Gazetka Makro - 10.11.2020 - 23.11.2020 - strona 12 - GAZETKA NIEAKTUALNA *

1 ... 12 ... 26
Gazetka Makro - 10.11.2020 - 23.11.2020 - Produkty w akcji - pierogi, cukier, bulion, cukier wanilinowy, proszek do pieczenia, żelatyna, makaron, ryż, ryż parboiled, przyprawa do potraw, pieprz. Strona 12.
1 ... 12 ... 26

Przejrzyj gazetkę Makro, która jest aktualna od 10.11.2020 do 23.11.2020, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 25 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Makro, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 25. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Makro, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Dotyczy tych sklepów Makro:

Produkty w tej gazetce

 
 
ARTYKUŁY PODSTAWOWE Bulion • różne rodzaje • opak. 485 ml • cena 1 opak. * 18,49 Sos do sałatek • różne rodzaje • opak. 700/800 g • cena 1 opak. 32 * 99 35,63 Proszek do pieczenia/cukier wanilinowy • opak. 1 kg • cena 1 opak. * • opak. 500-520 g * 19,49 12,49 (21,05 BRUTTO) Przyprawa do zup, sosów i sałatek • opak. 6 kg • cena 1 opak. 41 * 99 45,35 **A rtykuł niedostępny w hali Słupsk. (15,36 BRUTTO) Żelatyna spożywcza • opak. 1 kg • cena 1 opak. 49 (19,42 BRUTTO) * 99 53,99 Galaretka** • różne smaki • opak. 1,3 kg • cena 1 opak. 29 * 99 32,39 **A rtykuł niedostępny w hali Słupsk. Pieprz czarny • ziarnisty • mielony • opak. 1000-1100 g • cena 1 opak. HIT CENOWY Frytura płynna Pan Max • opak. 5 l • cena 1 opak. 31 75 24 * 34,29 * 59 25,82 **A rtykuł niedostępny w hali Słupsk. • różne rodzaje • opak. 2 kg * 11,39 • spaghetti • opak. 1 kg • cena 1 opak. * 6,29 HIT CENOWY Przyprawa do potraw • opak. 4 kg • cena 1 opak. 12 31 99* 34,55 79 * 99 83,99 **A rtykuł niedostępny w hali Słupsk. Ryż parboiled** • opak. 10 kg • cena 1 opak. 35 99 (14,03 BRUTTO) **A rtykuł niedostępny w hali Kalisz. • na pierogi * 21,89 Cukier w saszetkach Mąka** 6 23 • biały • opak. 200 szt. x 5 g • cena 1 opak. * 89 7,44 * 37,79 • trzcinowy * 12,99 • opak. 5 l • cena 1 opak. (11,96 BRUTTO) Makaron** 599 Oliwa z oliwek extra virgin** (22,99 BRUTTO) • na pizzę • opak. 10 kg • cena 1 opak. * 99 25,19 *Cena nie zawiera podatku VAT.

Makro gazetki

NAJ gazetki