Gazetka Lidl - 28.11.2022 - 3.12.2022 - strona 20 *

20 / 68

Gazetka Lidl - 28.11.2022 - 3.12.2022 - Produkty w akcji - Peppa Pig, zestaw małego weterynarza. Strona 20.
20 / 68

Przejrzyj gazetkę Lidl, która jest aktualna od 28.11.2022 do 3.12.2022, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 67 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Katalog Lidl oferuje zniżki na ponad 179 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Lidl, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 67. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na zestaw małego weterynarza, Peppa Pig. Pamiętaj, w tej gazetce z Lidl znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak lalka, Enchantimals. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Lidl, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

Produkt Opis
Cena
Peppa Pig, zestaw małego weterynarza
Walizeczka z akcesoriami z kolekcji Świnka Peppa lub zestaw do zabawy - weterynarz walizeczka z akcesoriami, 2 zestawy do wyboru: z akcesoriami do włosów lub akcesoriami medycznymi -  
79,90 zł
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Od poniedziałku, 28.11 ZOBACZ WIĘCEJ! Zeskanuj QR CODE i zobacz katalog ŚWIAT ZABAWEK! Walizeczka z akcesoriami z kolekcji Świnka Peppa lub zestaw do zabawy - weterynarz • walizeczka z akcesoriami, 2 zestawy do wyboru: z akcesoriami do włosów lub akcesoriami medycznymi 79,90 1 zestaw 3+ 8 elementów transporter z pluszowym pieskiem i wyposażeniem gabinetu 18 R 48/22 1,5+ Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

Inne gazetki Lidl

Najnowsze gazetki