Gatezka Lidl Listopad 2022 - str. 76 *

76 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - nożyczki, pędzelek do ciasta, zestaw do malowania, plastelina, flamastry, ołówek, ciastolina, linijka, gumka do wymazywania, Play-Doh, L.O.L. Surprise. Strona 76.
76 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na zestaw do malowania, Play-Doh, nożyczki, plastelina, L.O.L. Surprise, flamastry, ołówek. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak zestaw do kreowania biżuterii, zabawki edukacyjne, kolorowanka, naklejki, zestaw kreatywny, klej, plakat. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
www Play-Doh ******* H Hay-Doh 2 Play-Do 1187 Play-Do IPAW PATROL Ⓡ ww Od 14.11* 76 Stwórzmy coś nowego! LOL SURPRISE! 3+ HI BAE ay-Doh Play-Doh Play-Doh®, Zestaw ciastoliny • 4 zestawy do wyboru I * do wyczerpania zapasów Pob 2 Zestaw plastyczny w walizce Play-Do • w zestawie: 12 flamastrów, 12 kredek świecowych, 6 kredek ołówkowych, także online od 2 ołówki, temperówka, 12 farb akwarelowych, pędzelek, nożyczki, linijka, gumka do ścierania 3 zestawy do wyboru SUPERCENA 2+ 19,99 1 zestaw

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki