Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 68 *

68 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - Frozen, Disney, Psi Patrol, Minionki, zabawki edukacyjne, top, gra, zabawki drewniane, szachy. Strona 68.
68 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na top, gra, Frozen, zabawki edukacyjne, zabawki drewniane, Psi Patrol, Disney. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak gra, dart, Crivit, gra, Finish, Monopoly, Hasbro, układanka. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
● 1 68 2 Play tive FROZENIT PO MAT TOP TRUMPS 16 ATCH THE CRAZY CUBE GAME 3 DISNEY FROZENI 18000 A 4 1 Od 28.11* 23 Drewniana kolekcja gier 10 w 1 ok. 32,5 x 15 x 32,5 cm (szer. x wys. x gł.) • w zestawie: szachy, warcaby, tryktrak, mankala, kółko i krzyżyk, trylma, węże i drabiny, ludo (Pachisi), solitaire, kości liczba graczy: 1-6 Zagrajmy razem! | * do wyczerpania zapasów Match 5 to win! SUPERCENA 119,- 1 zestaw także online Od 14.11* Gra Match ułóż 5 kostek z tym samym obrazkiem w jednej linii i wygraj! • 4 zestawy do wyboru: Kraina Lodu, Minionki, Psi Patrol, Super Mario SUPERCENA ● 59,90 1 zestaw także online PAKOWANIE WIELU PREZENTÓW WYMAGA STRATEGII! - poćwicz więc logiczne myślenie i zagraj w szachy, warcaby albo planszówkę ze swoimi najbliższymi.

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki