki z bajek RUSZAJMY W DROGĘ! popularne pojazdy Hot Wheels WKROCZMY DO AKCJI! zestawy Psi Patrol, klocki Clippys ZBUDUJMY COŚ! klocki Lego i Playmobil ZAGRAJMY RAZEM! gry, puzzle, książki STWÓRZMY COŚ NOWEGO! zabawki w stylu DIY Kliknij po jeszcze więcej superokazji i odkrywaj wyjątkowe, czasowe promocje wybranych zabawek z katalogu! SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE 3

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki