Gazetka Makro - 1.09.2020 - 14.09.2020 - strona 12 - GAZETKA NIEAKTUALNA *

1 ... 12 ... 26
Gazetka Makro - 1.09.2020 - 14.09.2020 - Produkty w akcji - cukier, Vegeta, ryż, ryż biały, bulgur, przyprawa do potraw, olej rzepakowy, olej słonecznikowy. Strona 12.
1 ... 12 ... 26

Przejrzyj gazetkę Makro, która jest aktualna od 1.09.2020 do 14.09.2020, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 25 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Makro, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 25. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Makro, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Dotyczy tych sklepów Makro:

Produkty w tej gazetce

 
 
HIT CENOWY Przyprawa Delikat Sos do sałatek 20 30 • różne rodzaje • opak. 500-600 g • ceny 1 opak. od: * 49 22,13 Przyprawa do potraw Vegeta • różne rodzaje • opak. 700/800 g • cena 1 opak. * 99 33,47 Przyprawa do potraw **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. • opak. 3 kg • cena 1 opak. * 9 41,99 (45,35 BRUTTO) Przyprawa uniwersalna Warzywko Budyń** 31 22 • opak. 5 kg • cena 1 opak. * 99 34,55 Oliwa z oliwek extra virgin • opak. 1 l • cena 1 opak. 18 * 99 19,94 HIT CENOWY Oliwa z wytłoczyn z oliwek • opak. 5 l • cena 1 opak. 45 * 99 48,29 **Artykuł niedostępny w halach: Kalisz, Zielona Góra. (38,33 BRUTTO) 22 * 59 23,72 10,25 * 99 24,14 35,49 • opak. 5 l • cena 1 opak. 49* • różne smaki • opak. 1,02-1,2 kg • cena 1 opak. • trzcinowy * Olej słonecznikowy • opak. 1,5 kg • cena 1 opak. Cukier w saszetkach** Mąka luksusowa • pak. po 10 szt. x 1 kg • cena 1 szt. 1 36* 1,43 • biały • opak. 600 szt. x 5 g • cena 1 opak. 19 * 99 21,59 HIT CENOWY **Artykuł niedostępny w hali Słupsk. Ryż biały Kasza bulgur 14 13 • opak. 5 kg • cena 1 opak. 12 * 89 15,64 • opak. 2 kg • cena 1 opak. * 89 14,59 Olej rzepakowy z substancją przeciwpieniącą** • opak. 10 l • cena 1 opak. 45 99* 48,29 *Cena nie zawiera podatku VAT.

Makro gazetki

NAJ gazetki