Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 60 *

60 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - Minecraft, LEGO, LEGO City, LEGO Friends, LEGO Minecraft, LEGO Technic, klocki. Strona 60.
60 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na LEGO, LEGO City, LEGO Friends, LEGO Minecraft, LEGO Technic, klocki, Minecraft. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak straż pożarna, klocki, Playmobil, klocki. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
LEGO MINECRAFT 8+ LEGO SPIDE LEGO Friends 5+ LEGO CITY 5+ 60287 LEGO WOLVERINE 60 CARACOLL m PACHOZ Zbudujmy COŚ! 1.8 evene רררררר S PULLO BACK Klocki równa się i zabawa, i koncentracja! Pobawcie się w stylu Montessori - daj dziecku klocki i bądź tylko obserwatorem. Pozwól mu na pracę w skupieniu, błędy, a nawet wykonywanie nierealnych LEGO TECHNIC konstrukcji. PELOD DEEEEEEE OO TOO

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki