Gazetka Makro - 7.07.2020 - 20.07.2020 - strona 8 - GAZETKA NIEAKTUALNA *

1 ... 8 ... 22
Gazetka Makro - 7.07.2020 - 20.07.2020 - Produkty w akcji - bułka, tarta, 7 Days, Bake Rolls, cukier, mąka pszenna, cukier puder, makaron, ryż, ryż biały, olej rzepakowy, puder. Strona 8.
1 ... 8 ... 22

Przejrzyj gazetkę Makro, która jest aktualna od 7.07.2020 do 20.07.2020, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 21 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Makro, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 21. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Makro, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Dotyczy tych sklepów Makro:

Produkty w tej gazetce

 
 
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. Pieczywo Wasa • różne rodzaje • opak. 210-230 g • cena 1 opak. 3,99*(4,19 BRUTTO) Rogaliki 7 days • różne rodzaje • opak. 60 g • cena 1 opak. 1 • opak. 400 g • cena 1 opak. 1,85*(1,94 BRUTTO) • różne smaki • opak. 160 g • cena 1 opak. 3,05*(3,20 BRUTTO) **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. • opak. 250 ml Olej ryżowy** Olej lniany Eurolen • opak. 750 ml • cena 1 opak. • opak. 500 ml • cena 1 opak. Makaron Makaron Jajeczna Mieszanka kasz • wybrane rodzaje • opak. 250/400 g • ceny 1 opak. od: • różne rodzaje • opak. 250 g • cena 1 opak. • wybrane rodzaje • opak. 4 szt. x 80-100 g • ceny 1 opak. od: HIT CENOWY 15 Bake Rolls Bułka tarta** 10,49* (11,02 BRUTTO) * 1,42 Olej rzepakowy • pak. po 24 szt. x 500 ml • cena 1 szt. 3,95*(4,15 BRUTTO) 14,39*(15,11 BRUTTO) 14,99*(15,74 BRUTTO) Makaron • wybrane rodzaje • pak. po 6-18 szt. x 400/500 g • ceny 1 szt. od: HIT CENOWY 2 65* 2,78 1,99*(2,09 BRUTTO) 1,79*(1,88 BRUTTO) -15% 4,19*(4,40 BRUTTO) **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. DRUGIE OPAK. Mąka pszenna • wybrane rodzaje • pak. po 10 szt. x 1 kg • cena 1 szt. 8 008_1018799_0.indd 8 HIT CENOWY 2 29 * 2,41 Ryż biały • pak. po 10 szt. x 1 kg • cena 1 szt. 2,79*(2,93 BRUTTO) Ryż** • wybrane rodzaje • opak. 4 szt. x 125 g • ceny 1 opak. od: 4,79*(5,03 BRUTTO) Cukier puder • opak. 400 g • cena 1 opak. 1,44*(1,56 BRUTTO) *Cena nie zawiera podatku VAT. 23/06/2020 13:17

Makro gazetki

NAJ gazetki