Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 73 *

73 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - Harry Potter, mikołaj, noż, kolorowanka, zdrapywanka, książka, dekoracja świąteczna, renifer. Strona 73.
73 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na dekoracja świąteczna, noż, Harry Potter, książka, renifer, kolorowanka, zdrapywanka. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak książka, Play-Doh, plastelina. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
Kolorowanka lub książka z zadaniami SUPERCENA od 6,99 UZYCIA NOZY 2012 ZIELONA SOWA FLAMASTER WODNY WESOŁE Święta Kolorov zima Kolorowa zima z misie z renifer Ozdob *** WYPYCHANKI BOŻONARODZENIOWE 1 szt. Idą Świę Zwyczaje symbole opo ZIELONA SOND V. AN V. datin Ana Clodrska NADCHODZI GWIAZDKA SOWA RENIFERY W PODRÓŻY -z naklejkami - TE LI Kolorowanki * Święty Mikołaj ZIMOWE T ** NAKLEJKAMI ZDRAPYWANKA ZACZAROWANY LAS ZIELONA SOWA MOTYWY DO ZORAPYWAN z niezwyklymi efektami KOLORYSTYCZNYM plus rysik 20 orowanki Renifer ITTH NAKLEJKOWE PODRÓŻE SWIE NA SW ZIELONA SOWA NAKLEJKAMI * po Rysowanie KROK KROKU Mikołaje, pingwiny i inne zimowe obrazki... NAKLEJANKI NIESPO ŚWIĘT ge Od 7.11* ZAMIEŃ LODA W CHOINKE Od 21.11* www EEEEE Od 28.11* FROM THE FILMS OF Harry Potter GRYFFINDOR KONTRA SLYTHERIN WIZARDING WORLD * do wyczerpania zapasów Zagrajmy razem! 73

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki