Gazetka Makro - 18.08.2020 - 31.08.2020 - strona 8 - GAZETKA NIEAKTUALNA *

1 ... 8 ... 22
Gazetka Makro - 18.08.2020 - 31.08.2020 - Produkty w akcji - cukier, cukier trzcinowy, cukier puder, kasza gryczana, makaron, ryż, ryż biały, Kujawski, olej słonecznikowy, puder. Strona 8.
1 ... 8 ... 22

Przejrzyj gazetkę Makro, która jest aktualna od 18.08.2020 do 31.08.2020, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 21 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Makro, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 21. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Makro, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Dotyczy tych sklepów Makro:

Produkty w tej gazetce

 
 
**Artykuł niedostępny w halach: Słupsk, Zielona Góra • opak. 250 ml 10,49* (11,02 BRUTTO) **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. HIT CENOWY **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. Oliwa z oliwek extra vergine** • dwa rodzaje • opak. 500 ml • cena 1 opak. Olej Kujawski Olej lniany Eurolen** Olej ryżowy** • opak. 500 ml • cena 1 opak. • opak. 750 ml • cena 1 opak. 16,99*(17,84 BRUTTO) 14,99*(15,74 BRUTTO) 12,99*(13,64 BRUTTO) Makaron Jajeczna • różne rodzaje • opak. 250 g • cena 1 opak. 1,89*(1,99 BRUTTO) Olej słonecznikowy Olej Oliwier • opak. 1 l • cena 1 opak. • opak. 1 l • cena 1 opak. 4,49*(4,72 BRUTTO) 6,59*(6,92 BRUTTO) **Artykuł niedostępny w hali Zielona Góra. **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. • pak. po 15 szt. x 1 l • cena 1 szt. 5 55* 5,83 HIT CENOWY Makaron Cukier trzcinowy** Konfiturex*** • opak. 400 g • cena 1 opak. • dwa rodzaje • opak. 500 g • cena 1 opak. • dwa rodzaje • pak. po 1/20 szt. x 40 g • cena 1 szt. 1,45*(1,57 BRUTTO) 4,99*(5,39 BRUTTO) 1,99*(2,45 BRUTTO) Cukier puder • wybrane rodzaje • opak. 250/400 g • ceny 1 opak. od: 1 99* 2 89* 2,09 HIT CENOWY • wybrane rodzaje • pak. po 6 opak. x (4 szt. x 100 g) • ceny 1 opak. od: Kasza gryczana Mąka wrocławska • pak. po 6 opak. x (4 szt. x 100 g) • cena 1 opak. • pak. po 10 szt. x 1 kg • cena 1 szt. 1,39*(1,46 BRUTTO) 2,75*(2,89 BRUTTO) 1,36*(1,43 BRUTTO) Ryż 8 008_1018837_0.indd 8 Ryż biały • pak. po 10 szt. x 1 kg • cena 1 szt. 3,04 *Cena nie zawiera podatku VAT. 04/08/2020 12:37

Makro gazetki

NAJ gazetki