Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 14 *

14 / 45

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - taca, regał, dekoracja LED, lustro, gwiazda, latarnia, dekoracyjna taca, łancuch swietlny LED. Strona 14.
14 / 45

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 44 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 66 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 44. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na dekoracja LED, taca, lustro, gwiazda, łancuch swietlny LED, regał, latarnia. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak stolik, płyta, koc, pościel, poduszka dekoracyjna. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
LIDL 2. Regał lub lustro złota rama z metalu ● ● 3 wzory 14 | DEKORACJE ŚWIĄTECZNE 59,90 produkt dostępny w sklepach także online 1 szt. 3. Latarnia lub taca dekoracyjna latarnia: stalowa obudowa ze szklanymi wkładami 3 wzory ● 1 szt. produkt dostępny w sklepach także online 1. Łańcuch świetlny LED, 20 diod • do wyboru: barwa ciepła lub zimna biała lub w kolorze bursztynu w zestawie baterie 3 zestawy do wyboru ● ● ● 9,99 produkt dostępny w sklepach także online 4. 1 zestaw DODATKI DO WNĘTRZ nie tylko na święta Gwiazda LED ok. 70 x 70 x 21 cm (szer. x wys. x gł.) 3 wzory 69,90 24,99 produkt dostępny w sklepach także online

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki