Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 9 *

9 / 83

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - ściereczki, garnek, blacha do pieczenia, trzepaczka, łopatka, patelnia, widelec, kostki lodu, fartuch kuchenny, zabawki drewniane, kuchnia do zabawy. Strona 9.
9 / 83

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 82 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 320 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 82. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na garnek, blacha do pieczenia, trzepaczka, ściereczki, łopatka, fartuch kuchenny, patelnia. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak -. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
● ● ● ● Play tive 1 Drewniana kuchnia ok. 77 x 97 x 90 cm (szer. x wys. x gł.) bogaty zestaw akcesoriów: patelnia, garnek, pokrywka, widelec do mięsa, łopatka, trzepaczka, fartuch, ściereczka do naczyń, blacha do pieczenia, kostki lodu realistyczne efekty świetlne i dźwiękowe ruchome elementy, m.in. pokrętła kuchenki i piekarnika, wskazówki zegara, kran z kurkiem SUPERCENA 299,- 1 zestaw także online 2 08 00 00 1.07 m **** Od 7.11* 10 9 11 12 8 7 1 65 23 3. 4 6 C-18°c IP ● 5 zestawów do wyboru 22 Zestaw zabawkowych akcesoriów kuchennych SUPERCENA 29,99 1 zestaw także online 3+ * do wyczerpania zapasów Odkryjmy świat zabawy 9

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki