Gatezka Lidl Grudzień 2022 - str. 22 *

22 / 45

Gazetka Lidl - Produkty w akcji - dekoracja LED, dekoracja świąteczna, choinka, skrzat, latarnia, ozdoba, figurki ozdobne. Strona 22.
22 / 45

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od - do -, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 44 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 66 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 44. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na dekoracja LED, dekoracja świąteczna, choinka, skrzat, latarnia, ozdoba, figurki ozdobne. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak dekoracja świąteczna, renifer, skrzat, figurki ozdobne. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

 
 
LIDL 1. GOLIAT Choinka 60 cm łatwe modelowanie gałęzi stabilny stojak 14,99 produkt dostępny od 21.11 ● 1 szt. 3. Grająca latarnia LED z efektem zamieci śnieżnej światło o ciepłej, białej barwie ok. 13,5 x 13,5 x 30 cm (dł. x szer. x wys.) 3 wzory ● 59,90 produkt dostępny od 28.11 także online M 1 szt. KORACJE ŚWIĄTECZNE 2. JUMI Drewniana dekoracja bożonarodzeniowa lub materiałowy skrzat ozdoba drewniana: 6 wzorów skrzat: 20 wzorów ● 24,99 produkt dostępny od 17.11 1 szt.

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki