Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 50 *

50 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - wino, Just, Pilot, samochód, koparka, wywrotka, samochód sterowany, wkrętarka, opona wieloseznonowa, opona zimowa, opony. Strona 50.
50 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na opona wieloseznonowa, opona zimowa, wkrętarka, samochód, koparka, wywrotka, wino. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak Hot Wheels, Panasonic, samochód, wino, samochód sterowany, Osram. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
50 GERMANY just play 1 Koparka lub wywrotka zdalnie sterowana • z pilotem zdalnego sterowania 2,4 GHz oraz bateriami • realistyczne odgłosy silnika • programowalne funkcje SUPERCENA 219,- JAMARA GERMANY 1 zestaw także online just play 2 Samochód zdalnie sterowany 3 w 1 • w zestawie: pilot 2,4 GHz oraz baterie • z wkrętarką i śrubokrętem 4 zestawy do wyboru także online 3 Pojazd zdalnie sterowany Air Hogs Jump Fury • wykonuje skoki nawet do 55 cm wysokości • miękkie opony nie uszkadzają mebli i podłóg SUPERCENA 1 1 zestaw 2 Od 14.11* matic N RESCUE BASKET -FIRE- OO DOW First RC KIT 99,- 3 Ruszajmy w drogę! | * do wyczerpania zapasów 160 FIRRI 특 First RC KIT 3+ 3+ 3+

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki