Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 47 *

47 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - torba transportowa, rakieta, samochód, straż pożarna, samochodziki, cieżarówka, traktor, Mattel. Strona 47.
47 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na torba transportowa, samochód, straż pożarna, samochodziki, cieżarówka, traktor, Mattel. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak alkohole, Garage, samochód, samochodziki, Hot Wheels, garaż, alkohole. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
3 TZIZI 2 63 LOTPA Atte FIRE STATION 21 MBX FIRE DEPARTMENT 11811 PREZENTY NIE SĄ LEKKIE..., trzeba mieć dużo siły! Zrób więc dziś 5 przysiadów i 5 podskoków i zjedz całe śniadanie! 3+ O)) STOP D 4 Od 14.11* 3+ MATTEL 2 A WARNING: CHOKING HAZARD-Small parts Not for children under 3 years ✪ RANEC ARANEC MBX ROAD C (•) RANE ME 3+ NISSAN E 3+ 3+ * do wyczerpania zapasów MATCHBOX Zestaw do zabawy • remiza strażacka lub transporter straży pożarnej 2 zestawy do wyboru ● 109,- MATCHBOX 1 zestaw 2 Samochodziki Matchbox, 5 szt. siku 33 Pojazd do zabawy • 6 wzorów: traktor z przyczepą, ciężarówka z dźwigiem, kamper, megapodnośnik, ciężarówka z łodzią, ciężarówka z rakietą także online majoRETTE 44 Samochodzik zmieniający kolor • 6 wzorów od 14,99 1 szt. Ruszajmy w drogę! 47

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki